Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 15, 2013 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Oké, akkor majd holnap.. - mondtam le a dologról egyelőre! De abban is biztos vagyok, hogy később vissza fogok még térni a tárgyra, sőt addigis még informálódhatnák valahonnan. Kitudja, talán Zach is hallott már valamit korábban erről a vadász tetkóról?! Bár, a legutolsó találkozásunkat tekintve perpill kisebb baja is nagyobb, mint ezen agyalni. Erről jut eszembe, majd meg kell látogatnom. A múltkor ugyanis nagyon rám hozta a frászt azzal az izével, ami megjelent a tenyerében.. Ha nem a tenyerében lett volna, azt hinném az is a vadász átok volt.. dehát az nem volt láthatatlan számomra, mint Nick tetkója.
- Okéé.. - húztam el az utolsó betűt, közben a minibár tartalmát túrva fel. Pár perc múlva rá is bukkantam egy üveg whiskyre. Nem a legerősebb, de most ez is megteszi. Amúgy, se bírom az ennél erősebbeket.. Elővettem két poharat, majd miután megtöltöttem őket itallal, az egyiket átnyújtottam Nicknek.
- Igyunk.. - kezdtem kissé eltöprengve -, a viszontlátás örömére?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
-Nem tudom Crys semmi ötletem nincs. Talán, majd holnap keresünk valakit, aki hallott ilyesmiről. - Gondolkoztam el egy pillanatra. Lehet ebből az egészből nem lesz semmi. De egyszer akkor is rájövök, hogy mi is ez, mert nem fogom úgy leélni a hátra lévő életem, hogy nem tom mi van rajtam. Amikor meghallottam azt, hogy hoz egy kis italt fel csillant a szemem.
- Persze valami erőset hozz kérlek! - Mondtam neki és fel is ugrottam a kanapéról. Ezt kell már nekünk nehéz nap után egy kis lazítás.. nagyon ránk fér már ez.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 11:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Szomorúan biggyesztettem le az alsó ajkamat, amikor azt mondta, hogy még nem találkozott önmagán kívül senkivel, aki ezzel a tetkóval büszkélgedett volna. Kár, pedig azzal megkönnyíthettük volna a dolgunkat.. De biztos akad még olyan, aki ismeri ezt a vadászjegyet. Sőt, mi több még tud is róla egyet s mást! Még csak azt kéne kitalálni, hogy hol keressem azt a bizonyos személyt.
- Én benne vagyok, de hol keressük? - néztem rá tanácstalanul, majd egy határozott mozdulattal hirtelen én is felpattantam a földről és jó házigazda módjára a minibár fele sétáltam. - De addig is, míg eldöntsük merre kezdjük a keresést, mit szólnál egy italhoz? Mit kérsz? Valami töményet vaagy valami mást? - kérdeztem rá, közben még mindig az előbbieken töprengve. Vajon mi lehet ez az egész?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 9:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Persze húgi biztosan vannak még ilyenek rajtam kívül.. de nem találkoztam ilyennel.. már sok vadásszal dolgoztam együtt, de egyik sem mesélt hasonlóról. - Gondolkoztam el újra. Valaki csak lehetett, akin volt ilyen jel. De sajnos nem emlékszem senkire..
- Crys szerintem nézzük tovább a könyvet, vagy keressünk fel valakit, aki tud segíteni.. na mit szólsz hozzá? - ültem le a kanapéra, hogy egy picit megpihenjek. Elég fárasztó ez a mai nap. Még csak most tértem vissza a városba, de már is dolgozunk ezen a valamin. Lehet most egy picit félbe kéne hagyni..
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 9:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Na az tényleg jó lenne! - csillant fel a szemem, mikor azt mondta, lerajzolja nekem a karján megjelent tetoválást. Türelmesen- egy frászt, majd meghaltam, annyira kíváncsi voltam a remekműre-, várakoztam, majd amikor átnyújtotta nekem én rögvest vizsgálgatni is kezdtem.
- Hm.. - pillantottam hol a rajzra, hol a könyvben írottakra. Csak lenne itt valami értelmes cucc.. például valami jel, ami ezen a rajzon is szerepel?
- És mondd csak, találkoztál már valakivel, akin szintén megjelent ez a jel? Mert biztos vannak még olyanok.. - kezdtem el vakargatni a fejemet, közben a továbbiakban is hol a könyvet, hol a rajzot bújva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 11, 2013 6:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Egy térkép kulcsa? Ez érdekes lehet.. Talán térkép a gyógyírhez de nem tudom..
- Figyelj húgi kitaláltam valamit.. lerajzolom azt a jelet ami legelsőnek jelent meg rajtam. - Odasétáltam a dolgozóasztalához egy füzetből kitéptem egy lapot és rajzolni kezdem. Amikor végeztem a rajzzal oda vittem hozzá és átnyújtottam neki.
- Bocsáss meg már hamarabb is eszembe juthatott volna.. talán ez segít a keresésben, vagy valami.. - Mosolyogtam rá és vártam hogy tovább keresse ezt. Ha tényleg egy olyan térképkulcs lenne, akkor biztosan meg akarnám szerezni azt.. bár nem tudom minek. Nagyon kíváncsivá tett ez a dolog.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 11, 2013 1:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Öö.. ne sürgess már - rivalltam rá ingerülten. - Éppen gondolkodni próbálok.. tudod, a gimiben tanultam utoljára latinul és ezt a könyvet se használtam már évek óta.. szóval, időt kérek! - Remélem megérti, hogy én sem vagyok gép, hogy minden egyes szót megértsek ebből a vaskos könyvből.
- Valami térkép a kulcs.. talán azon a tetoválásodon egy térkép van? - kezdtem el tippelgetni, mivel jobb ötletem nem igazán volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 09, 2013 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nem nagyon értettem miről beszél Crys..
- Hogy mi van? Megtaláltad akkor, vagy mi az?-Hajoltam én is a könyv fölé. Nem értettem a gyógyír dolgot.. a többi stimmel talán, akkor lehet még is ez az a könyv. De mire a gyógyír? Nem értem..
- Mond mit ír? - sürgettem őt újra. Szeretnék már rá jönni mi is ennek az egésznek a lényege. De ha ez nem az a könyv esküszöm itt hagyom Crys-t hagyni keresni és megölöm addig azt a nyomorult vámpírt..
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 08, 2013 7:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Figyelmesen hallgattam a mondanivalóját. Akkor ezek szerint azután jelent meg először ez a jel, hogy megölt egy vámpírt? És minél többet öl meg, annál nagyobb és nagyobb lesz rajta ez a tetoválás!! Wá, bárcsak tudnám, mi a franc lehet.. Mert nem szeretem rossz kedvűnek látni az én 'nagy és erős' bátyámat..
- Értem - mondtam, majd ismét elmerültem a könyvek tengerében. Remélem itt lesz amit keresünk és nem BH-ban hagytam, mert akkor gutaütést is kapok..
Nem tudom mennyi idő telhetett el időközben, én mindenesetre annyira beletemetkeztem a könyvekbe, hogy nem is figyeltem az időre. Egészen addig, míg a kezeim közé nem került... Mosolyogva téptem fel a vaskos könyvet, mközben egyre biztosabb voltam a sikerben. Vámpírvadász átok - tetoválás - térkép - gyógyszer - Tessék? Nem, ez valami egészet mást jelenthet.. gyógy.. az elejében biztos vagyok.. talán gyógyír? Ezek voltak azok a kulcsszavak melyeket megértettem a latin könyvből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 07, 2013 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Hogy mikor is jelent meg rajtam? - Hirtelen gondolkodni kezdtem és eszembe is jutott az az este. Elég szép volt hiszen sikeres volt a vadászat csak végül megjelent rajtam ez.
- Vadászni indultam. Meg történt sikeres volt az akció és utána lettem figyelmes erre a jelre. Amikor észre vettem, hogy növekszik, akkor már nem tudtam mi lehet ez és ide rohantam vele hozzád. - Remélem hamar megtudjuk mi is ez mert egy picit idegesít. Elég jó az, hogy erőt ad meg minden, de félek, hogy valami gonoszság ez és lesz ennek egy nap hátránya. Szóval mihamarabb meg akarom tudni mi is ez.. remélem Crys gyorsan talál valamit.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 07, 2013 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Kérdése hallatán csak egyszerüen vállat vontam. Hogy milyen könyvet keresek? Fogalmam sincs, bármit ami a vadászokról szól.
- Hát.. ez valami vadász átok féleség lehet, vagy valami más, nem tudom - mondtam közben tovább keresgélve. Már javában pakolásztam a könyveket mikor hirtelen megakadt a kezem az egyiken. Talán ez lesz az.. Rögtön fel is téptem a lapjait és keresgélni kezdtem valami használható információt benne. De szép is lett volna, ha elsőre rábukkanok. Nagyot sóhajtottam, majd egyet gondolva Nick fele fordultam.
- Ha találsz valamelyiknek némi infót a vadászokról.. meg tetoválásról amit senki sem lát rajtatok kívül. Valami célja biztosan van az ottlétének.. Különben mikor is jelent meg ez a dolog rajtad? - kérdeztem kíváncsian, hiszen kitudja, talán az is fontos lehet..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 07, 2013 2:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nem tudom mihez kezdjek hiszen ha nem látja az elmondottak alapján nehéz lesz megkeresni, hogy mi is ez.
- De igen is jó ötlet lett volna ott helyben kinyírni, de majd legközelebb elintézem a csávó arcát. - Mondtam neki kicsit dühösen. Ha nem találunk semmit lehet körül nézek a vadászhaverjaim között hát, ha valaki tud valamit hozzászólni ehhez. Sétáltam oda Cryshez..
-Tulajdonképpen milyen könyvet is keresel. Szerinted mi ez az egész? - Próbáltam én is segíteni neki, keresni azt a könyvet bár gőzöm sincs mit is keresünk. Az is lehet ezt egy boszorkány tette rám és ez egy halál átok, mert egy vámpír megkérhette rá egy jó módszerrel. Szerencse hogy Crys is egy jó boszorkány.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 07, 2013 1:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Hát, én nem látom.. - ismételtem meg az előbbi szavaimat közben eltöprentve ezen az egészen. Hogy mi lehet ez..? Vadász jel, csakis az lehet.. ami Nick állítása szerint nagyobb lesz, ha megöl egy vámpírt.
- Nyugi, kiderítem mi ez az egész - próbáltam megnyugtatni, közben magamhoz ölelve őt. Csak azt nem tudom, hogyan.. de valamelyik könyvemben csak ír valamit róla..
- Na látod, végre van egy ok, amiért jó, hogy nem ölted meg azt a hibridet - motyogtam, majd hirtelen ötlettől vezérelve pattantam fel a kanapéről és indultam el a szobámban levő bőröndök felé. Fú, na most légy okos Crystal, ha választ akarsz találni arra, aminek a kérdését sem ismered..
Nick szavai hallatán kíváncsian fordultam vissza hozzá. Szóval, ha elterelődik a figyelme a vérszívóról, már nem is akarja azt annyira megölni?! Ez érdekes.. Közben ismét visszafordultam a bőröndjem fel, hogy szépen kipakolhassak minden egyes könyet belőle, ami valamilyen formában a természetfeletti világhoz kapcsolódik. Mert voltak ott ugyebár másfélék is, pl a Szürke 50 árnyalata, aminek hát, khm, semmi köze ehhez a témához.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 06, 2013 11:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Amikor megmutattam neki a jelet elég fura reakciót láttam tőle. Mint, ha nem látott volna semmit és tényleg így is volt. Ledöbbentem ezen miféle jel tetoválás lehet ez?
- Crys nem látsz semmit? Akkor még is mi a fene ez a tetoválás? Valami vadász jegy lenne, vagy mi? Mért nő ha megölök egy vámpírt? Ha ötven millió vámpírt megölök akkor nem is látom már a bőröm színét csak ezt a fekete tetkót? - Fogtam a fejemet ijedségembe. Elég érdekes téma ez remélem valaki tud segíteni ebben.
- Ha Ben-t is kinyírtam volna, akkor növekedett volna tovább ez a jel.. - Tényleg gőzöm sincs meddig fog nőni ez a jel és mi a jelentősége, de szeretnék mihamarabb a végére járni.
- Nem tudom ez segít-e kitalálni, hogy mi is lehet ez de.. amikor ott álltunk kint a cukrászdánál és rád néztem, akkor nem éreztem azt, hogy kiakarom nyírni azt a vámpírt. De amikor annak a féregnek a szemébe néztem minden porcikám azt súgta, hogy végezzek vele. Csak miattad nem tettem, mert tudtam hogy ki akadnál érte. - Mondtam el neki ezeket hadarva. Sok vámpírvadásszal találkoztam már, akikkel együtt vadásztam, de egyik sem mesélt hasonlóról, mint ami az én problémám.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 06, 2013 10:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Ahogy akarod - hagytam rá a dolgot, majd figyelmesen hallgatni kezdtem a mondanivalóját.
- Igen? - kérdeztem Rá, hogy miről is akar velem beszélni, de mint később rájöttem, fölösleges is volt, mivel ígyis úgyis elárulta volna. Miközben beszélt, én csak ámultam és bámultam. Mi van? Miféle jel? Amikor megmutatta, én furcsán néztem rá, mivel fogalmam sem volt róla, mire is gondolhatott az imént.
- Öö, Nick - szólítottam meg kissé bizonytalanul, mivel nem tudtam, hogyan hozhatnám értésére, hogy ott nincsen semmi. Legalábbis számomra az láthatatlan. Idegesen kezdtem el vakargatni a fejem búbját, miközben azt latorgattam, mit is mondhatnék neki. - Nem tudom, mire célzol. Mert .. a karodon.. én nem látok ... semmit - tagoltam el neki részletekben a lényeget. Egy jel, ami az emberek számára láthatatlan és a vámpírvadászokon jelenik meg? Mintha olvastam volna róla.. de a fene tudja, hogy mit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 06, 2013 2:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
-Rendben, akkor majd én elintézem, ha egyszer meglátom az utcán ne aggódj húgi. Figyelj volna viszont valami amiről beszélnünk kellene.. - Gondoltam gyorsan át, hogy mit is akarok neki mondani. Elég fura ez a helyzet is.
- Megjelent a kézfejemen egy fura jel - sétáltam oda hozzá a kanapéhoz és nyújtottam neki a kezem, hogy megpillanthassa.
- Látod ? Nem ismerős ez neked? Ez a tetkó folyamatosan nő rajtam, ha meg ölök egy vámpírt. Gőzöm sincs hogy mi ez. Amióta rajta van ez a jel a kezemen sokkal erősebb is vagyok, mint régen. Magabiztosabb vagyok olyan mint, ha már száz éve vámpírvadász lennék.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 06, 2013 12:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Ben viselkedésén teljesen kiakadtam.. pláne azok után, ahogy Nick megjelenése után kezdett el beszélni. Mintha kicserélték volna.. pedig azt hittem, jóban leszünk. Én s a néha túl naiv gondolkodásom.. talán Nicknek van igaza és a vámpírokban lehetetlen bármi jót is találni. Mind egyformák.. még akkor is ha Ő félig farkas volt és utálta a benne lakozó vérszívót.
Igazából először nem is igazán tudtam, hová tartunk csak haladtam a helyi hotel felé, majd a recepcióhoz érve egyuttal ki is vettem egy szobát. Mert még erre sem volt időm.. Beléptem a szobába, majd ledobtam magamat a kanapéra.
- Á, kisebb bajom is nagyobb, mint ezzel a tökfejjel törődni - vontam vállat unottan, jelezve hogy nekem édesmindegy mi lesz vele. - Ez a csávó abba a tudatba fog beleőrülni, hogy vámpírrá vált.. pontosabban hibriddé - magyaráztam neki. - De majd kitalálhatunk valamit.. - egyeztem bele, mivel nem akartam megint veszekedni vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 06, 2013 11:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
/Cukrászda/

Az események után elindultunk Crys lakásába. Útban ide nem is nagyon szóltunk egymáshoz csak követtem őt és végül ide kötöttünk ki. Amikor beértünk leültem az asztalhoz..
- Most mit akarsz tenni ezzel a Ben nevű vámpírral? Szerintem jól móresre kéne tanítani, hogy tudja velünk senki sem szórakozhat nem gondolod? - Tettem már fel azt a kérdést, amit nagyon felakartam. Remélem ő is ugyan azt akarja amit én, de most van ennél fontosabb dolgunk is, szóval ha ezt megbeszéltük rögtön rátérek arra, amiért ide jöttem ebbe a városba. Jó lenne, ha ő tudna valamit mondani, hogy mi is ez a jel a kezemen, ami egy és egyre nagyobb lesz, ha meg ölök egy tetűládát..
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
*******
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Crystal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Crystal Hope Ray
» Eva lakása
» Crystal Reed
» Crystal Alston :: Elkelt
» Leo lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •