Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 18, 2013 10:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
A fene vigye el a húgomat.. Nem hiszem el, hogy még mer zsarolni is.. Na jól van, majd mindjárt meglátjuk kinevet a végé. Oda kúsztam a táskámhoz és kivettem a pénztárcámat, amiben volt még egy kis pénz. Visszasétáltam Cryshez.
-Na figyelj húgi, ha nem adsz, akkor én lemegyek a boltba és veszek magamnak minden fajta piát, ami csak kell, de te nem kapsz. - Vágtam hozzá szomorú képet hülyeségből persze csak azért, hogy ezzel most én vegyem át az irányítást. Kíváncsi leszek a húgom arcára ezek után. Tudomásul kell vennie, hogy én is kitudom segíteni magam nincs szükségem mások segítségére, szóval ha nem ad, majd szerzek magamnak.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 7:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Unottam sóhajtottam egy nagyot, közben szemeimet égnek emelve, mikor rájöttem, hogy mivel próbálja kihúzni magát az éneklésből. Ne már, ez most komolyan azt hiszi, hogy beveszem, hogy hányingere van? Különben is ha az lenne, nem ért volna ennyire hamar vissza a nappaliba.. és az arcának a színe már rég krétafehérre váltott volna át.
- Nick, hagyd az imitációt! A mai világban, ez már nem menő.. esetleg a középkor idején még elment volna - jegyeztem meg szárazon, bár minek tagadjak? Hihetetlenül pipa voltam rá, amiért így próbált meg átverni.
- De tudod mit? Ha nem akarsz énekelni, akkor ne énekelj! - hagytam rá, természetesen csak kamuból, majd mikor láttam, hogy szavaim hallatán a szeme hirtelen felcsillant, rögtön közbe is szóltam, megakadályozva azt a fene nagy jó kedvét. - De, így nem kapsz a borocskámból! - vontam vállat nem törődöm módon, majd egy pillanatra elfordultam tőle és magam elé helyeztem a bort, hogy dugóhúzó híján varázslattal nyithassam ki az üveget. Némi koncentráció után sikerült is, majd egy határozott mozdulattal húztam meg az üveg tartalmát. - Nyámi - nyaltam meg az alsó ajkamat, direkt cseszegetve, majd ismét a számhoz emeltem az üveget.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 11, 2013 9:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Crys nagyon szemét volt velem. Kihasználta aztm hogy részegek vagyunk én viszont nem engedtem neki ezt az egészet.. kezembe nyomta a lapot amit csak néztem.. Ez a zene kész.. folyton ezt hallgatták a haverok amikor buliztun már unom ezt. Fogtam a lapot és elkezdtem én is mondanám ám próbáltam valahogy a szívét megközelíteni, hogy ide adja nekem azt az üveg bort. Tehát elkezdtem mondani vele együtt.
-Move Like... - És eldobtam a lapot és felkiáltottam. - Hányingerem van!- Szaladtam is a wcre persze csak kamuból. Remélem beveszi a dolgot. El futottam a wcre és imitáltam a dolgot. Majd visszajöttem és meghúztam a whiskys üveget..
- Kérlek szépen add ide azt az üveget nem akarok énekelni csak inni... naaaaa -mentem oda mellé és nyúltam újra az üveghez.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Május 10, 2013 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Könyörgése hallatán én csak nevettem. Az egyik előnye annak, ha részeg vagyok, hogy nem hatnak meg a kérlelések. Minden lepereg rólam! Na nem mintha józanul könnyen engednék az akaratomból..
- Nem Nick! Vagy énekelsz vagy nem kapsz belőle! - mondtam teljesen komolyan, de az előbbi próbálkozásainak köszönhetően még mindig ott virított az a ravasz mosoly az arcomon. - Amúgy, most úgy viselkedsz mint egy alkohólista - kuncogtam a markomba, majd visszafordultam a laptophoz. Hm, melyik számot is válasszam.. Na ez tökéletes lesz.. - döntöttem el, közben fél szemmel Nickre pillantva.
- Figyu, csak egy szám az egész! - néztem rá a legártatlanabb pillantásommal. - Ennyire igazán képes vagy! Gyere már, győzd le a félelmeidet! - győzködtem tovább, majd betettem azt a számot amit kiválasztottam. - Itt a szövege! - adtam át neki, persze a továbbiakban is a másik kezemben tartottam a boros üveget. - Moooo... moves like Jager - énekeltem el neki a refrént.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 09, 2013 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nah még is csak akad itt valami ami még jobban feldobja a bulit. Ne csak a whisky legyen.. Megtalálta sikeresen a bort és én oda kóvályogtam hozzá. Alig értettem már mit mondott valami éneklés és duett.. te jó isten mit akar ez velem tenni. Húgi nagyon durva tényleg ha már be van állva. Ez nem lehet igaz.. Amikor a laptophoz sétált én azonnal el kezdtem egy dugóhúzót keresni és hamar meg is találtam. Sajnos a bort magával vitte a géphez de hát oda osontam és megpróbáltam felbontani az üveget de sajnos ez nem jött össze.Annyira szédültem, hogy az erőlködésem közbe a kanapéra dőltem és Crys gyorsan kivette a kezemből a bort.
- Crys kérlek nem akarok énekelni.. tudod, hogy utáltam az énekórákat is. - Nevettem fel magamba. - Crys ne kínozz kérlek szépen add azt ide és ha annyira akarod holnap veszek neked még egy ilyet. - Nyújtottam a kezem a bor felé és adtam elő a szerető bátyust. Pont ő akadályoz meg abban, hogy teljesen jól érezzem magam.. ezt nem hiszem el. Szomorodtam el egy pillanatra.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Csüt. Május 09, 2013 8:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Teljesen ráhangolódtam a zene ritmusára, úgy mozogtam és forogtam és hasonlók, mint aki már be van rúgva.
A kérdése hallatán csak felnevettem.
- Nem igazán.. vagyis - jutott eszembe valami, majd egy gyors ötlettől vezérelve szöktem le az asztalról és indultam el a konyha felé. - Mégis akad itt valami - szóltam vissza sejtelmesen, majd befordúltam a konyhába. Ha jól tudom, akkor még itt kell legyen valahol az az íncsiklandóan finom és égbekiáltóan drága vörösbor, amit még a szülinapomra kaptam valakitől.
Kissé kótyagosan ugyan, de bő öt perc múlva rá is bukkantam a hűtő leghátsó részében.
- Itt is van - jelent meg egy ezer wattos mosoly az arcomom, közben magasra emelve azt a kezemet, melyben a bor volt. - De, mivel ez iszonyatosan finom és drága volt, csak abban az esetben ihatsz belőle, ha énekelsz velem egy duettet - haraptam az ajkamba ravaszul. Ő akarta megtudni milyen vagyok részegen.. hát ilyen vagyok. Pimasz mosoly kúszott az arcomra, mikor észrevettem, mennyire elképedt a szavaim hallatán. Szinte hallottam az állának a koppanását a padlón! Hagytam neki némi gondolkodási időt, addig is a laptopomhoz léptem, hogy kikereshessem a legjobb duetthez való számot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 08, 2013 6:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Úristen.. csak hasonlókat kezdem mondani magamba, amikor megláttam, hogy a kis húgi igazat beszélt. Tényleg van abba valami, hogy nagyon durva részegen, mert nekem eszembe nem jutott volna az asztalon táncolni. Na mindegy a lényeg, hogy jól érezzük magunkat. Meghúztam az üveget, majd én is rázni kezdtem magam.
- Mond csak húgi tartogatsz te itthon, bort, pezsgőt, sört, vagy hasonlót? - Ugrottam oda az asztal mellé és kérdeztem meg tőle ezeket. Ne csak Whisky-t igyunk, vagy is én nem csak ezt tervezem. Hamarosan a zene végére érünk és léptem oda, hogy majd kapcsoljak egy újat.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Kedd Május 07, 2013 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Hát jó, ha ezt akarja... akkor inni fogok! És megmutatom neki, hogy milyen is az ő húgicája, ha a fejébe száll az alkohol.. aztán majd bánhassa, mikor késő lesz! De ne mondja, hogy én nem figyelmeztettem!
A kezembe levő üveget ismét a számhoz emeltem és jól meghúztam azt. Á, ez erős, de mégis annyira jól esett a torkomnak. A számra amit beragott rögtön felpörögtem, mivel a régebbi diszkós élményeimet juttatta eszembe.
- Akkor bulizzunk - mondtam, bár ez hangozhatott akár kiálltásnak is, hogy túlszárnyaljam az énekesnő süvítő hangerejét, majd felpattantam az asztalra és a mozogni kezdtem a zene ritmusára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 03, 2013 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ismét csak nyomta a rizsát húgi már nagyon ki voltam.. semmi zene csak a húgom zagyvál nekem valamit, de már a felét nem értettem annyira a fejembe szállt az alkohol. Hamar fel is kapcsoltam egy zenét, majd meghúztam újra az üveget. Egy célom van az, hogy kapcsolódjunk ki. Crys még nem nagyon szabadult fel, de hamarosan felfog ha iszik.
- Crys hagyd már. Igyál és kész. - Mutattam meg neki ezt a tevékenységet és egy pillanatra leugrottam a kanapéba. Nincs is ennél jobb.. nehéz nap után bulizni és elfelejteni a fáradságot.

(https://www.youtube.com/watch?v=u9SXbVm4JH8)
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Csüt. Május 02, 2013 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Hm, én ezt a helyedben most rögtön visszaszívnám - kacsintottam rá sejtelmesen, hiszen ha én egyszer berugom, Isten a tanum rá, hogy fogalmam sincs mit művelek. Belőlem aztán bármi kitelik.. khm.. talán erre a kérdésre csak Tom meg Zach tudna válaszolni. Á, a csudába is, miért gondolok ennyit a srácokra? Ismét meghúztam az üveget, azzal a szándékkal, hogy ha berúgok, talán kevesebbet fogom majd ijeneken tőrni a buksimat. Nem tesz jót nekem a szomorkodás, ez tény.
- Én se gondoltam volna, hogy vala Te magad fogod a kezembe nyomni az alkoholos üveget - nevettem fel miközben újabb üveget vett elő a minibárból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 02, 2013 2:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Na végre csak sikerült elérnem nála, hogy most inkább igyunk és bulizzunk. De azt hiszem valami még is nyomasztja őt, mint ha valamit tett volna, ami miatt gyötri magát.. nem tudom majd rákérdezek, ha el nem felejtem.
-Rendbe húgi, nem fog zavarni bármit is akarsz csinálni. - Nevettem fel és elindultam a pultba, hogy kivegyek nekem is egy üveg italt. Teljesen otthon éreztem már magam nála, de úgyis ezt akarta szerintem. Hamar találtam is még egy üveggel és felbontása után rögtön meg is húztam.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szer. Május 01, 2013 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
És ő még mindig makacsul kitartott az általa javasolt szórakozás mellett.. áá, a csudába veled! Na mindegy, most az egyszer legyen úgy, ahogy te akarod.. Legalábbis egy rövid ideig..
- Hát legyen, már ha ennyira be akarsz rúgni... - emeltem égnek a tekintetemet megadóan.
- Akkor igyunk - vontam vállat, majd kivéve a kezéből az üveget jól meghúztam azt. - De figyelmeztetlek, nem vagyok valami kellemes társaság részegen - jegyeztem meg ártatlanul, majd hirtelen ismét felelevenedtek előttem a régebbi összezörrenéseink a srácokat. Zach, Tom, Én és Párizs! Hogy milyen szép is volt az élet akkoriban..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 30, 2013 9:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Kis húgi már teljesen idege volt, amikor elkezdtem vele szórakozni. El kell magyaráznom neki pár dolgot, hogy megértse és ne legyen kiakadva..
- Figyelj. Azért ne most beszéljünk erről, mert most inkább szórakozzunk oké? Felejtsünk el mindent és csak magunkra gondoljunk. - Próbáltam lelket önteni beli kissebb-nagyobb sikerrel. Láttam rajta, hogy valamin emészti magát, de gőzöm sem volt mi lehet az.. még nem volt időnk beszélni arról, hogy kivel mi történt azóta amióta nem találkoztunk.
- Itt vagyok én és iszol velem. Elbulizgatunk aztán holnap reggel neki látunk újra az életnek. Naaa gyere is igyál már te is. - Mentem oda hozzá és nyújtottam neki újra az üveget. Rossz ötlet volt ez az iszogatás.. de ha már elkezdtük, akkor érjen is véget jól. Elbeszélgettem volna vele mondjuk ez helyett, de már mindegy. Remélem csak sikerül jól éreznünk magunkat holnap reggel pedig egymással és ezzel a jellel foglalkozni.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 29, 2013 8:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Hirtelen támadt dühöm látszólag őt meg sem hatotta.. na ez szuper! Most legszívesebben üvölteni tudtam volna, mivel ÚGY gyűlöltem, ha nem veszik figyelembe amit ÉN akarok! Tudom ego-manó vagyok és pont ezért is szeretem ha minden úgy történik, ahogyan azt előre eltervezem! Ha pedig valami rosszul sül el, hát depis leszek.. mint pl. Tom halálánál. Rossz példa..
El is indult a minibár fele, mire én dühömben fortyogni kezdtem.. és kis híján szét is robbantottam valamit.. de aztán visszajött és magyarázkodni kezdett.. Ezzel viszonylag enyhítva a hirtelen támadt haragomon.
- Na én ezt most nagyon nem értem.. - ráncoltam össze a szemöldökeimet. Először azt mondja, hogy arról akar csevegni, hogy mi történt velem az utóbbi időben.. , most meg hirtelen visszaszívja azzal az indokkal, hogy helyette inkább részegedjünk meg.
- Bocsi Nick, de én csak úgy önmagában nem szeretek inni ... ittam én már eleget az utóbbi időben - kotyogtam ki, miközben lelki szemeim előtt ismét lejátszódott az egyik legjobb barátom, Tom halála körüli jelenet. Teljesen elszomorodtam a gondolatra, de mivel nem akartam, hogy ezt Nick is kiszúrja - azt már nem figyeltem, hogy kiszúrta-e -, inkább felpattantam(talán túlságosan is hirtelen) és betettem egy újabb számot. Ami a kelleténél kissé szomorúbbra sikerekedett..
(https://www.youtube.com/watch?v=k59E7T0H-Us&list=LLXdTYbzEpaELYJgM0mSQJbg)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 28, 2013 4:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Érthetően ideges lett, de ez most engem nem nagyon érdekel, mert az ital már kezdett a fejembe szállni. El is indultam a minibárhoz, hogy kiszolgáljam magam és hamar találtam még egy üveg whyskit. Hamar felbontottam és sétáltam vissza az üveggel együtt közben kortyolgatva.
- Húgi csak annyi lett volna, hogy beszéljünk egymásról ne csak az ilyen hülyeségekkel foglalkozzunk.. elvégre testvérek vagyunk.. pontosabban rólad akartam beszélni, hogy hogyan mennek a dolgok veled. De ezt most ne beszéljük már meg mert itt van a kezemben ez a szép kis ital. - Simítottam meg az üveg odalát és húztam meg újra, majd le pattantam a kanapé melletti fotelbe. - És semmi sem fontosabb most nála. Valami zenét kapcsolnál? Azután gyere és kortyolgass te is. - Mosolyogtam rá elégedetten. Nem mondom szépen kimondtam magamból a dolgokat, amit lehet nem kellett volna megtenni, mert meg fogom bánni. Remélem nem fog megsértődni Crys.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 26, 2013 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Hihetetlen, hogy még ezek után sem akarja elmondani nekem..
- De akkor meg miért kezdted el..? - néztem rá érdeklődően, hiszen gondolhatta, hogy ha egyszer felhozza a témát, engem addig nem lehet leállítani, míg meg nem tudom, miről van szó. - Nem értem, miért kell felhozni, ha úgysem mondod el.. - morogtam, közben lehúzva az üveg utolsó cseppjeit.
- Szolgáld ki magad - intettem a mini bár fele, majd lehuppantam a kanapéra és karba tett kézzel néztem dühösen magam elé. Nem szeretem amikor elkezd egy témát és aztán meggondolja magát..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 25, 2013 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nagyon érdekelte az a dolog, amiről szót akartam ejteni, de akkor sem ez a legalkalmasabb pillanat erre a beszélgetésre. Komoly dolgokról komolyan kell beszélni nem pedig bulizva, szóval szerintem igen is rá ér ez a dolog.
-Jajj hagyd már Crys inkább lazulj. - Nyújtottam át neki az üveget amiben már csak egy korty maradt. - Idd meg és hozz még egy kis piát!- Utasítottam őt a feladatra. Nem kellett volna még sem mondani, hogy beszélni akarok vele valamiről, mert ezzel csak felzaklattam őt. Na mindegy ha iszik eleget nem fogja érdekelni és bele megy abba, hogy majd holnap megbeszélem vele a dolgot..
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Szó szerint elkerekedtek a szemeim, mikor azt állította, hogy ő már rengetegszer bulizott egy-egy sikeres vadászat után. Hát, azt el tudom képzelni, hogy kb milyen buli lehetett..
- Na jó, inkább hagyjuk ezt a témát és térjünk át a másikra - tereltem ügyesen el a témát, egyenesen arra a bizonyos dologra, amit az előbb mondani akart nekem, de végül mégsem tette meg. - Tudnia akarom, mit akartál mondani! És ha már elkezdted, ezt nem úszod meg..! - figyelmeztettem a lehető legkomolyabban nézve rá. - Szóval..? - emeltem meg picit a szemöldökeimet, közben csöppet sem türelmesen várva a válaszát. - Oké, tudom, hogy az előbb kicsit kemény voltam, de csak vicceltem - jegyeztem meg magyarázóan, hogy azt a megjegyzésemet, hogy "Attól függ, mivel kapcsolatom" valójában nem is gondoltam komolyan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 5:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Hirtelen húgi felugrott és táncolni kezdett velem. Nem vagyok épp egy legjobb táncos de miért ne.
-Jól van tudod, hogy nem vagyok a szavak embere, de legközelebb úgy fogom mondani, ha bulizni akarok és hát persze, hogy neked kell lazítani. Én elég sokszor megtettem, amikor volt egy sikeres nagy vadászatom! - Nevettem és szaladtam oda a whiskys üveghez, hogy oda vigyem.
-Nos a kérdés még sem érdekes.. rá ér hülyeség lenne most az élettel foglalkozni inkább most érezzük jól magunkat, nem? - húztam meg az üveget és kapcsoltam be én egy zenét és táncoltam tovább. Remélem Crys még tart itthon valami italt még, mert úgy érzem ez hamarosan el fog fogyni.

(https://www.youtube.com/watch?v=MnlQG-IgOyM :DD)
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 22, 2013 3:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Ugyanmár, nem kell ide különösebb magyarázat.. - nevettem fel, mikor bevallotta, hogy nem tudta, hogyan fogalmazza meg, hogy szórakozni akar. - Elég lett volna, hogy kerek perec kijelented, hogy most bulizni akarsz - folytattam a továbbiakban is nevetéssel küszködve. Mikor ismét megtöltötte a poharamat, újra a számhoz emeltem azt és ittam belőle pár kortyot.
- Khm - horkantottam fel hirtelen, mikor azt mondta nekem, hogy lazítsak. Pont én! Nem ő, hanem én.. - Na ez jó vicc.. - emeltem égnek a szemeimet, bár ami azt illeti, csöppet sem vettem magamra. Helyette inkább megragadtam Nick kezét és elkezdtem húzni a szoba közepébe, majd mozgatni kezdtem a csípőmet a zene ritmusára.
- Na, kinek is kell inkább lazítania? - tettem fel ismét a kérdést, ügyesen kifordítva előbbi szavait.
- Attól függ, mivel kapcsolatos! - szögeztem le persze csak viccelődve, mikor azt mondta, hogy kérdezni szeretne tőlem valamit
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Nincs semmi jelentősége a ,,tegyük fel, hogy megittunk 3-4 pohárral" csak nem tudtam, hogy kifejezni magam. Már mint a zene miatt. Csak valami pörgőset, amitől még jobban érezzük magunkat pár pohár után. - Töltöttem meg újra a poharunkat. Hát húginak most is megvan a némi humorérzéke.. még, hogy ilyen hamar megárt az alkohol. Nevettem fel magamban.
- Nem ne aggódj csupán csak szeretném jól érezni magam.. és már most elkezdtem ezt tenni. Lazíts Crys. - Kezdtem el hallgatni azt a zenét ami bekapcsolt és eléggé tetszett. Elkezdtem sétálgatni a lakásban és közben kortyolgattam az italt. Elég jó kis helyen él az én húgom. Kezdtem el gondolkozni ezen. Majd újra visszamentem oda ahol ő is épp tartózkodott.
- Figyelj csak lehetne egy kérdésem? - Jutott eszembe a gondolat, hogy amióta itt vagyok alig törődtem vele. Talán most gyorsan beszélgetünk rólunk is a még nem kezd el hatni az alkohol.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 10:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Legalább próbálj meg, most nem arra a nyavajás vérszívóra gondolni - kérleltem, de bárcsak ne mondtam volna, mivel hamarosan már elő is állt egy ötlettel. Furán néztem rá, amikor pörgős zenét akart hallgatni.. Ez most komoly?
- Nick, nem is tudtam, hogy neked ilyen hamar megárt az alkohol - ráncoltam össze a szemöldökeimet, persze csak viccelődve, majd felnevettem. - Hát persze, de miért kell átugornunk azt a 3-4 pohararat? - kérdeztem, mivel a buli úgy buli, ha tényleg megiszunk egy annyit. Legalább addig sem fog az esze a vámpírokon alkalmazott kínzási módszereken kattogni. Majd egy határozott mozdulattal kiürítettem a poharam tartalmát és csak utána indultam el a laptopom után.
- Szerencsére van egy rakás zeném az Ipodomra felpakolva, úgyhogy bőven lesz miből választanunk - jegyeztem meg, miközben a laptopomat hoztam ki a szobámból. Elindítva a gépet, első dolgom volt lecsekkolni az emailjeimet és csak utána indítani el a zenéket.Nem jött levelem, annál jobb..
- Na és milyen pörgős zenére is gondoltál? Például erre? - kacsintottam rá, miközben betettem a kedvenc önbizalomnövelő számomat.

(Ez lenne az:https://www.youtube.com/watch?v=WtDAb9n8w8w XDD)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 19, 2013 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Akkor is érdekel az a vámpír és én meg akarom ölni. Még ha Crys ezt nem is akarja..
- Igen muszáj ezen agyalnom.. De a kedvedért ki kapcsolódok és megnyugtatlak többet nem is fogod látni ne aggódj. - Kortyolgattam tovább a poharam.
- Te figyelj csak. Tegyük fel, hogy már meg ittunk három-négy pohárral. Tudunk valami pörgős zenét kapcsolni? - Mosolyogtam az ötletem miatt. Crysre is biztosan rá fér már a lazítás. Főleg, hogy nagyon jó ok ez a mai nap arra, hogy egy kicsit jól érezzük magunkat.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 18, 2013 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Miután koccintottunk, az ajkamhoz emeltem a poharat és kortyolgatni kezdtem. Hm, fincsi.. mindig is szerettem a whiskyt. Sosem vetettem meg az alkoholt, sőt akadtak alkalmak, amikor egyenesen jól esett kicsit kirúgni a hánból! Na nem mintha leinnám magam a sárga földig.. mindig tudni kell, hogy hol a határ.
- Jaj, ne már Nick! Te egy pillanatig sem tudsz nyugton maradni? - kórholtam le őt, mikor arról kérdezett, hogy Ben merre szokott járkálni.
- Amúgy meg fogalmam sincs! - felletem végül vállat vonva. - Én is a cukrásztában találkoztam vele először.. - És utoljára. Legalábbis nem kívánom többet látni a képét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 16, 2013 6:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Persze a viszontlátásörömére! - Emeltem én is a poharam és koccintás után lehúztam fenékig.El is kezdem agyalni ezen a Ben nevezetű vámpíron. Egyszer jó lenne elkapni.. úgyis a még a húgi keresi ezt a vadászjegyes dolgot, addig én elszórakozom és tovább ölöm a vámpírokat. Ha már hagytam futni, akkor most már nyugodt szívvel megölhetem. Volt lehetősége menekülni.
- Te húgi ez a vámpír gyerek merre szokott ólálkodni? Nagyon jó lenne elkapni a grabancát! - Nevetve mondtam neki. Jó lesz újra belerázódni a melóba. Már hiányzik nekem egy izgalmas vadászat.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Crystal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Crystal Hope Ray
» Eva lakása
» Crystal Reed
» Crystal Alston :: Elkelt
» Leo lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •