Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Nikolaus Joaquín Alston * the hunter wizard * - foglalt

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szer. Feb. 20, 2013 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra
LEFOGLALVA Smile

Nikolaus Joaquín Alston -31 - vámpírvadász és boszorkány

Kora: 31, pontosabban 5 évvel idősebb nálam.
Nevének eredete: Nos, nem véletlenül választottam egy ehhez hasonló, kucifántos nevet. Mivel a szüleink világéletükben rajongtak az európai kultúrákért, nem csoda hát, hogy ezt a rajongást mindkét gyerekük nevének kiválasztásánál is bebizonyították. A 'Nikolaus' német eredetű, ezzel szemben a 'Joaquín' spanyol.
Rövid jelleme: Nik egy igazi angyal. Legalábbis velem és mindazon személyekkel, akik megérdemlik a kedvességet. Különösebben nem akarok regényt írni a jelleméről, ezt a megalkotójára bízom. Csupán annyi kikötésem lenne, hogy az angyali arc mögött legyen némi vadság is. Persze, ha vadász lesz, akkor ez egy alapkövetelmény. Igazi harcos, aki szereti képezni magát. Egyrészt, hogy tetszedjen a nőknek, de javarészt inkább saját önértékelése miatt. Mindenesetre származásából adódoan ő is továbbvitte a családi gént és örökölte a boszorkányságot. Ámbár, húgával ellentétben ő nem igazán szívleli ezt a kiváltságot. Kiskora óta megszállottan öldösi a vámpírokat. A megalkotóra bízom, hogy jelenjen-e meg a testén az Ötök szimbóluma.
Nik lenne az én 5 évvel idősebb bátyám, akit az életemnél is jobban szeretek. Mindig kiállt mellettem, bármi problémám adódott, Ő segített rajtam. Pont olyan volt, amilyennek az ember elképzeli a tökéletes fivér fogalmát. Öt évvel idősebb volt nálam, de ez egy cseppnyi nehézséget sem okozott kettőnk viszonyában.
Azért is érkezik a városba, mert tudomására jutott, hogy az ő szeretett húgicája is itt tartózkodik. A konkrétabb okot, majd megbeszéljük, ha megalkottátok nekem. Lehet esetleg egy vita, mondjuk összevesztünk és most ki akar békülni velem. Vagy történt valami a szüleinkkel.., hirtelen megjelent a kezén az Ötök szimbóluma és a térkép és informálódni jött a városba, csak néhányat említettem, de ezt majd megbeszéljük.
A lényeg, hogy nagyon, nagyon fontos karakter a számomra!! Akire nagy szükségem lenne! Very Happy
AVATARON: JOSH HENDERSON
Vissza az elejére Go down
 

Nikolaus Joaquín Alston * the hunter wizard * - foglalt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nikolaus Alston
» Nikolaus Alston
» Leah Eva Georg - Foglalt!
» Kyle Desai - Foglalt
» Victor Phillip Radev - Foglalt!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •