Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Courtney McCarthy

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 02, 2013 4:29 pm
Ugrás egy másik oldalra



Courtney McCarthy




alapadatok



Teljes név: Courtney McCarthy
Születési idő: 1993
Becenév: Carrie
Kor: 20
Faj: vámpírvadász
Play By: Hilary Duff
Érdeklődési kör: ide
tőr
jellemzés


Személyiség: Aki nem ismeri az nem tudja milyen a valódi énje. De mivel én ismerem, így tudom is. Egy igazán ártatlan lánynak tűnik az idegeneknek. Valójában egyáltalán nem az. Nagyon sok közös tulajdonságunk van. Ezért is vagyunk jóban. Talán ő az egyetlen személy akit közel engedtem magamhoz. Mindig elhitt nekem mindent, és nem azért mert naív, hanem mert hitt bennem és nekem. Ha kellett megvédett, ha kellett sírhattam a vállán. Nagyon kedves mindenkivel, persze a vámpírok azok kivételek.
Külső: Kinézetünk nagyon eltérő, ahogy stílusunk is. De ebben nincs is semmi gond. Hosszú, szőke és enyhén hullámos haja van, mellette pedig csokoládé barna szemei. Szereti a színeket, ruhákban és sminkekben egyaránt.


előtörténet



Szinte együtt nőttünk fel. Ő volt az első igazi barátnőm. Együtt jártunk nap mint nap iskolába, és ő volt az első akivel kiszöktem otthonról egy házibuliba. Vele rúgtam be először és ő hozott össze az első barátommal. Napokig sorolhatnám akár, hogy milyen szálak kötnek hozzá. De mióta elváltunk nem találkoztam vele. Nem túl sokat tudok róla. Vagyis jobb szó rá a semmi! Kezd nagyon hiányozni az életemből, és merem remélni hogy én is az övéből. Mikor megtudta, hogy mi is vagyok valójában nem ijedt meg és nem is fordult el tőlem. Később pedig én tanítottam meg, hogyan ölhet meg egy vámpírt. Igaz, még nem túl képzett..ahhoz nem elég neki az én elég sekély tudásom. De talán képes megvédeni magát. És persze még fejlődhet is. Ez csakis rajta múlik.


Kapcsolata velem



Mint már említettem az imént, Courtney egy nagyon jó barát. Akire soha nem tudnék ellenségként tekinteni. Akármi is történne.
Vissza az elejére Go down
 

Courtney McCarthy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Steven McCarthy
» Courtney Allison Maxwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •