Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Rivaille A. Burke

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 29, 2016 1:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
Rivaille A. Burke
nomen est omen

35

captain clean

Baltimore

Suga (BTS)

vámpír

Levi vagy Adam

Tetthely-takarító

a karakterem saját


Születési idő, hely   1981.december 25, Vietnam
Első átváltozás   Nem emlékszem pontosan. Gyakorlatilag ki képes emlékezni a halálára? Valahogy pünkösd napja rémlik, de nem tenném fel érte a életemet. Háh! Szó vicc! Nem esett le? Épp azon a napon áldoztam fel az életem.
Család   Jó! Talán pár betűt összetudok köpni erről! Bár eléggé életunt elme-háborodott volt az, aki ezt kitalálta. Igen-igen...mint most is engem nem orangutánok neveltek, hanem egy anya és egy apa. Érdekesebb is lett volna ha farkasok között nőttem volna fel...de sajna nem volt ilyen mázlim mint pucér Maugli esetében. Az már szerencse, hogy nem társítottak mellém egy felesleges koloncot, egy hisztérika húgica vagy egy hiperaktív öcsike képében. Persze mindezt kompenzálta, hogy - leginkább anyai ágon - minden nyavalyás rokonnal megáldott a sors. A számomra abszolút haszontalan pocizót elfoglaló keresztszülőkkel és unoka testvérekkel. A nagyszülőnek egyetlen jó hasznuk volt, hogy elkényeztettek. De a többi...nem is értem minek lettek kitalálva! Aztán ott vannak a nagybácsi jelöltek, akiket szemlátomás nem nagyon izgat hogy a nagybátynak köze sincs a testvéri viszonyhoz. Mégis úgy dirigálnak nekem mintha a túlérett testvéreim volnának. Szóval...ráférne egy kis ritkítás a népes családi körömre...de nem panaszkodom, mert már így is legalább két jelentős földrész választ el tőlük. Hála a fen-való Istennek!



Normális ember ilyenkor már alszik...igen, bizony ebből a szempontból sem vagyok normális. Nem tudok aludni...és énnek-idején téged sem hagylak nyugodtan pihenni. Tulajdonképpen már régóta tartoztam ezzel a hívással. S egy hosszas magyarázattal is...szóval mennyi időt áldoznád be az estédből?
Akkor jó...ezt örömmel hallom.
A napokban, te is láthattad, nem igen jártam be előadásokra és szintúgy gyakorlatokra sem. Már a tanáraim is felkerestek, hogy a hiányzásom egy hajszálnyira választ el attól hogy az egyetem államiból fizetős szakra tegyen. Beletörődtem, hogy kifizetem...azaz inkább most mondom, hogy tudd! Ott hagytam a Morgan State egyetemet. Már 2 éve beadtam a papírokat és kijelentkeztem a kollégiumból. Említettem hogy van egy állandó munkám...de hogy miféle azt tudatosan elhallgattam előled. Bűnügyi tetthely takarítóként végeztem. Idestova már 5 éve vagyok a szakmában. S ehhez hogy is társulhatna a jog? Szüleim erősködtek...én pedig hagytam magamat rábeszélni. Igazság szerint nem érdekel hogy viszonyulsz ehhez a bizarr munkámhoz...csak azt akartam, hogy tudd, hogy a szabad hétvégéken nem azért mondtam le a találkákat mert a vattacukros bódénál álltam. De ez most a legkevésbé lényegesebb téma...
Mikor kollégiumba iratkoztam arra az indokra hivatkoztam hogy a szüleim kezelhetetlensége miatt...Hazudtam. Mert valójában a világ túlsó felén laknak. Én, alig tizenévesen költöztem ki ide Baltimoreba. Egy igen távoli rokon segített megismerkednem az itteni szokásokkal, helyekkel, kultúrával és emberekkel. Vietnámi származásom miatt eléggé paráztam is, hogy alaposan ki leszek nézve. Nem sok keleti vonású ember jár errefelé.
(nevet) Szóval már régóta egyedül éllek, de mindezt kompenzálja a munkám, ami sokaknak undorító, mocskos meló, nekem teljesen jól fizető. De...most már tényleg rátérek a valódi magyarázatomra. Tudom. Tudom! Nehéz ez nekem...kib*szott nehéz, hidd el! Vedd úgy, hogy ma belém költözött a Szent Lélek! Talán ebben a pillanatban sem beszélnék őszintén veled...ha nem ez lenne a második hét, amit teljesen ébren töltöttem. Ezt az estét pedig ritkamód alkalmasnak éreztem...holdtölte, halloween, mindezt telefonon keresztül. Ez a legjobb megoldás ilyen esetekben. "Ilyen esetekben"? Nem...ez egyáltalán nem hétköznapi eset. Én már lélekben felkészítettem magam, hogy ezután a beszélgetés után örökre megszakad köztünk a kapcsolat. Vagy hogy kiszolgáltatva adod tovább amiket megtudsz tőlem...tökmindegy...úgy sem hinnének neked! Garantálom hogy hülyének néznének! Még egy kicsit hallgassak végig türelmesen...csak ennyit kérek! Utána pedig hisztérikus módon lecsaphatod a telefont, elsírhatod magad teljes rácsodálkozással az arcodon...csinálhatsz amit csak akarsz!
Kezdem a lightos felvezetéssel...képzeld, én sem szeretném ha rögtön szívrohamban vinnének el téged! Nem egyszer éreztetted velem, hogy a bőrszínem nem egészségre ad okot hanem pont fordítva, betegségre. Aztán, nem telt el úgy nap, hogy ne panaszkodtál volna nekem olyasmiről amit állításod szerint nem tettél meg, de többen szemtanújuk volt, hogy mégis. Fenemód nyomta a begyed, hogy mindenegyes erőléti edzést ellógtam...mégha az nem is volt olyan véresen komoly az egyetemen mint a gimiben. Bármilyen abszurdnak is hangzik de ez mind összefüggésbe vonható...a vallomásommal, amit épp készülök megosztani. Jó akkor kibököm végre...nem érdekel, hogy hiszel vagy sem. Sajnos kénytelen leszel!
Vámpír vagyok.
(hosszas csend) Verd ki a fejedből a nyavalyás dajka meséket, amivel a nagyi szórakoztatott téged! Két állítás igaz ebből...igen, én magam is vérrel táplálkozom. Hozzáteszem egyszer sem "nyúltam" a tiédhez...máséhoz igen, hiszen ez a létszükségletem. Értsd meg! A másik, hogy nem éppen halhatatlanok, de igen, jóval lassabb az életfunkcióm öregedése mint a te esetben. Jóval...kicsit elferdítettem a dolgokat. Igazából nem vagyok 25. 10 éve vagyok 25. Így már egy kicsit másabb értelmet kap a mondat. Ezért sápadt a bőröm...ezen nincs mit csodálkozni, hisz gyakorlatilag élő-halottnak vagyok számon tartva a horror filmekben! Ezért is kerültem az erős fizikai edzéseket, nehogy túlságosan megemeljek egy olyan kelléket, amit ember még nem nagyon fogott a kezében. S végül az emlékezet kiesésed...sajnálom, rendkívül sajnálom, hogy áldozatommá tettelek! Őszintén röstellem...de muszáj volt elterelnem a gyanút magamról. Ez - ha mondhatom úgy - egyfajta képesség. "Megidézés,, szakmai szóval. Bár nem tudom melyik tudományos szó-szedettben lel ilyenre az ember. Elég volt a szemedbe néznem, és kiadnom az utasítást neked. Te pedig kérdezés nélkül megtetted, majd miután elvégezted, elfelejtettem veled. Nem győzöm így telefon keresztül mondani, hogy nagyon sajnálom...ezt az egészet! Remélem nem akarsz kib*szni saját magaddal azzal, hogy most beszélgetésünk után azonnal tárcsázni kezded a rendőrséget! Mint mondtam úgy sem hinnének neked! Képtelenség ilyet kérnem...de mégis azt mondom, inkább őrizd meg a titkomat. Eddig olyan jól megőriztem a nyugalmat. Hárítottam a gyanút ahogy csak tudtam. Csak tudod ez is olyan, hogy több szem többet lát. Tök felesleges most saját kis "vámpírűző brancsot" szervezned...hiszen nagyon kevesen hinnék igaznak a vámpír históriákat. Éppezért szerintem kíméld meg magad ezektől a hülyeségektől...persze nem kérem, hogy ezekután ugyanúgy találkozzunk. Még így, telefonon keresztül is látom, hogy valósággal reszketsz. Mindenesetre vigasztaljon az, hogy te lennél a legutolsó ember a földön, akinek elvenném az életét. Én jóérzésű vámpír vagyok, csak a csúnya bácsi vérét iszom meg. (harsány kacaj)  
Hajnali 2-ra? Már így elment volna az idő? Nos igen...problémás esetekben elveszik az ember időérzeke. Látom vannak kérdéseid...de ez az éjszaka sem tart örökké ahhoz, hogy mindenre kielégítő választ adjak neked. Hogy miként lettem ilyen? Mióta tart ez? Elfogadtam-e magam? Túl sok kérdés ez egy napra, nem gondolod? S szeretnéd magad még ennél is jobban beparáztatni? Valószínűleg ma este - de le merem fogadni még egy pár napig - nem fogsz békésen aludni. Ezért is bocsánatot kérek! S noha lehetetlent mondok, de azért is bocsáss meg nekem, mert ilyenné váltam...és örökre ilyen maradok. Szia!

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
 Rivaille A. Burke Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 09, 2017 8:47 am
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!  
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Kedves Levi! Smile
Először is, sajnálom, hogy megvárakoztattalak. Ettől függetlenül tudd, hogy már nagyon kíváncsi voltam arra, mi fog kisülni a karakterből és milyen történettel állsz elénk.
Az egyszer biztos, hogy nem sok bűnügy helyszín-takarítóval fut össze az ember, nap, mint nap. De hát, ahogy te mondtad, valakinek ezt is meg kell csinálni és mivel neked nem okoz gondot, másoknak maximum csak megdöbbenni van oka. Körülbelül ugyanennyire érdekes, ahogyan megtetted a vallomásodat, ezzel pedig kirajzoltad a a személyiséged körvonalaid... kreatív megoldás, faltam a szavaidat arról tanakodva, hogy fogunk eljutni és... hogy lehetsz olyan gonosz, hogy a végén éppen azokra a kérdésekre nem válaszoltál, amelyek a leginkább birizgálják az átlagember fantáziáját? Na, semmi baj, valamit a játéktérre is kell hagyni, meghagyom magam ebben a tudatban és remélem, mihamarabb látható leszel a reagolók között is. Wink
Nem is tartalak fel tovább, menj, foglalózz, aztán irány játszani! Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Rivaille A. Burke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rivaille....
» Anders Burke
» Simon Burke
» Kérdezz-felelek!
» Burke Museum of Natural History and Culture

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •