Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Gwyneth --- Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Gwyneth --- Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 19, 2016 7:08 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 08, 2016 11:56 am
Ugrás egy másik oldalra

Gwyneth --- Foglalt *-*
nomen est omen

kor 23-25 éves

faj Vadász

Szerepkör barát

play by Willa Holland

foglalkozás rád bízom

várja Én és szerintem mások is. 40

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Ugyanabban a közösségben élünk már évek óta. Te ott láttad meg a napvilágot is, hiszen a szüleid is vadászok, így nem volt kérdés, hogy téged is annak nevelnek. A korod ellenére is az egyik legügyesebb vagy, viszont nem csak az erődet és az ügyességedet imádod használni, de az eszed is teljesen helyén van. Neked tűnt fel egyedül, hogy nem stimmel valami velem, mintha nem odavaló lennék, ahova tartozni próbálok. Öltem már meg vámpírt, vagy más lényt, de sose éreztem azt, hogy ünneplésre adna okot, ahogyan a többség teszi. Eleinte veled se túlzottan beszélgettem, de te nem hagytad ennyiben. Árnyként követsz, hiszen meg akarod tudni, hogy mit rejtegetek és ki vagyok valójában, de vajon ha rájössz, hogy ugyanúgy a szörnyek egyik képviselője (boszorkány) vagyok, akkor mi lesz? Megölsz, vagy inkább segíteni fogsz? Sose öltél ok nélkül, ahogyan az éjszaka beköszöntével néha maszkot is húzol, mint oly sok filmben, sorozatban szereplő „hős”, hogy az embereket is megvéd egymástól. Másabb vagy, mint a legtöbb vadász, hiszen te nem tartasz minden természetfelettit rossznak és nem is akarod elvenni az életüket, csak annak, aki szerinted megérdemli.
Neked is megvan a titkod, hiszen te se egyszerű vadász vagy, hanem boszorkány és nem is akármilyen. A nagymamád erejét megörökölted és ő régebben titokban tanított is téged. Ezt viszont sose árultad el senkinek se, hiszen pontosan tudod, hogy akkor vagy kitagadnának, vagy megölnének, pedig nem egy társad életét mentetted már meg az erődnek köszönhetően, de félsz. Nem ismersz másik világot a közösségen kívül, ahogyan néha már magad se tudod, hogy pontosan ki vagy… vadász vagy boszorkány…


Név és a pb is alkuképes! Ha kérdés merülne fel benned, akkor nyugodtan írj nekem pm-t, mert szívesen válaszolok! Gyere gyorsan, mert nagyon várlak! 40

Vissza az elejére Go down
 

Gwyneth ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gwyneth ----
» Gwyneth ---
» Gwyneth Paltrow
» Gwyneth Findley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •