Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 25, 2016 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
Dorian Gramworth

KOR » 569
FAJ » vámpír
PLAY BY » harry treadaway vagy iwan rheon
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » tenyésztő
VÁRJA »én
KAPCSOLATUNK » Már emberként is szörnyeteg voltál. Soha nem értetted a szegénységet és a rangban alattad levőktől úgy viszolyogsz, mint mások a tűztől. Elmúltál ötszáz éves is és öt emberöltőnyi év alatt a káoszban, a kegyetlenségben és brutalitásban lelted meg önmagad. Te vagy a szörnnyé változtatott herceg aki soha nem tanulta meg a leckéjét. Felégetted a rózsát mert a te életedben nincs helye másnak, mint saját magadnak és ezen se nő, se férfi, se gyermek nem tudott soha és nem is fog soha változtatni. Magabiztos vagy és végtelenül türelmes; addig még az érdekeid úgy kívánják. Két házi kedvencet is tartasz jelenleg. Az egyikük Angel, a másikuk Dora. Angelt még gyerekként szedted össze, alig múlt tizennégy mikor megvásároltad. Most már felnőtt férfi, huszonhét éves, vérfarkas, Dora pedig épp csak elmúlt tizenhat és szintén vérfarkas. Otthon láncra verve pihennek és telihold idején azzal töltöd az időd, hogy versenyezteted a kettőt. Na meg szaporítási terveid vannak, egy egész falkát akarsz magadnak. Bár élvezed a mai technológia, kínzások terén az ősi módszereket részesíted előnyben.
Hogy keveredtél az én életembe? Az előző boszorkányod felidegesített így kénytelen voltál megetetni őt a farkasaiddal. Rám akkor bukkantál, amikor el akartam venni az életemet, Nicholas halála után. A fájdalmamban és ártatlanságomban azonnal megláttad a lehetőséget és le is csaptál rá. Úgy csavartál ujjaid köré, ahogy az meg van írva a filmekben. A kérdés már csak az, hogy engem mikor versz láncokra vagy megelégedsz-e hűségemmel, amit azért cserébe fogadtam, hogy ha segítesz nekem megszabadulni Cedrictől.
Vissza az elejére Go down
 

Dorian Gramworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dorian Kournikova
» Dorian Kournikova
» Dorian Roughley lakása
» Marcus Dorian Burkhardt
» Marcus Dorian Burkhardt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •