Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Ronald Jonathan Hellfire

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ronald 'Jace' Hellfire

KOR » 25
FAJ » Farkasboszorkány
PLAY BY » Dominic Sherwood
STÁTUSZ » Szabad
FOGLALKOZÁS » Stardust Castle
VÁRJA » Brenna & Birdie Hellfire & Zane Hellfire & Syara Hellfire
KAPCSOLATUNK »// play by mind a közös képek, mind az ikertesó miatt kötött! a név azonban a családnéven kívül teljes mértékben variálható. nagyon várlak, ahogy az egész családod is, gyere hamar! 31

Hónapokkal ezelőtt könnyedén játszottad el azt, hogy egy hajléktalan vagy, aki a múltbeli álmából ébredt fel és jó darabig el is hittem neked, hiszen két hónapig laktál nálam és próbáltalak megismerni, megérteni, hogy pontosan honnan jöhettél. De az igazság az, hogy csak a közelembe akartál férkőzni, hogy a lehető legtöbbet megtudj rólam. Elegendő információt szereztél azon két hónap alatt, amit együtt töltöttünk én pedig naivan nem is sejtettem, hogy mit akarsz tőlem. De nem sokkal azután, hogy a lakásomban találtam rád elköltöztem a nagyvárosból és Mystic Falls-ban találtam meg az otthonomat és próbáltam meg új életet kezdeni.
Tisztában vagy azzal, hogy akit az apámnak hittem férfi nem az apám és az egész csak egy álca volt, hogy ne kezdjek el gyanakodni. Édesanyám és a nevelő apám szerették egymást, de az apám egy hatalmas, warlock volt, aki most megkaparintotta az édesanyámat és a húgomat pedig holtan találták. Mivel én vagyok az idősebbik én kaptam meg a képességeket, aminek segítségével megdönthetjük az apám rémuralmát, aki át akarja venni Seattle kastélyának az irányítását és sötét varázslókat akar kiképezni ott, magyarán az alvilág kiképzőterepévé alakítani mindazt, ami útmutatást nyújtott bizonytalan természetfelettiek számára.
Mikor együtt voltunk, néhányszor megpróbáltad bevetni a csáberőd, hogy megszerezz magadnak, de nem adtam be a derekamat és szinte hatástalan voltál rám, amit nem tudtál teljes mértékben felfogni és ettől csak még inkább magadnak akartál. Igazi nőcsábász vagy, mint az öcséd nem bírsz megállni egy nő mellett. De a trófeáid eddig olyan nők voltak, akik könnyedén eléd vetették magukat. Ezért is tartasz engem különlegességnek.
De bármennyire is szeretnél megkapni van ennél fontosabb feladatod is. Seattle-be akarsz vinni, kiszakítva a megszokott életemből, amit már egészen jól kialakítottam magamnak. Azonban nem ez a legmeredekebb, amit kérni akarsz tőlem. Arra akarsz kérni, hogy öljek. Mert csak így aktiválhatom a bennem élő farkasboszorkány géneket, aminek segítségével megmenthetem a kastélyt.
Vissza az elejére Go down
 

Ronald Jonathan Hellfire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ronald Jonathan Hellfire
» Little Hellfire - soon
» Gianna Hellfire
» Syara Nimmy Hellfire
» Zane Sebastian Hellfire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •