Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
alec jonathan hannigan

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 11:04 am
Ugrás egy másik oldalra
alec jonathan hannigan


személyes információk

becenév » Nem tudsz becézni. De nem is ajánlom.
születési idő » Olyan régen volt, már nincs meg az anyakönyvi kivonatom...
születési hely » Franciaország
play by » Sean O'Pry
foglalkozás » Röviden és tömören... semmit!

faj » Vámpír
család » Némileg csűrve és csavarva, de én magam gondoskodtam arról az átváltozásom után, hogy ne legyen több boldog holnap előttük. Közben ügyeltem arra, hogy a hófehér ingemre egy csepp vérük se hulljon.
Röviden és tömören. Tönkretették az életem.

a felszín alatt »
Az ősidők erkölcseinek tükrében nevelkedtem... minden, ami a fejemben van, egy eltorzult család gondoskodásának eredménye. Gondoskodás? Azóta ezt a szót már másra, némi törődésre értik... ez minden volt, csak törődés nem. Ha lettek volna oroszlánok a családi birtok melletti kis legelőn, bizonyára anyám parancsára odalöktek volna abban a pillanatban, amint megtanultam járni. És noha rettentő izgalmas volt az Odüsszeia történetein felnőni, minden más értelmes művet száműzve az életemből... nem tudtam onnét kitörni. Nem voltam elég erős. Gyengének neveltek, harmatnak, akaratszegénynek... báb voltam anyám szekrényében. Visszagondolva az is meglepő, hogy volt egy kényelmes kis szobám, és ténylegesen nem anyám szekrénye szolgált ágyamként. Félelemben nőttem fel, hiszen ha rossz voltam, nem volt étel vacsorára. Néha másnap reggel sem. Nincs rosszabb, mint üres hassal lefeküdni, éjjel kuporogni, mint valami kivert kutya...
A vámpírrá válásom átformált. Megnyíltak előttem az utak. De az elme, amellyel világra jöttem, már torz volt. Bátorságra még szert tudtam tenni... de mindenki, akit szerettem, görcsösen megszállottá is tett. Imádtam foglalkozni velük, ám a szeretet olyan érzelem volt, amelyet a gyengék eszközének hittem. Nem is esetem bele sokáig ebbe a csapdába. Jól is tettem. Csak dühöt szült, tömény haragot... minden alkalommal marcangolt. Szép volt ahhoz, hogy igaz legyen... és naív is voltam.
Külsőmet illetően magas vagyok, a vámpírságom előnyömre vált. A vézna, kórosan sovány fiúból huszonéves korára igencsak jóképű férfivá lettem. A szemem szépségébe mjandem minden nő képes volt belebolondulni, de én csak egyet kerestem. Megtaláltam, de a végén azt kívántam, bár kikaparhatnám azokat az igéző szemeket. Testékszert nem viselek, egyedül egy gyűrűt a középső ujjamon, amely véd a nap káros sugaraitól.

user információk »

Név » user neve ide
Kor » user kora ide
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »
Szőke. Ajkai édesek, teste zömök, formás... tenyerem szinte minden alkalommal könyörgött azért, hogy rásimulhasson csípőjére. Menekült előlem. Majd én előle. Macska-egér játékot játsztottunk, amelyben egyszer én, aztán ő volt a macska. Imádtam kacérságát és szemtelenségét. Imádtam, amit kihozott belőlem... imádtam Őt magát.

" - Kedvesem, ez a ruha csodásan áll rajtad!
1874. Párizs
Testére simult a tökéletes selyem. Tudtam, hogy mi az esete ilyen téren, nem elégedett meg olcsó, ámde giccses darabokkal. Legutóbbi utamat Olaszországba tettem, egy időre hátrahagyva új, terebélyes családomat, de ajándékot csak egyetlen személynek hoztam: Rebekah-nak.
A mosolya, a belevegyülő kislányosság és cserfesség levett a lábamról. A szívet, amely már kővé dermedt a mellkasomban. Magához láncolta a figyelmemet. Azt kívántam, állna meg az idő, és örök életemre hadd ragadjak eme szállodai szoba luxusában, azt fürkészve, ahogyan vizslatja magát a tükörben. Ám tudtam, a program, ami előttünk állt, még izgalmasabb. És jövőbelátásomnak köszönhetően előre láttam, hogy ezt a tökéletes, bíbor ruhát még azon az éjjelen egy tucat ember vére fogja átitatni... "

Felsóhajtottam, miközben egy zakót húztam magamra. Ízlésesnek találtam ezt a modern világot. Sehol egy koszos utca, csak tömény kifinomultság, lágy illatok, megvalósult álmok birodalma az, amelybe beléptem. Csak egyszer kellett elharsognom a nevet, és rögtön jött a válasz, hová kell mennem, ha meg akarom találni, akit keresek... New Orleansba.

"- Elég, vagy megfojtalak!
1937. Róma
A hajam téptem, éreztem, hogyan maradnak a hajszálak tenyeremben. Több, mint húsz éve nem láttam Őt. De hallottam róla. Arról a Marcel nevű vámpírról is. - Aljas áruló vagy! - A hangom szinte emésztette a saját bensőmet, de a düh, amelyet most iránta éreztem, felmérhetetlen volt. Nem akartam többé látni. Mindent, ami a kezembe akadt, összetéptem. Az egyetlen nő, akit úgy szerettem, mintha a sors tényleg közös végzetet írt volna nekünk... becsapott. Talán tényleg mást szeret már?
- Soha többé ne gyere a közelembe, különben megemlegeted, hogy az osotba anyád vámpírrá tett! - Nem volt könnyes búcsú, annál inkább véres. Tudtam, szavaim nem maradnak megtorlás nélkül. Még aznap este holtan találtam két legfőbb bizalmasomat. "

Az emlék hatására ismét összeszorult a torkom. Az újságokban pillantottam meg a mostani dátumot. 2016. Hosszú kihagyás után ismét életben vagyok. 1947-et írtunk, mikor valaki meglopott. Álomba kényszerültem. De nem bántam. Akkor már tíz éve szenvedtem a szőke nőszemély hiányától. Megváltás volt ez az álom... amelyet ébren, éhezve vívtam. Megannyi élet ontatott ki, míg a nő után sírtam. Ideje volt némileg békében nyugodni több évszázad csillapíthatatlan tombolás után. Nem számoltam az emberek számát... mind áldozat volt. Áldozat a szerelem oltárán.
Megálltam a Francia Negyed sarkában. A vászonnadrágomba vesztek ujjaim, és napszemüvegemet a szemeim elé húzva néztem a sétáló arcokat. Ide kellett jönnöm. Vártam a pillanatot. De még nem tudtam, minek is lesz a pillanata. A dühöm még mindig tombolt.
 

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 11, 2016 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Alec!

Először is kérnék egy mentőt, mert ettől az arctól még szerinte még a jég is megolvad, nem hogy az én kicsi romlott szívecském dobja be a taccsot! 31 30

De térjünk is rá a lényegre, miután sikerült összekaparnom magam. *Csak más meg ne lássa ezt* Szóval igazán kíváncsi lettem, hogy milyen történet társulhat ehhez a karakterhez és leesett az állam. 31 affraid
Nagyszerűen mutattad be azt, hogy milyen is a jelleme és már az apró információkkal is igazán felkeltetted az érdeklődésemet, hogy mi is lappang az álarcod alatt. Mesterien bánsz a szavakkal, s ha pb-től valaki nem ájulna be, akkor a történetedtől biztosan. 40 Nem volt hosszú, amit bánok – de így legalább a szívem a helyén maradt- Embarassed viszont annál inkább beszippantott. Élveztem minden egyes sorát a történetednek és olyan remekül leírtad azt a vívódást, ami téged végig kísért egy angyali alakba bújtatott kicsit talán ördögi nőszemély keretében, hogy igazán irigyelem azt a szépséget! 40 Zseniális volt a történeted és engem totálisan megnyertél magadnak. 31 Szerintem holnap reggelig tudnék áradozni, de túl önző vagyok és tudni szeretném azt, hogy milyen is lesz a viszontlátás. De egy dologban biztos vagyok, hogy nem lesz unalmas és úgy érzem, hogy lesz itt bőven meglepetésben részünk. 40

Így gyors mars foglalózni, majd utána megkeresni a te kis szőke démonodat, aki annyi különféle érzést váltott már ki belőled! 31 Jó szórakozást!  :cukorborso:


Vissza az elejére Go down
 

alec jonathan hannigan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alec Ferral
» Alec és Connor lakása
» Eliza Hannigan játékai
» Jonathan Eastwood
» Jonathan McNamara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •