Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 30, 2015 11:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
-elkelt karakter-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 26, 2015 3:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jamie Hawths

KOR » 174 (24)
FAJ » Vámpír (később lehet vámpírboszorkány is)
PLAY BY » Ryan Gosling (alkuképes)
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Rád bízom
VÁRJA » Shanna Kwanten & Nefertiti Menefer
KAPCSOLATUNK » /Két karakteremmel is nagyon várom őt! Kérdés esetén nyugodtan lehet keresni. 40 Nagyon várom! 31 /

Shanna: Az amerikai polgárháború idején találkoztunk, 1964 nyarán. Éppen menedéket kerestél az ellenség elől és a házamba tévedtél, ahol sok más nő és ártatlan talált szintén menedékre. Te se helyeselted a háborút, mert sok barátot és családtagot veszítettél el, de mindig is a saját fejed és törvényeid szerint éltél, így a mai napig nem tudnám megmondani, hogy valójában kinek is az oldalán harcoltál. Végül amikor a sebeid gyógyulni kezdtek és újra jobban lettél, akkor visszamentél harcolni. 1965-ben láttalak újra, amikor el akartam hagyni a várost, vagy legalábbis azt a romhalmazt, ami maradt belőle. Sebesen és eszméletlenül találtam rád. Neked köszönhetően maradtam és próbáltam megmenteni az életedet, de egyetlen egy esély maradt, ha vámpírrá változtatlak. Megtettem, amiért eleinte gyűlöltél, mert egy ártatlan nőt öltél meg, aminek köszönhetően teljesen vámpírrá változtál. Nem voltam ott, hogy megakadályozzam és nem tudtam azt se, hogy látogatom lesz. Végül szép lassan sikerült megértened, hogy attól még, hogy vámpír vagy nem kell szörnyetegnek lenned és nem kell minden egyes áldozatodat megölnöd. Több évig együk éltünk és segítettünk a várost is újjá építeni. Nem volt könnyű dolgom veled, de végül sikerült megtanulnod uralnod a benned lakozó lényt és az előnyét meglátnod, aminek köszönhetően néha sok ember életét mentetted meg. Végül, amikor láttam, hogy minden rendben lesz, akkor adtam neked a napfénygyűrűt, hogy teljes életet élhess és én pedig eltűntem. Úgy éreztem, hogy rám már nincs szükséged. Véletlenül sodort az élet Mystic Falls-ba, ahol megpillantottál engem és a családomat. Pontosan tudod, hogy részben mindig is engem kerestél, mert mindig is úgy érezted, hogy nélkülem egy kicsit elveszett vagy. Mert én mindig képes voltam észhez téríteni téged, ha esetleg valami örültségre készülne. Sok ostobaságot tettél már életed során, de most újra felcsillant a remény, hogy esetleg újra az életem részese lehetsz. De amennyire bátor vagy másokkal szemben, most annyira félsz attól, hogy már nincs helyed az életemben. Viszont azt se értetted, hogy egyik nap még vidám voltam, a szemeim csillogtak, majd a következő nap már olyan volt, mint amikor beborul az ég és az esőcseppek helyett az én könnyeim hullottak. Nem tudod, hogy mit tegyél, de úgy érzed, hogy lépned kell. Rossz így látnod, de félsz attól, hogy mit hoz a jövő, hiszen mindig is ott volt valami fura és megfoghatatlan szikra. Testévéri szeretet, vagy esetleg több? Ez azt hiszem még a jövő zenéje.


Nefertiti: az egyetlen gyermekem vagy, akinek életet adtam. Sok ember életét tönkre tettem, de amikor a karjaimba tartottalak, akkor úgy éreztem, hogy esélyt kaptam helyre hozni a múltam hibáit, de tévedtem. A kezeim közül téptek ki és többé már nem találtalak. Erős és idős boszorkány vagyok, hiszen még az egyiptomi uralkodások idején láttam meg a napvilágot, de túl sokan védtek téged, így esélyem se volt. A haragommal és a fájdalmammal pedig a világot sújtottam, ami az elvesztésed miatt éreztem. Hosszú ideje már annak, hogy semmit se tudok rólad, de még ez se érdekelt, mert sorra megöltem azokat a boszorkányokat, akik elvettek tőlem. Véres kezű vagyok-e? Igen, ha szükséges. Fogalmad sem volt arról egészen ideáig, hogy hazugságban nőttél fel, de amikor az utolsó boszorkány vére színezte a földet, akkor az átok megtört és olyan emlékek villantak be neked, amikre nem lett volna szabad emlékezned. Láttad az arcomat magad előtt, hallottad az énekemet, ahogyan éjszakánként álomba ringattalak. Feltett szándékod, hogy megtalálj és megállíts, hiszen minél többet derítesz ki rólam, annál inkább meglepődsz. Véget akarsz vetni a vérontásnak, de vajon képes leszel rá? Képes vagy megállítani és újra a fényt elhozni az életembe?
Vissza az elejére Go down
 

Jamie Hawths

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie
» Jamie szobája
» Jamie Blake (updated)
» Jamie Hardy
» Jamie Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •