Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
erina georgieva petrova -- new version of me

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 15, 2015 9:00 am
Ugrás egy másik oldalra
Erin Josslyn Hart


személyes információk

• becenév: egyszerűen Erin
• születési idő: 1029. december 08.
• születési hely: Szófia, Bulgária
• kor: Ezt nem illik megkérdezni egy nőtől.
• play by: Tatiana Maslany
• foglalkozás: Lehetséges, hogy sok vámpírról hallottál, aki tisztességesen dolgozik, pénzt keres és egyszerűen csak boldogul. Hát, én nem tartozom közéjük. Sőt! Ennek szöges ellentéte vagyok, ha beszorzod százzal.

• faj: Ősi vámpír
• család: A családom... mondhatni, eléggé terebélyes. Amit meglehetősen bánok, hiszen az elmúlt majdnem ezer évet egyedül töltöttem, de az utóbbi időben minden ellenem esküdött. Kezdjük az elején.
Van egy gyönyörű édesanyám, Tatia Petrova. A kettőnk viszonya onnantól kezdve pocsék, hogy elhagyott két éves koromban. Ezer évig célom volt őt megtalálni, megannyi furcsa terv született meg a fejembnen, hogyan fogok rajta bosszút állni, ám mindez még várat magára. Nem volt elég elcsábítani tőle Klaus Mikaelsont, habár azt gondoltam, az fájni fog. Viszont annak hálát adok, hogy ő maga tényleg egy szépséges teremtés, hiszen ha nem az lenne, valószínűleg én is sokkalta elcseszettebb lennék. Vagy lehet, ehhez hozzájárultak apám génjei is?
Ami apát illeti, Cedric Nikolaj Georgiev... egy nemes férfi, akit a pénz elvakított. Hallottam róla suttogó szavakat, mennyire kifordította önmagából az apja halála, s anyámnak még szép szavakkal udvarolt kényszeredett házasságuk ellenére. De amint a nagyapám vállalkozása az övé lett, elveszítette azt, ami őt emberré tette. Sosem tudtam szeretni. Egy szörnyeteg volt, aki sehogy sem próbálta meg pótolni számomra anyám jelenlétét. Dadusok hadára bízott, mert megtehette, ő pedig csak akkor nézett rám, mikor valami rosszat csináltam, és le kellett szidnia. Ezért szöktem meg tőle. Elég korán. Nemrég újra találkoztunk, de mint kiderült, hátsó indítékokkal.
A szökésem után már nekem is megvolt a magam családja. Christopher olyan utat mutatott meg, amelyre apám nem volt képes. Szegény volt, csak egy kis... helyi árus abban a cseppnyi faluban. De mégis gazdagabbá tett. Szerelemmel... egy kislánnyal. Gretel azonban nem maradhatott sokáig velünk. Miután az életembe belépett egy férfi, aki történetesen vámpír volt... átváltoztatott. Én pedig megöltem Christopher-t. Vámpírrá változott... Gretel pedig más szülőkhöz került.
Ezek után már csak egyetlen út várt rám. Az érzelemmentes élet.

a felszín alatt
Sosem gondoltam bele igazán, milyen hasonlattal tudnám bemutatni magamat. Talán egy érett gyümölcs, amely egykoron vörösen pompázott az érintetlen fán... de ma már mételyek rágják át, és az egész fát tetvek lepik el. Meghatározta az életemet az, hogy gyermekkoromban egyetlen emlékem sem maradt az anyámról. Ahogyan is, hogy apám nem egyszer a fejemhez vágta, anyám okkal hagyott el engem is. Sosem tudtam eldönteni, azért mondja-e, hogy anyámat jobban gyűlöljem mint őt, vagy tényleg így van... mindenesetre elérte hogy az utálat legyen életem meghatározó eleme. Dühös gyerek voltam, aki egyfolytában álmodozott... eleinte arról, hogy az anyja visszatér, a karjaiba veszi... majd ez a düh egészen más formát öltött. Akaratom ellenére kezdtem el olyan utakat járni, mint anyám egykoron. Szabadelvű voltam, s megszöktem, mielőtt apám belekényszerített volna valamibe, amit nem akartam. Az igaz szerelmet kerestem, és meg is találtam. Csak később jutott a tudomásomra, hogy anyám is készen állt volna megszökni az esküvője előtt.
A döntő pillanat egyértelműen a vámpírrá válás volt. Minden érzés felerősödött, kegyetlenkedéssel fűszerezte meg az amúgy egyszerű hétköznapokat... egyetlen éjszaka alatt veszítettem el életem szerelmét és a lányomat. Nem maradt másom. A bosszú akkor még nem volt elég erős bennem ahhoz, hogy tudjam, elég ennyi is egy hosszú élethez. Nem sokkal később rájöttem. Bosszút akartam... Tatia-n, Cedric-en. Főleg azt követően hogy tudtam, mindkettejük életben van a nagyvilágban. És megannyiszor képzeltem el, ahogy az életükért és a bocsánatomért könyörögnek a lábaim előtt.
Domináns nőként elég ritkán hódolok be bárkinek, tekintve, hogy Petrova vér folyik az ereimben. Mai viszonylatban ez már felér egy útlevéllel, hiszen tudjuk, hová jut minden Petrova nő. Két véglet van. Halál vagy romlás. Én az utóbbit választottam. Minden követ képes vagyok megmozgatni azért, hogy elérjem, amit akarok... Tatia szívének fájdításáért még Klaust is behálóztam... csak elhibáztam azzal, hogy tényleg beleszerettem. De a gyűlöletet és a szerelmet egyetlen hajszál választja el.
A külsőm nem túl szokványos, eléggé hasonlítok anyámra. Barna, hullámos haj, ám a sminkben próbálok egyediséget tükrözni. Magasságom egy cipellővel elég könnyen befolyásolható, a ruházatom viszont változtatos. Hol egy sima farmer, hol egy igazán mélyen dekoltált kis csoda... tudom, hogy mi kell a férfiaknak. Egy gyűrű véd a nagyfénytől.

user információk
NÉV: Eszti
Multik: Gillian
életem lapjai
Ismét eljött egy újabb napfelkelte. Ráadásul most szombatra járt az idő. Ilyenkor a normális emberek szeretnek kijárni az utcára, sétálni vagy egyedül, vagy a családjukkal. Számomra fontosabb az első. Akik egyedül vannak. Hisz' a családos férfiakat, vagy éppenséggel nőket hogyan csábíthatnám el a gyerekeiktől, vagy házastársuktól? Tisztább úgy, ha egyedülálló áldozatot találok. A sötét sikátorban.
A gyomrom már hangosan korgott, és vágytam az újabb tápláló reggelire, mélyen bízva abban, hogy finom falatot fogok találni, és nem valami dohány szagú, részeg pasast, aki azt se tudja, hány napja fetreng saját maga társaságában.
De ahogy beléptem a sötét sikátorba, megpillantottam valamit, és az arcom megrándult a rám törő féltékenységtől, és haragtól. Egy nő éppen derülten táplálkozott egy férfiból. Ellopta az én példányomat! Még jó, hogy a saját fajtámtól nem féltem a zsákmányt.
- Látom, tápláló falatot találtál. - szólaltam meg halkan, szorosan ott állva mellette, a férfi teste éppen összegörnyedni készült. Nem érdekelt túlságosan, hogy még soha nem láttam ezt a nőt, a fajtámbéliekkel szeretek közvetlen maradni. Csak nem ugrik nekem, és nem öl meg két pillanat alatt, nemde? Hiszen ártani nem ártottam neki.
Nagy sóhaj szaladt ki a számon, és a mutatóujjamat végighúztam a vérző nyakon, hogy megízleljem.

***

Elégedetten léptem a lakásom terebélyes nappalijába. Az asztalon csak egy üres tálca hevert, amely láttán rögtön megtöltődtem valami pozitív energiával. Legújabb tervem igencsak mélyre fog szúrni Tatia Petrova szívében, főleg ha egyszer megtudja, hogy mi is jár a fejemben. Meglep, hogy az a szőke pincsikutya még nem árult be neki, úgyhogy ebből még előnyt kell kovácsolnom. A lehető leghamarabb.
Csak egy fős személyzetet tartottam, de őt is megigézve... hogy levigye a pincébe a reggelit, majd felhozza az üres tálcát. Ő volt a táplálékom is, mikor feszülten érkeztem haza.
Megindultam a lépcsőn, és közben egy pohár narancslevet szürcsölgettem. A zárt ajtó mögül hallottam a légzést, a szív dobogását... mindig örömmel látott engem a drága vendégem, ez az egy bizonyos. És azt hiszem, hamarosan ideje lesz rendeznem egy nagy vacsorát, amelyben ő lesz a díszvendég. Meghívhatnám Tatiát... esetlet Cedric-et. De még Klaust is. Ilyen jó ötletek is csak nekem juthatnak eszembe!
- Hogy vagy ma reggel? - kérdeztem, megpillantva a poros arcot. Elmosolyodtam, de nem a szokványos kislányos mosollyal, amivel az áldozataimat, vagy az egy éjszakás kalandjaimat szerettem levenni a lábukról. Sokkal inkább ravasznak neveztem volna ezt a somolygást, és keveredett belé még egy másfajta érzelem is. - Nemsokára eljön a te időd... nagyi. - ejtettem ki a szót némi undorral. De senki ne mondja, hogy nem vagyok egy igazi zseni.

Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
erina georgieva petrova -- new version of me Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 15, 2015 1:31 pm
Ugrás egy másik oldalra



elfogadva, gratulálunk!

üdv a diaries frpg oldalán!

Drága Erin,
egyetlen kislányom, szívem csücske, bogárkám, gyönyörűségem... azt hiszem semmit sem hagytam ki, hiszen tudod, hogy szeretlek, ugye? Nem voltam és nem is leszek soha jó anya, de te rengeteget jelentesz nekem annak ellenére, hogy ismét szembesülnöm kellett azzal, mennyire utálsz. Pedig annyira tökéletes vagy. Minden porcikád, a tulajdonságaid, nem számít, hogy választhattál volna szebb utakat, jobb életet... tudom, hogy hozzájárultam ahhoz, hogy ilyen legyél. De én büszke vagyok rád, velejéig romlott kicsi lánykám!  :hug:
Mint user az usernek, gondolom azzal is tisztában vagy, hogy mennyire szeretem ahogy fogalmazol és csak úgy téged is. Most is tökéletesen hoztad azt az Erin-t, akit szinte neked álmodott meg az ég, mást el sem tudnék képzelni az arca mögött. Kreatív vagy, ügyes, a szavak a fegyvereid, kell ennél több? Nekem nem! Smile
A foglalókkal már nem kell bajlódnod, úgyhogy további jó szórakozást kívánok a játéktéren! 40



Vissza az elejére Go down
 

erina georgieva petrova -- new version of me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» erina georgieva petrova XX coming soon
» Georgiev birtok ;; Erina szobája
» Matthias ◯ a new version
» Nadia Petrova
» Nadia Petrova

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •