Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Bryan L. Foster
Luke Meyers Tumblr_inline_oes899D2Hj1utzj8e_500
Keresem :
■ my girl on the fire
Luke Meyers Tumblr_ocqqi45N831vr5m5eo1_250
Tartózkodási hely :
■ actually - mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one



A poszt írója Bryan L. Foster
Elküldésének ideje Szer. Május 27, 2015 7:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Lzzy R. Morrow
Luke Meyers Tumblr_o87iu4pMDt1stjrhxo1_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
▲ I'm on to you ▲
Hobbi & foglalkozás :
▲ machine genius and bar owner ▲



A poszt írója Lzzy R. Morrow
Elküldésének ideje Hétf. Május 25, 2015 12:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
Luke Meyers

Státusz •SZABAD
Faj •vámpír
Kor •230-250
Play by •Nikolaj Coster-Waldau
Ismertető •
Lzzy: Sok mindent köszönhetsz nekem. Többek között az életed, ami már csak azért is furcsa, mert mikor átváltoztattalak, éppen ripper üzemmódban nyomtam. Te voltál az egyetlen, aki túlélted a vérengzésem, és miattam lettél vámpír. Fogalmam sincs, hogy mit láttam benned, de valamiért gy gondoltam, neked jogod van az élethez. Aztán ezzel a lendülettel el is tűntem az életedből.
Úgy száz évvel később, az 1900-as évek elején járhattunk, amikor egy újságcikkben említést tettek rólam. Addigra kiderítetted, hogy ki vagyok, hogy mi a nevem, így könnyen megtaláltál. Mivel ekkora már nem voltam más, mint egy végletek között vergődő, kicsit sem egyszerű eset, így nem láttad akadályát, hogy beavatkozz az életembe. Emlékeztem rád, de amikor nekem szegezted a miért kérdést, hogy miért hagytalak életben, nem válaszoltam, azóta sem tettem. Viszont sokat köszönhetünk a másiknak, már ami az életünket jelenti, még ha a másik múltjáról semmit nem is sejtünk. Én például nem tudom, hogy te magad is a vér rabságába estél jó pár évtizedre. Egy biztos: most üzlettársak vagyunk. Én segítek neked az alvilági üzleteket szervezni, olyasmikhez juttatni az üzlettársaid, amiket nem könnyű megszerezni. Te segítesz nekem, hogy a bárban, ahol résztulajdonos vagyok, legyenek vámpírok, akik érdeklődnek a tehetségem felé, és hasznot akarnak húzni belőlem. Persze arról nem árulkodsz nekik, hogy nehéz eset vagyok.

Rachel: Hello Mr. Hazug! Eleinte semmi más nem érdekelt, mint az üzlet. Az alvilág egyik legnagyobb asszonyának az embereit támadtad hátba, csak hogy te feljebb és feljebb kerülj a ranglétrán és a legjobb üzleteket köthesd meg rajtam keresztül. Eleinte fogalmad nem volt arról, hogy nő vagyok, hiszen hosszú hónapokig nem találkoztunk, de aztán egy napon megmentetted az életemet és ekkor kezdődött el minden. Én pontosan tudtam, hogy ki vagy és miket tettél, de ennek jelét nem mutattam. Hónapokon keresztül próbáltál a kedvemben járni, de én szinte nem is figyeltem rád, egészen addig, amíg egy kisebb menekülés során össze nem voltunk zárva. Ekkor egy szenvedélyes éjszakát is együtt töltöttünk. Szeretsz, de én nem bízom benned, mert tudom, hogy ki vagy. A másik maffia vezér eltűnt fia. Vajon te tényleg nem emlékszel erre, vagy csak egyszerűen nem tudsz kimászni a hazugságok hálójából, mert félsz, hogy megölnének, ahogyan a többi árulóval tettem? Nos, ez jó kérdés édesem...

A név változtatható, a pb-nek örülnénk. Nagyon várunk! 31
Várjuk • Két őrült nőszemély: Lzzy és Rachel

Vissza az elejére Go down
 

Luke Meyers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Luke Meyers
» Jonathan Rhys Meyers
» Luke R. Adams
» Luke Mitchell
» Luke szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •