Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 23, 2015 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
Samael Witchburn

Státusz •SZABAD
Faj •Bármi lehet
Kor •25 -27 éves kinézetre
Play by •Tom Austen
Ismertető •
Faj bármi lehet, de örülnék annak, ha nem ember lenne. A pb pedig csak egy ötlet a közös képek miatt, de lehet egyeztetni róla. Ha megérkeztél vagy kérdésed lenne, akkor nyugodtan írj pm-t. Kapcsolodó karakterek: a többi Witchburn családtag

Te vagy az én kisebbik bátyám, akivel gyerekkorunktól kezdve elválaszthatatlanok vagyunk, pedig a családnéven kívül semmi se köt össze minket. Nem vagyok a testvéred, de még a féltestvéred se. A szüleid örökbe fogadtak és te talán tudod, hogy miért, hiszen én a mai napig nem jöttem rá erre. Én vagyok a család fekete báránya, akit egyedül te értesz meg és te állsz ki mellettem, ha bajba kerülök. Te voltál ott akkor is, amikor majdnem egy vámpír megölt engem, de vajon véletlen lett volna? Nem hiszem. Tudom, hogy okkal támadtak meg, ahogyan azt is tudom, hogy a családod sok titkot rejteget, de hiába nőttem fel köztetek nem jöttem rá a titkotokra. Te viszont szeretnél egyre távolabb tartani a "családunktól", amit természetesen nem értek, hogy miért, hiszen eddig soha se tettél ilyet.
Mindig kiálltál mellettem és a bátyáddal szemben is megvédtél, amikor 17 éves koromban ittasan megtámadott és bepróbálkozott nálam. Senki se tud erről, hiszen nem mehetsz a saját véred ellen és egy olyan "őrültnek", mint én senki se hinne. De vajon meddig tartható fent a látszat? Mikor fog lehullni a lepel arról, hogy a Witchburn család nem is annyira szent, mint amilyennek látszik?
De ha ez nem lenne elég, akkor ott van az is, hogy minél nagyobbak lettünk, annál szorosabb lett a kötelék közöttünk. Talán már túl szoros is, aminek nem lenne szabad. Pár héttel korábban egy partin megcsókoltuk egymást, de azóta se esett szó arról az estéről. Mind a ketten próbáljuk kerülni a témát, úgy viselkedni, mintha semmi se történt volna, miközben a feszültség egyre nagyobb lesz köztük. Vajon meddig leszünk képesek kordában tartani az érzéseinket, hiszen valójában semmi rosszat se tettünk, tennénk, mert nem vagyunk testvérek, csak a nevünk azonos...

Várjuk • • Sharona Witchburn

Vissza az elejére Go down
 

Samael Witchburn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mrs Witchburn
» Sharona Witchburn
» Maxym Witchburn
» Saphyra Witchburn
» Edwin Witchburn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •