Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 23, 2015 6:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mrs Witchburn

Státusz •SZABAD
Faj •Bármi lehet
Kor •45-50 éves kinézetre
Play by •Elizabeth Hurley
Ismertető •
Faj bármi lehet, de örülnék annak, ha nem ember lenne. A pb pedig csak egy ötlet, így lehet egyeztetni róla. Ha megérkeztél vagy kérdésed lenne, akkor nyugodtan írj pm-t. Kapcsolodó karakterek: a többi Witchburn családtag

A jégkirálynő, aki mindig mindent mindenkinél jobban tud és mindenki érdekét szem előtt tartja. Legalábbis a látszat ez, mert valójában neked csak a hírnév a fontos. Na, meg talán a gyerekeid. Állítólag engem is szeretsz, de velem már feleannyira se voltál kedves, mint velük. Ha én hibázok, akkor jobb elkerülni téged messzire. Te soha nem akartál engem örökbe fogadni, de a férjed hajthatatlan volt. Amikor meglátott, a szemembe nézett, akkor tudta, hogy ezt az aprócska gyermeket haza akarja vinni. Igyekeztél lebeszélni róla a férjedet, de hajthatatlan volt. Talán még egy ideig te is szerettél engem, de ahogyan egyre nagyobb lettem úgy kezdtünk egymástól eltávolodni. Próbáltál belőlem úrinőt faragni, de nem túl nagy siker övezte a tetteidet. Soha nem éreztem azt, hogy ebbe a családba való vagyok és te ezt mindig is a tudomásomra adtad, hogy ebben igazam van.
Egy bestia vagy, aki ha kell, akkor még az ördöggel is lepaktál, hogy a szeretteit megvédje. Ha kellene, akkor engem is képes lennél feláldozni, hogy mentsd őket vagy magadat. De egy titkot biztosan rejtegetsz. Az első szülött fiad nem a férjedtől van, hanem a testvérétől. Te se vagy olyan makulátlan, mint sokan hiszik, de ennél sokkal több mindent rejtegetsz. Valószínűleg nem is folyik az ereidben nemesi vér. Egyszerűen csak jól játszottad a szerepet, hogy fel tudj kapaszkodni. Tőled jobb, ha tart az ember és célszerű óvatosnak lenni veled, mint vakon megbízni benned, mert akkor nem biztos, hogy az a személy a reggelt még megéli, ha úgy kívánja az érdeked.


Várjuk • • Sharona Witchburn

Vissza az elejére Go down
 

Mrs Witchburn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sharona Witchburn
» Maxym Witchburn
» Saphyra Witchburn
» Edwin Witchburn
» Samael Witchburn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •