Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Bryan --- Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Szer. Május 06, 2015 9:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elkelt karakter!
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Bryan --- Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Vas. Márc. 29, 2015 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Bryan ---

Státusz •SZABAD
Faj •Ember (vagy egyeztetés alapján választható)
Kor •43 év
Play by •Mark Ruffalo
Ismertető •Ha te nem vagy, akkor már régen egy cellában ücsörögnék, mert életfogytiglanra ítéltek volna. Mindenki azt hitte, hogy a szüleim gyilkosa elrabolt, de amikor az óvatlanságom miatt megtaláltak én léptem elő az első számú gyanúsítottá, a vádak pedig egyáltalán nem rágalmak voltak. Soha nem kérdezted, hogy bűnös vagyok-e, vagy nem érdekelt vagy nem akartad elhinni, hogy képes lennék ilyen szörnyűségre, hiszen akárhányszor rám néztél egy kedves, ártatlan, lelkes lányt láttál, akivel sikerült megszerettetned a paragrafusokat és akin anélkül látszott, hogy nagyra viheti, hogy beképzeltté vált volna. Szeretted, hogy szenvedéllyel álltam a jogi pályához és hogy a gyakornoki konzultációkon nem csak az ügyekről, hanem más emberi témákról is tudtunk beszélgetni. A kedvenc tanárom voltál, úgy éreztem, hogy veled az oldalamon azzá válhatok, akivé akarok. Arra viszont nem gondoltam, hogy gyilkos lesz belőlem.
Önként vállaltad el az ügyemet, a tárgyalóteremben felmostad az ügyésszel a padlót, mert semmi másra nem tudtál gondolni csak arra, hogyan tégy velem jót. Azt hiszem belepusztultam volna, ha máshogy teszel, hiszen éveken keresztül te álltál a legközelebb hozzám, de szerencse, hogy el kellett jönnöm Belgiumból... ha nem teszem, akkor végső elkeseredettségemben biztosan átadtam volna magamat azoknak az érzéseknek, amelyeknek nem lett volna szabad kialakulniuk az irányodba. Nős férfi voltál, családapa, elismert szakember. És én? Csak egy lány, egy kezdő jogász, aki az egyetemet is otthagyta, mert megölte a szüleit és annyi erkölcs mindig is volt bennem, hogy ne akarjak kikezdeni a tanárommal és rosszul érezzem magam a vonzódásom miatt.
Fogalmam sincs arról, hogy elváltál és te is magad mögött hagytad Belgiumot, arról sem, hogy Mystic Falls-ba jöttél és szerintem még te sem tudod, miért tetted ezt. Valószínűleg nyugalomra volt szükséged. Vagy csak szeretnéd elfelejteni, hogy te is elkezdtél közelebb engedni magadhoz a kelleténél és a távozásom óta nem igazán találod a helyed?

// A pb szeretném, ha maradna, a név változtatható, az előtörténetet pedig teljes mértékben az alakítóra bízom, ha pedig a faj nem tetszik, abban is egyezkedhetünk.  40
Várjuk • Csak én, de nagyon!  40

Vissza az elejére Go down
 

Bryan ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bryan L. Foster
» Talya & Bryan || 2014. Brüsszel
» Ebony & Bryan || Brüsszel, 2013.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •