Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Philip Normann Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 6:03 pm
Ugrás egy másik oldalra



elfogadva, gratulálunk!

 • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
üdv a diaries frpg oldalán!

Philip
először is; üdvözöllek az oldalon! Remélem, hogy jól fogod itt érezni magad, főleg most, hogy látom, egy-két játék már garantálva van számodra! Wink
Kellemes meglepetést okoztál nekem ma estére. Kíváncsian vetettem bele magam életed történetébe, főleg azután, hogy azt láttam, még kezdőnek gondolod magad szerepjátékok terln. Hát, bárhogy is legyen, mondjon bármit is a naptár, az írásodon ez határozottan nem látszik! 31 A történeted kellemes, izgalmas és kerek volt! Csak úgy faltam a sorokat, és tudtam, hogy ha vége szakad, még tovább akarom majd olvasni... apa vagy, ezek mellett pedig vámpír... és úgy tűnik, hogy akad egy kis elintéznivalód... hm. Már most fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy mi vár még rád... 31
Foglald le az avatarod, tölts fel egy profilképed, majd nyomás partnert keresni! Jó játékot! Smile





Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Philip Normann
Tartózkodási hely :
Ahol érzem a forróságot a talpam alatt
Hobbi & foglalkozás :
Mondhatnék párat, de egyik sem nyomdapapírra való.



A poszt írója Philip Normann
Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 5:35 pm
Ugrás egy másik oldalra
Philip Normann


személyes információk

• becenév: Phil, Chibs
• születési idő: 1660. február 28.
• születési hely: Skócia, valahol egy isten háta mögötti kis faluban
• kor: 355
• play by: Tommy Flanagan
• foglalkozás: háztartásbeli vagyok, tudjátok, a kölykök..

• faj: vámpír
• család: A valódi családom, értsd anyám,  apám és testvérem már hosszú ideje nem élnek. Lejárt az idejük és meghaltak, vagy tüdőbajban vagy torokgyíkban amit ma gyógyítani mesésen egyszerű feladat. Akkoriban azonban ez mind halálos volt akár egy kisebb meghűlés. Én életben maradtam  és egy földesúr fogadott magához lovász fiúnak.  Mondhatni ott találtam meg a második családom, de ennyire ne menjünk bele a részletekbe. 320 évvel később vagyunk már, senki nem vesz körül aki akkor régen mellettem volt. nem is gondoltam volna, hogy esetleg lesz majd valaki akinek számítok, de hát az idők változnak és mindig találunk csodákat, nem igaz? Beleszerettem egy embernőbe, nem éppen a legmeggondoltabb tettem volt, de ezt nem lehet irányítani . Ő már akkor egy gyermekes anya volt és várta a második babát. A férje meghalt és egyedül maradt. Beleszerettem és mellette maradtam, a sors azonban úgy döntött, hogy korán meg kell halnia. A kis Christian születése közben vérzett el és vesztette életét. Megmenthettem volna, de kérte ne tegyem. Mikor a kicsivel hazatértem a kórházból otthon várt az akkor két éves Cody. Így lettem egy csaló, hazudozó, gyilkos gengszterből családapa/anya. A két kölyök pedig eléggé hozzám nőtt és képtelen volnék megválni tőlük.

a felszín alatt
190 centi magas, erős arcszőrzetű, mogorva kinézetű férfi vagyok, Látszólag az ötvenes éveimben járok, de senki sem tudja, hogy az már vagy 6-szor annyi. Talán felhagytam a régi életem nagy részével - azért minddel nem - még mindig szeretek félelmet kelteni az egyszerű halandók szívében. Hiszen attól, hogy nem gyilkolok eszeveszettül még mindig a pokoli lények táborát erősítem és nem is kívánok vámpírból tündéri kis manócska lenni vagy levelibéka. Ruházatom a motoros bandák jellegzetes viselete, bár már rég nem vagyok egy banda tagja sem, voltak idők mikor "divatban" volt vagy hogy is mondjam, de hosszú távon unalmas úgy ugrálni ahogy a főnök fütyül.
Belsőre továbbra is maga vagyok a romlott, férges alma, könyörtelenül gyilkolok ha kell, nem ismerek irgalmat továbbra sem, főleg akkor nem ha a két fiam élete a tét. Magabiztos és céltudatos vagyok, ha valamit kitűzők elérendő vágy vagy épp cél képpen akkor azt addig nyúzom míg el nem érem. Az éjszakai élet továbbra sem tűnt el az életemből csupán lekorlátozódott. Bár az emberek a számomra többé nem csak vérrel teli üres testek, még mindig jobban szeretem vénából inni a vért, mint vértasakokból amiknek az íze olyan akár a víz, íztelen, szagtalan, pocsék.

user információk
Egy fiatal játékos vagyok akinek nem sok szerepjátékos tapasztalat áll mögötte, de lelkesen vetem bele magam az ismeretlenbe és imádok írni.
életem lapjai
A karosszékben ülök és az aznapi újságot olvasom, mindig van benne valami hasznos információ, csak olvasni kell a sorok között. Ha esetleg valami bajt keresnék ami ritkán, de megesik, akkor csak a 15. oldalra kell lapoznom és tadamm! Ott is virít, hogy találtak egy kivéreztetett hullát az 5, sugár út és a East Road sarkán. És egy vér nélküli ember az nem jelenthet többet, mint egy vámpírt vagy kettőt.
-Apaaaa! Chris megint elvette az autómat. - Panaszosan nyüszít a fiam én pedig sóhajtva állok fel a karosszékből, hogy rendet tegyek.
-Na, Cody, te vagy az idősebb neked kellene tudnod, hogy hová tedd a játékaid ahol Chris nem éri el, magadnak köszönheted fiam. - Atyai jó tanácsokban mindig is világelső voltam, de egy 4 évessel és egy 2 évessel az élet nem fenékig tejfel.
-Fogmosás aztán alvás, ne mondjam még egyszer! - Emelem meg a hangom mire a kiskutyanyüszítés elhal és már csak a fürdőszobai víz csobogását lehet hallani. Bemegyek a két kölyök szobájába és a szőnyegen félálomba merült két évest berakom a kiságyba amit még az anyja rakott össze saját kezűleg a születése előtt. Betakarom és a szobaajtóban várom, hogy a másik kölyök is végre ágyba kerüljön.
-Jóéjt apa! - Mászik be az ágyba én pedig leoltom a villanyt.
-Jóéjt fiúk. - Ezzel becsukom az ajtót, ma vendéget várok és az hiányozna csak, hogy a kölykök meghallják a beszélgetésünket. Ahogy visszaérek a nappaliba már szól is a csengő, ki se kell néznem, hogy tudjam ki érkezett.
-Rakd beljebb a segged Todd, nyitva van. - Ezzel leülök a karosszékbe és várom, hogy az szerencsétlen beljebb kecmeregje magát.
-Phil, öreg cimborám, régen találkoztunk..
-Elég a dumából Todd, tudod nagyon jól miért hívattalak ide szerintem annyi sütnivalód még talán akad, hogy tudd nagy sz@rban vagy.
- Vágok bele egyenesen a közepébe. Utálom húzni az értékes perceimet, főleg, hogy holnap még utazni is készülök.
-Nos, nem igazán tudom, én ugyan nem tettem semmit...
- A pillanat tört része alatt szorítom a falnak és gallérjánál fogva tartom ott.
-Épp ez az Toddy fiú, nem csináltál semmit, olvastad a mai cikket? Nem? Nos kellett volna, te sz@rházi. Megint beengedtél egy újat a városba. Úgy emlékszem azért fizetlek, hogy észleld a mocskokat és takarítsd el őket, nem? Én lennék bolond, hogy ilyet feltételezek? - heves fejrázással válaszol mire elengedem.
-Todd, még egy ilyen hiba és karóval a szívedben végzed vagy fej nélkül, úgyhogy figyelj! - Ezzel intek, hogy elmehet, mire visszafordulok már nincs sehol. Még tegnap felhívtam egy ismerősöm, ember, de sokszor volt már a szolgálatomra így bízom benne, holnap reggel aláírja a papírokat és a ház az övé lesz. Mindaddig míg távol vagyok Övé minden, és így megtudja védeni a fiúkat, nem jöhet be ide senki sem akit nem enged be.
Most már csak annyi hiányzik, hogy elindulhassak. Darius, halottnak hitt barátod feltámadt és meglátogat.

Vissza az elejére Go down
 

Philip Normann

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Philip Normann háza
» Darius & Philip - 1861. Találkozás az Amerikai polgáháborúban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •