Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nem mondom, hogy nem lehetett megdöbbenteni ezer év után.... de kinyújtottam a kezem, és elvettem a kulcsot.
- Ha most nem mondok semmit azért van, mert nem tudom, mit szokás mondani ilyenkor - dörmögtem. - Azon kívül hogy ezek szerint... jók vagyunk egymásnál? - mosolyogtam el magam, zsebre dugva a kis fémlapot, majd újra felnyaláboltam a táskákat. - Áldom az eszem, hogy egy hibriddel elhozattam az autót - pakoltam be a csomagtartóba, és néztem, ahogy Erin bezárja az ajtót.
- Nem visznek el innen semmit, a házat sem, de induljunk, mert a magángép sem vár órákon át. Jut eszembe.... remélem tettél el véres tasakot. Nem szeretném pont valahol az óceán fölött megenni a pilótát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 3:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Háló -

Igazándiból nem kaptam volna szívrohamot, ha bármit is elcsórnak innen, bár huzamosabb ideig még nem voltam távol innen, ezért döntöttem úgy, hogy ezúttal ajtózárás lesz. Biztonság esetére... de mi lenne itt olyan, amit nem lehet pótolni?
Elfordítottam a kulcsot a zárban, majd megfogtam a kulccsomót, és Klausra pislogtam, leszedve az egyik kulcsot a csomóról, és meglóbáltam az orra előtt. - Ez a tiéd. Ha kizárnálak egyszer, ezzel vissza tudsz vágni. - vigyorodtam el. Hülye, emberi helyzet lenne, hiszen mégiscsak vámpírok vagyunk, de túl szép ez az ajtó ahhoz, hogy csak úgy szétverjük.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 9:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
(hálószoba)

Addig bökdöstem mancsommal és orrommal az ajtót, míg ki nem tárult előttem, és megcsapott a közelgő tavasz ígéretével dúsított levegő. Ezt szerettem én nagyon. Hideg volt még ugyan, a bunda nem is olyan borzasztó dolog egy farkasnak. De az éter már megtelt a közelgő virágok, és lágyabb szellők szagával, fülem pedig szinte már most hallotta az ébredező mókusok, és tél fogságából megszabadult nyulak és őzek motozását az erdő felől. A legjobb időszak volt a vadászatra.

(erdő)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 9:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Szinte tudtam, hogy az első a szemrehányás lesz, amiért... na jó, erre ne térjünk ki külön. Klaus választott. Olyannyira, hogy szinte érzem a szagát Tatián. Sokáig tartott a választása. De már nem tudtam haragudni. Én már csak a csendben keseregni voltam képes, mélyen magamban.
- Szóval ezért... oké, tőlem tegyünk egy próbát. De én nem kezeskedem a saját temperamentumom miatt. - tártam ki előtte az ajtót.

- Nappali -
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
A ház és udvar - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 9:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nem gondoltam, hogy Erin repesni fog örömében, így amikor kinyitotta az ajtót, akkor szinte meg sem lepődtem a szavain. Fordított helyzetben én is pont ugyanígy reagáltam volna, sőt még lehet, hogy rosszabbul, úgyhogy inkább csak nagy levegőt vettem, mielőtt beszélni kezdtem volna.
- Azt hiszem, inkább nekem lenne okom ezeket mondani. - Lehet, hogy nem így kellett volna indítanom, de így sikerült. - Azért jöttem, mert úgy érzem, hogy beszélnünk kellene. És szokásomtól eltérően nem azért látogattalak meg, hogy veszekedni vagy ordibálni kezdjünk. - Tettem hozzá, mert ez igen lényeges információ volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 8:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Háló és fürdő -

Úgy sétáltam le a lépcsőn, mintha nemrégiben szellemet láttam volna, de kb így is éreztem. A régi önmagam szellemét láttam Christopher szellemével együtt. Ez de zavaros.
Nagy sóhaj és megálltam az ajtó előtt. Sejtésem sem volt, ki az ilyenkor. De nekem mindegy, ha ember, akkor jó ebéd lesz. Nincs itt Klaus, hogy elvegye tőlem és elküldje, mert ő most úgy kelt fel, hogy kegyes lesz.
- Na, ne... - forgattam meg a szemeimet, ahogy megláttam az ajtóban álló Tatiát, és az ég felé emeltem a tekintetemet egy sóhajjal. - Miért szívatnak engem az égiek egyfolytában?
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
A ház és udvar - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Charlotte birtoka ;; Vendégszoba

Megfogadtam Curtis tanácsát és gyalog tettem meg az utat. Gondolkozás terén nem sokra jutottam, de a friss és hideg lebegő kitisztította a fejemet. Sikerült elérnem, hogy mindenféle harag és düh nélkül sétáljak fel Erin házának a lépcsőjén. Bekopogtam az ajtón és ismét meg kellett állapítanom, hogy felettébb udvarias lettem. Na de ha normális beszélgetésre készülök, akkor normálisan kell elkezdenem is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Nappali -

Volt bennem egy olyan sejtés, hogy nem lesz probléma reggelivel. Ez a hely az erdőben van, és ott meg hébe-hóba mindig akad egy hülye ember, aki már megint az életével játszik, mert kíváncsi.
És nem tévedtem. Egy középkorú nő szállt ki éppen az autójából a közelben. Szemmel láthaóan valami nagy természetszerető lehet, mert fényképező, hatalmas táska. És használhatja is majd őket. Reggeli után. Csakhogy ő lesz a reggeli.
Ott termettem előtte, de mielőtt sikíthatott volna, elmélyedtem a szemeiben. - Ne sikíts. Most szépen velem jössz, és ha jól viselkedsz, fél órán belül visszajöhetsz, élve. Addig is csinálj mindent úgy, ahogyan én mondom, és nem lesz bajod. - veregettem meg az arcát elbűvölő mosollyal, majd elindultam vele vissza a lakáshoz.

- Nappali és konyha -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 2:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Bezárta maga mögött az ajtót. Hát mondhatni, már eléggé feltalálta magát az én lakásomban is, de most éppen nem ez érdekelt. Az Ő esetében legalábbis nem.
- Oké! Akkor az a javaslatom, hogy... - néztem torokköszörülve a saját kézírásomat. - ezt a nappaliban folytassuk. - fordultam el. Fogalmam se volt, hogy most miért esik nehezemre a szemeibe nézni. Én nem tettem semmit. Azt hiszem.

- Nappali -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 2:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Neked is szia - köszöntem rá kissé zordul, majd beléptem, és bezártam magam mögött az ajtót. - Megtaláltam ezt - nyúltam a zsebembe, és meglóbáltam a szemei előtt a papírlapot. - Eljöttem, mert... mert szerintem is van mit megbeszélni - dugtam aztán zsebre a kezem. - Mellesleg, ha a gyorsaságról beszélünk, te sem panaszkodhatsz - mordultam még oda, miután megnéztem, a tegnapi pasas cipőjét vagy kabátját látom-e valamerre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 2:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Hálószoba -

Ásítottam még egy hatalmasat, mielőtt elfordítottam a kilincset, de leginkább még mindig azon munkálkodtam, hogy se a szemeimben, se az arcomon ne láthassa azokat a szörnyű érzelmeket, amiket ő teremtett meg. Oké, hagytam neki egy üzenetet. De körülbelül holnap délig nem számítottam rá. Ki tudja, idegen nőkkel mennyi a menetszám, nem?
- Meglehetősen gyorsabb voltál, mint ahogy arra számítottam. - jegyeztem meg halkan, kitárva előtte az ajtót. - Miattam nem kellett volna félbehagynod azt, amibe valószínűleg belekezdtél.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 2:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
(Hotel, Klaus szobája)

Mintha legalább száz év telt volna el azóta, hogy elrohantam. Dühösen, csalódottan... végülis egyre megy. Most legalább megtudom, mit akar Erin, jó esetben legalábbis. De az is biztos, hogy addig nem tűnök el, míg meg nem tudom, ki a fene volt vele az a férfi. Mert ha azt hiszi, belőlem hülyét csinálhat, hát rohadtul téved!
Kellőképpen felmérgesítve önmagam álltam meg az ajtaja előtt, és szapora kopácsolásba fogtam az ajtaján.
- Hé, Erin! - ordítottam be. - Beengednél netalán?
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
A ház és udvar - Page 2 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 03, 2012 12:39 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Lehet, hogy ebben igazad van..-ült ki egy gúnyos vigyor az arcomra, de legbelül azért mégis csak valami rossz érzés kerített hatalmába.
-Ha beledöglök is kitalálok valamit..-mondtam teljes gyűlölettel a hangomban amit Tatia-nak a puszta gondolata keltett bennem.
-Csak nem? -vontam fel a szemöldökömet vigyorogva-Talált egy újabb szerencsétlent akibe belehabarodott? Ekkora egy...-már inkább be fejeztem a mondatot nehogy valami olyat mondjak amit megbánok.
Elindultam a nappali felé, legalábbis arra amerre a fejével mutatott.

[Nappali]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 02, 2012 9:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Óh... miattam nem kellett volna egy ezer éves hagyományt megtörnöd. - utaltam a bocsánatkérésére, hiszen nagyon nem hatott meg vele. Késő, apuci, nagyon késő.
A nappali felé böktem neki, majd nagyot sóhajtottam, és vontam egyet a vállamon.
- Tudod... az egyetlen szerencséd, hogy minden vágyam bosszút állni az anyámon, mert van okom rá. És neked is. - mosolyodtam el egy kissé - vagy nagyon - gonoszkásan.
- De... ami azt illeti, nem hiszem, hogy van gyenge pontja. Ha igen, az már... tegnap óta nem az - motyogtam.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
A ház és udvar - Page 2 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Pént. Nov. 02, 2012 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Tudom, és bár nem szokásom sajnálkozni, de ..-nyeltem egyet-Sajnálom..-böktem ki aztán nagy nehezen.
-Tudnék rá mondani jelzőket, hogy miért akarok bosszút állni rajta..-mérgelődtem már csak magamban és amikor végre behívott átlépve a küszöböt sétáltam beljebb.
-Ötleteim vannak, de úgy gondoltam, hogy te segíthetsz nekem valami igazán pusztító tervet kieszelni, ami teljes mértékben összetöri. -jelent meg egy amolyan elszántság a tekintetemben. -Azt akarok, hogy szenvedjen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 02, 2012 4:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Azt mondod? Mégsem voltál mellettem, csak amennyit az illem megkövetelt. - néztem rá eléggé gyilkos tekintettel, és nagyot nyeltem, mikor tovább beszélt. Mégiscsak az apám volt... de mégis mit tegyek, ha... ha nem akarom őt közel engedni magamhoz? Gyűlölöm őt... vagyis gyűlölni akarom.
- Miért akarsz bosszút állni az anyámon? Vagyis azt tudom... - sóhajtottam. - Gyere be. - vágtam végül egy fintort felé. - Hogyan, inkább úgy kérdezem... hogyan akarsz bosszút állni?
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
A ház és udvar - Page 2 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 01, 2012 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Ez nevetséges..-ült ki egy kínmosoly az arcomra-Szerinted olyan könnyű pótolni anyádat is és egyszerre jó apaként is viselkedni? Egyáltalán nem az. -néztem rá egy pillanatra teljes megvetéssel a tekintetemben.
-Ha ötszáz év után kerestelek volna fel, vagy a történtek utáni pár évben akkor sem érdekeltek volna. Ez az ezer év már nem oszt nem szoroz. -vontam egyet a vállamon.
-Én meg szeretném ha végre egyszer ténylegesen közöm lehetne az egyetlen lányomhoz. Ha másért nem is legalább a közös ügy érdekében. Lásd be Erin én vagyok az egyetlen aki segíthet neked Tatia-val szemben. -mondtam már szinte parancsolóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 31, 2012 1:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Még hogy mindent megadtál... igazad van, megadtál pénzt, fényűzést, de hol volt a szereteted? - keltem ki magamból én magam is. Ezek után nem tartozom elszámolással a tetteimért, hogy mit miért tettem. Neki nagyon nem... mégis mit vár tőlem... hogy a lábai elé fogok esni, és azt mondom, hogy esdeklem a bocsánatért?
- Aha... szóval ezer évig nem érdekeltelek, de most, hogy az anyám újra a képben van, újra fontos neked a pici lányod... - vágtam oda neki gúnyosan, szemtől szemben állva vele. - Jó, ha tudod, hogy... ezer év után hozzád semmilyen formában nem akarom, hogy közöm legyen! - néztem rá szúrós szemekkel.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
A ház és udvar - Page 2 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 7:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Amint látod nagyon is élek. -mondtam már kissé erélyesebben. Továbbra is próbálkozott az ajtó becsapásával, de nem járt sikerrel, ha engedtem volna neki valószínűleg életem legnagyobb hibáját követtem volna el.
-A te szemedben? Inkább nekem kéne halottnak tekintenem téged. Mindent megadtam neked, de te inkább leléptél azzal a parasztgyerekkel. -mondtam hideg tekintettel, majd kínomban egy hangos kacaj is kitört belőlem.
-Hogy mit akarok? -kérdeztem felvont szemöldökkel-Netán ekkora nagy baj lenne ha ezer év után látni akarom a lányom?-futott rajta végig egy pillanatra a tekintetem.
-De ha jól sejtem a célunk is közös.Mégpedig Tatia..-jegyeztem meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 7:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Megfogta az ajtót, így nem tudtam teljesen becsapni. - Az én apám halott! - sziszegtem dühösen, próbálva azért becsukni az ajtót mindkét kezemmel erősen erőlködve, de... nem sok sikert értem el. - A szememben legalábbis halott - tettem még hozzá, mert szemmel láthatóan nem volt az és ezzel tisztában is voltam már egy rövid ideje.
Végül nagyot sóhajtottam, és kitártam az ajtót, hogy eléggé félve nézzek rá. - Mit akarsz itt? Addig... nem jössz be ide, míg el nem mondod, hogy mit akarsz tőlem!
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
A ház és udvar - Page 2 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Hát igen...Valahogy pont erre a reakcióra számítottam. Mielőtt az orrom előtt bevághatta volna az ajtót hirtelen utána kaptam, hogy még csak véletlenül se tudja becsukni, mert akkor az életben nem jutok be.
-Na de Erin... Így kell bánni a rég nem látott apáddal? -ült ki egy széles vigyor az arcomra.
-És most légy oly kedves és hívj be! -mondtam elkomorodó ábrázattal. Rühellni tudtam volna azért, hogy elszökött azzal a parasztgyerekkel, de most kész voltam ezt is félretenni a bosszú érdekében. Jelenleg ő volt az egyetlen aki tudott volna nekem segíteni. Mondjuk az már más kérdés, hogy hogyan fogom erre rábírni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Nappali és konyha -

Kissé nagyot sóhajtottam, mikor az ajtó felé igyekeztem. Eléggé ingerült állapotba kerültem Klaus miatt, szóval nagyon reméltem, hogy nem egy ember jött, mert tutira keresztül harapom a torkát is, az már biztos.
Amit viszont láttam, arra... arra nem voltam felkészülve. Kinyitottam az ajtót, és nagy szemekkel kezdtem pislogni, ahogy az apám arca került a látókörömbe.
- Óh, te jóságos ég...! - csuktam be rögtön az ajtót ijedt ábrázattal. Egész életemben féltem ettől a férfitól, hogy... bosszút áll rajtam, amiért én elszöktem Christopherrel még annak idején.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
A ház és udvar - Page 2 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 6:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Már egy ideje a városban voltam, de újra és újra az az érzés kerített magába, hogy fel kell, keressem Erint..De, hogy végül is mivel vettem rá magam erre azt nem tudom. Ezer év nem kis idő, és még csak azt sem tudom, hogy sikerült-e megbocsájtania a régi sérelmekért amiket akkor okoztam neki amikor hozzá akartam adni ahhoz a gazdag földbirtokoshoz.
Eljött a pillanat..Évszázadok óta erre vártam. Talán majd pont ő lesz az aki segít nekem a Tatia elleni bosszúmban.
Nagy sóhaj, majd bekopogtam. Hallottam, hogy itthon van, már csak arra vártam, hogy beengedjen. Már ha egyáltalán beenged. Részletkérdése.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 23, 2012 3:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Sejtettem, hogy így reagálsz majd erre. - mosolyogtam még mindig, majd amikor átölelt, viszonoztam a gesztust. - Mi történhetett volna velem az éjjel, ami rendhagyó lett volna? Megvoltam, és még most is élek. - sóhajtottam, és befelé néztem a nappali felé, mikor becsuktam mögötte az ajtót.
- Gyere, menjünk beljebb. Ki van pirulva az arcod. - mosolyogtam.

- Nappali -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 23, 2012 3:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Megnyugodva láttam, hogy Erin mosolyog, mikor arca feltűnt az ajtó nyílásában.
- Oh, ne kívánd ezt - csóváltam a fejem. - Nem foszthatsz meg a csomagomtól. Már olyan jól hozzám nőtt - léptem át a küszöböt, és üdvözlés gyanánt átöleltem.
- Mi újság, szépségem? - kérdeztem aztán. - Rendben voltál az éjjel?
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

A ház és udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Petrova birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •