Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 14, 2014 12:09 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk itt!

Drága Chantele!
Először is, imádom a neved! Olyan gyönyörű *.*
Gyakran vagyok úgy, hogy beleszeretek a karaktereidbe, mert mindig csempészel beléjük valamit, ami miatt végérvényesen beléjük szeretek és ez most is megtörtént. Egy tudóskisasszony, ó, te jó ég! Nagyon tetszett az előtörténet és maga az ötlet, hogy kutatsz. Remélem meg fogod találni a válaszokat a kérdéseidre és akkor végre kicsit szabad lehetsz és élheted az életedet, amitől nem lenne szabad így félned!
A jellemzés pedig; ha a férfi szíveimet nem raboltad volna már el, most nagy bajban lennék!
A foglalókat már nem kell bemutatnom, menj, fuss, irány a labor!

Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Chantele A. Roux Original
Keresem :
Chantele A. Roux Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Chantele A. Roux Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 11, 2014 7:14 pm
Ugrás egy másik oldalra
chantele augene roux



Becenév •Chan
Születési hely •Boston
Születési idő •1972. május 10-e
Kor •42 / 28 év
Play by •Melissa Benoist
Faj •Dhámpír
Foglalkozás •Néha tanulok... néha nem
Család • Apa... vámpír volt. Sosem ismertem. Erőszak gyümölcse vagyok... anya ember... messze van innen... a bátyám pedig egyáltalán nem kíváncsi rám, miután egy kisebb baleset után kapcsolatunk gyökeres fordulatot vett...
Életem minden egyes másodpercében próbáltam beolvadni a szürke kisegerek közé. Nem szeretem a rivaldafényt. Bántja a szemem... egyszerűen csak szeretnék egy hétköznapi lány lenni, de ez a történtek után már képtelenség...
Azt hiszem, túlságosan a közepébe vágtam... kezdhettem volna azzal is, hogy egy bájos és elegánsan öltözködő, rendkívül kedves és barátságos lány vagyok. De hazudnék, ha ezt állítanám. Próbálkozom élni az életemet, habár mióta a tudománynak szenteltem életemet, egyáltalán nincs egy perc nyugtom sem. Ebből kifolyólag magánéletem is eléggé... kevés. A fenébe, talán még ez is túlzás!
A szüleim révén eléggé hamar betekintést kaptam a természetfeletti világba. Dhámpírként megtapasztaltam már azt is, hogy milyen emberként szeretni az életet, élni a boldog és örömteli állomásokat egy ember életében... de miután először vér tapadt ajkaimhoz, mindez odaveszett. Azóta nem öregszem, bár így sem vagyok túl korosnak mondható, hiszen fél évszázadot sem tudok felmutatni mögöttem... még!
Maximalista és karrierista vagyok, a család nálam aligha jöhet szóba, hiszen dhámpírként gyermekem sosem lehet. És ki az a férfi, aki megkockáztatja azt, hogy bármikor megkívánhatom a vérét? Az esélyeim kimerülnek egy nagy nullában ezen a téren. Pedig szép lehetne, ha...
Egy apró mosollyal általában mindent képes vagyok elrejteni. A fájdalmat, a kínt és a dühöt. Nem mondom ki nyíltan az érzéseimet, bár bárkivel vitába szállok, s nyíltan fejezem ki véleményem, ha a helyzet úgy hozza.
Külsőmet tekintve eléggé ritka szépségnek számítok. Mondják ezt mások. Én csak egy lányt látok a tükörben, aki mindent megadna azért, hogy ismét hétköznapi nő lehessen a szürke hétköznapokban. Magasságom közepes, ezt általában sikerül egy tűsarkúval kompenzálnom. Ruháim eléggé szembetűnőek, de ritkán mutatom meg őket a külvilágnak, miután egész napokat töltök egy laborban.
A nyakamon egy színtelen, fekete tetoválás díszeleg. Csak egy kis kínai jel, amelyet még kamaszkoromban varrattam oda...

Z. • sok van • 19 év

életem porosodó lapjai...



Elgyötört sikoly kiáltott fel a fejemben. Micsoda őrület... mi a fene történik már megint?! Azok az átkozott ösztöneim azt súgják, baj van. Baj... és megint kivel? Hát persze... egyszerűen nem hiszem el, hogy nem tudok eltölteni úgy egy békés estét, hogy ne kelljen ilyesmivel foglalkoznom. Oké, elismerem... a tudománynak szenteltem az életem, de néha egy szabad este nekem is kijárna, egy pohár bor kíséretében, s egy nagyszer ember társaságában. Igen... egy eléggé vonzó férfi a partnerem. Eléggé jóképű, és mi több, orvos. Fiatal és... talán emiatt szimpatizálok vele ennyire. Az ilyen randiktól tegnap este még sírni tudtam volna, hiszen mindig ugyanaz a forgatókönyv: mindegyik szeme megakad azon, milyen csinos vagyok, folytatják velem, majd amikor megtudják, hogy mi vagyok, fejvesztve menekülnek. Nyilván ez sem lesz más. Ezért vannak ekkora gátlásaim, inkább elmélyülök két vegyület elegyének a rejtelmeiben a laborban, mintsem ilyen elegáns éttermekbe járjak, és olyan dolgokba üssem bele az orromat, amik tudom, hoyg nekem sosem lesznek. Hiszen nézzenek már rá... egy ilyen férfi minden ujjára találna valakit... és mégis itt van velem. Bókol nekem... udvarias... egészen különleges lehet, amiért eddig még nem tévedt a tekintetem kidomborodó ütőerére...
- Öhm... ha most megbocsájtasz, most kimennék a mosdóba - pislogtam rá az ártatlan mosolyommal, majd felálltam, a szalvétát amely eddig az ölemben pihent, az asztalra helyeztem, és ezt követően nőies léptekkel közelítettem meg a mosdót.
Szúrt a mellkasom. Megállva a tükör előtt szinte rögtön oda kaptam, hogy masszírozó érzéssel próbáljam nyugtatni heves lélegzetemet. Hatalmas cél előtt állok... pontosabban állunk... Mióta megismertem a laborbéli partnerem, tudtam, hogy van valaki, aki úgy gondolkodik, mint én... egyre nagyobb a célkitűzés bennem, hogy elérjem azt, amit akarok... amit akarunk... a természetfeletti talán fejlődik, de a tudomány még gyorsabban. Azt hiszik, hogy nem lehet őket legyőzni, de igen! Képesek vagyunk rá... ha valami képes megállítani a természetfeletti erők ostoba térhódítását, akkor az a tudomány... és a tudomány emberek kezében van.
Itt, ebben a világban már végre nem érzem börtönben magamat. Feloldódom a fényben, abban a tudományban, amit eddig sikerült elsajátítanom. Majdnem ötven év... most háborúk tombolnak a világban, mindenki az igazát keresi... és én tudom a sajátomat. Ismerem, mint a tenyeremet. Ennek pedig nem lesz jó vége...  


Vissza az elejére Go down
 

Chantele A. Roux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chantele irodája
» Chantele szobája
» a bunch of assholes ala roux and the others
» Henry fuckin' Roux

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Dhámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •