Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 28, 2014 12:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
Laurel
▲ Faj: vadász / ember
▲ Hirdető: Nolan Blakwell
▲ Kor: 26 év
▲ Avatar: Katie Cassidy
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Őszintén szólva.. nem ismerlek annyira. Sőt, egyáltalán nem. Egy helyi bárban találkoztunk.. nem pazaroltuk időnket a túl sok és felesleges beszélgetésekre, egyszerre egymás karjaiban végeztük. Egyszerűen.. mindkettőnkben meg volt a megállíthatatlan vágy, a szikra és nem álltunk ellent. De.. az együtt töltött éjszaka alapján igen is erős személyiségnek tűntél, határozottnak, mint aki tudja mit csinál de még is heves voltál. Szóval.. meglepő módon nálam végezted. Méghozzá a hotelszobámba, ahova hiba volt belépned.
Felkeltél, de nem voltam melletted. Mozdulni akartál, de nem tudtál. Az ágyhoz bilincseltelek, de nem egy újabb menet miatt. Már pedig, te ebben hitben voltál s ezért nem rémültél meg a helyzettől.. csak azután ami történt kezdted felfogni hogy mi is az igazi tervem veled.
A nem túl otthonos hotel szobámba tartalak fogva, minden egyes nap meglátogatva téged.. hát nem vagyok rendes? Nem hagylak egyedül, etetlek, itatlak.. hálásnak kéne lenned, de te ez helyett szabadulni akarsz, ott ütsz ahol érsz, harapsz. A legutóbbit én is, előszeretettel mindennap táplálkozom belőled.

/ Név változtatható, viszont a pbnek örülnék ha maradna.. de lehet próbálkozni pmben. Wink Nagyon várlak!  31  /



Vissza az elejére Go down
 

Laurel ----

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Laurel O. Delgado

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •