Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 20, 2014 7:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
*Törölve*


A hozzászólást Cara Westwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 23, 2014 7:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 20, 2014 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Kenna/Catherine
Ő az én legjobb barátnőm. Ő is szolgáló volt Quetsiyahnal, de őt még nálam is jobban semmibe vették. Nagyon összetartó a barátságunk. De Silas bája nem csak engem hanem őt is utolérte.... Féltékeny lett rám és beárult Quetsiyahnál. Amikor megtudtam, hogy ő volt az megkerestem [ekkor ugye már vámpír voltam] és bosszút akartam állni rajta. Nem akartam megölni, véletlen történt az egész. Nem bírtam lecsillapítani friss vámpírösztöneimet és meghalt. Most szellem. Miután felszabadultam lehetséges lenne hogy minden erőmmel azon legyek hogy feltámasszam, mint embert és utána vámpírt csinálni belőle ha szeretné, így egyáltalán nem lenne hatalmas, inkább gyenge. Ő az én Carolinom, de személyiségében teljesen eltérő. Ártalmatlan, CSAJOS, néha kicsit szőke, de nagyon okos. Ragaszkodik az elveihez. Túlságosan féltékeny típus. Nagyon jó a fabrikált történtekben. Életvidám és könnyen megbántható. Nagyon szeret duzzogni. Ő rá lenne a legnagyobb szükségem!!!! :3  40 Remélem hamar megtetszik valakinek a karakter. A nevéhez nem nagyon ragaszkodom de szeretném ha azért ilyesmi maradna.




ξ ember/szellem ξ julianne hough ξ i.e.2000  

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 18, 2014 4:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vincent+ Colbert
Vince egy átvehető karakter, akit nagyon várok vissza!  40 Az előző user et-jét ITT találod meg!! Ő lenne az én ex barátom, akivel nemrég ismét összefutottam MF-ban, bár azóta se láttam. Mindenesetre azon az ominózus találkozón még mindig égett köztünk a levegő, mintha nem is szakított volna velem. Kiegészítésképp még megjegyzem, hogy azért szakított velem, mert féltékeny volt és azt hitte, hogy megcsalom, míg a valóság igen távol állt ettől: éppen egy ősi vámpír elől menekültem és ezért voltam folyton elérhetetlen.
A személyiségét a megalkotóra bízom, csupán annyit szeretnék még kikötni, hogy ő a megszokott vadászokkal ellentétben nem megszállottan, hanem csak szórakozásból öldösi a vérszívókat. (Pl. először felbérelték, hogy ezzel foglalkozzon.) Ha bármi kérdésed adódna a karakterrel kapcsolatban,  csak dobj rám egy PM-et és igyekszem  minden egyes részletre válaszolni! Smile




ξ vámpírvadász ξ Darren Criss, Aaron Tveit ξ26

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 18, 2014 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Evelyne Labonair
Eve az unokatestvérem, távolabbi rokonom, akivel tulajdonképpen még nem ismerjük egymást, de ő tud rólam, ahogy a falka többi, megmaradt tagja is. Azt is tudják, hogy terhes vagyok Klaus gyerekével, mert szemmel tartanak, de egyelőre nem akarják felvenni velem a kapcsolatot, a biztonságom érdekében. Hiszen a fajtánk - és főképp a mi falkánk a jellegzetes anyajegyünkkel a vállunkon - veszélyben van a vámpírok uralta városban. Én viszont a családomat keresem, úgyhogy ez a találkozás nyilván előbb-utóbb elkerülhetetlen lesz.
A New Orleans melletti mocsár területén élnek, de ez remélhetőleg nem marad így örökké. Eve a természetét illetően igazi harcos, aki megtanult vigyázni magára, és megvédeni a sajátjait. Ebben hasonlítunk, de velem ellentétben ő nem forrófejű, hanem megfontoltan vág neki a dolgoknak. Ügyesen tud közlekedni a természetben, jól kiismerte már a környéket.
Kicsit a sorozatban szereplő Eve mintájára képzeltem el ezt a karaktert, de azt nem hiszem, hogy valaki megalkotná, Evelyne-nek azonban nagyon örülnék, és remélem, hogy hamarosan megismerhetik egymást Hayleyvel. A fent leírtakat leszámítva nem szeretnék semmit megkötni, és lehet velem nyugodtan vitatkozni bármiről, ami nem tetszik.


Régi vagy új érdeklődő jelentkezik érte, nekem mindegy, csak plíz, aki elvállalja, ne tűnjön el pár hét után, mert nagy szükségem lenne rá. *-*




ξ vérfarkas ξ Amber Heard   ξ 24  



Jött, látott, győzött...  40 


A hozzászólást Hayley Marshall összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 19, 2014 1:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 18, 2014 7:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Aiden ---
// A név és a play by is alku tárgyát képezi! Smile

Hát, itt van ő. Az első férfi, akit én tettem vámpírrá... ő volt az első áldozatom hosszú évszázadokkal ezelőtt. Élete átok volt saját hátán, én megpróbáltam tőle megszabadítani. Cserébe nem vártam mást, csak cseppnyi hálát, amiért hátat fordíthatott azelőtti életének. De nem kaptam meg. Csak gyűlöletet, ridegséget, majd hátbatámadást. Talán Aiden esete döbbentett rá arra, hogy a naívság nem kifizetődő a vámpírok világában. S jószerével ő tehet arról, amiért mára ilyen lettem. Az ő hátbatámadása mindenkiéénél jobban "fájt", hiszen mindaddig színlelte, hogy barátok vagyunk... és én hittem neki, ó a féreg!
A személyisége ezekből adódóan talán némiképpen adott, de ezeken kívül teljesen szabad kezet adok, ahogy azt illetően is, hogy miért volt hányatott sorsú. Smile




ξ vámpír ξ misha collins ξ 580 év  

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Keresem...  - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 3:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Chantelle ---
// A név és a play by szó nélkül alakítható, de a névváltozás esetén írj kérlek egy pm-et, hogy tudjam: megjöttél. 40

A hölgyemény már évek óta a Whitmore főiskolán tanul. A külleme alapján is megállapítható, hogy ritka szépség, ámde a szépsége mögött ész is lapul, és tudja, hogyan tudjon mindenről, ami körülötte zajlik az egyetemen.
Tud Maxfield kísérleteiről... a pincében fogvatartott vámpírokról. Mindenről. De senki nem tudja, főleg nem Maxfield, hogy a lány úgy járkál éjjel a folyosókon, az irodájában, a pincében, mint egy szellem.
Elena még nem ismeri, de mivel hamarosan a Gilbert lány előtt is megnyílik a főiskola kapuja, nem fog sok idejébe telni, hogy rájöjjön: valaki mindent tud. És mindent meg fog tenni, hogy Chantelle bizalmába férkőzzön. De arról Elena sem tud, hogy a lány miket képes megtenni azért, hogy nehogy felfedjék kis titkát. Hisz mint mindenkinek... neki is vannak sötét titkai. Melyet senki nem tudhat meg.
A részleteket pm-ben bárkivel szívesen megosztom. 40




ξ ember ξ Billie Piper / szabadon változtatható ξ 23 év  

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 10:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Anders + Burke
Anders az öcsém, akinek köszönhetően azzá váltam, aki most vagyok. Mikor utoljára láttam, egy megkeseredett, zavarodott, alattomos fiatal srác volt, akinek minden testvéri szeretetem ellenére is képtelen vagyok megbocsátani azért, amit tett. Bővebb információk ITT .

(Hogy azóta mi történt vele, miket csinált, milyenné vált, azt teljes mértékben a megalkotóra bízom. Az biztos, hogy ha előkerül, semmi esetben sem számíthat békés fogadtatásra, de hogy mi alakul ki az egészből, az már kettőn múlik. A néven nem szeretnék változtatni, és talán érthető, ha szeretném, hogy a PB is maradjon.)







ξ Vámpír ξ Liam Hemsworth ξ 172  

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 9:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Paige Bowen
Paige nagyon okos lány, nem ijed meg semmitől sem, igazi kis amazon. Kissé vadóc is, de az sosem baj. Én még kiskorában ismertem meg őt, azóta is baráti viszonyunk van. Miután szülei meghaltak, én voltam az egyetlen, akihez fordulhatott. Az édesapja még halála előtt rengeteg pénzt tett félre, de mielőtt még elmondhatta volna, hová tette, örökre lehunyta a szemeit. Ekkor Paige még csak tizenéves volt, és annak is csak az elején járt. Helymeghatározásos varázslattal rátaláltam a pénzre, amit aztán egy más, biztonságosabb helyre tettem, és amit Paige bármikor felhasználhatott...
Azonban tudtam, hogy évek múlva megváltozik majd a lány, és minél hamarabb ki szeretné deríteni, mi történt pontosan a szüleivel, így nem volt kétségem afelől, hogy bosszúállásba fog kezdeni. És igen. Már jó ideje tervezget, de ugyebár egyedül nem fog menni az ilyesmi. Így azt tervezi, hogy bevon engem a kissé őrült játékba, amiben én nagyon szívesen részt veszek.

Egyéb megjegyzések: A név változhat, ahogyan a faj is rád van bízva. Az előtörténet szintúgy a fantáziád szüleménye, és a jellemed egy részét leírtam, a többi pedig a te dolgod. A PB-ajánlatom Ginnifer Goodwin, de természetesen, ez változhat, csak szólj. :mer:




ξ boszorkány/vérfarkas/vadász (rád bízom) ξ Ginnifer Goodwin (alkuképes) ξ 25

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 15, 2014 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Carice Woodwill
A név és a pb is változtatható, csak szólj ha megjöttél!


Ő Michael lánya és mialatt ő meg apja próbáltak jó útra terelni, amennyire az öregét megutáltam egy idő után, őt megszerettem. Lassacskán barátnőkké válltunk, amit az apja nem néz jó szemmel. Ő ugyanis hiába szeretne meggyógyítani, kiszedni mélypontomból, nem miattam teszi, hanem az emberek miatt, akikre veszélyes lehetek és esze ágában sincs megengedni, hogy a lánya egy ilyen lénnyel menjen el vásárolni, kozmetikushoz vagy bárhova is.
Carice kedves, visszahúzódó lány és mindenben engedelmeskedik az apjának. Ő is szeretne olyan nagy erejű boszorkánnyá vállni, mint édesapja, de amikor az megtiltotta neki, hogy egy csajos este erejéig elkísérjen engem moziba, ellent mondott neki és megszökött. Talán nem kellett volna erőltetni a dolgot, ugyanis azon az estén támadtam rá egy emberre és öltem meg sok év után. Carice próbált visszafogni, de még nem birtokol olyan varázserőt, amivel szembeszállhatna egy éhes vámpírral. Azóta alig áll velem szóba és komolyan tartok tőle, hogy elárul az apjának. Akkor biztos végem.





ξ boszorkány ξMarta Syrko ξ21



Michael Woodwill
A név és a pb is változtatható, csak szólj ha megjöttél!


Michael egy olyan boszorkány, aki arra tette fel az életét, hogy rossz útra tévedt vámpíroknak segítsen visszatérni a helyes útra. A reménytelen eseteket azonnal megöli, de akin úgy látja, hogy lehet még segíteni azt addig kínozza, amíg el nem éri a célját.
Sajnos, nem sajnos engem is megtalált természetesen legrosszabb időszakomban és hosszas nyüglődés után végre sikerült elérnie, hogy nem azonnal ugrom neki az embereknek, ha vért látok. Kedves, jószívű és akárcsak egy pszichológus el lehet neki modani a problémékat, amire azonnal talál megoldást. Felajánlja a segítségét és olyan sosincs, hogy ne lehetne hozzá fordulni.
Sokat köszönhetek neki és hálás is vagyok, akkor is, ha ezt nem mindig mutatom ki. Dühöngök, kiabálok vele, amikor megvonja a véradagom, de jól tudom, hogy engedelmeskednem kell neki.
Hiszen kedvesből egy pillanat alatt át tud váltani közönyös szadistává  és hidegvérrel közli velem, hogyha nem engedelmeskedem, megöl.
Szigorú diétán tart mióta Mystic Fallsba érkeztem és kötelező naponta meglátogatnom, néha még ott is fog. Drasztikusak a módszerei és hatásosak, de még így sem tudott teljesen megfékezni. Mélyen hallgatok róla, hogy a városba érkezésünk után pár héttel újra elvesztettem a fejem, megöltem egy embert.





ξ boszorkány ξ Robert Downey Jr ξ30 év körüli

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 12, 2014 12:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
--- rhodes
A karakter átvehető, miután az előző user lemondott róla! A szerepjátékban eddig csak annyi történt velünk, hogy Párizsból eljutottunk Mystic Fallsba. :)Eddig Lisa-nak hívtam őt, de a név változhat.
A hölgyemény egy mellékági Petrova, aki ugyan nem örökítette tovább a vérvonalat, és első ránézésre nem is tűnik Petrovának, a temperamentuma teljesen megegyezik a családtagjaival. Apja egy orosz kereskedő volt - nem  mellesleg boszorkány - anyja pedig egy bolgár nő. Van egy nővére, Anastasia, akivel együtt  kutatnak a családjuk után. További információkat az ET-jében ( https://risingofthemortals.hungarianforum.com/t946-vasilissa-maryleen-petrova ) olvashattok róla.




ξ Vámpír/Vámpírboszorkány ξ Ellen Page (változhat) ξ 20/260 év

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 12, 2014 8:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Emery Holland írta:
Simon Burke
Simon.. Te vagy az, aki szellemé válásom után velem volt.. A saját arcképedre formáltál. Egy kegyetlen gyilkosra. Pontosabban én sokkal rosszabb lettem, mint te. Benned még mélyen ott rejlik a jóság.. Képes vagy a szeretettre és a törődésre. Belőlem ez azonban teljes mértékben elveszett. Lelkem sötétségbe burkolózott és, ha tudtad volna, hogy ez lesz a végkifejlet soha nem próbálsz megváltoztatni.
Szellemként nem volt nagy erőm, de ahhoz nagyon is értettem, hogyan zavarjam össze az áldozataidat és kergessem őrületbe őket aprócska dolgokkal. Így sokkal könnyebb volt a vadászatod is. Szeretsz embereket kínozni.. Miattad én is megszerettem. Egy idő után elszörnyedtél az ötleteimtől és elfordultál tőlem. Azt remélvén, hogy ez, majd javít a helyzetemen. De nem így lett. Csak rosszabb lett.. Sóvárgok azután, hogy élhessek.. Hogy boszorkányként megtanulhassak mindent, amit te is tudsz, hogy a lehető legnagyobb szenvedést hozzam az élőkre.. Mert engem ez az, ami éltet.. Te pedig megpróbálsz megmenteni.. Saját magamtól.
Bővebb info: ITT

// Play by és a név is változtatható, névváltoztatás esetén dobj meg egy PM-mel, hogy tudjam itt vagy. Ami az avatar-t illeti, ha megváltoztatnád azt először egyeztesd velem. :40:Várlak. 31
 



ξ VampWitch ξ Kevin Zegres ξ 178(25) év


Nagyon várom 4031


A hozzászólást Emery Holland összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 12, 2014 12:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Lucas E. Osborne
Keresem :
my faith ❞
Tartózkodási hely :
actually, new orleans ❞
Hobbi & foglalkozás :
reading legends ❞



A poszt írója Lucas E. Osborne
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 10, 2014 6:18 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
--- Osborne
// a név teljes mértékben alakítható, a vezetéknév adott egyedül, de ha valaki beregisztrálná, és nevet változtatott, mindenképpen értesítsen tongue

Ő a húgom. Viszonyunk nem éppen virágzó, tekintve, hogy nem együtt nőttünk fel. Ő szüleinkkel maradt Londonban, míg én egykoron megszöktem onnan. Ugyan jó a viszonyom a családommal ettől eltekintve, de ő mégis úgy tekintett rám, mint valami méregre, mely felemésztette a családját, a szeretetet, és mindent, melyet ő kapott volna. Vérfarkas átkát hamar kiváltotta, hiszen temperamentuma heves, bosszúálló. (nem szeretném megszabni, hogy kit milyen körülmények között ölt meg, ez megalkotóra van bízva).
Azonban most, hogy minden egyes vérfarkasra nagy szükségem lehet... őt is New Orleansba hívtam. Ő a vérem. A legerősebb láncszem lehet abban, amit megvalósítani készülök.




ξ vérfarkas ξ lea michele ξ 22 év

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 08, 2014 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nagyon várom őt 4031

jeremy gilbert
A Gilbert család legifjabb tagja, akinek szerepe csak most kezd el igazán kibontakozni. Szülei halála után a drogokba menekült, de az elmúlt időszakban több komolyságra tett szert, mi több, továbbra is látja a szellemeket, így lehetséges, hogy egykori kedvesével, Annával még mindig képes kapcsolatot tartani. Ám életében már jelen van a Bonnie iránt érzett vonzalom is, tehát mondhatni, nem könnyű a fiatal fiú élete. Főleg hogy a nővére is vámpír lett.

Ami a szerepjátékban történt: Jeremy az Ötök közé lépett, miután megölte Benjamin Lockwood-ot, ezzel segítvén nővérének és Damonnek, hogy Connor szellemét végleg eltüntessék. Jeremy még nem szokta meg a gondolatot, miszerint vadász lett, és hűen az Ötök íratlan szabályához - miszerint ezután vonzódni fog bármely vámpír megöléséhez, aki a közelébe kerül - tudja, hogy az élete a továbbiakban sem lesz könnyű. Sőt! Az élete most kezdődik igazán!
Bonnie Bennett szellemé vált, miután Elenának szívességet téve feltámasztott egy közeli családtagot, így Jeremy is képes arra, hogy láthassa Bonnie szellemét. S ki tudja... talán ez csak még jobban elmélyíti a kapcsolatot, mely kettejük között régóta épül...





ξ Vámpírvadász ξ Steven R. McQueen ξ 18 év



A hozzászólást Bonnie Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 11, 2014 9:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 08, 2014 7:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Brandon Nathaniel Kwanten/változtatható
Soha senkinek nem kegyelmezett, élete céljának tartotta a vámpírok és más fajok ölését, hiszen úgy gondolta okkal kapta ezt a képességet. Egyszer megmentett egy titokzatos lányt gyilkosok kezei közül, de nem sejtette, hogy egy vámpírt ment meg, hiszen tiszta emberi volt a lány viselkedése és maga a természete is.
A lány megpróbál megszökni tőle, hiszen tudja, hogy veszélyben az élete Brandon mellett, még akkor is ha egyre jobban megkedveli a fiút, mivel gyengéd érzelmeket kezd táplálni iránta. A szőkésekkor lelepleződik Shanna igazi arca, s ekkor a Brandon majdnem meg is öli őt. De képtelen megtenni. Shanna természete és szépsége teljesen elvarázsolta, s azon kapja magát, hogy kezd beleszeretni a lányba. Elengedi a lányt, amit részben kudarcnak él meg, más részről meg rájön, hogy nem minden lény gonosz és kegyetlen.
A legnagyobb kihívást az érzelmei jelentik, mert nem tudja mit is kezdjen vele, hiszen tudja, hogy Shanna vámpír, de úgy érzi nem tud nélküle élni, hiszen Shanna a másik fele, a hiányzó darab. Ő vele minden másabbnak tűnik. Elhatározza, hogy megkeresi a lányt és végére jár a dolgoknak, bármi is fog történni.



ξ Vadász (lehet majd a történet folyamán vámpír & vadász) ξRyan Kwanten/Robbie Amell/Ryan Gosling ξ 27 év



Soren Hoelchin
Mivel az előző user szőrén-szálán eltűnt és hiába vártam rá, hogy visszatérjen újra meghirdetném a karaktert. Smile
Minden szükséges információ megtalálható a karakterlapjában: KATT
Ha esetleg felmerülne benned valamilyen kérdés csak dobj meg egy PM-mel. Wink



ξ Vámpír ξTyler Hoechlin ξ 720 év (22)



A hozzászólást Shanna Hoechlin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 26, 2014 9:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 08, 2014 10:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Dylan -----
Te.. Utálatos dög. El sem tudom mondani, hogy mennyire gyűlöllek. Hogy miért? Megerőszakoltál. Ekkor pedig megfogant első s egyetlen gyermekem, akinek miután életet adtam rögtön elhagytam, hiszen rád emlékeztetett. Kihasználtad, hogy még gyenge és törékeny voltam. Keresztül tapostál rajtam és élvezettel tetted.. Az én kezeim által ismerkedtél meg a halállal, hiszen miután az erőm kiteljesedett keresve sem találhattam volna jobb tesztalanyt, mint téged. Örömmel kínoztalak halálra. Amiről azonban nem tudok azaz, hogy vámpírvér volt a szervezetedben és azóta is az árnyékban lapulsz, hogy újból tönkretehess. Nem olyan régen szereztél tudomást arról, hogy újra az élők sorába tartozom. Már el is kezdtél terveket szövögetni és szövetségeseket keresni, akik hajlandóak lennének keresztbe tenni nekem. Hogy ezt mind miért? Mert szerelmes vagy belém én pedig soha nem viszonoztam az érzéseidet. Minden egyes tetted erre épült.. Ezért akarsz megbüntetni ahányféleképpen csak lehet. De, hogy hol kezded el? Ez legyen a te titkod. Wink

// A play by szeretném, ha maradna viszont a név teljes mértékben alkuképes.




ξ vámpír / vampwitch ξ Ed Westwick ξ 643 év 

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 07, 2014 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ren/James Shore/Wright avagy amit megbeszélünk Wink
Miután vámpírrá lettem, ismertem meg, és amolyan bajtárs lett, együtt utaztunk, amíg lehetett. Aztán körülbelül öt év ismeretség után engem becipeltek a laborba, ő pedig tovább járta a világot nélkülem. Most, hogy szabad vagyok, valamilyen úton módon tudomást szerzett erről, és felkeresi régi cimboráját.
További megkötés nincs. Vámpír legyen, szeressen élni, és ne tőlem függjön az élete, mégis ismerjen.
Ha elviszed, megköszönöm, ha kérdésed van, szívesen válaszolok pm-ben.




ξ VÁMPÍR VAGY KORTÓL FÜGGŐEN ŐSVÁMPÍR ξ PLAY BY ξmin. 170  

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 07, 2014 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Tamara Rafferty
Nagyon régóta ismerlek téged, még gyermekkorunkból, együtt ismertük meg a természetfelettiek világát. Az vagy, akit valaha a barátomnak nevezhettelek, de már nem hiszem, hogy bármikor is megtudsz nekem bocsátani.
Négy éve történt minden, ami tönkretette a mi kapcsolatunkat. Kezdő ügyvédgyakornok voltam, és nagyon belemélyedtem az egyik ügyembe. Késő estig dolgoztam, nem vettem észre a hívásaidat és üzeneteid. Pedig kellett volna. Ugyanis segítséget akartál kérni tőlem, mert valaki betört a lakásodba, és megtámadott téged. Egy eszelős vámpír, aki miatt vámpírrá változtál át, és ezt te sosem szeretted volna átélni...
Az én hibám az egész, sosem tudom jóvá tenni ezt. A barátságunk veszett ügy, vagy még van esély rá, hogy netán valaha szóba állj velem? Nem tudom, mit érzel legbelül, és már én sem, hogy én mit érzek. Az, hogy nem segítettem neked, azt nem tudom elfelejteni sosem. Hogy tehetném ezt jóvá? Tudom, hogy a fenébe küldenél el engem, sőt meg is ölnél... De utolsó másodpercig remélem, hogy pozitív útra tér a kapcsolatunk.

Egyéb megjegyzések: Az előtörténetedbe nem szeretnék belekotyogni, szóval az a te fantáziád szüleménye. A jellemed pedig ne egy nyávogós kiscica meg egy hisztis lány keveréke legyen, hanem egy sokkal kiemelkedőbb, intelligensebb, talpraesettebb és ravaszabb személyiség legyen. A PB-ajánlat Sarah Michelle Gellar, szerintem hozzáillik a legjobban ez a karakter, de én jószívű vagyok, ezért természetesen, ha akad jobb ötleted, csak írd meg. Ha bármi egyéb kérdésed van, fordulj hozzám, várlak szeretettel! :mer:




ξ vámpír ξ Sarah Michelle Gellar (alkuképes) ξ 30 körül

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Keresem...  - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Márc. 07, 2014 4:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
aaron whitmore
Aaron azon főiskolai diákok sorát gyarapítja, akik elveszítették szüleiket. Így került közel Elenához is, hiszen bennük ezáltal máris megvolt a közös pont.
Aaron Dr. Maxfield gyámsága alatt áll, és a neve nem véletlenül Whitmore: magához a főiskolához is kötődik ősei végett, akiket Damon Salvatore mészárolt le egytől egyig egy gonosz bosszú miatt, melyet még az ötvenes években fogadott meg, s azóta sem adta fel: magával Aaron szüleivel is Damon végzett.
Aaron egyelőre még nem tud a vámpírokról, ahogyan Dr Maxfield kísérleteiről sem, de idő kérdése, hogy így történjen...

//Mivel Aaron sorozatbéli karakter, nagyon várjuk őt, hisz beindult az élet a főiskolán is, és már csak ő hiányzik. 40




ξ Ember ξ Shaun Sipos ξ 19 év 





jeremy gilbert
A Gilbert család legifjabb tagja, akinek szerepe csak most kezd el igazán kibontakozni. Szülei halála után a drogokba menekült, de az elmúlt időszakban több komolyságra tett szert, mi több, továbbra is látja a szellemeket, így lehetséges, hogy egykori kedvesével, Annával még mindig képes kapcsolatot tartani. Ám életében már jelen van a Bonnie iránt érzett vonzalom is, tehát mondhatni, nem könnyű a fiatal fiú élete. Főleg hogy a nővére is vámpír lett.

Ami a szerepjátékban történt: Jeremy az Ötök közé lépett, miután megölte Benjamin Lockwood-ot, ezzel segítvén nővérének és Damonnek, hogy Connor szellemét végleg eltüntessék. Jeremy még nem szokta meg a gondolatot, miszerint vadász lett, és hűen az Ötök íratlan szabályához - miszerint ezután vonzódni fog bármely vámpír megöléséhez, aki a közelébe kerül - tudja, hogy az élete a továbbiakban sem lesz könnyű. Sőt! Az élete most kezdődik igazán!
Bonnie Bennett szellemé vált, miután Elenának szívességet téve feltámasztott egy közeli családtagot, így Jeremy is képes arra, hogy láthassa Bonnie szellemét. S ki tudja... talán ez csak még jobban elmélyíti a kapcsolatot, mely kettejük között régóta épül...





ξ Vámpírvadász ξ Steven R. McQueen ξ 18 év 



A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 08, 2014 9:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 02, 2014 5:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Dominic ---
Egyszer volt, hol nem volt... nem, ez egy másik mese. Domonic egy fiatal srác, akit öt évvel ezelőtt ismertem meg a Whitmore főiskolán. Egyedül őt avattam be a titkomba, miszerint nem vagyok képes öregedni már majdnem hetven éve a nővérem varázslata miatt. Bíztam benne, de ő kihasználta ezt. Elárult annak, aki utánam kutatott, és ismét el kellett menekülnöm. De ő tudta rólam a legjobban, hogy ártatlan küllemem ellenére sem vagyok képes bosszú nélkül távozni sehonnan. Megátkoztam hát... az örök ifjúsággal, hogy végignézze, hogyan halnak meg a szerettei és mindenki, akit egykoron szeretni merészelt. Ez volt a gyenge pontja... azt hitte, hogy csak ő tudja, mivel árthat nekem? Hiszen tudott azokról, kik örökké élnek, tudott a vámpírokról, és úgy félt tőlük, mint a tűztől...
Dominic nem az a tipikus rosszfiú, sokkal inkább nevezném "haszon-fiúnak", aki oda áll, ahol több hasznot remél.  
// A pb-t szeretném tartani, de a név alkuképes. :40:A részleteket meg tudjuk beszélni. Smile




ξ ember ξ Max Irons ξ 25 év  

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 01, 2014 7:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Simon Burke </div>
Simon.. Te vagy az, aki szellemé válásom után velem volt.. A saját arcképedre formáltál. Egy kegyetlen gyilkosra. Pontosabban én sokkal rosszabb lettem, mint te. Benned még mélyen ott rejlik a jóság.. Képes vagy a szeretettre és a törődésre. Belőlem ez azonban teljes mértékben elveszett. Lelkem sötétségbe burkolózott és, ha tudtad volna, hogy ez lesz a végkifejlet soha nem próbálsz megváltoztatni.
Szellemként nem volt nagy erőm, de ahhoz nagyon is értettem, hogyan zavarjam össze az áldozataidat és kergessem őrületbe őket aprócska dolgokkal. Így sokkal könnyebb volt a vadászatod is. Szeretsz embereket kínozni.. Miattad én is megszerettem. Egy idő után elszörnyedtél az ötleteimtől és elfordultál tőlem. Azt remélvén, hogy ez, majd javít a helyzetemen. De nem így lett. Csak rosszabb lett.. Sóvárgok azután, hogy élhessek.. Hogy boszorkányként megtanulhassak mindent, amit te is tudsz, hogy a lehető legnagyobb szenvedést hozzam az élőkre.. Mert engem ez az, ami éltet.. Te pedig megpróbálsz megmenteni.. Saját magamtól.
Bővebb info: ITT

// Play by és a név is változtatható, névváltoztatás esetén dobj meg egy PM-mel, hogy tudjam itt vagy. Ami az avatar-t illeti, ha megváltoztatnád azt először egyeztesd velem. :40:Várlak. 31 



ξ VampWitch ξ Kevin Zegres ξ 178(25) év



A hozzászólást Emery Holland összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 12, 2014 12:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 01, 2014 2:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Natalie / Estelle ...
Furcsa egy lány vagy, de mégis szemtelenül okos. Egy szerény kislánynak hittelek, de közben pedig egy csöppet sem vagy az. Erre mondják, nem minden a külső... Segítséget kértél, én segítettem. Ritkaság, ha valakinek segítek. Én egyedül szeretek tevékenykedni, de te megváltoztattad az én álláspontomat. Mindig jól jön egy plusz egy fő, aki okos és nem fél. Egy jó szövetségest találni ebben az életben, kemény dió. Viszont, bosszútól fűtött lelked arra kényszerít téged, hogy rátalálj az édesanyád gyilkosára. És ez egyedül nem fog menni, és én pedig jártas vagyok a leggonoszabb dolgokban is, amik jól jöhetnek még...

Egyéb megjegyzések: A név változhat, ahogyan a faj is rád van bízva. Az előtörténet szintúgy a fantáziád szüleménye, és a jellemed egy részét leírtam, a többi pedig a te dolgod. A PB-ajánlatom Ginnifer Goodwin, de természetesen, ha nem tetszik, vagy ha esetlegesen jobb ötleted akad, nagyon szívesen elfogadom azt is. Cool




ξ vérfarkas/vadász/boszorkány (rád bízom) ξ Ginnifer Goodwin ξ 25

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 01, 2014 11:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hazel ---
IHazel, te szép szőkeség... már évek óta nem találkoztam veled... pedig a huszas években együtt mutattunk Chicagoban. Nem vetettél meg, amiért emberekből táplálkoztam, pontosan ezért ragadott meg annyira a személyiséged... egy nő voltál az életemben, testi kapcsolattal fűszerezve, de mindez csak vágyak halmaza volt, sosem alakult ki részemről szerelem. Majd eltűntem az életedből... mindenféle szó nélkül. Nem tudom, te kutattál-e utánam, de én végleg elengedtelek...
A boszorkányom voltál, nem egy varázslatot végeztél el az én kérésemre. És azt hiszem, hamarosan ismét szükségem lehet rád, ha a Whitmore főiskolára belépek... hiszen ott dolgozol!

// a play by és a név is változtatható, csak dobj egy pm-et, ha megérkezel! Smile



ξ Boszorkány ξ Teresa Palmer (alkuképes) ξ 27 év / valójában 120 éves

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 27, 2014 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
adam ---
Adam lenne azon elveszett gyermekek egyike, akiket a születésük pillanatában ismeretlenek ragadtak el a szüleiktől. Mindez a korházban történt, a legmegbízhatóbb környezetben. Erre az elrablásra amiatt került sor, mert egy falka vérfarkas felfigyelt rá. Így hát, elrabolták és a szüleim a mai napig nem tudják, mi történhetett vele. Merthogy Adam lenne az én elveszett kisöcsém, akiről soha nem szereztem tudomást. A szüleim nem látták értelmét beavatni a dologba, hisz azzal csak elszomorítottak volna.
Nem akarok túl sok mindent kikötni a karakterrel kapcsolatban, csak annyit, amennyit még szükségesnek vélek!
Mivel én nem tudok a létezéséről(a szüleim róvására), ő szerez tudomást rólam, hogy van egy nővére, akit feltétlenül meg is akar majd ismerni. A West nevet is csak annak érdekében veszi fel, hogy így könnyebben rám lelhessen. Már kisgyerekkora óta abban a tudatban nőtt fel, hogy ő vérfarkas és hogy a jövőben, valamikor majd meg is kell ölnie valakit az átok kiváltása érdekében. Egy barátságos klán nevelte, mintha soha nem is rabolták volna el őt sehonnan. Erre a titokra ő a 18. születésnapja után jött rá, mikoris az egyik falkatag véletlenül elszólta magát. Végül ő lett az a szerencsétlen is, akinek a véletlenszerű megölésével törte meg Adam az átkát.
Ennyit szeretnék kikötni, a többit Rád bízom! :cukorborso: 
UI: Gyere gyorsan, mert  a nővérednek hatalmas szüksége van Rád! 40 40 




ξ vérfarkas ξ Eric Saade ξ 22 év

Vissza az elejére Go down

Adminisztrátor
Rising of the Mortals
Tartózkodási hely :
Egy lépéssel mindig előtted



A poszt írója Rising of the Mortals
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 27, 2014 1:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
alaric saltzman
Mystic Falls vérbeli töritanára, aki jó ideje feladta eme foglalatosságát, és inkább kezdett új életet. Bele kellett törődnie abba, hogy Jenna meghalt, valamint hogy ezáltal ő lett Jeremy és Elena gyámja, utóbbi pedig vámpírrá változása óta alig találkozik a vámpírlánnyal.
Alaric a játékunkban még mindig él, azonban az utóbbi időt "megszállottként" töltötte, hiszen egy gonosz lény uralta testét mindaddig, míg le nem győzte azt.
Ezt követően vonult vissza kis lakásába, és próbálja feldolgozni a történteket. Hogy mennyi sikerrel?! Sokat kellett túlélnie, míg testét más uralta... mindent a maga bőrén érzett. És talán ez olyan tudathasadásos állapotba juttatta, melyet... még senki nem vett észre. Talán még legjobb barátja, Damon sem...

// A karakterhez nem tartozik előtörténet, így ha regisztrálod, karakterlappal együtt kell. Smile





ξ Vámpírvadász ξ matt davis ξ 34 év 

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 26, 2014 10:39 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Cassandra ---
// Név alkuképes!

Cassandra nem egy hétköznapi személyiség. Leginkább olyan, mint Erin, hiszen ha megnézzük Cassandra családját, ugyanaz történt vele, mint annak idején Erinnel. Az anyja elhagyta, az apja nevelte, méghozzá cseppet sem barátságos módszerekkel, és bármilyen módon hajlandó volt érvényesíteni a saját apai jogait a lányán.
Zavarodott, nem mindig tisztánlátó személyiség az övé, nem képes kiigazodni azon, hogy ki közelít felé jó, vagy rossz szándékkal, a felerősödött érzései csak bizonytalanná teszik a naív kislányt. Vámpírhoz egyáltalán nem méltó viselkedéssel áldotta meg a sors, a természete nem véletlenül kiszámíthatatlan. Tud heves is lenni, de ahhoz már valami nagyon nagy dolognak kell történnie, hogy ki is szabaduljon belőle.
Erin akkor talált rá, még a '20-as években, egy ócska bárban, ahová Cassandra menekült az édesapja elől. Rossz nevű hely volt, tele olyan férfiakkal, akik fizettek azért, hogy női testeket pillantsanak meg. A személyisége itt is változott, méghozzá... rezzenéstelen arccal képes eltűrni, ha valaki hozzáér, de egy mozdulattal képes vissza is törni a karodat.
Hogy miért éppen arra a helyre menekült, ahol ugyanúgy férfiak érvényesítik a jogukat? Hm... ez rejtély, de talán Erin meg tudná válaszolni...  
Amit persze ne is kelljen mondanom, hogy Erin változtatta át, ritka és furcsa körülmények között, de ezt is inkább akkor kívánom megszabni, mikor a karinak tulaja is lesz.

(Minden más a megalkotóra bízva. A személyiség többi része, az előtörténet, és egyebek. Erinnek szüksége lenne rá. ♥ )




ξ Vámpír ξ Alicia Vikander ξ 90 év // kinézetre 20


Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Keresem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» ...... Weston // A Nővéremet keresem!
» Keresem életem szereplőit!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •