Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 2:40 am
Ugrás egy másik oldalra







The real world is  


where the monsters are.


Az álom puha szemfedője borult elméjére és én hagytam, had pihenjem meg. Zűrzavaros mondatai melyek számára talán értelmet nyertek, számomra kusza szavakban ömlöttek a felszínre. Több vért vesztett, mint feltételeztem. Elfektettem a kanapén és könnyed mozdulatokkal, mégis precízen láttam el ismét a harapás nyomait majd a mosdó felé vettem az irányt, hogy lemossam a vért a kezeimről. A férfi vérét… annak a vérét ki bemocskolta a testem. Barbárként lopta el a pillanatot mi még egy eltűnt civilizációra emlékeztetett.
Sápadt énem tekintete fáradtan csillogott. A tükörképem, másolva mozdulataim törölték le a feltörő könnyeket. Néma gyászba borult a lelkem. A szoba, ahol elvesztettem az utolsó töredékét ártatlanságomnak, irtózatos szörnyetegként magasodott felém. A brutalitás fekete köpenye simult tudatomra. Rabiátus ostorok kúsztak fel torkomra, s azt hittem megfulladok… mégis, mégis csupán a testem reszketett, a hangom képtelen volt a felszínre törni. Nem létező emlékeket keltettek életre érzelmeim és ambivalens gondolatokkal tértem vissza a nappaliba. Órákig ültem alvó teste felett. Órákon keresztül emésztett a tettvágy. Bosszút venni.
Beesteledett mire hazaértem. Az apró lakás a civilizált maszk mögé bújtatott hamisság tökéletes jelképe volt. Minden ízében azt nyújtotta, amit a ma embere megkívánt. S én gyűlöltem. Az egyetlen számomra bármit is őszintén képviselő pontja a könyvespolc volt melyen dédelgetett kedvenceim várták, hogy szakavatott ujjaim, levegye egyiküket.
A tükör most is egy megterhelt, darabokra tört lelket tárt elém. Arcomon könnyek helyett most vízcseppek gördültek végig. Reszkető ujjakkal markoltam a törülközőmbe, hogy aztán hamisra töröljem tekintetem.
Az álom és valóság határán egyensúlyozva hunytam le íriszeim. Testem már képtelen volt mozdulni. A kegyetlen éberség súlya húzta egyre mélyebbre. Elmém azonban küzdött. Kegyetlen csatát vívott döntésem felett. Megtorolhattam volna, amit velem tett s talán még hálás is lett volna érte. Órák hosszú, gyötrő kétkedése után egyszerűen megemelkedtem és hazavezettem. Egy ujjal sem értem a férfihez. Elengedtem a gyűlöletet mi a húsbörtönben dúlt. Haiden érzéseket adott nekem s ezért aligha vethettem meg. Az éber álom végre véget ért és én hagytam, had rángasson magával egy másik világ.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 325 |Jar of Hearts | KÖSZÖNÖM A JÁTÉKOT!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 29, 2013 10:22 pm
Ugrás egy másik oldalra

ripping my heart was so easy
Launch your assault now take it easy raise your weapon one word and its over
A nyers látásmóddal megáldott magatartásom beszűkölni látszott. A gondolat foszlányok oly homályos képet festettek szemem előtt, mintha egy hanyag ecsetvonással megszabadult volna az alkotó művétől. Mert két dolog volt érezni, és érzékelni a valóságot. De a kusza fonalak gátlástalan gubancba tömörültek, amit semmilyen erőszakkal nem lehetett helyrehozni. Igenis, a könnyebb megoldás beletörődni az élet felfoghatatlan jelenségeibe, mint azon törni a fejünket, hogy mi az oka és annak okozata. Hogy mit miért tesz az ember. Vagy hogy hogyan várják el, hogy jól döntsön. Az iszonyú őszinteség megcsappan, elveszti jelentését. Még akkor is, mikor egyetlen válasza a kötekedő kérdésnek. Ugyanis, az ember több esetben felkészületlen a dolgokra, azokra amiket fél bevallani, hogy saját világát is veszélyezteti. Olyan offenzív védekezési formája ez, amit a legjobb esetben tehet az ember. Elzárkózni a valóságtól, az igazságtól.
Ellenben, a heg látványa erősödő felháborodást szított, hogy hogyan is képes bántani valaki egy ilyen mimóza lelket? S az irónia abban ad hazugságot, hogy pont magamat állítom be ártatlan fenyegetőnek. Holott, valamilyen szinten én is a bántalmaztam. Az egyetlen, tiszta erényébe tapostam. Most visszagondolva, talán maga a szóban forgó példa döbbent rá, mire képes néhány ember, hogy kifejezze tulajdonjogát a másik ember felett. Igazából, fogalmam sincs, én milyen célt tűztem ki magamnak. Bár így is, egészen magától értetődő, hogy egyedüli érintetlenségét galád módon eltulajdonítottam tőle. Mert a férfiak szemében, kiváltságos ajándék egy női életében nyomot hagyni. Ami még több elégedettséget okoz, az az amit egy örökké-valóságon át hordóz. Ilyen ez a nemi kontaktus. Puszta hatalomvágy és tárgyiasítás. Pedig, a férfi szemében egy áldozattal felérő öröm és boldogság. De ugyan, ki veszi ezt figyelembe? Jogos az előítélet, jogos a bíráskodás. Mert senkinek semmi joga egy ember életébe "belemocskolni"!
- Őszintén...kegyetlen dolog amit önnel művelte... Habár az én cselekedetem se ér fel egy áhítattal, amit önnel műveltem... - már a megtisztított tenyeremmel préselnem ujjperceimet az okozott sebre, valamennyi gyógyuló tendenciát kitapintva. A ömlengő vérzés ideiglenesen elállt, a mélyen kivájt foghelyek viszont erősen éreztették velem, hogy helyzet még koránt sem megnyugtató mint az hittem. Az a gyilkos harapás, lehet végtelen borzalmas emléket idéz majd fel bennem korosodó időszakjaimban. S halálom bekövetkeztében, ez lesz amire önként besorolom a lelkemet véglegesen, az alvilágba.  
- Csak tudja...maga a tény rémít meg, hogy már hónapokkal ezelőtt sejtettem, hogy valami nem stimmel...most viszont az igazság teljesmértékben megrendíti az ítélőképességemet. - előre hajolva, sóhajokkal nyugtáztam zavarodott személyemet, egy - vagy két mélyről gyökerező hurutos köhögéssel kisadag vért köpve. Úgy tűnt a seb belülről is kárt tett. Mélységesen.
- Időre van szükségem...átgondolom ésszerűen, ami valójában ésszerűtlen. - tekintettem sűrű pontokat vegyített előttem, a fáradtság mértékletesen felvette a küzdelmet testem ellen. Enyhén ívelten nyakamat a lány vállának támasztottam, miután halk de annál kimerültebb levegőt fújtam ki tüdőmből. Mint lelki támaszomnak nem kötelessége nyugalmat hoznia megbolygatott elmémre. Szinte a jelenléte már béke lobogót hirdetett fegyverbe szegezett szívemnek.

307 , Moira Jenkins , ♥ Russian Roulette
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 27, 2013 10:41 pm
Ugrás egy másik oldalra







The real world is  


where the monsters are.


Az illúzió szövetét kettészakította a valóság kétélű pengéje és vele együtt, vért rabolva lopta el a reményt. A csend mi az autóra ereszkedett végtelenül labilis állapotba vezetett. Nem is igazán figyeltem az útra. Hagytam, had csapjanak össze felettem gondolataim, had csaljanak tévutakra. Ha zavart tekintetem nem is, hát testem bizonyosan elárult. Remegő ujjakkal szorítottam a kormányt és mikor végre leparkoltam a férfi háza előtt, szinte felnyögve fújtam ki a visszatartott levegőt. Az igazságot melynek kardját Haiden gyomrába fúrtam.
Vértől mocskos ujjakkal ültettem a férfit saját kanapéjára. A félelem zátonyra terelte lelkemet. Feszült léptekkel jutottam el a szekrényhez. A következő pillanatban már a teát töltöttem kettőnk számára.
- Tudom, milyen hallani mindazt, amit mondtam. – reszkető ujjaimmal próbáltam megemelni a csészét de végtelenül elgyengültem. – Nem akarhatja, hogy álszent szavakkal nyugtassam meg. Nem kívánhatja tőlem, hogy hazugságokkal csitítsam el viharban dúló elméjét. – Nem bírtam rá nézni. Mennem kellett volna. Semmi keresnivalóm nem volt mellette. Haiden Lyod maga vallotta be, hogy egy szörnyeteg… megerőszakolt és a szerelem vörös szirmai mögé bújtatta tettét. Mégsem voltam képes gyűlölni. Profán csókja megszelídített. Szavai nyílt sebet ütöttek lelkemen. Érintése megmozgatta a nőt, aki egy másik világban lehettem volna. A nőt kinek nemisége ebben a világban túl keveset jelentett. Vadász voltam, fiatal felnőtt. Haiden, a bestia szemében azonban nő voltam. Egy intelligens, erős párja a férfinek nem, pedig egy ember, egy vadász. S én többet akartam abból aki egy másik korban lehetnék. A testem fájón rándult görcsbe, ahogy érintésére gondoltam. Éheztem a testi kontaktust, melyet mindeddig oly vigyázva kerültem, sőt, talán mélyen, legbelül meg is vetettem.
Megragadtam tenyerét és ujjait a vállamon pihenő hegre vezettem. Most nem a sóvárgás vagy a vágy irányított. Nem. – Ezt Gerard okozta. – suttogtam csendesen. Agyar nyomok melyeket a férfi kiégetett, hogy mindig emlékeztessen rá, az övé vagyok és nem győzhetem le.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 297 | -Elise |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 30, 2013 11:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
Folytatás: itt <---
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 30, 2013 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
Érezni? Mit adhattam volna többet érezni? Írdatlan fájdalmam, kétségbesett aggodalmat szült, miként a lány élettelenül a földre zuhant. Ugyan mi mást tehettem akkor, ha nem érzelmeimet kiültetni a döbbenetől és a félelemtől arcomra? Mivel szolgáljak lelki-megnyugvásul, ha nem elég ovó ölélesem a lány iránt? Mi? Mi többet adhatnék neki, hogy érezze tapintható érzelmi kitörésem? Egyetlen ötletem se származott...és származhatott abban pillanatban. Csakis a telefon-kagylót szorítottam markomba. Ennek ellenére az ismert hivó számmal haboztam. Haboztam, mert a gyarapodó aggodalomat kétség váltott fel. Ugyanis újból átfuttam az eszemen, miért lenne ez rossz nekem. Talán azért, mert a kivizsgálás során kiderülne, amitől féltem. Másrészt mert a jelenlegi anyagi helyzetemben, okot nem adhattam ennek a haszonleső társadalomnak, hogy egy nemi erőszak hallatán egyedüli pénzforrásomtól megfosszanak. A rendkivűl nagy probléma viszont az...miért gondoltam most hirtelen fejebbvalónak a személyem, mikor egy ártatlan lélek vergődik öleléssemben? Mikor hittem azt, hogy én előbb vagyok a rangsorban, mint az aki a legnagyobb segítségre szorul rá most éppen? Mikor éreztem ekkora szemérmetlen nagyképűséget magamban? Hát...nem volt mit tennem, mint azt amit ilyenkor a leghelyénvalóbbnak gondolhat egy ember. Tárcsáztam. A pontos címet leadva bőszen az asztalra csaptam a telefont, miután a lány arcába temetkezve kisírtam utolsó könnyeimet. Efajta érzelmi egyveleg, mint kétség, aggodalom és szeretet soha nem járta át a testem. Igazából, már nem is tudta felvenni vele a versenyt fizikai erőlétem a szellemi érzelmeimhez képest. Nem volt miért tovább küszködnöm, hiszen már minden remény a sötét alagútba veszett. Parányi esélyt láttam az öröm-hírnek, s megnyugvásnak. Kártékony molyként ásta bele magát a fejembe a kétség, ami egy pillanatra se hagyott nyugodni. Mintha csak gerjesztette volna az adrelalint, alaptalanul és feleslegesen. Moira sóhajai azonban enyhíteték a szívemet, mivel élet-funkciói reménysugárként űzték ki a félelmet. Azok voltak, a leghosszabbnak tűnő, idegtépő percek melyek horrorszerűen táplálták bennem a riadalmat. Gyilkos szándékkal késtek! Késtek a mentők! Az értékes percek pedig súlyosan átérelmezték a felállást. Egy életért kell, hogy küzdjek, mely előbb-utóbb kihaló fényében a karjaimba találna végső békéjére! Lehetetlen engednem...mégsem tehetek többet annál, hogy a mellkasomba zárva az élni akarást buzdítom benne. Kérése szerint, szeretne érezni...de miként adhatnám elegendően tudtára, hogy az életveszélye köddé vájon? Mit tegyek, támpontok, jelzések hiányában? Mit tegyek érte, hogy jobb legyen a helyzet?
- Nem tudom... - vallom be kegyetlenül gyötrő érzéssel, mely mellkasomba szúrta élesen kihegyezett pengéjét. Önmegsemmisülten feladtam...a tudatlan fogságában tehetetlen voltam, és tanácstalan. - ... nem tudom mit tegyek!! - erőszakoltam ki könnyeimet már kiapadt helyéről, megnyugvást adva kiharcolt, ütemeket kihagyó fáradt szívemnek. Idegileg ketté-törtem...az eszem kicsorbult a fának ütközve. Tudatom meghasadt...érzelmeim megszakattak. Hogy adhatnák neki többet...érzést követelten érzelemeimnél?















Moira Jenkins,


WORDS: 238  TAG: Haiden Lyod NOTES: Így már érdekesebb. Cool Music: "Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 30, 2013 7:44 pm
Ugrás egy másik oldalra







We are all so afraid.


We are all so alone.


- Szeretnék dühös lenni. – mondtam határozottan és nem érdekeltek fenyegető szavai. – Szeretnék tombolni… szeretnék sírni! – hangom nyugodt volt ugyan de a láz hurrikánként sodort magával s egyre inkább illúziónak tűnt a szoba mi életre kelve kért táncpartnerévé és forgatott meg a keringő mozdulatait követve – Nem tudok. Tudja milyen érzés ennyire üresnek lenni? – az voltam. Egy váz. Semmi több és nem tudom biztosan, hogy az elmém vagy a testem adta-e föl előbb… tény azonban, hogy meginogtam és szédelgésem határozottan elmosta a határokat a józan ítélőképesség s az őrület között. Vert a víz mert a lázálom láza a valóságban is magával ragadott. Testem könnyű fátyolként dőlt el s fejem az asztal sarkának csapódva adta meg magát a gravitáció erejének. Zihálva feküdtem, tincseim látszólagos takarásában egyre forróbb tócsa alakította, fokozta önnön magát s én éreztem, hogy lassan kivesz belőlem az élet. Sóhajaim mélyebbekké váltak. Összetört lelkem kiokádta magából a mérget mi megbetegítette testemet. – Hívjon mentőt… - suttogtam erőtlenül, még mindig bízva Haiden Lyod, az utolsó angol úriember lelkének egy részében mi a könyvtárban oly élesen és oly roppant könnyeden, szinte már játszva pillantott belém és ragadott meg. A világ elsötétül előttem majd ugyanabban a pillanatban vakító fény árasztott el. Haiden könnyei folytak végig az én arcomon. Haiden érintése adott enyhet égő testem fájdalmára. – Tanítson meg érezni Mr. Lyod és megbocsátok… de ahhoz élnem kell. – hunytam le ismét íriszeim. Bódító zene hívott magához… incselkedve nevetett felém de ellent álltam neki. Dacosan pislogtam hát újra mert nem a láz lesz mi végez velem. Annyi minden más volt még és nem egy ostoba vírus teremt fertőt bennem. Nem. Élni fogok.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 264 | beauty   |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 30, 2013 6:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
Tajtékos vihartként vert le a verejték, megpróbálva kiküszöbölni a kezelhetetlen helyzetet. Hagyományos kémia feszültség oldása, az idegességnek. Engem mégse vezetett pozitív írányba. Sokkal inkább éreztem, tapintható érzelem-hullámaimnak határát, mint az enyhülő nyugodtságot. Moira kérdésére ellenben, megszakatt veszengő személyem. Elmélázott tekintetet akasztottam szemébe, miközben rövidesen összegyüjtöttem megfelelő szavaimat, amik érdemesnek tüntek ebben a válaszadásban.
- Azt mondja nem érti...pedig nyilvánvalóan tudja! Csak nem akarja átlátni a sémát! - léptem közelebb hozzá, férfias komolyságot ruházva arcomra. - Olyat tettem, ami egy nő számára kegyetlen bűntett!! Az igazság és az ártatlanság ön mellé áll...mert én vagyok ennek a bűntettnek egyedüli gyanúsítotja. Jogosan. Menjen...menjen haza otthonába! Tisztítsa ki elméjét és próbálja meg elfelejteni!! Rólam pedig úgy gondoljon a jövőben... - megint csak komolyságot adva résre szűkitettem köztes-távolságunkat, habár a megrémísztést nem állt szándékomba ellene generálni. Csaképp, utoljára bizonyságot akartam adni józan gondolkodásomról és elhivatottságomról. - ...mint a gyilkos, aki megbocsáthatatlan tetett követett el maga ellen. - majd ismételten sarkon fordultam, a szembenlévő falba vájva könnyeimtől telt tekintetemet.
- Menjen! Az ön érdekébe figyelmeztetem... - ismételtem nyomatékot hangsúlyoztam, nehogy szörnyeteg viselkedésem újra áldozatnak vérét ontsa. - Félek...attól amit tettem, és amit teszek...és amit készülök tenni. Higgyel el, ezután nem múlik el nap úgy, hogy ne tekintsek undorodva tükörképembe. Hogy ne idézzem fel gonosz szándékomat, ami rávett arra a szörnyűségre... - vázoltam fel, patakzóan eleresztve könnyeimet, míg mellkasom a nyomástól erőltötten mereven megemelkedett. A fogyatkozó vérszükségletemmel szívem vette fel a küzdelmet, zabosan életben tartva még ebben a kilátástalan helyzetben is. Ujjaimat maró dühvel vezettem be hajamba, önzően kitépve onnan néhány hajszálat. Ajkaimat megcicáltan harapdostam fogaimmal, mely alaposabb testi zavartságot adott a külvilág számára. Szinte könyörögtem, hogy a lány végre biztos helyen tartózkodjon, a lakásomat elhagyva. Muszájnak éreztem, mert folytonosan óvakodtam a bekövetkező cselekvésektől és újabb bűntettektől.
- Menjen! - kiáltottam erősen.














Moira Jenkins,


WORDS: 266  TAG: Haiden Lyod NOTES: Így már érdekesebb. Cool Music: "Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra







Higher than the beasts,


Lower than the angels.


Bizonytalanságát látva én is elvesztettem önmagam. Nem tudtam hihetek-e önnön magamnak vagy sem, hogy érzékeim csupán kigúnyolnak amiért eddig elnyomtam őket vagy elmém így próbálja feldolgozni, hogy azt akartam megcsókolni aki technikailag megerőszakolt még én kábultan feküdtem ágyán. Mi a valóság? Megtörtént amit láttam és testem nem bírva tovább mindezt elájultam volna és most ismét erőszaktevőm ágyában feküdtem? Vagy Haiden is látta/tapasztalta mindazt mi történt? Mi folyik itt? Lázálom csupán még mindig és valójában a taxi hátsó ülésén markolok Haiden zakójába, hogy még fejem mellkasán pihen, legyen mi a világhoz kapcsol? Ha így akkor azonban, hogy lehet, hogy Haiden is rettentő zavarral viharzott ki a szobából?
Nem gondoltam, hogy ekkora erő kell ahhoz, hogy ismét lábra álljak. Forgott velem a világ miközben kifele indultam a szobából. A falak voltak támaszaim még kiértem a nappaliba. – Mr. Lyod. Nem értem mi történik. – vallottam be mert féltem. Tényleg féltem. Nem tudtam mi a valóság és mi az álom… nem tudtam elfelejteni könnyeit mik megbánása jeleként olvadtak fel bőrömön, és nem tudtam elfelejteni szavait sem miket halkan, gyáván és szégyenletesen de őszintén suttogott fülembe… a szavakat melyekkel szerelmet vallott. A szavakat, melyekkel elismerte, hogy megerőszakolt. A szavakat melyekkel szeretkezésnek titulálta tettét, az ajkakat mikkel megcsókolta az enyémet, mellyel nyomot hagyott nyakamon, a tenyerét mi kétségbeesetten ragadott pisztolyt majd fonta össze ujjainkat, esdekelve kérve, némán s szavakkal egyaránt, hogy szabadítsam meg ettől a tehertől.
Engem soha nem szeretett senki. Érhető volt hát, hogy hiúságom félredobva, a rideg tekintetet elrejtve próbáltam tagadni, ami lehet, mégis megtörtént. Soha nem ismertem ez azt érzést… nem tudtam, milyen szeretve lenni. Nem tudtam milyen édes lehet egy csók és nem tudtam milyen vágyakozni valaki érintése után… nem ismertem a lágyságot mert engem az évek acéllá edzettek. Nem ismertem a gyöngédséget mert az számomra egyet jelentett a halállal… s nem tudtam biztosan, hogy azt akartam-e, hogy mindennek nyoma vesszen.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 308 | dreams |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nem tudtam befogadni a hallotakat...a reakciókat, amik értelmetlen felállást bizonygadtak. Holott, mennyire rákartam bóllintani kijelentésere, engedélyt adva annak, ami miatt hibát követtem el ellene. S ezt a hibát nem lehet megismételni...részéről nem! Nem engedhetem...nem...még akkor sem, mikor vadul tiltakozom a megovó kontroll ellen. Nem akartam saját lelkén száradtatni az én megbocsáthatlan tettemet..túl értékes volt ahhoz, hogy átruházzam rá a cipelt terhemet.
- Ne tegye! - ekkora már fejemet, megszokott magaságba helyeztem, egyenesen szemébe nézve, komolyságomat értékesítve. - Vonja le a tanulságot...és ne adjon újabb esélyt a bűncselekménynek! - figyelmeztettem, miközben hátráltatottan hátra léptem tőle. Kérése mégmindig csenget a füllemben, amit megpróbátam elűzni fel-le járkálásommal a szobában. Egyszer-kétszer a fejemhez kaptam, hogy nem-e képzeltem ezt az egész kifordult helyzetet. Nem tudtam magamhoz térni, így az asztalnak támaszkodva helyeztem egész testsúlyomat a talaj irányába. Alig tartott valamiféle hit vagy remény a lábon-állásban. Oly gyönge voltam egy perc leforgás alatt, mint még soha. Belül hevesen vivóvadva helyesnek vélt és rosszként feltüntett arculat között. Nem tudtam pontosan melyiknek higyek. A látszólagos reménysugának vagy az ártatlan maszkalá bújtatott ravaszságnak? Semmit sem tudtam...hogy miféle erkölcsi lény vagyok. Hogy milyen hiteket vallok. Hogy milyen súlyos hibákat vétettem...vagy hogy miféle lélekkel rendelkezem. Egyszerűen mindent elfelejtettem...rosszindulatú amnéziaként ért minden ami bekövetkezett, és ami még bekövetkező ebben a iszonyú időben. Legszívesebben szünetet követeltem volna, hogy alaposan felkészülve térjek vissza a a véres küzdő térbe. De nem volt lehetőségem átgondoloni...de még megválaszolni se az adott helyzetet. Mert a szavak elfogytak bennem. Értelmetlenné vált, ha mentettem ha veszélybe sodortam lelkiérzéseimet. Valójában már maga az érzés is megkérdő jeleződött bennem. Hogyan kéne most éreznem? Fellángolt, szerelemtől túlfütötten? Vagy betonba vert bűntudatot vetve? Netalán szenvedő fájdalmat érzekeltetve? Semmi...egyáltalán semmit nem véltem ésszerűnek. Egyetlen gyengeség fogott meg. A kétség érzése.












Moira Jenkins,


WORDS: 219  TAG: Haiden Lyod NOTES: Így már érdekesebb. Cool Music: Hilary Duff - Reach Out
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra







Higher than the beasts,


Lower than the angels.


Elbújt előlem. Nem merte a szemembe nézve elmondani az igazságot. Éreztem meleg, zihált leheletén a bűnbánást, forró, fel-felszakadó könnyein az undort, amit maga iránt érzett. Egyre hevesebben emelkedett mellkasom miközben szavait hallgattam. Egyre nagyobb fájdalom hasított belém, egyre erőteljesebben kellett szorongatnom a fegyvert a kezemben mit akkor vettem ki az övéből mikor le akarta lövetni magát. Mikor a halálba akart menekülni tette elől.
„Szeretkeztem önnel…”. – nagyot nyeltem. Minden szó mit bőrömre ejtett, megelevenítette előttem az ő emlékeit… szinte magamon éreztem a csókot, mit gyöngéden ajkamra ejtett, az óvó érintést mellyel bőrömet simította és… és tincseibe túrva emeltem meg fejét majd kierőszakolva tekintetét csókoltam meg. – Viszont szerettem volna.- Elsütöttem a fegyvert. Megöltem az egyetlen férfit, akinek elhittem, hogy szeret.
A jeges borogatás rántott vissza a valóságba. Zihálva, meggyötörten és elnyűtten feküdtem mikor visszatért mellém, hogy elűzze a drog hatását, sikertelenül. Rosszul voltam és forgott velem a szoba. Erőt gyűjtve fordítottam a fejem a padló irányába és némiképp megtámasztva magam pillantottam rá. – Vizet… - suttogtam halkan és az egész pohár tartalmát megittam mikor Haiden visszatért... de nem csak rosszullétem fogadta. Egy olyan vadász fogadta kiben némi boszorkányvér is csorgadozott… és ki egy pár perces álomban előre látta mily gyötrő vágyak közé csöppent, milyen mocskos bűn terhét vállalta magára a férfi a jövőben, hogy megkapja amit akar… hogy szeressék… hogy miképp váltam csupán üres porhüvellyé szerelme révén mit irántam táplált… ennek a súlyát nem viselhettem el. – Meg akarom csókolni. – mondtam halálosan komolyan.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 365 | dreams |

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 7:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
Merészen maga felé fordított, hogy fokozódó bánatomat nyilvánosan meggyalázza. Könnycsatornáim mégis elapadtak, nem értve az erőszakos miért kérdését. Vajon ez egy újszerű rontás, hogy jobban szétszakítsa a lelkemet? Kétségtelen...végleg megakart semmisíteni, faggatózásával és fejemhez vágott gúnyolásával. Jussot követelve várta, mikor ered meg a nyelvem, a kínosan erotikától túltengett képekről, foszlányokról, melyek idegtépő fejfájást kölcsönöztek. S szégyenkezve ugyan, nevetséges gyávaságot öltve a füléhez nyomtam fejemet, majd nagy nehezen belekezdtem a válaszadásomba.
- Megérintettem...és az első pillanat hévében megkísértett, hogy felfedezzem. Nőies adottságiról-adottságaira. Hajszál pontos időközöket hagyva. Majd... - a töredék másodperc leforgása alatt, eredtek meg újultan könny-záporjaim, de vehemensen tovább folytattam. - ...kegyetlenül bejárattam hiú testrészemet szűzies menedékhelyében. Erőteljesebb ütemmel...felszakadó élvezettel. - nem csupán aberrált fogalmazásomról győztem meg, hanem őszinte beismerésem. Itt már nem volt helye hazugságnak. Most vagy soha elv uralkodott, amit vajnyi szándékkal lehetett volna megvezetni a pozitív benyomás felé.
- S az embertelen tettet kísérve megcsókoltam... - érdemleges volt megemlítenem, így most elsőre? Hisz, úgy se hinné el az egészet...dacára, az elméletet tovább követtem. Igen...most vagy soha! A megbocsájtás esélytelen, ahogy a békelobogó lelki vívódásunk hadszínterén. Ki kell mondanom, a hiteltelen gondolatok ellenére is. - Higgye el...egy ilyen büntetett nem követhet egy megalapozatlan ajkára lehet csók. - talán eljött a kívánt idő, hogy kieresszem fogaim közül, amit eddig nem mertem? - Szeretkeztem önnel. - hiábavaló is volt ellenérvként felmutatnom, emberséges jó-szándékomat, ha azt paradoxonként nemi erőszak állított fel áldozatomban. Nem koholt okokból. Hiszen, végtére is én voltam a farkas piroska meséjében. Mégis, kellőnek éreztem tudatni vele sajátos, megbízhatatlan véleményem. Most vagy soha elvvel.














Moira Jenkins,


WORDS: 266  TAG: Haiden Lyod NOTES: Így már érdekesebb. Cool Music: "Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 6:37 pm
Ugrás egy másik oldalra







Higher than the beasts,


Lower than the angels.


El kellett volna húzódnom érintése elől. Darabokra kellett volna, hogy törjek, sírnom kellett volna épp úgy ahogy ő tette. Megállíthatatlanul, fájón s tudatában annak, hogy ezt nem oldozza fel semmi. Ahogy az ő bűne nem múlik el soha, úgy ezt az űrt sem töltheti már be semmi. Sírni szerettem volna és fájt a tudat, hogy elsírtam már minden könnyem rég. Korbácsoló dühvel csapott fel haragom, hogy nem voltam átlagos. Megtörhetetlen jellemem mocskán egyetlen fehér folt gúnyoldódott csupán s most a férfi, ezt is elvette tőlem. Egy újabb férfi ki nem tett mást mint belenevetett a világ torz tükrébe miközben engem csonkított.
- Megpróbáltam letagadni mikor megláttam a vért. Elhatároztam, hogy maga nem tehetett ilyet. Felmentettem magam előtt. – nem találtam azt a dühöt amivel beszélnem kellett volna. Nem azért, mert nem gyűlöltem a férfit… nagyon is gyűlöltem. Megvetettem s szántam mert gyönge volt és mert kihasználta a testem. S ahogy hallgattam, egyszer csak felnevettem. – Beleszeretett? – ismételtem meg maró gúnnyal átitatva a szót amivel enyhíteni akarta fájdalmam de csak forró olajat öntött a tűzre vele. – Jogosan érezhetek? Jogosnak mindezt akkor éreztem, amikor ismét leláncoltak. Ez volt az én történetem Mr. Lyod. Egy meghurcolt ifjú elme aki szó szerint láncok és sötétség fogságában nőtt fel, miközben a nevelőapám molesztált, megbillogozott, a nevelőanyám pedig szíjat hasított a hátamból. Ó, vagy tán ezt nem figyelte meg még lerángatta alélt testemről a ruhát? Még véremet vette? – ijesztően nyugodt volt még számomra is a hangom. Egyik pillanatban nevettem, a másikban a világ legbékésebb gyermeke voltam. Törni akartam. Sikítani. Sírni. De elsírtam már minden könnyem rég. Olyan rég beszéltem múltamról utoljára, hogy nem is emlékeztem milyen sebeket szakít fel bennem ha ismét szavakat buknak ki a számból róla. – Ne, merjen hátat fordítani nekem. -  torz tükör tükörképe menekülni kívánt ezt azonban nem engedtem. Nem érdemelte meg, hogy ne nézzen rám így magam felé rántottam. – S most mesélje el, mit tett velem. – Nem tudtam miért kell tudnom. Tudnom kellett… tudnom kellett, hogy talán ismét képes legyek sírni… hogy képes legyek magam újra felépíteni mint egykor, régen. Nem érdekeltek a könnyei. Nem érdekelt, hogy bánja s nem érdekelt…valamint képtelen voltam felfogni amit mond… hogy azt mondja szeret, hogy ezzel a szóval játszik, hogy megússza tettét.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 365 | dreams |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra
A golyó nem gördült el. Az elégtétel nem ígért elismerő békét lelkemnek. Helyette ismét a zaklatottságba verte ki magát, gyötrően és fájdalmasan mint az megtette korábbiakban. A meggyalázott lány szememben irigylően fitogtatta bátorságát, tartóztatva magát, hogy ne essen össze előttem. Rendkívüli erőlét szorult belé, melyet tiszteletre méltó szellemmel figyeltem. Kérdései azonban újból lyukat véstek megtépázott szívembe. Szóra nyílt a szám, de kiábrándultan halk nesz hagyta el. Némely könnycsepp kíséretében. Végső tanúja lehetett testi gyengeségemnek. A férfi büszkeség már kitépett oldalt jelképezett, életem könyvében. Ha nem most, mikor adjak választ kérdésére?! Mégha tovább halogatnám, azzal a jövőre nézve teszek rosszat. Eljött az idő, hogy szint valljak.
- A helyzet hozta...az a kiszolgáltatott, kívánatos pillanat..., hogy egy percre megfeledkeztem mások iránti odafigyelésemről...és saját magam érzéseit gondoltam fontosabbnak. - türtőztetnem kellett a hiába hullatott könnyeimet, mert azzal csak tágabb sebet nyitnék a gyilkos külvilágnak. - a helyzet fel kínálta magát előttem...ezt az betörhetetlen, lágy testet és jellemet...amibe egyre intenzívebben beleszerettem. - késztetve vagy anélkül, belevezettem ujjaimat hajába, pedig az fokozott gátlástalanságot szült a történetekhez kapcsoltan. Megesküszöm, hogy nyugalmat akartam árasztani, akkoris ha ez az érintés is csekély volt számára.
- Azon az éjjelen egy számomra ismeretlen szörnyeteg elevenedett meg, amit jogosan érezhet kiirtani ebben az emberiségben. - s ekkor már a haszontalan léleknyugosztalással felhagytam. Hátat fordítva próbáltam elrejteni felhalmozódó érzéseimet előle. Egyszerre éreztem, megvetést, bűntudatot, szenvedést és fájdalmat és nem utolsó sorban parázsló szerelmet akkor. Kérleltem odafönt az égieket, hogy cselekedetemet ellensúlyozza a kiszabott büntetésem. Mert halált érdemel az ilyen! S a békítő megbocsátásba nem vethettem bele hitemet. Egy ilyen helyzetben, ostobaság lenne, és hihetetlen. Mert abba nincs irgalom, ha testi erőszakot vetek be, egy magatehetetlen lélekben! Kegyelmet nem érdemel...s úgy hiszem, a lassú halálom is egy fajta büntetés, hogy ne végezzem olyan jóllétben mint szeretném. Moira ezzel tisztában volt. Csak jómagam nem volt tisztába, mi tévő legyen egy ilyen menthetetlen szituációban.














Moira Jenkins,


WORDS: 282  TAG: Haiden Lyod NOTES: Így már érdekesebb. Cool Music: "Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 5:15 pm
Ugrás egy másik oldalra







Higher than the beasts,


Lower than the angels.


Az a nő aki Haiden előtt állt, minden ízben vadász volt. Erős amazon akit nem lehetett megtörni. S a vadász kioldotta a biztosított fegyvert és elhajította. Az amazon megragadta a férfi tenyerét és egyetlen, jól időzített és kíméletlen mozdulattal eltörte azt. A vadász pedig hideg közönnyel ragadott bele a férfi tincseibe és ismertette meg térdét, az orrcsontjával.
Az a lélekroncs melyet Haiden még inkább megnyomorított, ezt valamilyen okból kifolyólag mégsem engedte a vadásznak. – Miért? – kérdezte inkább újra és éreztem, ahogy megszédülök. Képek villantak be előttem; a biztonság érzete ahogy a tenyeremre pillantottam reggel…a forrón ölelő víz…a vér a lepedőn mi meggyalázott testem ékes trófeájaként díszítette a szobát… térdre esve hánytam ki magamból ezeket a képeket s velük együtt az utolsó érzelemmorzsákat is, míg az elmém újra össze nem kezdte rakni magát. – Nem fogom megölni magát. – suttogtam szinte erőtlenül miközben feltápászkodtam és kikényszerítve pillantását, ismételtem meg kérdésemet anélkül, hogy hisztérikus zokogásban törtem volna ki. – Miért? – rémesen üressé váltam. Az eddigi morálok mik vezettek, eszmék miknek éltem, a költők kiket oly szeretve idéztem, mind semmissé váltak. – Ha elhívott volna egy újabb vacsorára, igent mondtam volna… ha ma megcsókol, visszacsókoltam volna. S ezt tudnia kellett mert elég intelligens volt ahhoz, hogy rávegyen, vacsorázzam magával. – Muszáj volt beszélnem. A szavak segítettek átgördülni a késztetésen, hogy felvegyem a fegyvert és végezzek magammal. – Miért? – léptem egészen közel – Miért és hogyan? – kérdeztem ismét. – Élvezte igaz? – néztem végig rajta – hogy egyszer az életben elvehet valamit csak úgy… hiszen annyian rabolták el azt ami fontos magának, miért ne tehetné meg ez csak egyetlen egyszer maga is, igaz? Miért ne érezhetne dicsőséget egy kiszolgáltatott elme megmérgezésében? – ebben a pillanatban kezdtem el érezni, hogy a gyűlölet feldúlt lovon érkezve tér vissza belém. – Hallani akarom! – nem kellett kiabálnom ahhoz, hogy ijesztő legyek. Kihalt tekintetem megadta ennek a tekintélyét. – S ha elmondta, meg is fogja mutatni mit tett velem!

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 306 | collapse|
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 4:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kínzásként alkalmazott metódusa felszakították még azt maradék a szívereimet, amik önműködően próbálták életben tartani megkövült testemet. Még a fegyvert se érzetem olyan fenyegetőnek, mint a mostani érzéseimet, melyek bosszúsan az életemre törtek. Csak beletörődtem a hirtelen jelenetbe, melyet gerjesztett. Hogy tőrként sebet vájva magához érintette, egyébként is hasznavehetetlen testrészeimet. Újból visszatértem, bűnöm töredékébe erőltetetten. * Józan megfontoltságot öltve, finom mozdulatokat követően hatoltam be a számomra még idegenként kezelt helyre. De az utórobbanást nem akadályozhattam meg. Testi erőmet bevetve szakítottam fel, ami egyetlen és pótolhatatlan gyerekkorát jelentette. Lepillantva pedig, groteszk módon megmosolyogtam magamat, hogy megfosztottam egyedüli szabadságát. Ezután érte el az inger agyi érzékelőimet, ami erőteljes nyögéssel szabadult fel, nem kevés vérzéssel patyolat tiszta lepedőmbe égve. Mert alapvetően bűntudatot kellett volna tanúsítanom. Ehelyett mégis a vágy diktálta bennem az állathoz hasonló indulatot. * Ismét visszarázódtam a nyers, igazságot szolgáltató jelenbe. Moira határozott faggatózása viszont, kiverte minden eddigi életkedvemet. Miért? A miért kérdés...amire jómagam is helyénvaló választ vártam. Hogy miért erőszakoltam meg a számomra egyik legkedvesebb vendégemet? Hiszen...aki ránk néz, kivétel nélkül apa-lány viszonyt szűr le köztünk. Igen...az apja lehetnék. Talán a sors-fintora, hogy nevelő apját vázolta az előbbiekben. S ugyan milyen apa az, aki saját lányával ápol nemi kapcsolatot? Bizonyára az, aki pszichikailag egy kórosan elme-betegszintjén ragadt. Ahogyan most én.
- ... bocsásson meg. - ismételtem szívfacsaró érzelmek közepette, feleslegesen erőlködve, hogy kimossam azt a égető szégyen foltot lelkiismeretemből. Oly sokadszor ragadott el a bűntudat ott helyben...hogy már a választ se éreztem menthetőnek a helyzetben. Így tehát, magamra szólva felálltam, miután gyors mozzanatokkal az előbb feltüntetett fegyvert a kezembe ragadtam. Ha már gyilkosként belevésődtem az emlékezetébe, ideje lesz hát jogos helyemre küldenie. Oda ahova az ilyen gátlástalan férgek kerülnek! A pokolba. S ezt a tervet szem-előtt tartva, léptem rést szűkítve a lányhoz, mialatt a pisztolyt bebiztosítva mellkasomnak szegeztem. Mellette, a lány ujját erőszakosan a pisztoly kiengedő részébe csúsztatva. A tekintetemet, láthatóan félelemmel, egyben elhatározott céllal ütköztettem az övébe. Vártam reakciót, amit már egyébként is tudott. A golyót, a szívembe.
- Tegye meg! - ösztökéltem, hogy elégtélt, és jogos jusst adjak mindkettőnek. Mert jól tudtam, ilyen érzelmi szélsőségekkel két hónap lassú szenvedést követve, úgy is behalok mindebbe. Ésszerűnek tűnt a gyorsabb módszer. Dacára...hogy még nem készültem szembe nézni saját halálommal. De erre ugyan melyik ember lenne képes?














Moira Jenkins,


WORDS: 256  TAG: Haiden Lyod NOTES: Így már érdekesebb. Cool Music: "Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 3:54 pm
Ugrás egy másik oldalra







Higher than the beasts,


Lower than the angels.


Nem ismertem ezt az érzést. A húsomba vágott és éles fogaival hatalmas darabokat szakított ki belőlem. A csalódottság méla szörnyetege felágaskodott bennem, szilánkosra törte a csontjaimat, szétszaggatta ereimet. Akaratom ellenére buggyant ki egy könnycsepp tekintetemből s végigfolyva arcomon gyászolta meg az elvesztett ártatlanságot. – Köszönöm, hogy bebizonyította, hogy nincsenek kivételek. Köszönöm, hogy kivégzett. – Ejtettem ki lassan a szavakat, megfontoltan s hidegen. Ugyan ilyen rideg mozdulattal nyúltam fegyverem után s előhúzva irányítottam a pisztoly csövlt a férfi szívére. – A nappaliba! Üljön le a kanapéra. – Eszemben sem volt megölni. Nem. Azt akartam, hogy kiégjen a szíve. Miután a férfi leült, a kibiztosított és még a szobában ellenőrzött pisztollyal a kezemben ültem az ülébe. Tenyerét a combora tettem és kényszerített ám egyre undorodó arckifejezéssel néztem szemeibe mikor remegő hangon suttogni kezdtem. – A nevelőapám olykor az ölébe ültetett és simogatni kezdett itt... – tudtam, hogy fájdalmat fogok okozni neki, ahogy azt is, hogy össze kellene omoljak egy ilyen teher alatt de nem tettem. Tenyerét melleimhez húztam. – majd itt... – mély levegőt vettem, hogy ne hagyjam el magam. Hideg tekintetem megüresedett, eltűnt belőle a dacos élni akarás mi eddig ott lángolt benne. – Olykor meg-megcsókolt – hajoltam közel de nem tettem meg, annál nagyobb volt bennem az undor – itt-ott... – emelkedtem meg majd ellépve tőle ejtettem le a pisztolyt a földre. – De még ő is tudta, hogy van egy határ amit nem léphet át. – Legszívesebben leköptem volna, mégsem tettem. Csak álltam ott, elidegenedve ettől a világtól, felülemelkedve a mocskon mi a testem borítottam. – Miért? – kérdeztem csöndesen mert tudni akartam a választ. Tudni, méghozzá, most.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 296 | Te akartad! |

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 28, 2013 12:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
Könyekkel teli, spádt szemeket meresztettem a lányra, ami újultan indította el bennem fájdalmas együttérzéseimet iránta. Belűlről mintha késsel kínozták volna a még dobogó szívemet. Egyre intenzívebb kegyetlen módszerekkel. Mert megtettem azt, ami számomra tiltott helyen sorakozott fel. Saját önös-érdekeimből fakadóan, a magamévá tettem.
Kényszerként tápaszkodtam fel, miközben olom nagyságú nehezékek nehezedtek a szivemre. A szemébe kellett néznem, ha hitelessé akartam válni vallomásom közben. Felkészültem minden lehetséges védekező, netalán támadó manőverre. Nyilvánvalóan megtehette, ha szándékába állt megtenni. Hisz, ki is hagyna életben egy ilyen haszonleső, szexéhes férget? Igen...talán, ebben pillanatban enyhülést adott volna, ha nem az élők sorában kényszerülök vallomást tenni.
- Én... - kezdtem bele, tagolatlan, szagatott módon ami inkább csak zaklatott, keserű érzeseimet hozta előtérbe. - kérem....őszintén....bocsásson meg! - óhajom folyamán, fogammal vért fakasztottam számon a fájdalmas szorongástól. Majd felidéztem azokat a kimondhatalan jeleneteket. * Ámultan meredetem a lányra, kiszolgáltatottságát egyre vonzóbbnak találva. De előre lépést még nem produkáltam. Túl visszafogott jellem voltam ahhoz, hogy egy ilyen sérlelmet kövessek el egy fiatal hölgy ellen. Az inger viszont akkor szakadt fel, mikor rémálmaiban nyugtató részek után nyúlt. Makacsul belevájta körmeit a mellkasomba, minek hatására felszakadt bennem régen megbújtatott elégedett sóhajom. Ez az apró véletlen, ezer fiktív képet gerjesztett természetemben. Rávett, hogy elsőként visszonozzam cselekvését, és kezemet arcára helyezve gyönyörködjek benne. Ekkor, ujjaim ajkának felszinét sorolták, szépsége megértésének érdekében. Mindez oly kevés volt, feszengő vágyaim kielégítéséhez képest. A megszokott lassú ütemet felváltotta a gyors igyekezet, mely késztető érzésként törte ki magát az átlagosból. Fölé tornyosultam, végig tapintva érintetlen karcsú testét. A kínzó tett-vágynak örömöt adva, hajoltam közelebb kietlen nyakához, ahol huzamosabb időre piros-lila bélyeget véstem szűzies bőrére. Mint a legédesebb nektarin, amit halandók számára elzártan fogasztottak hajdan az Isteni legendákban. S ez már elegendően hozzásegített, hogy a szabadottnál még nagyobb súlykot kövessek el. Fejemet ismét a magasba emeltem, mialatt kezeim a finoman kezembe illő domborulatain pihentek. Hatalmas sóhaj hagyta el a tüdőmet, talán már a kialakult mámort követően. Aztán, csillapitást remélve, lesorodtam a kezemet ágyékom magasságába. Mindössze, hogy kontroll alatt tartsam merevedést okozó ingereimet. De nem ment. Ugyanolyan elszántsággal feszítettem szét combjait, mint mikor egy vastól megöregedett harapó fogott kellett bejáratni. Valamelyest kételyt ütött bennem váratlan tetteim. Hogy milyen célból teszem, amit éppen teszek. De a szituáció túlágosan is csábitó volt. Ígyhát, az első lépteket a kifogásolt bűncselekményben, a híven szilárduló szervemnek engedtem meg. Elinte csak ruhán keresztűl föl-le jártatva a lány fehérneműje felett. Ugyanúgy a mellkasommal is rátapadva alkalmaztam hullámzó mozdulatokat, törékeny teste felette. Az övé tükörszerűen követte cselekvésmet, de a kísértés még továbbra sem lappangott bennem. Szabad utat engedtem, férfias testrészemnek nadrágom fogságából. A lány szegényes öltözéke mégis hátrányt jelentett. Ám, csak a másodpercekre.* Emlékeim zavarosan megszakadtak a valóság érzékelésekor, amint Moira elsőként megszólalt a bünős gondolatok keresztüzében.














Moira Jenkins,


WORDS: 219  TAG: Haiden Lyod NOTES: Így már érdekesebb. Cool Music: Hilary Duff - Reach Out
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 7:51 pm
Ugrás egy másik oldalra







Higher than the beasts,


Lower than the angels.


Nem volt szükségem órákra. Alig húsz percig bírtam a hőségben majd kilépve bűvköréből ragadtam magamhoz a törülközőt és megszárítkozva tértem vissza a hálóba, hogy magamra vegyem a tisztaságot jelentő ruhákat. Vizes tincseim csatoltam fel mikor megpillantottam a vérfoltos lepedőt. Tenyeremből vért fakasztottam az éjjel, ezt rögtön észrevettem a reggel de nem gondoltam volna, hogy ennyit. Ez inkább hasonlított egy ellopott szüzesség vér áldozatára de ezt a gondolatot azonnal el kellett terelnem. Nem engedhettem meg, hogy most elgyengüljek. A táskám után nyúltam, hogy előhúzzam fegyveremet. Az apró pisztoly a barna táska alján volt így miután kivettem, rögtön a helyére is csúsztattam. Csak ez után léptek ki a háló biztonságos rejtekéből és vettem az irányt a konyha, harmonikusan illatai felé. – Köszönöm a ruhákat….- ejtettem ki szavaim lesütött tekintettel de végigpillantva a másikon, kissé megdermedtem. – Jól van, Mr. Lyod? – nem tűnt úgy. Inkább tűnt egy bűnöktől terhes és azok korbácsai előtt térdre rogyott alaknak semmint annak a tisztességes, intelligens férfinek, akivel tegnap vacsorázni mentem és aki megmentett attól, hogy az utcán erőszakoljanak meg. Végignézve rajta, elbizonytalanodtam, ahogy a vérnyomokra gondoltam. – Mi történt az éjjel Lyod? – léptem automatikusan egy lépést hátra, hogy ezzel a pult mögé kerüljek. Ez kellő biztonságot adott, hisz ha támadni akarna, hát csak elő kell húznom a pisztolyt mi gyilkolásra készen várakozott. Bár ha bántani akart volna, akkor megteszi az éjjel, mikor kiszolgáltatottan feküdtem ágyában, gyöngén, egyedül… falfehér bőrömmel, melyről pontosan tudtam, hogy vérvörös ajkaimmal milyen vonzalmat jelentett számára. Már tegnap este is tudtam, hogy meg akar csókolni… hogy végig akar simítani combjaimon, hogy játszani akar melleimmel, hogy cirógatni kívánja bőrömet… de valamiért sokkal jobban bíztam abban, hogy az ő eszméi ezt nem engedték meg neki mint kellett volna. Sokkal nagyobb bizalmat fektettem ebbe az egyetlen férfibe, mint eddig bárki másba a világon. S ez megrémített.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 296 | Te akartad! |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 7:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
Azon az idegtépő éjjelen, kialvatlan szemmel ébredtem, amit megszokott hagyománnyal borotvám élével és arc-szeszem alkoholos csípésével frissítettem fel. Majd tekintettel, - szó szerint ide csöppent - vendégemre, megengedtem a vizet. Hiszen a nők számára elengedhetetlen az ilyen. Kimenet a konyhába felkutattam valami fogyasztásra alkalmas étket, de csak több hetes kínaira leletem. Ekkor kellett valami kreatív ötlethez folyamodnom, ami kellően megtette a féláron fizetett házhoz szállítás egy utcányira innen. Rendben, minden elő volt készítve. S a mértékkel felépített biztonságban, tört össze az üveg pohár körülöttem. Ráeszméltem, felidéztem a tegnap este történteket, amiket továbbra sem tudtam megbocsátóan elfeledni az emlék-képeimben. Ahogy a szilánkokat felszedegetem, ismét átfutott az "az" egyetlen kép az emlékezetemben. A toleranciát már ekkor végesnek érzetem. Hogy is lehettem ekkora önző érdekektől vezérelt elme-beteg!?
A gyötrő szidolozás a testemben indított meg a mellékhelyiségbe, ám, meglepetésemre éppen az áldozatomra akadt személyem. Kiszolgáltatott, törékeny áldozat volt azon az éjjel.
- Rendben...maradj csak. - fájdalmas arc-kifejezéssel passzíroztam bele a fejemet az ajtóba, megjelenő könnyeimmel párhuzamban. Rögvest visszasétáltam a konyhámba, kezembe ragadva néhány papírt szakadatlan rohamom elrejtése végett. Nem csak önző, de kegyetlen gyilkos voltam. Az érzéseim beleerőszakoltak egy megbocsáthatatlan bűnbe. Hogy is tehettem?! Mi vett rá, hogy megtegyem? Még a sírást is fokozza bennem. Márpedig, férfi létemre nem szokásom ezt gyengeséget nyilvánosságra hozni. Soha nem is tettem...de most, ez igazán kivételes eset. Bár megakadályoztam volna, amit aznap elkövettem. Bár olyan könnyű lenne szemet-hunyni felette. Maróérzéseimet követve letelepedtem a konyha-szekrény rejtő szegletébe, miközben dühömet levezetve a hajamba téptem. Valaha is volt ennyi eleresztett könnycseppem? Valakiért? Fájdalomként? Nem! A valóságban mindez - a rémület, a kétségbeesés, és hogy megszakadt a szívem - pillanatok alatt lejátszódott. De nekem úgy tűnt, a percek sokkal lassabban telnek, mint általában. Azt hittem, hogy ebben az agyongyötört és ingatag lelkiállapotban már semmi nem tud meglepni, de tévedtem...
















Moira Jenkins,


WORDS: 209  TAG: Haiden Lyod NOTES: Így már érdekesebb. Cool Music: Hilary Duff - Reach Out
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 6:20 pm
Ugrás egy másik oldalra







Higher than the beasts,


Lower than the angels.


Távoli, negatív képként érzékeltem hogy a férfi elfektet az ágyon és elhagyja a szobát. Olyan rettentő könnyű lett volna egyszerűen engedni a mindent felemésztő érzésnek, hogy lehunyjam a tekintetem és passzív állapotba merüljek, ahol az elmém meghasad. Azonban mire Haiden visszaért, ez megtörtént. A tekintetem üressé vált, a testem egy nehéz bádogdobozként funkcionált. Egyetlen érzés uralkodott el bennem és az a rettegés volt mely szintén, szépen s lassan de pontos számítással vált szintén semmissé. Gondolataimból a jegesnek tűnő érintés rántott ki ami meglepő erővel sokkolt és ébresztett rá, hogy valamennyire még mindig tudatomnál vagyok ám alig negyed óra telt el az étterem óta, tehát, valószínűleg nagyobb dózist kaptam. Ujjaimmal az ágyneműbe martam miközben minden igyekezetemmel a megoldáson gondolkodtam. A férfi jól gondolta. A borogatás segített ám ennél többet nem igen tehetett. – Nem fogok meghalni, ne aggódjon. Az aggodalom nem öltözteti. – suttogtam mosolyogva – csupán elalszok. Nem ússza meg a kanapét… - lehunytam a tekintetem. Nem tudtam tovább küzdeni ellene. Adriana túllőtt a célon mert azt gondolta, Haiden Lyod, megerőszakol egy öntudatlan fiatal nőt. Ennél jobban nem is tévedhetett volna vágyai tárgyát illetően. A másik óriási hibát akkor vétette, mikor azt gondolta, következmények nélkül elveheti tőlem érzékeimet, tudatomat.
- Ne… ne… kérlek! – sikítottam mikor a rémálmom szörnyetege letaglózott. A drog miatt még mindig alig bírtam mozdulni s álmomban ez a súlyos tehetetlenség, remek lehetőségeket nyújtott kínzómnak. Olyan erővel szorítottam ökölbe ujjaim, hogy körmeim vért fakasztottak. Haiden ébresztett. Tekintetemben könnyek égtek, tenyerem reszketett a fájdalomtól. Elfordítottam a fejem de tudtam, hogy késő. Egy gyönge, szánalomra méltó nő voltam, semmi és senki több és ráadásul tehetetlenül feküdtem egy idegen férfi ágyában. Kellett pár perc még összeszedtem magamat, még elűztem nevelőapám és nevelőanyám képét magam elől. Még ezen igyekeztem, ismét elaludtam.
Késő délután ébredtem, egyedül. Az ágy másik fele érintetlen volt s makulátlan, egy friss, még címkével ellátott, ízléses ám egyszerű fehérnemű szettel, egy szintén alap darab toppal és fekete farmerrel. Nagyon nehezen emelkedtem meg és jutottam el a szobából nyíló fürdőbe, ahol már minden elő volt készítve számomra. Egy törülköző, édes gyümölcsökből készített tusfürdő és a kádban forró víz várt rám. Gondolom Haiden nemrég engedte tele a kádat és bár nem tudtam, hogy nekem készítette-e elő vagy magának, ruháimból kibújva bújtak a habok alá. Persze, nem éreztem magam kényelmesen de az emlékezőkézség számára nagy segítség volt a forró víz, a relaxációs folyamatokat elősegítő illatok, a habok érintése… s megvallom őszintén, nem emlékeztem olyan időre amikor ennyire magam lehettem volna mint most, ebben a pár percben még a perzselő víz mindenem elborította. A tenyeremen levő sebeket a férfi fertőtlenítette így nem csíptek annyira mikor a vízbe merítettem őket. Mikor meghallottam lépteit, megköszörültem a torkom.
- Azt hiszem elfoglaltam a fürdőszobáját… - jegyeztem meg szinte félvállról de nem gondoltam így. Nem emlékszem arra sem, mikor törődött velem valaki valaha is. A nevelőszüleim nem hogy nem törődtek velem… ők okozták a sebeim jó részét.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 477 | *Most már ő is izgatott* |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 4:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
Épp hogy kiléptem a hideg, ködös időjárás morájában, - ami ekkortájt jellemezte Mystic Falls változó éghajlatát, - került diadalként a kezembe a törékeny, ziháló lány teste. Hogy a meglepettséget ne cseréljem fel a büszkeségemmel, - amiért szükségszerűen kellett a segítségemre lennie, - azonnal a karjaimba kaptam, hogy azt a némi energiát is, amit sétálással vezetett volna le, tartalékra kapcsoljam. Mázli, hogy még így is könnyedén a zárt ajtót sikerült kitárnom előttünk. Úgy berobogva, szemlélet vagy várakozás nélkül a hálószobámba vezettem karjaimban. Enyhén, - az aznap lecserélt tiszta - lepedőre fektettem fiatal testét, miután némi szívfájdalommal magam mögött hagytam a hálószobámban. A bejárati ajtót zárra zártam, majd a fürdőszobámban megtérten egy szabad törölközőt a hideg csap alá raktam. Úgy kezeltem, mintha egy megszokott gyermek lázzal küzdenék. Holott, már a kocsiban tudomásomra adta, hogy hallucinogén szer hatása alatt van. Így nem csoda, ha a drog kifejezését és előfordulását is idegenként kezeltem. Annyi bizonyos volt, az ismeret-terjesztő könyvekből kitudakolva, hogy káros a szervezetre. Tehát, ha működő módszerem ha nem, valamit evidens lenne tennem ellene. Szapora léptekkel tértem vissza a szobámban, remélve hogy ha elsőre rátekintek a múló hatásokat észlelem. De nem. Ugyanolyan élettelen pillantást vert a tekintette, ami egyre nagyobb dózisban váltotta ki a félelmemet. Fölé-helyezkedve, tettem rá az elegendően hűs töröközőt homlokzatára, bizakodással vártan az enyhülést valamilyen formában. Arcán mégis az élettelen jeleket véltem szemügyre venni. Ahogy a falhoz hasonló színt kölcsönöz az arcszíne, ajkai pedig vér árnyalatot kölcsönöznek. Kétségbeesésem elérte a tetőpontját. Szakmai tudás hiányában, nem tudtam helyes gyógyírral ellátni, s mivel teljes-mértékben tudatlan voltam a helyzetben, így csakis a várakozással remélhettem valamiféle örömhírt. Pedig tízszer is megfordult a fejemben, hogy tárcsázzam a mentőket. Mégis, gyalázatos mód azzal az ellenérvvel mentegetőztem, hogy az csak nekem tenne rossz benyomást. Mert egy vélhető tanú nélkül, ugyan ki hinné el nekem ártatlanságomat az ügyben? De ez koránt sem olyan fontosságú téma, ami nagyobb előnyt élvezne most jelen-pillanatban. Moira szótlansága, és mély sóhaja nem nyugtatott erősödő aggodalmamon. Inkább tetézte azt.
- Kérlek szólalj meg... - könyörgően vártam, hogy a helyzet ellenére legyen valami pozitív jel, amibe makacsul belekapaszkodnék. És az a nő, aki egy ilyesfajta aljas módszerrel hivalkodik a társadalomnak...nos, ha jövőben is összehoz vele a sors, garantálhatom, hogy nem lesz könnyed búcsú a vége.
















Moira Jenkins,


WORDS: 234  TAG: Haiden Lyod NOTES: Vajon mi fog ki sülni ebből? Cool Music: Hilary Duff - Reach Out
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 3:45 pm
Ugrás egy másik oldalra







Higher than the beasts,


Lower than the angels.


Igazán rettegtem és gyűlöltem, sőt, megvetetettem drogokat. A legszörnyűbb érzés számomra az volt, ha nem uralhattam a testem s az elmém. A falnak támaszkodva próbáltam elkapni egy taxit ami még azelőtt hazaszállít, hogy teljesen elveszteném önmagamat. Elveszett árvaként rettentem meg mikor Haiden átkarolta a derekamat. – Ne… - nyögtem ki halkan és próbáltam ellökni magamtól de gyenge voltam. Ez az érzés pedig fojtogatni kezdett, ahogy Haiden ujjai épp oly erősen fonódtak tenyeremre mint ahogy egykor apám erőszakoskodott velem. Egyre nehezebbé vált ébren tartanom magam. - Ne… - ejtettem ki újra amikor beültetett az autóba. Haza akartam menni de nem tudtam mit tehetnék Haiden akarata ellen. Képtelen voltam irányítani a testemet és ez megőrjített. – Nem vagyok részeg… - suttogtam miközben mellkasára húzott és próbált megnyugtatni. – Bedrogozott… - ejtettem ki hangosabban a szót mire a sofőr lelassítva pillantott hátra mert érdekelni kezdte a történetet. – Az a nő… bedrogozott… - ismételtem meg mondanivalóm, anélkül, hogy realizáltam volna, hogy ezzel azonnal felmentettem Haident a perverz szerepkörből.
Mr. Lyod módszere működött. A megfizetett taxisofőr háromszor gyorsabban ért a férfi lakásához mint bármikor máskor. Mikor kiszálltam szó szerint a karjaiba zuhantam. Nem voltam képes tovább koordinálni magamat, nem bírtam tartani a saját testemet. Gyűlöltem ezt az érzést. Léket fúrt a mellkasomba és jéggel töltötte fel. Megnémított. Rettegtem és ezt tetézte, hogy egy idegen férfi karjaiban voltam egy számomra ismeretlen lakás előtt. – Kérem, Mr. Lyod... higgye el, nem vagyok részeg. – Nem tudom miért volt számomra fontos, hogy mit gondol… tekintetem elhomályosult, izmaim feladták a harcot. Már csak az ébrenlét maradt nekem amiért harcolhattam.

Haiden Lyod & Moira Jenkins | 255 | Bocs a minőségért. |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 3:38 pm
Ugrás egy másik oldalra

My house:
Haiden portékája 120924033250-open-house-parkholme-horizontal-gallery

Hall:
Haiden portékája Daryl-Hall-house-3-611x483

Bathroom:
Haiden portékája Coach-house-bathroom

Kitchen:
Haiden portékája 2962445

Bedroom:
Haiden portékája 2.Bedroom-1-with-twin-or-double-bed-en-suite-bathroom-mirror-view-1024x683
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Haiden portékája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Abigail portékája
» Haiden Lyod;;
» Haiden aktái
» Haiden still working here...
» Haiden's life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •