Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 17, 2013 7:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nos, mikor egy nagyon lényeges kérdésre tért rá, akkor kicsit elgondolkodtam, de mosolyogva jelentettem ki neki azt, amit bizonyára nem várt tőlem.
- Ha mindent jól csináltam, akkor nem - tényleg nem szabadna ráéreznie kicsit sem, még a hűséges rabszolgái sem fognak mit tenni ez ellen. - És nyugi, ha netán mégis idemerészkedne, akkor még az udvar közelébe se fog bejutni. A sok szellemmel nagyon kibővült az erőm, és nekem elhiheted, csak egy erősebb boszi tudná megtörni azt, hogy ide bejöhessen - reméltem ez már kicsit megnyugtatta őt, bár kicsit nagyon sokat beszéltem megint.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 16, 2013 4:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Követtem a tekintetét, amellyel egy ajtó felé bámult. Tudtam, hogy ott a pince... hiszen ezt kérdeztem. És el is vártam, hogy megmutassa, csak... az én kótyagos fejem már annyi mindent átélt fél nap alatt, hogy szívem szerint... talán világgá mentem volna.
- Még egyetlen kérdésem lenne... - nyeltem egyet, és a lány szemei felé fordultam. - Az világos, hogy nekem fájni fog... de... Klaus érezni fog bármit abból, hogy én most megtöröm ezt? - kérdeztem. Reméltem, hogy nem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 11, 2013 7:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Magam sem tudom hogy miért, de segíteni szerettem volna ennek a lánynak, végül is nem mindig vagyok rossz oldal képviselője, és nagyobb részben a jót képviseltetem, mint most is. Szörnyű egy kötelék ez az egész hibridséggel járó dolog.
- Látod azt az ajtót ott? - teljesen komolyan mondtam és mutattam Dorynak, hogy hol is van az a bizonyos ajtó, ami mögött nem várja őt semmi szépséges dolog, de a vége lesz a felettébb boldog dolog. - Felkészültél rá? Vagy még szeretnél pihenni? - hát még nyugodtan kipihenheti magát előtte, szusszanhat egy picit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 10, 2013 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Hogy volt-e bennem valami megkönnyebbülés? Azt hiszem, hogy igen. Mert volt orvosság erre a zavarodott állapotra. Van megoldás... és már tudom, hogy mi az. Tudom, hogy fájdalmas lesz. És tudom, hogy... nem menekülhetek, ha tényleg ezt akarom. De már nem is akartam megszabadulni a sorsomtól.
Csak felsóhajtottam, és nagyot nyelve néztem vissza ismét a szemeibe. - Hol tudok átváltozni ebben a házban? - kérdeztem aprót nyelve. - Mármint... merre van a pince?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 05, 2013 9:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Igen, át kell változnod... - bólintottam rá, és eléggé rossz volt ezt mondani neki, de látom rajta, hogy szinte bármit megtenne annak érdekében, hogy ne kelljen Klaus rabszolgájának lennie.
- Egy picit mindkettő lesz... a varázslat erősebb, és azzal egyszerűen meg tudom gátolni azt, hogy kijuss a pincéből, ha netán túl erőssé válnál - válaszoltam az első kérdésére, és reménykedjünk abban, hogy hamar kiengedhetem őt, és hogy szabad lehet, mint egy madár. - Képes leszel elviselni ezt, mert aztán szebb jövő vár rád... Klaus nélkül - mosolyodtam el. A kitartás az kell ehhez mindenesetre...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 05, 2013 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Szóval át kell változnom... nem is egyszer. - jegyzeteltem magamban azokat, melyeket mondott, és hirtelen azt hittem, itt helyben fogok összeesni, mert megijedtem, mi lesz ha nekiesek ennek a lánynak. De a szavai gyorsan kitértek erre az eshetőségre is.
- Miként nem foglak tudni bántani? Mármint.. - nyeltem egyet, és vállára tettem a kezem. - VArázslat miatt vagy.. öhm.. más oka lesz, hogy nem leszek képes neked menni egyszer se? Vannak láncaid? Vagy valami? Pince? - kérdezgettem, mint aki teljesen bezsongott.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 03, 2013 7:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Láttam benne valami kis bátortalanságot? Vagy egyszerűen csak fél az egésztől? Nos, hát, megértem ezt is, hiszen fiatal lány, aki egy olyan fajhoz tartozik, ahol egy olyasféle kötelék van, amit nem lehet szimplán csak otthagyni, mert akkor ha ez Klaus fülébe jut, annak nincs menekvés. Én mindenáron megvédem ezt a lányt, és segítek neki.
- Többször kell átváltoznod majd, hogy ezáltal a köteléket megszakíthasd - nos, nem egyszerű elmondani sem, mert ez nagyon hosszú folyamat is lehet akár... - Abban is biztos vagyok, hogy nagyon agresszív leszel, de nem fogsz tudni engem bántani, viszont ott fogok lenni a közeledben - röviden és tömören ennyi az egész, bár nagyon nehéz is lesz Dory számára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 03, 2013 6:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Hirtelen mellékessé vált az, hogy nem igazán értem azt, miként működik egy ilyen megtörés. Mert hát... én, aki jóformán idegenkedik minden ilyesmitől, most olyan dologra készülök, ami ki tudja, milyen hatással lesz az életemre. Talán jobb lesz, talán nem. Mit sem tudok.
- Nem igazán... nem igazán tudom. - ráztam a fejemet, majd nagyot sóhajtva néztem tekintetébe, mint valami kislány, aki arra vár, hogy az anyja felvilágosítja. Hibridként bátornak kellene lennem. De egy ilyen szituáció nem azt váltja ki belőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 01, 2013 9:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elég hamar a házhoz értünk, és már én magam sem tudom hogyan, de valahogy nagyon jól éreztem magam, szerintem csak az adrenalinszintem ment felfelé, de csak, mert segíthetek valakin.
- Igen, itt... ez már nagyon régóta a mi családunké - mosolyodtam el, és remélem, hogy azért kicsit jól fogja érezni itt magát. - Érezd magad otthon - vágtam a mondatom végére még ezt, bár mindenesetre, ami ezután kezdődik az kicsit sem lesz könnyű, de ketten átvészeljük valahogyan, közben pedig levettem a cipőmet, és csak simán elhajítottam.
- Tudod hogyan működik ez az egész? - kérdeztem tőle, majd odamentem hozzá, és belenéztem a szemeibe. - Végig melletted leszek, rendben? - megérintettem a vállát, és próbáltam valami nyugtatóbbat mondani.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 01, 2013 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Erdő -

Az, hogy miként jutottunk el idáig, hát mellékes. Előttem csak az a cél lebegett.. hogy sikerüljön megtörnünk ezt az egész átkot, vagy.. minek nevezzem? Kötelék.. de nem egyszerű az ilyesmi. Legszívesebben fejbelőnék valakit, talán az ősök anyját, amiért összeállt egy vérfarkassal, és Klaus nem olyan, mint a többi testvére.
- Itt élsz? - néztem Celeste felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 01, 2013 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
---
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Rosamond lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •