Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 11, 2014 8:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ZÁRT JÁTÉK!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 21, 2014 7:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

- Szívesen, és csak szólj, ha kérsz valami mást is... - mosolygósan beszéltem hozzá, mert megérdemli, hogy valaki mosolyogjon rá. És szüksége van egy kis erőre az egészhez, amit véghez kell vinnünk, és ehhez a mosoly az egyik legjobb gyógyír, hiszen egy pici időre feledteti a rosszat...
- Bennünk van ez egyszerűen, és ennyi - visszamosolyogtam rá, majd mikor említésbe vettem ugyebár Klaust, ő akkor kibökte, hogy fél tőle... - Megértem, hogy félsz tőle... de nem kell rágondolni, amint megszabadulsz az árnyékától, hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad, és a félelem is elszáll nagyon messzire - kacsintottam egyet, majd belekortyoltam egyet az italomba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 19, 2014 3:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem igazán tudtam, hogy milyen lehet egy boszorkánynak. Életek vannak a kezében, ha úgy nézzük... és nem is akármilyen életek. Emberi életek... ha elég erősek, vissza tudják őket hozni. De nekem egyetlen olyan személy sincs az életemben, akit szívesen fogadnék ismét az élők között. Így nem kell attól tartania, hogy követelek tőle ilyesmit... nem mintha eddig azt hihette volna rólam.
- Köszönöm. - nyeltem egyet, mikor a kezembe nyomta a poharat, majd belekortyoltam, és elégedetten nyeltem le a kortyot. Felfrissültem, és azt hiszem, már a verejték sem volt olyan nyomatékosan az arcomon, mint eddig.
- Nem értem, egyes boszorkányok honnan szereznek ilyen bátorságot. - szólaltam meg egy apró kis mosollyal, és így néztem rá, miután Klausról tett megjegyzést. - Félek tőle.. sose éreztem még azt, hogy valakitől ennyire félnem kellene.. - nyeltem egyet.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 19, 2013 7:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Eddig egy személyt hoztam vissza az életben... őt sem azért, mert én akartam, hanem mert zsaroltak - nem igazán szerettem erről beszélni, így nem is taglaltam tovább ezt, s szerintem megérti majd Dory. - Gondoltam már rá, de... még nem igazán mertem megtenni - válaszoltam neki őszintén.
- Már hozom is... - mindig új flakonból öntök, ami még be van zárva, hogy nehogy kételkedés álljon fenn azzal, hogy talán megmérgeztem valamivel. Majd az üveget és a poharat is odatettem a közelébe elérhető helyre.- Valóban nagyon szép, mindig újítok ezt-azt - mosolyogtam el magamat. - Én sem voltam itt mindig, mindig is csavarogtam, élveztem, hogy megismerhettem más helyeket - meséltem el neki.
- Nem, nem, nem... Te nagyon jó ember vagy, egy áldozat voltál, aki egyedül volt és kihasználták eme gyengeségedet - mondtam neki, majd ismét elmosolyogtam. - Klaust a hatalom érdekli, minél nagyobb sereget akart magának... - mondtam neki normálisan, majd folytattam. - De megtörjük ezt az átkozott átkot, és megmutatjuk neki, hogy több vagy annál, mint aminek hisznek mások - fejeztem be, majd én is elővettem egy üveg flakont.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 18, 2013 5:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Egy gondolat egyenesen szöget ütött fejembe, de nem mertem hirtelen szemeibe nézni mert volt bennem cseppnyi félelem.. mi lesz, ha nem tetszik majd neki az ötlet? Vagy gondolat..
- Boszorkány vagy, miért nem gondoltál még arra, hogy visszahozd az élők sorába? Biztosan képes vagy rá... nem? - kérdeztem egy aprót nyelve, és érdeklődve felvontam a szemöldökömet. Sok a kérdés, melyre még nem tudom a választ... de tudom, hogy valamennyire képes vagyok választ kapni másról.
- Talán egy pohár víz jól esne. - bólintottam aztán, és körülnéztem. - Egész lakályos a hely ahhoz képest, hogy egyedül élsz itt.. - köszörültem meg torkomat, és halványan elmosolyodtam. - Jó lehet egy helyen leélni az életedet.. vérfarkasként én mindig vándoroltam.. sosem ismertem a szüleimet tisztességesen.. - nyeltem aprót a kellemetlen emlékek miatt. - S sosem voltam képes egyetlen helyen megmaradni, mert.. nem akartam, hogy bárki kiismerjen. Nem voltam jó ember.. mert az játszott velem, aki csak akart.. és akkor jött Klaus.. aki kihasználta farkas létemet, és egyszerűen hibriddé tett. Nem akartam én ezt.. - ráztam meg fejemet bánatosan. - De már nem tehetek ellene.. ami történt, megtörtént..  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 5:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Tudod, mindig itt lesz velem... Fáj az elvesztése még mindig - tudom, nem kellene még tovább sokkolnom őt ezzel a ténnyel, de valahogy kikívánkozott ez belőlem. - Az, hogy a saját vérébe fagyva találtam rá... Nem igazán fogom elfelejteni - fejeztem be a szörnyűséget. - Most már tudod, hogy miért segítek neked ebben - és hát ismerem Klaus Mikaelson-t, többet ér, ha valaki nincs hozzáláncolva, mint valami inas... - Kérsz valamit? - kérdeztem tőle, hátha szüksége van most valamire.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 12:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Alig hittem el a történetet... nem is tudom, volt-e valaha ilyen sokkban részem, hiszen váratlanul ért, és szomorú és... és nem tudom. Fáj az, ami történt vele, mert valamiért szokatlanul is empatikus ember... vagyis hibrid vagyok.
- Sajnálom.. szörnyű lehetett. - ráztam a fejemet nagyot nyelve, és valamiért reflexszerűen megfogtam a kezét. - Remélem, hogy már...túl vagy rajta. Kiheverted egy kicsit... vagy valami. - nyeltem újabbat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 23, 2013 7:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Igen, itt élt velem éveken át - halványan mosolyogtam, mert ami ezután következik, az nem lesz annyira nagyon jó. - Két évvel ezelőtt... épp kint volt a közeli erdőben, és ott valaki megölte - próbáltam keresni a szavakat erre, de csak ennyi jött ki belőlem. - Tizennyolcadik szülinapja előtt két nappal történt ez, olyan volt nekem, mintha a lányom lett volna - nem sírtam, próbáltam visszatartani. - Ezért is szeretnék valakinek segíteni - mondtam még ennyit a végére.
- Felkészültél a következő átváltozásra? - kérdeztem tőle röviden, majd visszamentem a lépcsőkhöz leülni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 22, 2013 7:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Meglepett az, hogy nem kellett rögtön belevágnom a második átváltozásba. Nem is reméltem, hogy akár egy percre is leülhetek, vagy beszélgethetek vele valamiről, ami úgy igazán nem kapcsolódik a tárgyhoz, de közben mégis. A hideg is ki tud rázni engem ettől az egésztől.
- Szóval... ez a lány itt élt veled? - kérdeztem rekedten, majd felsóhajtottam, és kíváncsian dőltem előre. - De... mi lett vele? Még mindig veled él? - kíváncsiskodtam talán kissé szembetűnően.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 7:49 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Látom, még nem igazán hiszed el ezt - biccentettem egyet, majd elindultam lefelé a lépcsőkről, és odamentem az egyik sarokba, ahol voltak dobozok, és keresgélni kezdtem valamit, miután megtaláltam azt, amit szerettem volna, odahívtam Doryt. - Szeretném, ha idejönnél - az asztal másik szélére odatoltam egy széket, hogy leülhessen Dory. Tudtam, hogy nem igazán hisz nekem majd ebben, és tudtam, hogy valami bizonyíték kell rá, hogy valóban elhiggye azt, amit mondtam neki.
- Ez a lány itt... egy vérfarkas volt, aki nem tudta, hogy az mit is jelent, és hát kiváltotta az átkot egy támadás során, véresen és elhagyatottan találtam rá - próbáltam röviden elmondani Dorynak a sztorit. - Mint láthatod a képeken, itt élt velem, míg kicsit hozzászokott annak gondolatához, hogy ő egy farkas... Kitagadták otthonról, ő pedig kóborolt az országba, mígnem itt kötött ki - fejeztem be a mondatomat, majd Doryra pillantva vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 6:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Olyannyira szaladt fel szemöldököm, hogy talán magam sem láttam saját magamtól még ilyet. Hitetlenkedve bámultam rá. Engem soha.. senki nem tisztelt, és szeretett annyira, hogy ilyet ajánljon fel nekem. És féltem, hogy ebben hátsó szándék van.. mert nem létezik, hogy egy boszorkány ilyen kedves legyen velem...
- Ezt tényleg komolyan gondoltad? - kérdeztem tőle teljesen meglepődve, majd nagyot nyelve úgy döntöttem, inkább másra figyelek, míg nem csalódom egy óriásit, és ki nem derül, hogy viccelt velem.
- Állítólag azok a boszorkányok eléggé bosszúálló típusúak... félnem kellene tőlük? - nyeltem egyet határozottan.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 06, 2013 5:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Nos, tudod... Inkább felajánlom neked, hogy ide bármikor jöhetsz... Ha csak pihenni szeretnél, sőt akár még ide is költözhetsz - ajánlgattam Dorynak a házamat, hiszen mégiscsak segíthetek neki, és szeretném, ha elfogadná.
- Nekem így is nagy a hatalmam, nem szeretném fényezni magamat, de a boszik szellemei, akik itt vannak mindig... Ők adják a plusz erőmet - nos miután ezt bővebben kifejtettem neki, ezután visszaültem a lépcsőkhöz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 05, 2013 9:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Érdeklődve fordítottam felé fejemet, majd nagy sóhajtással, s egy óriási nyelés kíséretében hallgattam azt, amit mondani akartam neki. Az iménti átváltozás még mindig mozgatta csontjhaimat, de már jóval nyugodtabb voltam, mint pár pillanattal ezelőtt.
- Szóval... nem kérsz cserébe semmit? - kérdeztem meglepődve. Ez valami új... talán... mi is van most akkor? Nem értem teljesen tisztán mindezt, pedig talán kellene, de nem tudom hová tenni. - Minden boszorkány kér valamit... mindegyik. Mert mindegyiknek vannak hátsó szándékai... mindegyik akar hatalmat egy másik lény fölött, aki.. lesi minden kívánságát - hunytam le szemeimet.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Hidd el, kaptam már én is hideget-meleget, igaz, amit te átélsz, az sokkal borzasztóbb, de elhiheted én is éltem át már sok szörnyűséget - próbáltam őt kicsit megnyugtatni vagy micsoda, mert láttam, hogy erre van szüksége...
- Tudod, elég jól olvasok az emberekben, és gondolom, felmerült benned, hogy ezért kérek valamit cserébe - látom rajta, hogy érdekli ez, mert sokan így csinálják, én nem. - Én nem kérek cserébe semmit sem, én kedvellek attól függetlenül, hogy mi vagy... És tényleg csak segíteni szeretnék neked - reménykedem, hogy hinni fog nekem...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 6:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Megérintett a gyengédség, mellyel viszonyult hozzám. A barátság ritkán volt mérvadója egy boszorkány és vérfarkas, esetemben hibrid kapcsolatának. Leginkább azért, mert mindig voltak elvárásai egymással szemben ennek a két fajnak. S nem tudom, én vajon mit is várok.. a segítségét, egyértelmű. De ő mit vár tőlem..?
- Értem. - nyeltem enyet, majd lehunytam a szemeiemt, és fél kezemmel letöröltem verejtékemet. - Hát.. remélem, hogy erős vagyok.. nem tudom, hányszor bírnám még ki ezt a borzalmat. A boszorkányok szerencsések, hogy ilyesmit nem kell átélniük. - nyeltem egyet.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 08, 2013 7:18 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Amikor újra emberré vált, és reszketett, rögtön odavittem neki ezt a pihe-puha pokrócot, hogy ne fázzon kicsit sem. Nem lenne jó ez az egész... A kérdésére pedig alig tudtam válaszolni. Csak ott álltam, hiszen a pontos választ én sem tudhatom. Minden rajta múlik.
- Ez... tőled függ leginkább. De úgy gondolom, te sokkal erősebb vagy, mint hiszed, és nem kell sokáig itt lenned - mondtam neki egy pici mosollyal, miközben betakargattam őt a pokróccal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 07, 2013 9:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
A józan eszem még valahogy mindig kitartott mellettem. Bíztam benne, hogy így is marad, hiszen nem lenne jó pont, ha most elkezdenék támadni... tudja ő is, hogy nem biztonságos itt maradnia...
De mikor már úgy éreztem, hogy eleget szenvedtem, és teljes tudatában voltam annak, hogy mit csinálok, lassan elkezdtem koncentrálni arra, hogy visszatérjek az emberi létbe. Nem volt kevésbé fájdalmasabb a procedúra, de végül anyaszült meztelenül térdeltem ott előtte, és szinte reszkettem a fájdalomtól.
- Hányszor kell... ezt átélnem? - kérdeztem nagyot nyelve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 03, 2013 7:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nagyon erősnek kell lennie, mert ez nem épp gyerekjáték. Igaz, hogy nem nekem kell mindezen átesnem, de túlságosan is átérzem mások fájdalmát, szomorúságát... És most az övét is. Szenved, és szenved. De ha szeretne túllépni rajta, csak így lehet. Kínok árán...
A kezembe fogtam egy pokrócot, és a hideg lépcsőfokra tettem rá, és leültem oda. Minden mozzanatát és pillantását figyelem, de sokszor előjönne az, hogy odafutnék hozzá, és segítenék neki, de nem tehetem meg, mert ő neki kell az egészet megtennie. Neki nagyobb szüksége lesz akaratra, kitartásra a küzdelemhez, amit jelenleg folytat.
- Sikerülni fog... sikerülni fog - ezt mondogattam magamban többször is, de nagyon halkan, de lehet meghallotta, s reménykedem, hogy pozitív hatással lesz rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 01, 2013 9:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
A szavak aligha kikerültek... nem tudtam őket már felfogni, sem az ő szavait, sem a saját gondolatiamat. Az gyötört, ami már olyan régen... az átváltozás minden fájdalma, melyet nem akartam érezni, de most kénytelen vagyok... a lehető legtöbbször...
Összeestem a padlón, kínlódva nyögtem fel, és összeszorítottam a szememet... talán egy teljes perc kellett ahhoz, hogy egy perc elteltével vérfarkas bőrében álljak meg, és a fejemben csak az a bizonyos ösztön uralkodott... elkapni valakit... mint régen. A mézédes álom... a vére illata... az emberé, aki ott áll előttem... mégis belül ott volt, hogy vissza kell változnom... nekem céljaim voltak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 9:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Tudom, hogy fáj... de csakis a jobb jövőre gondolj - próbálkozom egy kis biztatással pozitívabbá tenni őt, bár nem épp megfelelő az idő erre, hiszen tényleg nagyon erős fájdalom és kín fortyog a testében. De erősnek kell lennem, és neki is. - Légy erős - nem tudok mást neki mondani...
- Nem tudsz a lépcsőig eljönni, és ezáltal bántani sem, szóval... - kezdtem bele a mondatomba, amikor is kicsit átgondoltam, hogy valójában mit is szeretnék neki mondani. - Csukd be a szemed, és gondold az, hogy én vagyok az ellenség, vagy Klaus... és érezd át, hogy mennyire szeretnél megszabadulni már csak az arcától is - egy picit lendítettem azon, hogy minél gyorsabban átessen az átalakuláson.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 9:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Próbáltam magam is valamiféle olyasmire gondolni, ami eltereli a figyelmemet a fájdalomról.. ahogy a csontjaim egyre többször fordultak meg testemben, egyre inkább más alakot öltve magukra, nagyokat nyelve és nyögve éreztem, miként testem változik... összeszorított szemekkel próbáltam tudomást venni Celeste-ről, és arról, hogy nem bánthatom... elterelni a figyelmemet arról a sok badarságról, melyeket most éreztem..
- Ez... fáj...! - bukott ki belőlem fájóan, és elkínzottan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 7:25 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Észrevettem, hogy kezdődik az átváltozás, akkor ez lassan, de biztosan megindul, és remélhetőleg hamar átesik az egészen.
- Próbálj koncentrálni... Legyen ott előtted a cél, amit szeretnél mindenképp elérni - kicsit hangosabb hangnemben szóltam hozzá, de ez is kell ahhoz, hogy gyorsabban váljon egy szörnyeteggé. - Képzeld magad elé Klaus-t, hogy ezután letojhatod őt magasról, meg a hibridkötelékes baromságát - na, ez aztán a legjobb tanács, meg biztatás Celeste....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 6:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Megnyugtató volt az egész lénye. Talán ez a boszorkányok feladata. És nem az, hogy ilyen hálátlan feladatokkal sorjázzuk őket, mint például a varázslás, mert... az veszélyes is lehet. És én most önző módon egyedül magamra vagyok képes gondolni.

- Akkor.. - hunytam le a szemeimet. Furcsa volt még magam irányítani ezt az egészet, hisz előtte mindig akkor változtam át, mikor gyötört a hold. De most már hibridként ez... más. Akkor, mikor én szeretném.
Egy csontom máris kifordult, és éreztem, hogyan repekedik a többi is. Összeszorított szemekkel fájdalmas hangok hagyták el torkomat, és már tudtam, ez nem lesz olyan könnyű menet.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 24, 2013 7:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Félelemmel indult az ajtó felé, de mégis éreztem rajta azt is, hogy valamiképp sikerült őt megnyugtatnom. Hát, eléggé hülye szituáció tud az lenni, hogy Klaus csak úgy gyártotta a hibrideket... És ez a lány is belefutott ebbe a kötelékes valamibe.
- Még ne köszönd - mosolyodtam el, és a mondatom után pedig követtem őt, mert hogy én is ott fogok lenni vele. - Itt leszek végig veled... - próbáltam újból megnyugtatni őt, hogy ne kapjon pánikrohamot, vagy ne essen össze a félelemtől. - Együtt sikerülni fog, csak bízz önmagadban, na meg bennem is - mondtam neki őszinteséggel és tele pozitív energiával.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 23, 2013 5:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem tudom, hogy ki volt legeslegutoljára ilyen nyugtató hatással rám, de most felettébb jólesett. Egy hatalmas lépcsőfokot készülök átlépni... és egyáltalán nem értem, hogy honnan vettem a bátorságomat hozzá, elvégre egy gyáva palotapincsinek tartottam magam eddig.
- Értem. Köszönöm. - mosolyogtam felé hálásan, majd nagyot nyelve indultam meg az iménti ajtó felé. - Sosem féltem még ennyire. - suttogtam úgy, hogy a hangomon érezhette is a remegést. De túlélem... remélem. - nyitottam ki az ajtót, majd elkezdtem lefelé a lépcsőn sétálni.  
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

Ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Rosamond lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •