Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Andrew Smith - vérfarkas & Elkelt!

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 11:20 pm
Ugrás egy másik oldalra

Andrew Smith


Alapadatok

Teljes név: Andrew Smith
Születési idő: 1989. szeptember. 2
Becenév:Drew
Kor: 23
Faj: Várfarkas
Avatar:Liam Hemsworth, Channing Tatum


Jellemzés

Személyiség: Ő az a tipikus védelmező típus. Megvédi azokat akiket szeret, és ennek következtében történt meg az a kis baleset, hogy megölt egy embert. Vicces, jó humorú, eddig Ő volt a társaság középpontja, de most ez változni készül, hisz megviselte, hogy megölt egy "ártatlan" embert.
A többit rábízom, hogy milyen legyen, azok után, hogy kiváltotta az átkot.
Külső:Avatartól függően.

Előtörténet

Ő az én bátyám. Mindig mindentől védeni akart persze több, kevesebb sikerrel. Így meg már végképp nem tudott, hogy elköltöztem otthon méghozzá jó messzire. Nem rég egy éjszaka a barátnőjét megtámadta valaki, Ő pedig rögtön a segítségére sietett. Csak hogy a férfit félholtra verte, és nem sokon múlt az élete, Andrew persze mit sem törődve ezzel megadta neki az utolsó ütést aminek következtében meghalt. Még Ő maga sem tudta ezzel mit váltott ki. A vérfarkas átkot. Még nincs túl az első átváltozásán, de a szüleink miután mindent elmagyaráztak neki, elküldték hozzám Mystic Falls-ba hátha van a városba olyan valaki aki tudna neki segíteni. Én erről mit sem tudtam egész mostanáig, ahogy arról sem, hogy a családom vérfarkas génekkel van "megátkozva". A szüleink megpróbálták ezt titokban tartani, de most hogy Andrew kiváltotta ezt, már muszáj volt nekik elmondani a teljes igazságot, habár ha én ezt telefonon tudtam meg. Fogalmam sincs milyen állapotban jöhet Mystic Falls-ba, főleg hogy most megtörtént ez az egész. Már csak azt kell kivárni, hogy mi lesz az első teliholdnál.
Vissza az elejére Go down
 

Andrew Smith - vérfarkas & Elkelt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Fenrir Vidarr :: Vérfarkas koporsóban - Niklaus édesapja :: ELKELT!
» Patrick Hoechlin ~ Vérfarkas
»  CARLOS... VÉRFARKAS || 28 || JAKE GYLLENHAAL
» Andrew ---
» AnnaBella Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •