Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Rebekah Mikaelson

Adminisztrátor
Rising of the Mortals
Tartózkodási hely :
Egy lépéssel mindig előtted



A poszt írója Rising of the Mortals
Elküldésének ideje Kedd Május 28, 2013 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra

Sajnáljuk...
diaries frpg
Kedves (egyik) Rebekah! Nos, a Te esetedben fordult elő az, hogy nem a karakterlap minőségébe kötöttünk bele a megbeszélésünk ideje alatt, sokkal inkább abba, hogy több karaktered is van már az oldalon. Ezek közül kettő olyan van, amely jelentős karakter, és mi nem szerettünk volna még egy harmadikat a nyakadba akasztani. A lapod természetesen remekül sikeredett, de figyelembe kellett vennünk ezt az apróságot is.
Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ezek után nem alkothatsz sorozatbéli karaktert, de Rebekah esetében mindenképpen úgy döntöttünk, hogy ezúttal másnak is esélyt adunk a bizonyításra. Wink
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 27, 2013 7:39 pm
Ugrás egy másik oldalra

Rebekah Mikaelson
⋆ Ha nem fogod be a szádat a következő dolog, ami kijön belőle az a fogad lesz! ⋆

Információk
because we are different
Teljes neved: Rebekah Mikaelson

Születési idő; hely:1015. november 10.

Kor: 998 (✞20)

Faj: [[Eredeti]](ős)vámpír

Play By: Claire Holt

Érdeklődési kör: Család x Szex x Divat x Vér x Humanitás x

Becenév: Inkább csak ne becézgessél!

Amit az én külsőm takar...


Minden korszaknak megvan a maga elragadó divatja. Magam részéről előnyben részesítem a hatvanas, hetvenes és a kétezer utáni éveket. Mióta kihúzták a szívemből azt a nyamvadt karót, végre úgy érzem jó világban élek. Az iskolai élet, az öltözködés, az igényesség és nem utolsó sorban a hajvasaló az valami fenomenális. De úgy gondolom a külsőm magáért beszél... szőke haj, közepes testmagasság, tökéletes alkat... ez vagyok én. Viszont belül... sokan mondják, hogy valami nagyon nem stimmel velem, mert általában véve nyafogós kiskirálylány vagyok, aki addig nem hallgat el, amíg nem kapja meg a cumit a szájába. Héj Emberek! Itt benn... egy érzőlény lakozik. Nagyon a szívemre tudom venni a dolgokat és akármennyire is állítja az a rengeteg ember, hogy egy szívtelen, megállíthatatlan tombológép vagyok, én mégis máshogy érzem ezt az egészet. Szerintem képes vagyok szeretni és meg is érdemlem azt. Egy boldog családban szeretnék élni, ahogyan régen... De sajnos Nick mindig elkeserít ebben. Mostanság az anyám se mutatkozik jobb színben, ami még jobban elszomorít. Emellett szeretek az élen táncolni és ott lenni a csapatban. Nem akarok kimaradni semmiből. Ha felhúznak, akkor annak sosincs jó vége. Baráttaszító mágnes vagyok, ezért is élem olyan magányosan az életemet. Hiányoznak a bátyámmal eltöltött véres hétvégék, amikor csak becsalogattunk pár ártatlan embert az utcáról és addig szívtuk őket, míg az összes vért meg nem ittuk. Hmmm... De mennyit is fecsegek! Állandóan csak jártatom a számat. Na igen! Erre is sok gúnyos megjegyzést kapok. Gyere egy kicsit közelebb... és viszonzásul megmutatom neked tűhegyes gyönyörű fogaimat.




Életem története

Eszeveszettül rohantam kifelé a klubból, mikor kitört a pánik. A szemem mindenhol a megigézett Stefant kereste, de a testem Klaus után loholt. Szálas tollruhám minden egyes kis darabkája ide oda himbálózott a sietségben. Mikael! Mikael ránk talált volna? Mi ez a hirtelen pánik? És most merre? Hogyan tovább? Elképzelni sem tudtam, hogy Nick hova ráncigál. Minden olyan gyors ütemben történt. Már kint is voltunk a kocsiknál. Toporogva fékeztem le magamat, majdnem beleütköztem Klausba. - Mit csináljunk? - néztem aggodalmasan bátyám ideges szemeibe. Valamiért amit az arcán láttam egyáltalán nem tetszett. Félelem, elszántság, megvetés és az a pillantás, amit felém intézett, leírhatatlan. Tudtam, hogy készül valamire és amikor elengedte a kezemet, már tudtam is mire. - Na azt már nem! - tiltakozva emeltem fel hófehér selyemkesztyűvel borított kezemet magam elé. - Nem! Nem! és Nem! - ismételtem idegesen a szavakat. Aztán elő is kapta egy sajnálkozó mosollyal az arcán a tölgyfakarót. Ezt nem hiszem el! A szemem ide oda ugrált ijedtemben. - Ezt nem teheted velem Bátyám... - kezdek bele, de ő csak egyre csak egyre közelít. - Nincs más választásom Drága Húgom. - szól az isteni hang, de én ettől egyáltalán nem tudok megnyugodni. - Dehogynem Nick! Van választásod! - üvöltöm rekedten. A sírás feltörekvőben volt. Nem akarok megint visszamenni oda.... Túlságosan jól érzem magam élőként, hogy megint visszamenjek. - Ne tedd ezt velem kérlek...- hüppögöm fájdalmasan. Tiltakozó karom erőtlenül hullik az oldalamhoz. - Túl sok gondot okozol a hülye kis szerelmi szögeiddel - jelenti ki ellentmondást nem tűrően. Talán igaza van... elgondolkodom egy pillanatra, hogy talán tényleg csak gondot okozok neki és igazából még jobb is lenne egy Mikael nélküli világba ébredni. De nem! - Nem engedem, hogy helyettem dönts! - sipítom és hátat fordítok neki, hogy futásnak eredjek vámpírsebességemmel. Ahogy megfordulok elém terem és egyenesen belém nyomja a karót. A szám kitágul és egy hörgés hallatszik a tüdőmből. - Miért?... - suttogom magam elé drámaian. A bőröm elszárad és a világ elhomályosul körülöttem. Ennyi volt! Vége! A sötétség leszállt.

Az iskola szurkolócsapata csak engem éljenzett csakis engemet... Rebekah Mikaelsont és nem azt a liba Carolinet. Mikor a harmadik cigánykerék után spárgába érkezem, hátrafordulok és egy gúnyos vigyort eresztek a szőkeség felé. Imádom kitúrni az ilyen nagyképű libákat a ringből. Csak tudja meg hol a helye! És persze azt is, hogy hol van az enyém. Az öntelt mosoly sehogy sem akart lemenni az arcomról így hát efféle ábrázattal tettem meg az utat Caroline elé. Amikor odaérek kezemet csípőre rakom és egyenesen a szemébe nézek fenyegetően. - Jobb lesz ha vigyázol magadra és a kis Elenácskára, mert nem egy súlycsoport vagytok a bátyámhoz képest... no meg velem sem. - mérem végig szarkasztikusan a Barbie baba alakját, aki engemet inkább egy elhízott banyára emlékezetet, aki néha már már túlbuzgó. Annyira, hogy hánynom kell a lelkesedésétől. Fanyar ábrázatot öltök. - Tudod... Szívesen adnék neked egy két hogyan legyünk csinosak és vérengzőek órát, de túl puhány vagy hozzá, hogy ezt megérdemeld. - vigyorgok a képébe humorosan, majd hátradobom a hajamat és hátat fordítok neki. Egyszerűen ki nem állhatom az effajta cafkanépséget. Mikor kellő távolságban voltam az arcom eltorzult egy kis leplezhető fájdalommal. Belül üresnek éreztem magamat. Neki legalább van családja, barátja, élete... Minden amit én is annyira akarok... De nekem még sincs semmim.




Célok a városban


Végre kicsit élni a saját életemet, de természetesen csak azután, hogy sikerült kicsit rendbe hozni a családot. Megtalálni az igaz szerelmet, még ha olyan számomra elképzelhetetlen is. A legfontosabb mégis a saját utam megtalálása.





Titok

-Titok -
Vissza az elejére Go down
 

Rebekah Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rebekah Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» REBEKAH MIKAELSON - THE VAMPIRE BARBIE
» Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily
» Rebekah Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •