Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Caroline Forbes

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 2:26 pm
Ugrás egy másik oldalra
caroline forbes


személyes információk

• becenév: Care; Vampire Barbie
• születési idő: 1993. október 10.
• születési hely: Mystic Falls
• kor: 21
• play by: Candice Accola
• foglalkozás: Jobb esetben a padot koptatom.

• faj: Vámpír
• család: Az édesapám elhagyta a családunkat, majd pedig nem is olyan régen a vámpírrá változás helyett a halált választotta. Édesanyám Liz Forbes, akinek a napjai meg vannak számlálva. Rajtuk kívül még sok barátomra tekintek úgy, mint a családom tagjaira, de Leo-t külön kiemelném, hiszen ő tényleg olyan a számomra, mint a soha meg nem született bátyám.

a felszín alatt
Érzékeny, kedves természetű lány vagyok és egyben nagyon hűséges és védelmező, ha a barátaimról van szó. Eleinte magabiztosnak mutattam magam, de mindez csak a látszat volt. Mindig is bizonytalan voltam önmagammal szemben. Hogy őszinte legyek mindig azt hittem, hogy Elena árnyékában fogok élni.. Örökre. Ezért iszonyatosan féltékeny voltam rá. Mindent megkapott amit csak akart. Leginkább a fiúk terén. Ha ő ott volt én nem voltam több csak egy árnyék. Az ő árnyéka. Sőt talán még az árnyéka is több figyelmet kapott, mint én.
Időközben azonban elég sok dolog történt Elena-val egyre közelebb kerültünk egymáshoz és én is kevésbé éreztem magam feleslegesnek. Vámpírrá válásomnak köszönhetően ezek az érzések csak felerősödtek és így, magam mögött hagyhattam a bizonytalanságot. Olyanná váltam amilyen mindig is akartam. Egy határozott magabiztos, nővé. Ha tudtam volna, hogy ez kell a személyiségem kiteljesedéséhez már régebben vámpírrá változtattam volna magam. Nem mondom azt, hogy jó buli.. Mert nem az. Az első napon meg is öltem valakit. Ezt azóta is bánom. De egyedül voltam. Senki nem volt ott, hogy megállítson vagy esetleg átsegítsen rajta. Csak miután már megtörtént a baj.
A koromhoz képest elég erős vámpír vagyok. Már eleve örültem annak, hogy nem vagyok már az a törékeny porcelán baba akit olyanok, mint Damon dróton rángathatnak. Igen neki sikerült. Amit azóta se nagyon tudok megbocsájtani, vagy esetleg elfelejteni.

Középhosszú szőke hajam van, amit ritkán hordok kivasalva. Én inkább a göndör fürtöket támogatom. Nagyrészt ez is jellemezi a külsőmet. A szemeim kékek és bárki bármit mondhat nekem tetszenek. Bár szeretem ha a férfiak jó véleménnyel vannak rólam. Ez még mindig nem változott. Nem csak a belsőm változott át hisztis kislányból érett nővé, hanem a külsőm is.

user információk
Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai
Egy szépséges őszi napon születtem William Forbes és Elizabeth Forbes seriff gyermekeként. A gyerekkorom nem volt olyan tökéletes, mint szerettem volna. Anyám számára mindig is a munka volt a mindene. Talán ez lehetett az oka annak amiért apám elhagyta őt. Ami a legrosszabb, hogy egy másik férfiért. Először egy kicsit undorítónak találtam az egészet. Mostanra pedig már megtanultam elfogadni. Mi mást tehetnék?
Bonnie és Elena a legjobb barátaim. Habár a kapcsolatunk nem mindig volt tökéletes. Melyik az? Nem is igazi barátság az olyan amiben mindenki egyetért a másikkal. A barátság arról is szól, hogy elmondjuk a másiknak amit érzünk és nem mindig értünk egyet. Mind különbözőek vagyunk, szóval elég furcsa lenne, ha mindenben egyetértenénk.
Sokáig Elena árnyékában éltem ami miatt eléggé féltékeny voltam rá és ebből adódóan nem is jöttünk ki túl jól akkoriban. Az idő elteltével egyre közelebb kerültem Elena exéhez. Igen, Matt-hez. Mivel hozzá is közel kerültem ez azt jelentette, hogy egyre több időt töltöttem Tyler társaságában is. Legjobb barátok vagy mi..
Egyik este Tyler vezetett minket, haza amikor elvesztette az irányítást a kocsija felett. Egy darabig úgy éreztem, hogy minden rendben van és miatta aggódtam. A következő pillanatban pedig már csak a sötétséget láttam.
Mikor felébredtem már a kórházban voltam és Elenát láttam. Akkor legalábbis azt hittem. Sokkal erősebb volt nálam és megfojtott a párnámmal. Ez csak egy álom lehetett.. Hiszen utána felkeltem és éltem. Nem történt semmi.. Iszonyatos égető érzést éreztem a torkomban és éheztem valamire..Éjszaka kellős közepén kimentem a folyósóra és egy vérrel teli tasak kezdett vonzani, nem értettem miért, de gondolkodni se akartam csak a számhoz emelni és inni belőle. A nővér ekkor észrevett és visszavezetett a kórtermembe, de előtte még gyorsan elloptam egy tasakkal. Miután magamra hagyott a szobában a számhoz emeltem és ittam belőle pár kortyot, majd elhajítottam magamtól. Nem ihatok vért.. Ez undorító és egyszerűen nem normális.
Később pedig újból előtört ez az éhség csak sokkal erősebben. A vér amit elloptam már elfogyott.. Tükörbe néztem és láttam ahogy előjönnek a szemfogaim és a szemem is elváltozik. Foszlányokban, de kezdtek visszatérni a gondolataim. Damon.. Ahogy kihasznált és megitatott a vérével, hogy jobban legyek.. A vérével.. Ez undorító.
Ebbe a napba tömörült bele az életem nagy része. A vámpírrá válásom. Megöltem egy embert. Elena megmentette az életemet, amikor Damon meg akart ölni. Jobban átgondolva tényleg ez lett volna az egyszerűbb módszer.
Szerencsémre Stefan átsegített ezen a nehéz időszakon viszont a felerősödött érzéseim gajra vágták a kapcsolatomat Matt-tel.
Mint, kiderült Tyler sem tartozik az egyszerű emberek közé.. Vérfarkas. Egy „véletlen baleset folytán sikerült kiváltani az átkát. Az első átváltozásánál nem akartam, hogy egyedül legyen. Nem érdekelt, hogy a harapása halálos rám nézve. Én is egyedül voltam amikor átváltoztam és tudom milyen pocsék érzés ez. Ettől az éjszakától kezdve kerültünk egymáshoz egyre közelebb és közelebb..



Am eddig történt.. :


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2015 2:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 25, 2013 7:35 am
Ugrás egy másik oldalra

Elfogadva!
diaries frpg
Óóó, Vampire-Barbie... 31 31 Talán soha nem mondtam, de titkon mindig is imádtam Caroline személyiségét a sorozatban (a mostani állapotokról viszont már nem vagyok hajlandó nyilatkozni), ezért is akartam én lecsapni erre az újraírt lapra, ha már anno nem tehettem meg. Smile
Hát mit is mondjak? Benned sosem csalódtam itt, a játékban. Az íráskézséged tökéletes, és ugyan nem túl gyakran játszunk együtt (aminek szerintem lassan véget kellene vetni, és igazán találkozhatnál már Erinnel, egy olyan igazi bad-ass játékra! 31 Akarom!!! Smile) ), de a fél szemem mindig a játszó karaktereken van, és Téged bármilyen bőrödben szeretlek olvasni, de Care a kedvencem. 40 40
Nem mellesleg, két nagyon dögös fickó van a karmaid között, Hayden és Tyler... Erin viszont nem engedi a közeledbe Klaust, nem-nem! Evil or Very Mad *féltékeny*
Már megint jól elkalandoztam... Smile Nem tudok mást mondani, el vagy fogadva! Wink

UI.: És ne feledd, találkoznunk KELL! 31
Vissza az elejére Go down
 

Caroline Forbes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caroline Forbes
» Forbes ház
» Caroline szobája
» Noah & Caroline | Egy hónappal ezelőtt
» Damon & Caroline - after Damon turned it off

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •