Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 6:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Nappali)

Megálltam a konyhaasztal mellett, és az egyik széknek támaszkodva vettem pár mély levegőt. Kikerülve Joshua szeme elől nem kellett azt mutatnom hogy jól vagyok, s hogy menten összeesek a kimerültségtől. De előtte erősnek akartam tűnni. Erősnek, amilyennek lennem kéne...
Elsántikáltam a szekrényig, és kiszedtem pár üvegcsét, meg tégelyt. Aztán egy másik szekrényből két poharat. Azokba egy-egy korty vizet engedtem, aztán beléjük öntöttem kettő-kettő üvegcse tartalmát is. Egy kis erő kell... nekem főleg, mielőtt szégyenszemre Niah szeme láttára esek össze...
Aztán kivettem a fiókból egy kupac kötszert, és azokat felnyalábolva, a poharakat pedig egy tálcára téve, elindultam a holmikkal vissza a nappaliba.

(folyt. köv. ott)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 16, 2012 6:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Joshua szobája)

Amint beléptem a helyiségbe, feltettem a kancsót a tűzhelyre vizet melegíteni, aztán némi teafüvet is szórtam bele, néhány gyógynövény kíséretében. Egy jó kis ébresztő gyógytea biztos jól jön majd. Nekem biztosan jót tesz majd, és szerintem Joshua sem mond majd rá nemet.
Amíg vártam hogy a tea elkészüljön, gondolataim kissé elkalandoztak, miközben Joshua énekét hallgattam... Igazán szép volt. Kellemes volt hallgatni, és... egyszerűen jó volt, valahogy nyugtatólag hatott a lelkemre. Hogy a hangja, vagy maga a dal, vagy az egész hangulata... nem tudom, de tényleg tetszett.
Sípoló hang jelezte hogy a tea elkészült, és ahogy odapillantottam már én is ráeszméltem hogy a finom terjengő teaillat is utalt már rá hogy kész a forró ital. Kivettem két bögrét a szekrényből, és öntöttem mindkettőbe, majd egy kis tálcára téve a kész italokat, elindultam kifelé a teraszra.

(folyt. köv. Ház)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 15, 2012 7:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
(konyha és étkező)
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Konyha és étkező

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Konyha és étkező
» Konyha és étkező
» Konyha és étkező
» konyha és étkező
» Konyha & étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Bennett lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •