Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Ginewra "Ginny" Carlton

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 6:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ginewra Carlton - 21- vérfarkas

Ginewra egy régi ellenségem a középiskolai éveim végéről. Igazából már fogalmam sincs, milyen gyerekes apróságon vesztem össze vele, vagy hogy egyáltalán hogyan találkoztunk, de amikor én végzős voltam, ő pedig kezdő középiskolás, eléggé megharagított. Ez nem is csoda, a jellemvonásainkban rengeteg közös pont van, hiszen akárcsak én, ő is szókimondó. Nem mellesleg eléggé bevállalós lány is, ami azt illeti. A megfélemlítés, mint módszer, mindkettőnkben megvan. Hanem, ami jelentős különbség, hogy én megfontoltan állok bosszút, ő pedig vérfarkas mivoltánál fogva eléggé hirtelen természetű. Ez pedig néhányszor bajba sodorta már.
És hogyan váltotta ki a vérfarkas átkot? Az bizony jó mulatság volt, részemről legalábbis. Tekintve, hogy akkor már tudtam irányítani a varázserőmet, elég hamar rájöttem, benne is ott szunnyad az a bizonyos gén, ami csak arra vár, hogy öljön, kiváltva ezzel az átkot. A tervem viszonylag hamar megszületett: Ugyan melyik hozzá hasonlónak ne lennének ellenségei? Kihasználtam az egyiket, néhány gyógyfű, és a varázserőm segítségével rávettem, hogy támadjon neki, amint kettesben lesznek... Na igen, ez boszorkányként egy kicsit komplikáltabb volt, de valahogy csak megoldottam. Sikerült is összeterelnem őket, így már csak várnom kellett az eredményt. Nos, csúnya vége lett, de nem igazán sajnáltam sem a kiscsajt, sem Ginewra megeredő könnyeit. Ki hitte volna, nem olyan szemét ribanc, mint amilyennek beállították? Annyi szívességet azért tettem neki, hogy hagytam eltüntetni a hullát, tudván, hogy a következő telihold... fájdalmas lesz számára. Ez elégtételt jelentett a korábbi sérelemért, és úgy döntöttem, nem foglalkozom tovább vele. Igen ám, de nemrég rájött, hogy nem véletlenül történt meg az a bizonyos eset, úgyhogy hamarosan számíthatok az ő bosszújára is. Elvégre ki akar 15 évesen vérfarkassá válni? Vagy egyáltalán azzá válni?
Ha valakit érdekel, csak írjon egy Pm-et Sarah Lestwick-nek, esetleg Kol Mikaelsonnak, mert velük vagyok fent leginkább. Smile
AVATARON: Emma Roberts (Csak ő!)
Vissza az elejére Go down
 

Ginewra "Ginny" Carlton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •