Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Aingeal Hearn
Mr. Darkness Tumblr_inline_nsh5dk6Y161qkszlf_100
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
always behind you
Hobbi & foglalkozás :
singer, model, collector



A poszt írója Aingeal Hearn
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2019 9:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
Karakter neve

● ● nomen est omen ● ●
Mit is mondhatnék rólad? Te vagy életem szerelme és megkeserítője is. Mindent elvettél tőlem, de annál többet adtál nekem, mint amire számítottam. A sötétségbe taszítottál, ahol szárnyakat kaptam és végre önmagamra leltem. Szeretlek és gyűlöllek egyszerre, eme két érzés keveredik bennem. A szerelmes számaim múzsája te vagy, ahogy az álmaim rémalakja is egyben. Kifogyhatatlan vagy és édesen mérgező, a vesztemet akarod és én a tiédet. Azt kívánom mégis, hagyj magamra, ne háborgass többé, mint valamilyen szellemvilágba átkelni képtelen, rég halott szerettem. Igen, ez vagy nekem, egy múltbéli kísértet, ami nem hagy nyugodni. Képtelen vagyok elengedni téged, pedig évszázadok teltek el azóta, hogy utoljára láttalak. A halálba kísértelek, az én kezeim által kerültél a túlvilágra. Mégis elevenebben élsz bennem, mint valaha.

Kedves Nézelődő! Ha a karakter felkeltette az érdeklődésed kérlek mindenképpen olvasd el az előtörténetem, hogy tisztában legyél a kapcsolatukkal. A névben és a karakter jellemében teljesen szabad kezet adok. A foglalkozás csak egy ötlet volt a részemről. A pb változtatható, ha jobbat tudsz. Egy se veled, se nélküled kapcsolatban gondolkodom, ami a szerelem és a gyűlölet vékony pengéjén táncol. Ezen kívül temérdek ötletem van. Ha megérkeztél dobj meg egy üzenettel.
Nagyon várlak!  :szivi:
 
900+
Szabad

Adam Levine
énekes / maffiózó
Vámpír ● ● Egykori fogva tartóm ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Mr. Darkness

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Period of Darkness
» There is no light without darkness - HP RPG
» Shining Darkness

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •