Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Férfiak az életemben

Vérfarkas
Serafina Black
Férfiak az életemben Tumblr_inline_os1wveamE71unprhh_100
Tartózkodási hely :
Seattle
Hobbi & foglalkozás :
Gimnazista



A poszt írója Serafina Black
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2019 10:57 am
Ugrás egy másik oldalra
Karakter neve

● ● nomen est omen ● ●

Emlékszel még rám?

Csupán egyetlen egyszer találkoztunk, Seattleben, itthon még 1-2 évvel ezelőtt. Én épp otthonról indultam, de hogy te miért voltál pont akkor és pont ott, azt nem tudom. Talán te is a környéken éltél? Vagy a rokonokhoz érkeztél látogatóba? Vagy a munka miatt vetődtél pont ide? Mindenesetre örülök annak, hogy ott voltál, és közbeléptél, amikor néhány, nem túl szimpatikus fellépésű pasas követni kezdtek...
Segítettél rajtam, amiért nagyon hálás is voltam, ám igazán megköszönni nem volt alkalmam.
Történt azóta pár dolog. Vérfarkassá váltam. Anyám megcsalta apámat egy alkalommal és pont egy vérfarkasra esett a választása. Egyetlen egy gyors éjszakából lettem én, majd ki is váltottam nemrégiben ezt az átkot. Azóta anya meg én vagyunk csak.
Mostanra egész jól megtaláltam a helyem, de valahol mégis csak túlzás lenne ilyesmit állítani. Hisz mindig történik valami, ami megbolygatja a dolgokat, az embereket sem feltétlenül tudom azóta közel engedni magamhoz, mint ha egy részem meghalt volna azon a napon. Nehéz is úgy tovább lépni, ha nem beszél róla az ember, nem igaz? Se arról a napról, se erről.

A név, a faj (kivéve persze vámpír), a nemzetiség, csoport és foglalkozás szabadon választható.
A pb is pusztán ajánlás, egyáltalán nem ragaszkodom az említett egyénhez!
Tudom, túl sok konkrétum nincs megadva a karakterhez, igazából ami számomra fontos lenne, hogy egy kicsit segítsen túllépni Serának úgy mindenen. Azt meg, hogy később hogyan alakul a két karakter kapcsolata, bízzuk a játéktérre.
Ha megérkeztél, kérlek, ne felejts el hozzám vágni egy pm-et, hogy tudjam, megérkeztél!  




 
20-30
BEREGISZTRÁLT

Jack Falahee (?)
FOGLALKOZÁS
A vámpírok közé ne tartozz ● ● Barátság, később szerelem(?) ● ●






Karakter neve

● ● nomen est omen ● ●

Piszkos ügyek, vér, adrenalin. Te ebben érzed jól magad, mégsem vagy egy véres, elvetemült zsoldos. Nem, hidegség, és ész jellemez, ennek ellenére fenntartások nélkül küldesz bárkit a padlóra, okozol fájdalmat, ha az illető már idegesít. Erőszakosan irányító alkat. A leglehetetlenebb helyzetekben megtalálod azt ami foglalkoztat.

Úgy 18 éve ismerted meg anyámat Seattleben, aki akkor már házas volt. Szürke kisegérnek tűnt, te meg elcsábítottad egy napra. Így fogantam meg a város könyvtárában. Anya persze próbálta mindezt a férje elől eltitkolni… egészen az átkom kiváltásáig sikeresen ment mindez.

// Minden más a megalkotóra bízva és majd dobj egy PM-et, ha megérkeztél, átbeszéljük a dolgokat. Jellemileg is szabadon alakítható a dolog Smile //


 
35+
FOGLALT

Bradley Cooper(?)
FOGLALKOZÁS
Vérfarkas ● ● Apa ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Férfiak az életemben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •