Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Boszorkánytemető

Warlock
Sedrick Byrnes
Boszorkánytemető Tumblr_inline_o33260FZJc1srz2ib_500
Keresem :
My Little Victims
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
✘ Look around
Hobbi & foglalkozás :
✘ Hunter



A poszt írója Sedrick Byrnes
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2019 9:01 pm
Ugrás egy másik oldalra

[You must be registered and logged in to see this image.]


To: Bonnie Bennett


Let's play a game!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kellemes napfürdő borította be a tájt, s mindazt, amelyet egykor halotti létnek tituláltak. A márványkövek felülete ékesen csillogott e tengerben, s mint pompázatos jelenség kápráztatta el a tekintetet. Lehetett volna idilli a kép, de egy temető sosem volt örömteli látvány, kivéve, ha... Igen, ez egy boszorkánytemető volt, míg rólam tudni illett, miszerint kifejezetten gyűlöltem a saját fajtám. Így pedig jelentősen vadászati előnyt élveztek; ők voltak az elsők, sőt, ha a helyzet úgy hozta, akkor minden más fajt kizárva; csak rájuk összpontosítottam. Olyanok voltak nekem, mintsem a férgek, akiket kiakartam tépni... akiket megakartam ölni. Persze, ez nem az ő hibájukból fakadt, sokkalta inkább a neveltetésemből adódott, melynek az egyik alappontja 'a gyűlöld magad és a társaidat' elv. Magyarán kiképeztek ellenük, azért, hogy azt tegyem, amit. 'Míg az évtizedek... sőt már-már évszázadok ezzel teltek; tisztítottam a fajállományt, rendet tettem a harmónia jegyében és... pontosan, csupán vészhelyzetben használtam ki a készségeimet. Ugyanis utáltam a mágia hatalmával élni, szinte undorodtam önmagamtól, sőt igazából bárkitől, aki e jegyet képviselni merte. Szóval; ezért is eshet meg, miként már magától a gondolattól irtózom, miszerint 'boszorkánytemető', de ezzel ellentétesen mégis büszke vagyok arra, hogy a halotti tábort erősítik a túloldalról. Nyilván kellemes hatású lehet alulról csodálni a fenti eseményeket. De nekik jobb ott, ahol vannak, nekem meg itt, ahol a társaikkal végezhetek, nem igaz?
Egy bájos mosollyal lépek be a szent helyre. Ki sem találnád, hogy miért vagyok itt, nem de? Pedig a képlet megfejtése holmi egyszerű; még a helyszín megnevezése is adja magát. Temető.... s kiknek is van itt sírjuk? Oh, látod, látod... eltaláltad Te! Tehát drága kis mágiával élők; ma olyan szép a nap a végzetre. El sem hinnétek, miként mennyi tapasztalatom van, s ezt mindet, de tényleg mindet; nektek köszönhettem. A halálotok meghozta a kiváltságot, a békét, azt a fajta nyugalmat, amelyet minden momentumban kutatok. S eme gyönyörű idő éppen kedvező arra, miként édesen álomra hajtsák a fejüket egy-ketten.
Végül lazán közelítem meg az egyik nyughelyet, viszont a feliratra rá sem pillantok, szimplán lehuppanok a kőfelületre; ez amolyan régebbi sír lehet. Félig állapítom meg a tényt, majdan körül tekintek. Senki sehol... még egy lélek se kóricál erre. Kezd hiányozni nekem a vér tündöklése, az a fémes illat, 'mely karöltve érkezik vele, s az a... az a perc, ahogy kihuny az áldozat szeméből az élet. Mily' régen volt már.. Eltűnődve bámulok magam elé -, a földet pásztázva. Aztán ott van az a hang... valami, amit meg sem hallok.. Gondolatok, ötletek, víziók, s emlékek... Finoman teszem le magam mellé, a kezemben szorongatott fegyvert, miközben azon a ponton töprengek; vajon mikor érkezik meg egy tökéletes páciens. Egy alany, akit lelőhetek, megkínozhatok, széttéphetek... bár ez kedvfüggő, de az, miszerint érkeznie kell valakinek; teljesen egyértelmű.


445 ✘ [You must be registered and logged in to see this link.] ✘ note: - ✘  [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

Adminisztrátor
Rising of the Mortals
Tartózkodási hely :
Egy lépéssel mindig előtted



A poszt írója Rising of the Mortals
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2019 6:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down
 

Boszorkánytemető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Külváros :: Erdõ és kripták-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •