Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
A mostohatestvérem

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 07, 2017 11:34 am
Ugrás egy másik oldalra
Szabadon választható
nomen est omen

kor 19-20

faj vámpír

Szerepkör mostohatestvér (később párom)

play by henrik holm (!!!)

foglalkozás ügyeletes seggfej, diák

várja én

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  Te lennél New Orleans híres bajkeverője, nagymenője és ha ez mind nem lenne elég, a mostohatestvérem is. Hatalmas megdöbbenésünkre léptél be a ház ajtaján egy nap azok után, hogy a mostoha apámat faképnél hagytad és az édesanyádhoz költöztél. (Azt, hogy miért költözött el azt a megalkotóra bízom, de ha nincs ötleted, akkor én szívesen segítek.) Ennek lassan már két hónapja és eléggé összeszoktunk.. Már ha az én részemről a minimum három lépés távolságot lehet ennek nevezni. Nem veszekedünk, nincs köztünk feszültség, egyszerűen csak ismerem a fajtádat, és tudom, hogy az én fajtám általában a te fajtádnak a célpontja.. Bár lehet tévedek. Nem nagyon beszélünk, néha váltunk egy-két szót, de mindig te vagy az, aki a beszélgetéseket kezdeményezi és mindig amikor velem vagy furcsán viselkedsz.. Mintha tetszenék neked. Szerintem ez nagy hülyeség (pedig nem az). Egy igazi szívtipró vagy, egy adonisz és te mégse állapodtál meg egy lánynál sem. De mégis ami az egyik este történt.. Az megmagyarázhatatlan. Szeretkeztünk, de te hirtelen a vállamba mélyesztetted a fogaidat. Két nap múlva keltem fel, és te egy pohár csipkebogyó teának álcázott vérrel próbáltad megmagyarázni a történteket, amikből csak annyit szűrtem le, hogy "véletlen" vámpírrá változtattál.

// Ahogyan olvashattad egy szokatlan, nehezen kialakuló szerelmi fonalat képzeltem el. A név szabadon választható, de nagyon boldoggá tennél, ha különlegesebb, ritkább lenne. Az, hogy hogyan lett vámpír a karakter azt rád bíznám, de szívesen segítek neked. A karakter mindenképp az incidens előtt pár nappal változott át vámpírrá. Köszönöm, ha eddig elolvastad. Nagyon várlak, sütit is adok!! //

Vissza az elejére Go down
 

A mostohatestvérem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •