Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 21, 2017 12:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
Maximilian ---
nomen est omen

kor 30-32 év

faj ember

Szerepkör sziluett a sötétben

play by richard madden

foglalkozás dönthetsz!

várja egyelőre csak én. Embarassed

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  

"Csak egy alak, egy villanás,
Csak egy trükk, egy megmagyarázhatatlan érzés..."


Egyes férfiak képesek az álarc mögé látni, túljutni egy vonzó nő szépségén - meglátni az erőt, vagy éppen a romlottságot, amely a legnagyobb szépséget is eltorzítja. Egyelőre csak erősnek gondolsz.
Harminc év, fejfájás és gond nélkül. Ugye, Max? Megvan mindened. Soha nem féltél kihasználni az adottságaidat sem, egy mosolyoddal varázsoltál el mindenkit.
Az utóbbi időben azonban megmagyarázhatatlan lüktetés a halántékodban, émelyítő érzés a gyomrodban, tátongó üresség az elmédben. Emlékszel az életedre - közben mégsem... hisz mi magyarázná az űrt a szívedben?  
Ismeretlen voltál még pár nappal ezelőtt. Nem is gondoltad azon a nyomasztó, fülledt keddi reggelen, a gőzölgő kávéd felett, hogy összesodor velem az élet. Talán még időd sem volt eldönteni, hogy mindezt az életed jó avagy rossz tapasztalatai közé sorold. Elhiszed a szép szavakat, amelyeket először súgtam a füledbe? Az érintést, amelyről be sem mered vallani, de annyira ismerős számodra?
Nem tudod megmagyarázni, igaz?
Persze, hogy nem.
Idegen vagyok számodra. Te viszont egy tiszta lap számomra. Én ismerlek. Céljaim vannak veled. Egész New Orleans beleremeg majd, ha rájössz, mi lakozik benned. Pontosabban... hogy ki vagy valójában.

// A névhez nem ragaszkodom, a play by-ról viszont győzködnöd kell, ha mást szeretnél! Wink
Fontos, lényegre törő terveim vannak vele, és akad pár információ, amelyet a hirdetésbe nem írtam bele, csak hogy biztosan meglepi legyen még a leendő user számára is. 40 Ezt mindenképpen privátban egyeztessük le, de csak akkor, ha ezer százalék, hogy viszed a karaktert.
Eme karakter esetében életemben először nem félek majd megmondani, hogy ha nem gondolom megfelelőnek az életrekeltő személyét/játékát. Előre is bocsi érte... 27


Vissza az elejére Go down
 

Maximilian ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maximilian ---

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •