Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 14, 2016 2:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ravynn Cowden
nomen est omen

78/23

Oktató

Mystic Falls

Grant Gustin

Mágus

Ravy, Rave

Egyetemi oktató

[You must be registered and logged in to see this image.]
a karakterem saját

[You must be registered and logged in to see this image.]

Születési idő, hely   1938. 10. 17; Seattle
Első átváltozás  
Család   Képzeljünk el egy varázsló családot akik évszázadok óta őrzik a Cowden nevet; és fűszerezzük meg őrültséggel -persze csak jó értelemben- és voala kész is a kis családom. Egy család amelyben csak akkor érezheted magad igazán jól ha remekül teljesítesz és persze, nos igazán beleszületsz a családba, mágusnak / vagy éppen boszinak. Ha ebből valamelyik hiányzik belőled és mégis ebbe a családba jöttél világra, akkor kitartást sanyarú kis életedhez, mert csak szólok, ezt nevezik óriási szívásnak. Szerencsémre nekem ilyen gondom nincs, a családom kedves és velem mindig odaadóak voltak és jó fejek, csak olyanokat tiltottak amiket tudták a javamra válhat. És most itt vagyok, egy érett felnőtt, egyetemi tanár, akire büszke lehet a nagy és erős Cowden család; az egyetlen bökkenő, hogy nem lakok már Seattle-ben, ott hagytam szülő hazámat, hogy magam alapítsak családot itt, Mystic Falls-ban. De a világért sem hagynám ki a tündéri kishúgomat, aki már nem is olyan kicsi. Velem jött és most a Whitmore egyetemen tanul, többek között még én is oktatom.

 

1938. Egy baba sírt fel, mely megrengette a kórházat, sírása minden jelenlévőből konnyeket fakkasztott. Akkor pedig már tudták, nem átlagos gyerekről van szó.
1940. Leesett egy kis gyermek a fáról, minden bizonnyal törött bordával állt fel minden sírás nélkül, majd futni kezdett. Egyetlen bordatörésre utaló nyom sem maradt.
1950. Egy tizenéves biciklivel hajtott a Seattle-i tóba, de minden hiedelem ellenére a gyerek a parton állt és kémlelte süllyedő bicikliét.
Igen, igen, most jönne a hatásszünet s mindenki beüvöltené, hogy a Sátán fattya.. Nem vagyok a Sátán fattya, sőt, még csak nem is gyógyulok gyorsan, de a varázserőm mindig is kimagasló volt, édesapám pedig minden egyes nap újat és újat mutatott nekem. Minden alkalommal egyre ügyesebb voltam, az emberek azt hitték szemfényvesztés az egész, de nem az volt.
A 17-dik életévemet tölthettem már nagyban, mikor a gimiben egy srác kezdett el közeledni felém; és akármennyire hihetetlen is, de nem lőktem el magamtól, nem érdekrlt mit gondolnak a többiek, elkezdtem vele járni, a kapcsolatunk szebb volt, mint egy fiú-lány kapcsolat, mi tényleg szerettük egymást, nem csak kihasználtuk a másikat. De mikor valaki beköpött minket a dirinél, az behívta a szüleimet, akkor hazudtam életemben először. Kérdőre vontak és én habozás nélkül rávágtam, hogy még csak nem is ismerem az állítólagos srácot. Ekkor nagy nehezen, de abba maradtak a gyanusítgatások és lenyugodtak a kedélyek. De a srácot elvesztettem egy életre, nem szólt egy szót sem, nem hagyott levelet, csak lelépett egy másik városba, másik gimibe. Ott hagyott és mikor egyedül maradtam, tudtam, hogy egyedül maradtam örökre. Többé már minimálisan sem vonzódtam a nőkhöz és nem érdekelt a tanulás sem. Úgy tanultam ahogy elvárták, de semmi örömöm nem volt benne, csak tettem amit tenni kellett, akár egy robot, érzések nélkül.

Ide jöhet a régen várt előtörténeted. Nincs megkötött szószám, rád bízzuk a lapod hosszúságát, csupán annyit kérünk tőled, hogy minél többet mutass be magadból, és ennek segítségével már megismerhessünk téged.
A forma szabad választású, hozhatsz előtörténet példát, életrajzszerű írást, naplóbejegyzést, levelezést, vagy ami csak eszedbe jut! A kreatív ötleteket nagyon szeretjük, így ne féljetek újításokkal megspékelni ezt a kis részt.
Mint látod viszont, jó ideje nem szerepel az előtörténetben a jellem rész, így az előtörténetedet kell ellátnod olyan részekkel, amely elárulja, milyen is vagy ott, a felszín alatt.
Az alkotás előtt mindenképpen olvasd el a világleírásunkat, a szabályzatunkat, és a választott faj leírását is, hogy biztosan ne érjen csalódás, és mindent rendben találhassunk. A lap megírására két hét áll rendelkezésetekre, csak ezt követően foglalózhattok! Hajrá!
Vissza az elejére Go down
 

Ravynn Cowden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •