Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 02, 2016 11:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
Csodás Neved
nomen est omen

kor 26

faj szabadon választható

Szerepkör féltestvér

play by Drew Van Acker (változtatható)

foglalkozás -

várja Ashley Hatfield

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Lényegében együtt nőttünk fel, bár fogalmunk sem volt a köztünk lévő vérségi kötelékről. Egy árvaházban nevelkedtem veled, a nálam négy évvel idősebb bátyámmal, aki ugyan sose bántott és emiatt igyekeztem is barátkozni vele, de te mindig elzárkóztál előlem. Ekkor még sejtelmem sem volt róla, hogy a bátyámat tisztelhetem személyedben. Erről mondjuk te még mindig nem tudsz, de ami késik, nem múlik.
Tizennyolc éves koromban kicsikartam az árvaház igazgatójából anyám nevét, akit az egyik őr látott elmenni, mikor ott hagyott és azt is megtudtam, hogy te vagy a testvérem. Ezek után mélyebb kutatásba kezdtem. Első körön felkerestem az anyámat. Mit mondjak, nem fogadott valami szívélyesen. Ott és akkor szembesültem vele, milyen nyomorult körülmények között él a férjével, aki a te apád, egy drogoktól szétcsúszott fickó.
Az édesanyám ugyanis, aki a tied is, lefeküdt egy férfival, ennek vagyok én a gyümölcse. Szóval igazából a féltestvérem vagy. De rajtad kívül még vannak ketten és az egyiküket ismerem is. Tudom jól, hogy mit tett, hogy ő áll az apám halála mögött és szeretném ezért az ő életét elvenni. A szemet szemért elvet alkalmazom. Ugyanabban az árvaházban nevelkedtünk és próbáltam nyitni feléd, de te mindig elhúzódtál tőlem és igazából mindenkitől is, de most már úgy gondolom, hogy eljött az ideje annak, hogy kitálaljak. Ha kell be is piszkolom a kezem azzal, hogy ellenséggé gyúrom a másik féltestvérem a szemedben, hiszen mindegy mekkora árulást követett el az apám, a nővérem hidegvérrel megölte. Ez pedig bosszúért kiált. Abban pedig minél több szövetségesem van, annál jobb.

// A play by változtatható, a név teljes mértékben rád van bízva. Kérdés esetén Pm-ben megtalálható vagyok. //

Vissza az elejére Go down
 

My brother

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucas... my little brother
» my sweet big brother

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •