Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 12, 2016 3:07 pm
Ugrás egy másik oldalra
Rhiannon Naidan
nomen est omen

kor 535

faj boszorkány

Szerepkör lányom

play by Taissa Farmiga

várja én és Anubis

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Sajnos nem lehettem az apád úgy igazán, még ha a vér azt bizonyítja. Én sohasem voltam az a család centrikus férj és apa, aki képes lenne a családjáért mindent feláldozni; az életét. Ha nem hagytalak volna el téged anyáddal együtt, valószínű már te sem élnél. Nem magamtól féltettelek benneteket, hanem Sedricktől, aki mindenáron elhatározta, hogy porrá zúzza az életemet. Megölte az anyád, akit nem mellesleg tiszta szívemből szerettem, de mire én megtudtam volna akadályozni ezt, addigra Sedrick elfogott engem az összes Andre boszorkánytagokkal, és egy kriptába kellett aszalódnunk együtt több, mint ötszáz évig. Ma is ott lennék, ha te nem segítesz a napokban rajtam, és a barátomon.
Apropó... te hogy élted túl ötszáz évvel ezelőtt, mikor anyád meghalt? Piszok egyszerű. Shireyanak, azaz édesanyádnak volt egy bátyja, aki időközben a karjaiba vett téged, és nevelt fel. Taníttatott, nevelt, szinte ő volt az apád én helyettem, elvégre csecsemő korodban vett magához. De ő sohasem úgy nevelt téged, hogy az apádnak tekintsd őt, de te még is őt fogadod el minden téren, engem pedig kitagadsz. Eleinte azt hittem, hogy azért hoztál ki, mert talán hiányoztam neked, de valójában ez nem így volt. Bosszút akartál, hisz minden meggyőződésed szerint az én hibámból adódott ki ez a katasztrófa, és én bármennyire is tagadom ezt, nagyon is igazad van. Időközben kiderült rólad, hogy hamar eljöttél Anubistól, hogy Sedrickkel alkut köss, ami nyilván nem sikerült. Egyrészt túl gyenge voltál, ugyanis Anubis nem igazán taníttatott téged a mágia terén, holott ha így tette volna, valószínű most engem is leköröznél, de így még mindig sokkal erősebb vagyok nálad. Ám ötszáz év alatt rengeteg minden történt veled, nem igaz? De addig is vajon mit csináltál, főleg úgy, hogy Anubis sem lelt rád? Titokzatos vagy, de mivel én vagyok az igazi apád, és nem sikerült ezt teljesítenem, ezért most ezt bepótolom, hogy örömödre szolgáljon. Vajon mennyire tűrjük meg egymást? Esetleg én leszek az, aki tanítani fog téged?

  • Nos, nagyon várnám őt akkor. A történetét lehet alakítgatni, illetve arról is, hogy legyen -e még anyuci, avagy sem. Sok mindenen lehet változtatni, kivétel itt a megadott play by. Ragaszkodom hozzá, úgyhogy remélem, hogy vele fog érkezni ez a csodás leányzó.
  • Illetve tök örülnék, ha nem tűnik el egyhamar egyből a beregisztrálást követően, úgyhogy kérem olyan hozza, aki törődni fog vele :033: Nagyon várlak!



Vissza az elejére Go down
 

Rhiannon Naidan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rhiannon Naidan
» Nayareth S. Naidan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •