Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 17, 2016 11:48 pm
Ugrás egy másik oldalra

Ryan Rutledge

400
Ian Stuart Bohen
Sok felé megfordulok
Vámpírboszorkány

Becenév
Te szörnyeteg.. aztán..Uramisten! .. Ezek annak számítanak?
User neve
hogy szólíthatunk?
Titulus
Mr. Secret
Foglalkozás
Mindig mással.
Születési hely
Már magam sem emlékszem.. talán az akkori USA?
Születési idő
1616.05.10
Család
Nagy ritkán ha meghallgatok bárkit is, odáig van a családjáért, mindig mindent megtenne érte.. nekem pedig pont hogy az ellentettje. Rólam teljességgel lepereg ez a család dolog. Talán azért is mert a kevéske emlékem róluk csak negatív irányú.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Sok ember állítása szerint nincs szívem. Már pedig.. ha tudnák mi vár rájuk miután kicsit intimebb kapcsolatba kerültünk.. Én tulajdonképpen jó fiúk módjára megszabadítom őket a további szenvedéstől, azzal hogy megölöm őket. És lám, ez a hála. Hogy megértsd helyzetemet, elmondhatom a lehetséges következményeket neked;
Váratlan villámcsapás általi halál( nem, nem lesz tőle szuper képessége), megmagyarázhatatlan módon elnyeli a föld ( és nem jelképesen) , autó baleset.. és még sorolhatnám.
De mit tehetnék.. mint minden férfinak nekem is vannak szükségleteim. De egy átkozott átokkal a nyakamon pedig nem túl könnyű az élet. És nem vagyok holmi pap, hogy önmegtartóztató életvitelt folytassak életem hátralevő részében. Nincs is többre szükségem, mint a szó szerinti egy éjszakás kalandokra. Ennek is a jó oldalát nézve, legalább a nőnek nincs esélye zaklatni a továbbiakban, már pedig biztos vagyok benne hogy ez így lenne.. könyörögve a folytatásért.
Bár mostanság ilyen pozitívan állok hozzá, a szembesülés pillanata nem tartozik életem legboldogabb pillanatai közé;

Raven.. életem egyetlen, s egyben első és utolsó szerelme a mai napig. Az egyetlen a világon, akiért tudtam volna változni és ezt pontosan tudva Ő ki is használta. Vámpírrá válásom pillanatában magamra hagyatkozva nem volt túl sok választásom. Vagy megölöm Neki a szerelmét, vagy én halok meg. És hát ki ne az utóbbit választaná helyemben.. én is pontosan ezt téve megtettem. Sikítások, kiabálások ezrei vettek körül azon a véres éjszakán mindaddig, míg meg nem ittam az utolsó csepp vérét is az embernek. Mikor lelke utolsó darabkáját lehelte ki a férfi, akkor rontott ránk Ő is, Maya. Az egyik legerősebb boszorkány, akit ismerek. Kiabálásától a föld is megremegett, s érezve rajta bosszúszomját egyszerűen hozzá vágtam a holttestet. Már csak az elég volt tőle, hogy rám mutasson, míg ő szerelmével foglalkozott..engem a földre terített eszméletlen fájdalmakkal telve. Azt hittem meghalok.. de hirtelen abba maradt. Ahogy felnéztem elmorgott könnyeivel küzdve egy számomra ismeretlen bűbájt.. akkoriban még nem tudtam hogy mi is ez, de erre azon az éjszakán jöttem rá, miután Raven-el átéltük szerelmünk első együtt töltött éjszakáját. Ahogy elhagyta a szobámat, megmagyarázhatatlan módon összeesett. Ahogy meghallottam ezt egyszerre kirontottam hozzá. "Infarktus? Talán túl sok és jó voltam neki? " Gondoltam magamban eleinte viccesre fogva, aztán miután az újraélesztés nem sikerült, sőt, még mágiával a visszahozás sem, kezdtem szembesülni a dolgokkal. Azzal, hogy a szerelmem itt hagyott végleg. S ezzel egy időben egy kép is összeállt bennem. Többszöri próbálkozás során sem sikerült megtörni az átkomat. Maya eltűnt. Ezért hát magamra hagyatkozva ismételten, kezdtem információkat gyűjteni. Ami lássuk be, nem ment túl jól. Sok év, sőt évtized is eltelt, miután tudtam egy lépést is előre tenni. Így hozott össze a sors egy vadász családdal. Pont a fogamra volt a családfő. Pontosan tudta, hol találom a megoldásom kulcsát.. és nem adta meg. Nekem pedig ennyi elég is volt, hogy megöljem. Nem szeretem ha ellenem játszanak, ennyi a magyarázat. Talán egy kis feszültség levezetéssel fűszerezve.. na jó, meg persze az örömlelés.. szeretem kihasználni az ellenfelem gyengeségét. S  szép, kínok közti halála volt az eredménye.
Persze a keresgélésre elpazarolt idő nem veszett kárba. Leena.. megtaláltam Maya leszármazottját, kivel tudta nélkül hátsószándékaim vannak. Az egyetlen, aki talán képes leszedni rólam ezt az átkot. Ha akarja, ha nem.



Vissza az elejére Go down

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Ryan Rutledge Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Ryan Rutledge Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 18, 2016 8:39 am
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Örvendek, Mr. Rutledge! 31
Először is azzal kezdeném, hogy üdvözöllek itt az oldalon! Egy remek hirdetőpárost "fogtál ki", biztos vagyok benne, hogy ha valamit, hát unatkozni biztosan nem fogsz!
Régóta a kívánságlistámon szerepelt egy Ian Bohen pb-vel ellátott karakter. Csak most döbbentem rá, mennyire jól áll neki az is, ha valaki vámpírt formál belőle. A történetedbe pedig már aligha tudnék belekötni. Ryan hirdetését ezerszer olvastam már, ha nem többször, és úgy vélem, minden, ami az alapját adta annak a keresésnek, most mindennel együtt felruházva tökéletesen öltött testet. Vagy karaktert, de ez a tárgy szempontjából lényegtelen. tongue
Tetszik, ahogyan fogalmazol, és csavaros történetet hoztál ki az egészből. Nyilván senki nem gondolta előre, hogy Leena valójában nemcsak egy kis "diák". Cassidy-vel pedig hát... lesz egy-két lejátszandó meccsed. Very Happy *megy és beszerez némi popcornt*
Látogass el a foglalókig, aztán szerintem már tudod, mi is következik. Ehhez én csak jó játékot, és mindenek előtt, jó szórakozást kívánok!

Vissza az elejére Go down
 

Ryan Rutledge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ryan ---
» Σ Ryan Odair
» Ryan ---
» Jay Ryan
» Ryan Reynolds

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •