Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
John Sullivan - édesapám

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 18, 2016 10:45 am
Ugrás egy másik oldalra
John Sullivan

KOR » 50-55
FAJ » Vérfarkas
PLAY BY » Russell Crowe
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Rendőrfőnök, Chicago PD
VÁRJA » Elsősorban én Smile
KAPCSOLATUNK » Drága édesapám. Világ életedben egy kemény, szigorú férfi voltál, határozott elképzelésekkel az életről és annak működéséről. Ebben a tudatban neveltél engem is. Te vagy a hősöm, a példaképem. Közel állunk egymáshoz és bár vannak nézeteltéréseink, sosem tartunk haragot. Rád mindig számíthatok és ez abból is látszik, hogy mikor a férjem, Gregory rögtön az esküvő után egyetlen levél hátrahagyásával lelépett, téged hívtalak fel zokogva. Tudod rólam, ha sírok, akkor komoly gáz lehet velem tekintve, hogy sohasem szoktam, tinikoromban sem sirattam meg fiúkat, vagy egyéb erre az időszakra jellemző traumákat, drámákat. Inkább kerültem őket és ezeknek a forrását. Nyolc év után Gregory előkerült. Nem különösebben szívleled őt, hisz ha csak egyszer is sírtam miatta, négy éven keresztül nézted, ahogy keresem őt és ezzel tönkreteszem magam, majd még négy évig, ahogy újra felépítem az életem. Szerinted sosem léptem túl rajta, mert még mindig úgy gondolod, nem vagyok önmagam, mintha a lelkem egy részét magával vitte volna. Arról nem is beszélve, hogy rálőttem valakire, aki nem biztos, hogy túléli. Sosem akartad, hogy átváltozzam, bár tisztában voltál vele, a munkámból adódóan előfordulhat, hogy az átok kiteljesedik. De mellettem állsz, maximálisan támogatsz, miközben féltesz is.
(A karakter pb-je csak egy ötlet volt, mert úgy gondoltam, illene hozzá, de alkuképes, ha másnak jobban örülnél. A név is teljes mértékben az, az ET-ben csak említés szintjén szerepel, azt lehet javítani. Várlak szeretettel, jelentkezz, ha megérkeztél Smile)
Vissza az elejére Go down
 

John Sullivan - édesapám

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aubrey Sullivan
» John Caruzzo
» John lakása
» John szobája
» John/Johnny Miller

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •