Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
the case of mr. dragomir

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 25, 2016 6:43 am
Ugrás egy másik oldalra

fabien atesh dragomir

114 év
Ben Whishaw
Seattle
Farkas

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Az idő és az egyedüllét szófukar férfivá edzett. Régen, még az első világháború utáni időkben képes voltam megtalálni a világ sajátos szépségét, és megosztani azt másokkal. Ma már inkább rejtőzöm el az irodám falain belülre. Talán az elhivatottságom is tehet arról, hogy nem beszélgetésre töltöm el a legtöbb időt. Rengeteg papírost vések alá nap mint nap, de ennek ellenére sem veszítettem semmit  az elhivatottságból. Fiatal koromban lehetőségem nyílt világot látni, jártam Párizsban, Németországban, Ausztriában és Csehszlovákiában. Néhány helyen éveket töltöttem el, anyanyelvi szinten tanultam meg a nyelvüket a fogékony elmémnek köszönhetően. Felejthetetlen élménynek bizonyult, és a kontinens mentalitása ébresztett rá arra, hogy nem fogom leélni az életem egy olyan munkával, amelyet apám akart rám kényszeríteni. Bizonytalan talajjal a lábam alatt indultam el otthonról, hogy álmaim vágyát beteljesítsem. Valahol az indulópont és a cél között változott meg az egész. A harmicas években Lengyelországban éltem, majd Németországban. A feltörekvő eszmék nagyban befolyásolták a személyiségem. Nagyobb szörnyeteg lettem, mint a korszak leghírhedtebb politikusa és népírtója, amit egy hétköznapi öltönnyel képes voltam palástolni. A rengeteg elsuttogott mondatom mindig nála talált célba, bár egy egész faj legyilkolásának ötlete már a saját aberráltságának bizonyítéka volt.
Magas, szilaj férfi vagyok a kelták jellegzetes vonásaival. Barnás hajam és hűvös kék szemem az, ami vonzó külsőt kölcsönöz számomra még akkor is, ha már nem vagyok egy mai fiatal. Ritkán mosolygok, de ha megteszem, általában csak gúnyolódás céljából, vagy ha mulattat valami. Bal kezem mutató ujján viselek egy gyűrűt, amely még a nagyapámtól maradt rám.
Lépteim csendesek és a legváratlanabb helyeken vagyok képes felbukkani, általában akkor, amikor szükség van rám, vagy ha senki sem számít rá.  

Becenév
próbálkozz csak...
User neve
L.
Titulus
a nárcisztikus férj
Foglalkozás
Üzletember
Születési hely
London, Nagy-Britannia
Születési idő
1902.
Család
Anyám gyermekágyi lázban hunyt el fivéremmel együtt, miután megszülte őt. Apámmal szoros kapcsolatot ápoltam mindaddig, míg az első világháborúban el nem esett. Mondhatni, az élet már akkor sem kedvezett számomra.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
2010.

- Das bolschewistische Ungeheuer, dem sie die europäischen Nationen ausliefern wollen, wird sie und ihre Völker dereinst selbst zerfetzen! - A rádió szól hátam mögött recsegve. Régi felvétel. Néha csak úgy előveszem, és hallgatom... ajkam pedig mosolyra húzódik. Óh, pontosan erre vágytam! Németországot már az én eszméim uralták 1943-ban. Vezetőjük egy domináns, félig zsidó férfi. Adolf Hitler. Mai szemmel egyszerű náci senkiházi. Nem mondom, én sem vele akartam a világot megváltattni, azért érte el, amit szerettem volna. Romba döndötte Európát a Lebensraum elméletével. A rengeteg hadműveletével... a Szovjetunió lerohanásával azok után, hogy meg nem támadási szerződést kötött velük. Az én szavam nagy úr volt abban az időben. A háttérből természetesen... még vérfarkasként is. Miket is beszélek?! Még ma is az. Ha azt akarom, hogy figyeljenek rám, hát figyelni fognak. Engem nem lehet csak úgy elkerülni. Számorma a legnagyobb büntetés az, ha nem kapok kellő figyelmet. Ezzel tudnának megölni.
Eltettem a tollat, melyet kezeim között fogtam, és egy mozdulattal beléfojtottam a szót a rádióba. Az akkori elméleteim talán egy kissé meggondolatlanok voltak, de a mai napig helytállóak. Csupán változott a helyszín. A szereplők. Maga a világ. Elérem, amit akarok, uralkodni akarok... csak most Amerika bizonyos részei felett. Csak idő kérdése. És ami nekem van, az bőven elég; türelem. A mondás, miszerint a türelem rózsát terem, valóságos. Igaznak érzem.
- Liebe Angelique, miért érkezett hozzám? - vontam fel kérdőn szemöldökömet, mikor megpillantottam a beérkező, vörös hajú szépséget. Ismertem, gyakran látogatást tett nálam, és ostoba ígérgetésbe fogva kért szívességet. Sosem ellenkeztem, hiszen tudtam, hogy egy hozzá hasonló bármikor jól jöhet. Szívességekre nekem is bármikor szükségem lehet, és bármire ráhúzhatom azt, hogy ez a kamatos ára annak, amiért én segítettem nekik.
- Bonjour, Monsieur Dragomir. Vous pouvez m'aider, s'il vous plaît? - szólt vékony hangján, én pedig elvigyorodtam.
- Ha segítséget akarsz, beszélj az én nyelvemen! - utasítottam, majd felálltam, és mint ragadozó állat, megindultam felé, miközben ujjaimat a hátam mögött kulcsoltam össze.
- Tudja... hogy nem beszélni jól angol, uram - felelte, majd elpirulva foglalt helyet, hiszen a szabad szék felé intettem.
- Ha segítséget akarsz, beszélj az én nyelvemen! - ismételtem, hangom még inkább parancsolóvá vált, de mosolyom szelíd maradt, tökéletes álarc.
- Egy férfi... uram... a házam fosztogatta ki - vált hangja remegővé, de ekkor már tudtam, mi lesz a végső kérés. - Nem látni arcát... de ebben a városrészben él. Láttam egy... tetoválást a karján. Egy helyi banda tagjai viselik. Mindenemet elvitte. S'il vous plaît, segítsen rajtam - súgta ismét. A végére egészen belejött, elmondta, mit akar, és annyi hibát sem vétett, mellyel értelmetlenné tehette volna ezt a szöveget.
- Hm. Érdekes - masszíroztam meg állam elgondolkodva. - Egyszerű szívesség. Végre nem más hozzám hasonlókkal kell leszámolnom. Rendben, liebe Angelique. Holnap intézkedem.
- Merci, Monsieur. Merci - beszélt még, majd félénken felállt.
- De rien. Remélem tudja, hogy ennek is meglesz a megfelelő ára - vált mosolyom igencsak elbűvölővé, de inkább csak akkor, mikor már távozott. A franciák nem a kedvenceim. De mit tudnék tenni? Ez a nő még hasznomra lehet.
Látod már? Az erős életben marad... a gyenge behódol... elbukik...

Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
the case of mr. dragomir  Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 25, 2016 8:57 am
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Mr. Dragomir,
azt kell mondjam, hogy Ön... még az én olvasatomban is kegyetlen. Mondanám, hogy őrült, de nem, tisztán látom én, hogy helyén van az esze, sőt, ha nem lenne, akkor most nem tartana itt. Míg a legtöbb vámpírtársammal leginkább azon voltunk, hogy egy csendes kis szigetről szemléljük az eseményeket és kivártuk, míg a csatározás véget ért, te suttogó voltál annál az embernél, akit a legtöbben elítélünk. És "csak"egy vérfarkas vagy. Azt hiszem, ezt hívják sütnivalónak.  27
Azért be kell valljam, lenyűgözött a személyisége. Tekintélyt parancsoló, ravasz és hideg, épp olyan, ami elengedhetetlen ahhoz, ha tényleg könyörtelen akar lenni. És van egy olyan érzésem, hogy az akar lenni. Arról nem is beszélek, hogy felettébb megtévesztő, mivel személy szerint a kisfiús arcából nem az igazi lényére asszociálnék, hát mi ez, ha nem félrevezetés? Nagyon jó benne, elismerésem. :033:
A lap maga egyszerűen csodálatos volt, ittam minden szavát, teljesen belemerültem... ez van akkor, ha az ember valami nagyon jót olvas. 40 Nem is tartom fel tovább és mivel a foglalókat már megjárta, csakis jó szórakozást tudok kívánni! Smile

Vissza az elejére Go down
 

the case of mr. dragomir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The Pierce case ×
» the case of de bianchi X
» mrs. dragomir
» Mr. Dragomir --

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •