Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Travis Jay Harlowe

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 07, 2016 5:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
Travis Jay Harlowe


személyes információk

becenév » haveroknak csak TJ
születési idő » 1778. 07. 24.
születési hely » Pittsburgh, Pennsylvania, USA
kor » 238
play by » Chris Pratt
foglalkozás » álmatlan éjszakákat okozok

faj » vámpír
család » Az egyetlen említésre méltó családtagom az apám volt, isten nyugosztalja. A helyi bíró volt, tekintélyes ember. Én meg a család gyöngyszeme, értelmiségi szülők gyereke, bár az anyám természete hagyott némi kívánalmat maga után. Könyvtáros volt, tanult asszony, de annyira azért mégsem volt okos, hogy tudja, mi az, amibe neki egy szemernyi beleszólása sincs. Álnéven írt a helyi lapnak, szégyenbe taszította a családomat, az apám pedig majd belerokkant, amiért a nevét szégyenfolt szennyezte be. Szerencsére nekem nem kell aggódnom, erre már a kutya sem emlékszik. Már a sírkövéről is lekopott a neve. De tuti, hogy büszke lenne rám, már csak azért is, mert a Harlowe név több mint 300 éve töretlenül fennáll.

a felszín alatt »
Szomorúan veszem tudomásul, hogy nem vagy tisztában azzal, ki is vagyok. Egy ilyen pofát - valljuk be - elég nehéz elfelejteni.
Kerek, mégis karakteres arcom van, amit általában borosta fed. Ha éppen mégsem, akkor könnyedén azt mondhatná bárki, hogy úgy nézek ki, mint egy jóllakott óvodás a napköziben. Ezzel csak annyiban tudok egyetérteni, hogy legalább olyan cuki vagyok azokkal a gödröcskékkel az arcomon, mint a kiskrapekok. A zöld szemeimről nem is beszélve. Egyébként a fejem tetején középbarna szőr van, ami éppen hogy csak nem kezdett el őszülni az átváltozásomkor. *Nagy sóhaj* Ezt megúsztam. Szar dolog lehet vámpírként őszülni..
Ha előtted állnék, nem látnál mást csak 188 centi tömény arroganciát és egoizmust. Na jó, nem kell rögtön azt hinni, hogy egy önmagát ajnározó farok vagyok. Azt szeretem, ha mások simogatják az egómat. Ráadásul akadnak hölgyek szép számmal, akikről egy szép szóra leolvad a bugyika. Mintha csak ezzel meg tudnának fogni maguknak egy férfit, aki gyógyíthatatlan szerelembe szédült a szerencsejátékokkal. Nem igazán  vagyok társas lény, hacsak a kártyákat nem számoljuk bele. És innentől kezdve már nem nehéz kitalálni, hogy ha valaki fogadással nyit felém, annak nagyon, de nagyon nehezen állok ellen. Majdnem annyira, mint mikor rájövök, hogy valaki a nyomomban jár, hogy aztán a végjáték előtt feladja. Olyankor egészen nagyot tudok csalódni.

user információk »

Név » Zsuzsi
Kor » 22
Multik » akad  Razz
életem lapjai »
A levegő füstszagú, az ölemben ülő hölgyike köhécsel, mikor felé fújom a füstöt. Vagyis nem fújom, csak szépre száll.  Nem igazán figyelek a részletekre, mikor épp rezeg a léc a lábam alatt.  Pléh-pofával ülöm végig ugyan a kört, de ha valaki rám aggatna egy  vérnyomásmérőt, demonstrálhatná vele, milyen az, mikor kiakad.
Kivételesen még az is csak ingerel, hogy csöcsike a nyakamba fúrja az orrát és érzem, ahogy szuszog. Ha pedig nem fordítanám el a fejem, a haját is benyelném, az fix. Egyedül ő tudna lebuktatni a srácok előtt, de az idegszálaim annyira feszültek, hogy bármilyen idegen mozdulatára átharapnám a torkát.  Semmi személyes, csak nem viselem el a csalókat  a közvetlen környezetemben. Hogy a többi balfácánnal mit művel, az nem rám tartozik, de én megkövetelem a tiszteletet. Ha már arra veszem a fáradtságot, hogy megpróbáljam elnyerni a fickó vagyonát, akkor legyen olyan kedves és ne próbálja meg keresztülhúzni a számításaimat, mert nem fog meggátolni az erőszakban az, hogy igazán csinos és bársonyosan puha a bőre, ami alatt ott lüktet a vére.
Most viszont valami gond van, érzem. Nem csak a koncentrációm hiányából tudom megállapítani, hanem abból is a többiek nem szokták ennyire félvállról venni az íratlan blöff-szabályokat. Sok idő után először érzem veszélyben a nyerő szériámat, és ez valószínűleg puszta óvatlanságból ülhet ki a vonásaimra, miközben már megint azzal vagyok elfoglalva, hogy csöcsike úgy dörgölőzik hozzám, mintha valami elcseszett macska lenne. A karmok persze megvannak hozzá, de pattanásig feszült idegeimen még az ágymelegítő kedveskedése sem segít. Rossz passzban vagyok, kivételesen  borúlátó hangulatom úgy tükröződik, hogy egyre többször emelem a cigarettát a számhoz. A többiek szivart szívnak, nekem van némi fenntartásom a jó öreg kubaival. Nem a kedvencem, ám ezt nem hangoztatom jó öreg vendéglátóm előtt. Sértődékeny asszony, még a végén    megismerkedhetnék a házsártos énjével.
Csak rám várnak, de hiába van egy hetes meg egy dáma pár a kezemben, aligha fogok ezzel mindent vinni. Ráadásul valamiért nem is érzem úgy, hogy formában lennék. Valami hiányzik, és az sem segít dűlőre jutni, hogy látni vélem a többieken a türelmetlenkedést. De akkor válik csak bizonyossá, mikor az ajtóban megjelenik az egyik emberem, Said, aztán diszkréten mellém lép, hozzám hajol és közli az információt, amire tudat alatt egész este vártam. Már tud rólam.
Évek óta kergetjük egymást. Pontosabban ő engem, és borzasztóan imponáló  számomra, hogy nem tud szabadulni a démonától. Tőlem. De sosem ért utol, mindig csak hűlt helyemet lelte. Még akkor is, mikor szánt szándékkal kezdtem híremet kelteni. Jó hogy nem hirdettem magam Calvin Klein-óriásplakáton... Most viszont végre eljutott hozzá az információ, hogy a városába toltam a képem. Őszintén szólva kíváncsi vagyok már rá, nem információkra, hanem ő magára. Régóta az első nő, aki nem a külsejével ébresztett fel bennem valamit. A hajthatatlansága, a kitartása, majdhogynem lenyűgöző. Ki tudja, talán megérné az ajtócsapkodást.  
- Megadom! - jelentem ki végül, az asztal közepére hintem a tétet, és hirtelen nem zavartatom magam amiatt, hogy nem kevés pénzem forog kockán. Az újonnan szerzett ki barátnőmtől futtában elköszönök, kipenderítem az ölemből, és mire visszapillantok konstatálhatom, hogy  mégis én vittem a nyereményt. - Egy élmény volt, uraim. Sajnos akadt némi fontos elintéznivalóm. Holnap? -  kérdezem, mielőtt még sietve magamra kapom a dzsekimet és ott sem vagyok. Terveznem kell. A meglepő az, hogy ez hirtelen fellelkesít.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 11:49 am
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Travis! 31
Szerintem nem kell túl sok vesztegetnem arra, hogy szerintem az avatarod láttán sokan már most elrabolnának téged. 40 A lapodat elolvassa meg tökéletes arcot találtál ehhez a fazonhoz! 31

Már a jellemzésed kezdése is remek lett, hiszen nem gyakran jelennek meg ilyen szófordulatok, illetve igazán tetszik, hogy ott is eléggé visszaadtad az írásstílusoddal azt, hogy milyen a karakter. Az biztos, hogy nem egyszerű eset, s mellette szerintem senki se fog unatkozni, hiszen megvan a magához való egyedi stílusa. 40 A történetedbe pedig kíváncsian vetettem bele magamat, hogy vajon mit is fogsz kiemelni, milyen környezetbe helyezed őt, s azt kell mondanom, hogy zseniális lett. Nekem nagyon tetszett a helyszín, s a helyzet is. Egyáltalán nem éreztem mesterkéltnek, mert tökéletesen el tudom képzelni egy ilyen helyzetben a karakteredet. 40 Kíváncsi vagyok, hogy mi fog még vele történni, illetve ami még nem mellékes az az, ahogyan írsz. 31 Egyszerűen zseniálisan tudsz bánni a szavakkal, engem teljesen beszippantott minden egyes sora a lapodnak, s még szívesen olvastam volna tovább is, de ha itt nem, akkor majd a játéktéren! 40

Nem is szeretném tovább húzni az időt. Gyorsan foglalózz, ha még nem tetted meg, s mehet is a játék! Jó szórakozást kívánok!  :cukorborso:


Vissza az elejére Go down
 

Travis Jay Harlowe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Harlowe lakosztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •