Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 30, 2015 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
nick ---

KOR » 45 év (kinézetre kábé 28 év)
FAJ » vámpír, dhámpír, vagy valami, amiben van vámpír Razz
PLAY BY » theo james
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Hm. Kinézek belőled pár drága öltönyt, de azt is, hogy munkanélküliként tengsz és lengsz.
VÁRJA » Én biztos.
KAPCSOLATUNK » Hát, Nick... mi nem vagyunk barátok. És ez még csupán egy enyhe kifejezés arra, ami közöttünk van. Én gyűlöllek, pedig előtte azt gondoltam, hogy van esélyünk barátságot kötni. De kibújt a szög a zsákból. Arra kellettem neked, hogy elvégezzem helyetted a piszkos munkát, és megöljem az egyik haragosodat. Gyáva húzás volt tőled, kihasználni a pillanatnyi labilitást részemről, és tudtad, hogy az akkori dühömet képes lettem volna bárkin levezetni. Kapóra jöttem neked.
Utána persze nyomtalanul eltűntél, és otthagytál engem a lelkiismeretemben fuldokolni, mikor kitisztult a fejem, és észbekaptam az élettelen holtest felett. Nem hallottam felőled azóta sem. A stílusod alapján nem tudtam rájönni arra, vajon ki vagy te valójában, és miért keltetted egy olyan férfi látszatát, aki megérett arra, hogy barátja legyen valakinek. Sokat gondolkodom azon, vajon valaha mondtál-e igazat bármiben is. Egyáltalán Nick-nek hívnak?
Neked köszönhetem azt, hogy a gyilkosság óta furcsa rohamok törnek rám, és aki akkor a közelemben van, jó eséllyel halálra rémül tőlem. Azt akarom, hogy kerülj ismét elém. Hogy szemtől szembe kerüljünk. Bár sejtem előre, hogy a viszontlátás nem lesz szívélyes.

// A név alkuképes, a pb-hez ragaszkodnék, de ha el tudsz képzelni mást, hát nem fogom kedvedet szegni. Smile Várlaaak! Smile
Vissza az elejére Go down
 

Nick ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nick Onur
» Nick Sabriano
» Nick & Heily lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •