Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 09, 2015 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra
Caleb Odessin

Státusz •SZABAD
Faj •Bármi
Kor •27
Play by •Tyler Blackburn
Ismertető •// a név változtatható azonban a play by szeretném, ha maradna. 31 mindenképpen dobj egy üzit, ha megérkeztél. kérdés esetén üzenetben fellelhető vagyok!  

Imádlak. Nem kertelek így van. Együtt dolgozunk a Shiny Diamond Bar-ban, ami most már hivatalosan is a te irányításod alá került. Hogy mégis miért? A főnök a bátyáddal fogta magát és lelépett úgy gondolták, hogy nekik többet tartogat a világ másik pontja, mint jelen pillanatban Mystic Falls. Legutóbb Párizsból jelentkeztek, de ennek már több, mint két hónapja.
A te nyakadon van az üzlet és ez az egész terület nagyon új neked, ami miatt nem tudod hova kapkodj, hiszen most már csak ketten maradtunk az eredeti brigádból. Te meg én. Hogy mégis miért? Mert mindenki felmondott azok után, hogy elfelejtetted őket kifizetni. Az összetartó társaság is addig volt összetartó, míg Aylee, mint valami királynő uralkodott felettük. Most azonban te elveszett vagy és kezdesz összetörni a súlyok alatt, de a humoroddal továbbra is tökéletesen védekezel.
Vannak már-már félreérthetőnek mondható pillanataink, amiket néhány perc kínos csend vagy távolságfelvétel követ. Tudod jól, hogy milyen volt a múltam, hogy mennyire kiszolgáltatott voltam és, hogy még egyszer nem akarom úgy érezni magam, ahogyan akkor tettem. Egy részed ezért is gyűlöli, ha veled vagyok.
Mert lehet, hogy vicces, humoros és kedves pasas vagy, de a párkapcsolatok terén szeretsz uralkodni és nagyon is tudod, hogyan törj meg valakit, talán egy kicsit elborult elborult természettel is rendelkezel, hiszen a testvéred árnyékában kellett élned. Az üzleti életben még rálépsz a cipőfűződre és elbuksz, de ha egy nő irányításáról van szó abban tökéletes vagy. Tudod, hogy néha őszintén vágyom a társaságodra, ami még nehezebbé teszi a helyzetedet, mert tudod jól, hogy képtelen vagy megadni nekem azt, amire szükségem van és tudod, hogy ugyanúgy börtönben érezném magam, ahogyan Soren-nel tettem. Kettős érzelmek szakítanak darabokra, plusz még egy bár vezetése is a nyakadba szakad. Mikor fogsz összezuhanni ezen terhek alatt? Ha pedig ez megtörténik.. Mit fogsz tenni?

// mindenképpen szeretnénk hármas játékokat Soren-nel együtt, hiszen azt hiszem elég nagy bonyodalmak alakulhatnak ki ebből, illetve a "bátyámat" sem ártana megismerned. Razz + lenne még egy szála Raven-nel is, amit PM-ben részletezek. Fontos! A karaktert nem kívánom Brynn-nel összehozni!

Várjuk •Én, Soren, Raven, Nolan

Vissza az elejére Go down
 

Caleb Odessin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caleb ---
» Caleb Tanner
» Caleb W. Owens
» Caleb Owens

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •