Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
phoebe clarke Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 23, 2015 5:41 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 12, 2015 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
phoebe clarke

Státusz •SZABAD
Faj •Vámpír
Kor •21
Play by •Kristen Stewart
Ismertető •
Mindenkinek van egy ördögi oldala, de mi van akkor, ha az nem benned él, hanem külön életet él? Úgy él, mint egy normális ember, de te még a létezéséről se tudsz...
Drága ikertesóm!
Nem is hol kezdjem a dolgot, hiszen te maga vagy az ördög és én még a mai napig nem is tudok a létezésedről. Gyerekkorunkban szakítottak el egymástól bizonyos okok miatt és míg én a szüleink által nyújtott biztonságos otthonban nőttem fel, te addig több kétes hírnevű családban és árvaházban is megfordultál. Eleinte a világot gyűlölted, majd egy szép napon megpillantottál az utcán. Egy darabig csak figyeltél engem és azt hitted, hogy a képzeleted szüleménye vagyok, de egy-két nap után rájöttél arra, hogy valóban létezem. Miután erre fény derült nyomozni kezdtél és a nyomozásod közben bajba kerültél, aminek köszönhetően végül vámpírrá változtál. Ezért is engem hibáztattál, ahogyan azért is, hogy kitúrtalak a szüleink kezei közül. Én voltam a fiatalabb és akkor még az életem is veszélyben volt, ezért engem tartottak meg.
Jó pár hónapon keresztül tervet kezdtél el szőni ellenem, végül pedig elérkezettnek láttad az időt, hogy végre visszaszerezd, ami téged illet. Egyik nap elkaptál, majd szinte teljesen saját magam ellen fordítottál, mindent töröltél az elmémből és ott hagytál az parkban meghalni, de a terved nem jött össze, mert rám találtak és visszatértem, de a nevemen kívül per pillanat nem emlékszem semmire se, de ki akarom deríteni azt, hogy mi is történt valójában és ki vagyok. Te vígan éled az életemet és talán még jobban is kihasználod a lehetőségeket, mint valaha én tettem volna. De pár napja megtudtad, hogy visszatértem, aminek következtében néhány ember meghalt, hiszen te nem ismersz kegyelmet és soha se tudtad igazán uralni az érzéseidet. A szíved pontosan olyan sötét, mint az ében, de olyan színészi tehetséged van, amit a legtöbb színésznő megirigyelne tőled, ha ismernének.
Vajon melyikünk fog győzni? Te vagy én? A sötétség vagy a világosság? Esetleg van remény arra, hogy a testvéri kapcsolat végre kialakuljon? Ez mind csak rajtad áll!
/ Gyere gyorsan, mert nagyon várlak! 31 A név teljes mértékben változhat, illetve ha megérkeztél, akkor kérlek dobj meg egy pm-el. 40 /
Várjuk • Brianne Porter

Vissza az elejére Go down
 

phoebe clarke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Phoebe Tonkin
» Phoebe Raynor
» Emilia Clarke
» Clarke Industries
» Grace L. Clarke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •