Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 02, 2014 1:58 pm
Ugrás egy másik oldalra

Caitlyn Stewart



FAJ
ember
Kor
24
Play BY
Danielle Panabaker
Státusz
FOGLALT
Ismertető

Drága Caitlyn. Az életed nem éppen fenékig tejfel. Egy éjszaka alatt veszítetted el a vőlegényed és a szüleid plusz a kishúgod. Egy ilyen esemény mindenkiben nyomott hagyna, nemde? Főleg, mivel az egyik pillanatban még te is ott voltál a lakásban, ami megmagyarázhatatlan okokból felrobbant a következőben pedig már kinn voltál az utcán és a saját szemeiddel nézhetted végig, ahogy romba dől az otthonod és minden, amiért eddig küzdöttél. Az előléptetésed és az eljegyzésed ünnepeltétek abban a házban, mikor felrobbant. Közeli barátokat és a szűkebb családi köröd veszítetted el abban a pillanatban és azt az ember, akit mindennél jobban szerettél. Bűntudatom van, amiért csak téged hoztalak ki és nem voltam elég gyors, hogy megmentsek mindenkit. Ezért úgymond pszichológusnak vallottam magam, ami miatt még a mai napig is tartjuk a kapcsolatot. Ennek már lassan egy éve, de a telefonszámod még mindig hűen őrzöm. Fenntartom a szükséges távolságot nem csak azért, mert félek, hogy rájössz én mentettelek meg, de mivel eléggé okos és talpraesett hölgyemény vagy ezért könnyen kitalálhatod, hogy az egész miattam volt. Hogy máshogy és tudhattam volna arról, hogy valami nem lesz rendben? Te egy teljesen véletlenszerű áldozat voltál. A lényeg annyi volt, hogy sok ember élete veszhessen oda.

// a név alkuképes a play by szeretném, ha maradna.  Cool további információkért pm-ben megtalálható vagyok.   

Vissza az elejére Go down
 

Caitlyn Stewart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caitlyn Stewart
» Caitlyn Stewart háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •