Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 14, 2014 12:32 am
Ugrás egy másik oldalra
Emily Bennett
▲ Faj: boszorkány
▲ Hirdető: Molly Sofia Bennett
▲ Kor: kb. 170 év
▲ Avatar: Bianca Lawson
▲ Státusz: SZABAD // SOROZATBÉLI KARAKTER
▲ Ismertető: Drága Anya Emily!
Életed sosem volt egyszerű, saját bőrödön tapasztaltad meg, milyen az, ha boszorkányságért máglyán égetnek el, sőt azt is, ha hátba szúr egy számodra kedves személy, akit egészen addig a barátodnak hittél. Voltak ügyeid és ügyleteid, gyanítom, még a mai napig is vannak. Azt pedig, amit rólad tudok, nem tőled tudtam meg. Csecsemőkoromban hagytál magamra, helyetted egy idős nő nevelt fel, azért mert olyanban bíztál, akiben nem lett volna szabad. Nem tudom, rád haragszom-e ezért, vagy arra a nőszemélyre. A válasz, hogy mindkettőtökre, túl egyszerű.
De megtaláltad a módját, hogy visszatérj, újra régi testedbe szállt szellemeddel járod Mystic Falls városát. Talán bosszúra készülsz, talán az ősi szellemek akaratát fogod véghezvinni.. Talán hozzám igyekszel végre? A lányodhoz, akit utoljára majdnem másfél évszázada láttál?
Tudod, az az egyetlen szerencsém, hogy egy cseppet sem ütöttem rád. Talán a belső tulajdonságaimat is attól a férfitől örököltem, akit sosem láttam ugyan, de az apámnak mondok..
Nem vagy a szívem csücske, hisz alkalmad lett volna arra, hogy felkeress, még szellem alakban is, hát még most, hogy ismét régi erőd birtokában vagy. Nem igényelt volna túl nagy erőfeszítést néhány bűbáj.. Főleg neked nem. Ugyan kérlek. Bennett vagy. Az első. Az anyám.

//Egyéb info található az ET-mben is.



Vissza az elejére Go down
 

Emily Bennett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emily Bennett
» Emily Kinney
» Emily szobája
» Emily Browning
» Emily és Will szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •