Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Üzletsorok Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Júl. 16, 2014 12:08 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 17, 2015 12:23 pm
Ugrás egy másik oldalra



Echo

A mozgalmasra sikeredett éjszaka után egy kicsit nehezen keltem ma reggel. Friss vagyok, üde és izgatott ugyan, de magából az ágyból kimászni nem volt egyszerű. Elrejteni arcomat a vastag, puha párnában olyan jól eső érzéssel töltött el, hogy csak hét perces erős győzködés után vett rá a lélek; másszak ki. Onnantól kezdve nem volt gond. Megmosakodtam, lezuhanyoztam, és felöltöztem. Egy egyszerű farmer nadrágot vettem fel, fehér pólóval és egy barna kabáttal. A cipőm is barna színt kapott. Igyekeztem egyszerűnek tűnni. Legalább annyira, mint előző nap. Ahogy sejtettem, és ez be is igazolódott, Echo nem szereti a vagyonos , előkelő embereket. Az egyszerűség híve. Más nem is várnék tőle. Nem lesz könnyű kikupálni, de annál hamarabb meggyőzöm a feladat elvállalásáról. Nagyszerű alkalmazkodó képességem van. Hamar kiismerem az embereket, és tudom mit érezhet az én világommal kapcsolatban. Megakarom mutatni, bebizonyítani, hogy én nem tartozom az átlag közé. Ne ítéljen el a tegnapi találkozásunk alkalmával. Akarom ezt a munkát. Nem csak a kihívás miatt, hanem azért is, amit közben ez a nő nyújthat. Egy teljesen más világ megismerése. A titokzatossága, a maga hevessége... valami több is megfogott benne. Az a tűz, amitől elérhetetlen. Szerelmem a mindig eltűnő kihívás. Az a mennyiség ami benne van... több, mint amennyit valaha kaptam életemben. Érzem, ez a nap jól fog sikerülni. Jól kell sikerülnie.
A reggeli tejszínhabos, csoki öntetes waffel és tejeskávé után egyeztettem néhány dolgot a titkárnőmmel. Tizenegy órakor hívtam egy taxit és elindultam a megbeszélt helyre. Délig maradt bő negyed órám, így úgy döntöttem, feltérképezem a helyet. Ne kelljen vakon elindulnunk. Menet közben leellenőriztem, hogy mindenem meg van-e. Többek között a telefonom és a tárcám. Menet közben néhány lesifotós lesben állt és készített rólam néhány képet. Levakarhatatlanok. Velük ellentétben nem bántam, hogy egy csapat lány, majd két srác is odajött hozzám autogramot kérni. Ki-ki a maga indokával. Igen, elég sok területet bejártam mire rendező lettem. Hozzáteszem, mindegyik utamon elég hírnévre is szert tettem. Noha, már az éneklés is elégnek bizonyult a magazinok és újságok címlapjára kerüléséhez. De, nem akarok felvágni. A mai nap különösen. Teljesen átlagosnak kell látszódnom, és a régi önmagamat adnom ahhoz, hogy Echo egyáltalán szóba álljon velem. Még azt is ki kell találnom miként fogom felvázolni előtte a mai programot. Elérkezett a dél, én padig annál az üzletnél álltam meg, amelyiket egészen pontosan leírtam az FBI ügynöknek. Számítok a nő késésére. Már csak a makacssága miatt is. Ezért kértem ilyen "korai" időpontot. Vajon eljön?

×402× ×Americano× ×nem a legjobb, de remélem megfelel ez a hajnalok hajnalán íródott kezdő Smile ×
Credit
Vissza az elejére Go down
 

Üzletsorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Belváros :: Westlake pláza-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •