Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kicsi & Édes Hoechlin alias Shanna Hoechlin

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 3:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
Shanna Hoechlin

Sohase tudhatod, hogy egy angyali külső mögött angyal vagy ördög lapul.

Adatlapom
Teljes Név: Shanna Hoechlin
BECENEVEK: Hanna, Shan, Little girlie
SZÜLETÉSI HELY;IDŐ: 1296. Olaszország, Velence
KOR: 716 (21 évesen változtam át)
PLAY BY: Alice Greczyn
FAJ: Vámpír
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR:Bátyus idegesítése és védelme. Pasik & Bulik és a világ felfedezése.


Ismerj meg jobban!
Külső: Nem mondanám, hogy átlagos a kinézetem. Aphrodite megáldott bőven a szépséggel. Magas, vékony alkatom van, így bármit viselhetek. Hosszú sötét hajam van, amihez sötét igéző szempár párosul. A szememmel babonázok és telt ajkaimmal meg adom a mézédes csókokat, aminek nem mindig jó a vége... Arcomat szeplők borítják, amit szintén a szépség jelének gondolok.
Belső: Azt mondják angyali szívem van, amiben biztos van igazság, de ha bárki bántani meri a testvéremet vagy a barátaimat azok az ördöggel találják magukat szembe. Mindig tudom mit akarok, s ezért sok mindenre képes vagyok.  


Életem története

Legnagyobb hatással rám két dolog volt az életben, már ha ezt annak lehet nevezni. A legrosszabb érzés az, volt amikor a testvéremet elveszítettem és ezáltal én is vámpír lettem, hiszen megfogadtam, hogy soha se fogom őt egyedül hagyni. Vigyázni fogok rá mindig és ezen még ő maga se tud változtatni. Tudja ezt Soren is nagyon jól, hogy a húga bármit megtenne érte, tűzbe tenné a kezét, ahogyan mondani szokás. Shanna is jól tudja, ha bármilyen bajba kerülne, akkor Soren lenne az első, aki a segítségére sietne. Ők mondhatni átlagos testvérek, de még se azok, hiszen mind a ketten vámpírok. Shanna a jég, a nyugodt, türelmes és kedves típus, míg Soren a tűz. Ő lobbanékony, heves és mindig a saját feje után megy, talán ennek is köszönhetőek a heves viták, hiszen ebbe nem tud Shanna belenyugodni.
Shanna jellemén a vámpírrá válása se tudod változtatni, hiszen megmaradt az a kedves, érzékeny és hűséges lány, aki emberként volt. Ennek ellenére, kissé szeszélyesebb lett, mint előtte, de hát nőből van, szóval ez velejár. Hiba idős és régi vámpír még mindig nem bírja teljesen uralni mivoltát, mert természetéből adódóan fontosnak tartja az embereket és az emberi mivoltját, ami nem mindig fér össze a vérszomjával.
Bátya az egyetlen élő rokona, így érthető a hozzávaló kötöttsége, illetve hogy mindig megbocsájt neki. Úgy tartja, hogy a család fontos és sérthetetlen dolog, ezért is próbálja meg Sorent a szerinte helyes útra téríteni, illetve aggódva nézni a farkas lánnyal kibontakozó szerelmét is.
Sorent régen nem látta Shanna, hiszen megölte a pasiját, akit mindennél jobban szeretett. Így ő elment, s ott hagyta bátyát, mert nem akart semmilyen ostobaságot csinálni. Távol léte alatt megismert egy ősvámpír lányt, akivel szoros barátságra leltek és azóta is elválaszthatatlanok. Mondhatni Chelsea Isabella Taylor a fogadott nővére lett és tőle is sok segítséget kap, hogy megszokja vér utáni szomját és jobban kezelje azt.
Sok idő után visszatért ide, Mistyc Fallsba, hiszen testvére éppen itt vert tábort  és itt lelt egy veszélyes románcra is, amit nem igazán tetszik Shannanak, mert fél, hogy rossz vége lesz és a bátyának baja lesz. Amíg a testvére a románccal volt elfoglalva Shanna szó nélkül beköltözött a lakásba, s reméli sikerül meglepni Sorent, hiszen  több évtizede nem látták egymást.


M

♠ User kora: 21 ♠ Tapasztalat: van bőven ♠ Multi karakterek:Ariel,Vivi,BonBon
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Kicsi & Édes Hoechlin alias Shanna Hoechlin Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 6:21 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, üdv közöttünk!
Nos, Shanna, a lapod rendben van, így nem is kellett azon gondolkozni, hogy elfogadjalak-e vagy sem. Kevés olyan vámpír van, aki türelmes, kedves és még a családtagjaiért is mindent megtenne, éppen ezért eléggé különleges vagy. Smile Kíváncsi vagyok, hogy fog itt alakulni a sorsod. Smile
Nem is tartalak fel tovább, menj foglalózni, keress játszópartnert és forgasd fel a bátyád életét. Wink
Vissza az elejére Go down
 

Kicsi & Édes Hoechlin alias Shanna Hoechlin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Shanna Hoechlin
» Édes kishúgom
» Édes Álom Cukrászda
» Shanna szobája és a hozzá tartozó fürdő
» Giovanni Hoechlin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •