Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Alyssa Margaret Jones

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 06, 2013 11:22 pm
Ugrás egy másik oldalra


Alyssa + Margaret + Jones




Kor: 21
Faj: boszorkány
PlayBy: Alyssa Bernal(nincs alku, őt akarom!!)

Kedves, aranyos, jószívű, barátságos, egy áldott jó teremtés. Pont az ellentéte azoknak a lányoknak, akikkel én általában "haverkodni" szoktam. Az első és egyben egyetlen találkozásunk alkalmával mindketten egy buliban tartózkodtunk. Ő a barátnőival, én a haverjaimmal.. Majd mindannyian a táncparketten kötöttünk ki. Valahogy a közelébe férkőzhettem, nem túlzottan figyeltem, merre tartok, mindenesetre azt az arcot, amikor rám nézett, sosem leszek képes elfelejteni. Az az angyalian gyönyörű tekintet.. Természetesen fel is kértem táncolni, de valamiért ő inkább elutasított. Ez mérhetetlenül sértette az egómat, de mégsem tettem semmit. Helyette azon morfondíroztam, hogy vajon miért is utasított el az imént. Hiszen egészen mostanáig még soha nem fordult elő velem hasonló! Végül mégis úgy döntöttem, hogy utána megyek. Túlságosan is felkeltette az érdeklődésemet ez a lány, ahhoz hogy csak úgy futni engedjem. Odakint találtam rá. Mikor észrevettem, hogy Ő az, hirtelen alig hittem a szememnek: sírt! Próbálta elrejteni a terhelő bizonyítékokat, de ez nem jött össze neki. Leültem melléje, úgy egy karnyújtásnyira tőle. Megkérdeztem tőle, mi történt, mire ő csak vállat vont. Újra rákérdeztem, mire ő rám förmedt és annyit mondott, hogy kopjak már le. Persze én ezt meg sem hallottam, addig erősködtem, míg ki nem nyögte, hogy nemrég szakított vele a barátja. Ekkor nem tudom, mi üthetett belém, de hirtelen átöleltem a lányt. Egyrészt amiatt, hogy a későbbiekben beadja nekem a derekát, másrészt.. mert ezt akartam tenni. És ez az idegen érzés bátortalanná tett. Végül inkább megfutamodtam. És azon az estén nem történt köztünk több egy őszinte beszélgetésnél. Azóta se láttam többet ezt a lányt, ezért is ér váratlanul, mikor megtudom, hogy ő is a városban tartózkodik.
/Ennyit szeretnék kikötni, a többit az alkotóra bízom! Nagyon fontos karakter lenne a számomra, ő lenne az a lány, aki eléri, hogy lehiggadjak és örökre magához láncol a szerelmével! I love you /      
Vissza az elejére Go down
 

Alyssa Margaret Jones

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Margaret Annie Philips
» Felicity Jones
» Rhydian Jones
» Candice Cooper, Mr Jones
» Nora Jones-Godbert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •