Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
A bárpult és asztalok

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem nagyon tudtam odafigyelni arra, hogy mit is magyaráz Elena. Őszintén nem is akartam. Hol érdekel engem, hogy ő mit magyaráz. De most nem ez volt a fő oka annak, hogy nem figyeltem oda. Hanem egy furcsa érzés kezdett kavarogni a testemben.. Olyan, mint amikor még.. Nem az nem lehet. Hogy a francba lehetnék megint terhes? Épp a grill kellős közepén ücsörgök. Nem hiszem, hogy bárkinek a pillantása is teherbe ejthetne.. Bár a mai világban már.. Aztán eszembe jutott Tyler.. Úgy beszéltük meg, hogy visszahozzuk a babánkat.. Nem, nem, nem és nem. Nekem nem kell egy nyűg a nyakamba.. Most már biztos, hogy leordítom a fejét. Én nem akarom ezt. Ilyen fiatalon lebabázni.. Ez őrület. Kezemet a hasamra helyeztem és szaporán kezdtem venni a levegőt.
Mikor Stefan kezdett beszélni nem tudtam elkerülni a tekintetét. Meg hát minek. Mindig is vonzottak a szép szemei. – Nem értem miért hallgattál rám. A legegyszerűbb az lett volna, ha ott helyben megölöd. Te is tudod, hogy megérdemelte. De sajnos nyuszi voltál. – Gúnyolódtam.. Nem maradhatok itt. Valamit tennem kell.. Én, mint anya? Hát ez valami rossz vicc.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 4:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Gondoltam, hogy valahogy így fog reagálni Caroline arra, hogy Elena hozzáért. Most azt hiszi, hogy mindenkinél különb és többet ér. De hát ez van.. Viszont, ha csak azt mondta neki, hogy kapcsolja ki.. És nem említette meg, hogy csak rá kell hallgatnia, akkor még van esély arra, hogy visszakapcsolja önmagától. Csak találni kellene valamit, amivel ezt elérhetnénk. Míg Elena próbált valami hatást gyakorolni a szónoklásával én azon törtem a fejemet, hogy mivel lehetne visszahozni őt közénk. Egyedül a babája jutott az eszembe. Mégis csak az állt a legközelebb hozzá.
Még az sem hatna meg, ha visszakaphatnád a babád és a régi életedet? Emlékezz arra a fájdalomra, amit akkor éreztél, mikor rád találtam. Volt benned annyi emberség, hogy nem engedted megölni azt a rohadékot.. Most hova tűnt… Áruld már el nekem. – Léptem hozzá közelebb egy pillanatra sem törtem meg a szemkontaktust.


Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 15 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 10:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + Stefan + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Hát... azt hiszem, ez a feladat túllőtt mindkettőnkön. De hát... nem tudok mit tenni, mert... bármennyire is szeretem Caroline-t, ő már nem érez engem a barátjának... nem fog rám hallgatni. Azok után főleg nem, hogy milyen módon lökte le magáról a kezemet.
Felsóhajtottam, és inkább jobbnak láttam távolabb lépni, majd visszaültem a helyemre, és egy szó nélkül nyúltam újra a poharam után. Vesztes vagyok ebben a játszmában, már mondani sem tudok semmit.
- Akkor boldogítsd a te Peter-edet... - mondtam élettelen, szürke hangon. Egy hét alatt két barátot húzhatok le a listámról. Matt mikor nyögi be, hogy bocs, de már ő sem akar ismerni?
- De egyszer hidd el, hogy bánni fogod ezeket a tetteket... - fűztem még hozzá, és felé fordítottam a könnyes tekintetemet. - Tyler szeret téged, még ha sokat is kacsintgat félre. De... mindig visszatér hozzád, mert tudja, hogy... te vagy az igazi számára...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 23, 2013 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Neked aztán az teljesen mindegy. – Elég sok mindent árultam már el így is nem fogom beavatni őket az életem minden egyes részletébe, amikor egyáltalán nincs közük hozzá.. Peter a barátom.. Vagy valami olyasmi. Nem tudom, hogyan kellene éreznem ezzel kapcsolatban, de az egyszer biztos, hogy nem fogok mellette unatkozni és nekem csak erre van szükségem.
Vedd le rólam a kezed. – Ráztam le a vállaimról Elena kezeit. Ne is érjen hozzám. Hacsak nem az a célja, hogy még egy hatalmas pofont lekeverjek neki. Mert örömmel megteszem sőt. Ha már annyira bús képe van, csak segítenék azzal, ha egy kis időre kitört nyakkal feküdhetne valahol. Addig sem kellene gondolkoznia azon, hogy szegény Elena Gilbert-nek vagyis inkább már Salvatore-nak milyen pocsék élete van.. Ha akarnám se tudnám érte sajnálni. Férje van gyerekei. Mit akar még? Ja.. Valahogyan elrontani az egészet azzal, hogy mindig azt akarja, ami nem az övé. Hát ez jellemző lenne rá. De mit is foglalkozok ezzel? Egyáltalán nem érdekel.
Hogy kapcsoljam ki. Ennyi. Miért olyan fontos ez számodra? Csak nem féltékenységi rohamot csapsz, amiért nem te mondtad? – Néztem Stefanra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 23, 2013 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Oké.. Peter. Nem rémlik, hogy ismert volna bárkit is, akit Peter-nek hívnak. Vagy legalább említette volna. Mondjuk nem tartottunk még ilyen beszélgetést, hogy kit ismer mennyire ismeri mióta. Meg hát nem is vezetek én Caroline ismertségi listájáról kis jegyzettömböt. Az már kicsit beteges lenne.. Annyira azért még nekem sem mentek el otthonról.
Azt mondta, hogy ő mondta neki, hogy kapcsolja ki az érzelmeit.. Hát ez az! Caroline soha nem kapcsolta volna ki csak úgy az érzéseit.. Azért ennél ő erősebb. Megtehette volna már akkor is, amikor ott volt az a rohadék, aki megölte a babáját és majdnem őt is.. Már akkor kikapcsolhatott volna, hogy ott helyben megölje. De nem.. Még engem kért arra, hogy ne tépjem darabokra azt a szerencsétlent. Pedig azt kellett volna. Megérdemelte volna.. Teljes mértékben.
Mit mondott neked pontosan? – Remélem azért meghagyta azt a kiskaput, hogy önszántából visszakapcsolhassa. Mert akkor elég kis eséllyel indulunk, ha csak rá hallgat ez ügyben. Elena próbálkozása egyértelműen el fog bukni. De nem szólok bele. Az ő döntése, hogy ő hogyan akarja megoldani a problémát. Nekem viszont egyetlen válaszra van csak szükségem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 15 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 10:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + Stefan + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Stefan Caroline felé fordult, és nagyot nyeltem, hogy vajon ebből mi lesz... bár volt egy olyan sejtésem, hogy rá sem fog jobban hallgatni, mint rám, hiszen Stefan meg én... majdnem egy kutya, nem?
- Na várjunk, ki az a Peter? - lepődtem meg teljesen, és odaálltam Caroline mellé, hogy a vállára tegyem a kezemet, és nagyon nagyot kellett sóhajtanom, hogy higgadt tudjak maradni, és ne ismételjem meg az előbbi műsort. most még az se érdekelt, hogy itt van Stefan, és nem ért egyet a módszereimmel... mert hát... de nem. Damon az, aki cselekszik. Stefan nem szól bele a döntéseimbe. Legalábbis régen nem szólt.
- Figyelj ránk... Caroline... bármi is történt, ez nem te vagy. Mire lenne szükséged, hogy... hogy újra visszatérj közénk - kérdeztem tanácstalanul. Mintha egy halottról beszélnénk. De most tényleg úgy tűnt, hogy az... egy halott. Érzéketlen, semmivel sem törődő. - Stefan és én csak segíteni szeretnénk neked... mégis, mire van szükséged? - próbáltam meg ezúttal inkább a barátságos irányból közelíteni meg az egészet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tetszik a válasza, és főképp az, ahogyan válaszol. A kívánt hatás sem marad el: kellemes borzongás fut végig rajtam. Felpillanatok a szemeibe, amikor elhúzódik, aztán elmosolyodom.
- Menjünk - bólintok egy kisebbet, aztán megfogom a kezét, és kihúzom a parkolóba. Igazából még nem tudom, merre tovább. De lehet, neki már van ötlete. Vagy eldöntjük időközben. Nekem most csak az számít, hogy ne kelljen egy légkörben maradnom a drága kis exével. Kell a figyelemelterelés, mindkettőnknek.

|| A Grill parkolója ||

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 4:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pont erre volt szükségem. Stefan és Elena. Jobb párosítás nem is lehetne arra, hogy halálra unjam magam. Most majd jönnek a hős beszédek, hogy kapcsoljam vissza csak az érzéseimet, mert mennyivel jobb lesz nekem úgy. Érezzek, mert az olyan rohadt jó. Ha annyira rohadt jó lenne egy pillanatra sem fordult volna meg a fejemben, hogy kikapcsoljam az érzéseimet. De ha egyszer már megtettem akkor fogadják el lépjenek túl rajta. Nem érdekel semmi és senki. Az meg végképp nem, hogy mit dumálnak. Szánalmas a kis próbálkozásaik.
Na, csak nem friss pletykákat akarsz gyűjteni Stefan? – Kérdeztem gúnyos vigyorral az arcomon. Ha már annyira szívesen adta tovább az életem kisebb rejtelmeit akkor gondolom ezt sem fogja éppenséggel magában tartani. Különösebben ez sem érdekel. Hogy ki mit gondol róla, hogy mi ki mit tud az életemről. Sokkal jobb, mintha azzal kellene foglalkoznom, hogy ki hogyan viselkedik velem. Miket vág a fejemhez vagy éppenséggel miket művel nem is olyan messze tőlem. Például Hayden. Valószínűleg, ha érdekelne valami is akkor kicsit elszomorított volna a látványa annak, hogy Rebekah-val enyeleg vagy éreztem volna valamit.. De semmi. Sokkal jobb, mintha önmagamat marcangolnám, mint Stefan azért, hogy most rá mertem nézni Elena-ra úristen. Össze fog dőlni a világ. Azért kíváncsi vagyok, mit csinálnának ezek ketten, ha összezárnák őket.
Elhiheted, hogy rohadtul nem érdekel az, hogy mit mondasz sem pedig a lányom. Elvesztettem. Így jártam. Az ilyesmi előfordul nem kell rögtön bedilizni tőle. Miért nem veszitek észre, hogy ez így sokkal jobb nekem? – Néztem pár másodpercig bűnbánó szemekkel.. Aztán nem bírtam tovább és elnevettem magam. – Annyira savanyúak vagytok. Talán inkább elmegyek és megkeresem Petert. Ő legalább az én érdekeimet tartja szem előtt. Ő kért meg arra, hogy kapcsoljam ki az összes felesleges baromságot.. Aztán kisebb izgalom reményében elhagyjuk Mystic Falls-ot. Csak előtte még úgy poénból bele akarok gázolni Tyler lelkébe. Látni akarom azt a kétségbe esett arcát, amikor elmondom, hogy végeztünk.. Ahj.. Szóval megköszönném, ha nem rabolnátok tovább az időmet. – Mondtam még mindig nevetve.. Már alig várom. Nevetséges érzelmek. Minden sokkal jobb nélküle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rájöttem, hogy nem kevés dologról maradtam le, de azért próbáltam valahogy behozni a lemaradásomat, ha másból nem is, akkor a viselkedésükből. Caroline sokkal felszabadultabb volt, mintha nem érdekelné semmi.
Aztán mikor Elenára vándorolt a tekintetem eszembe jutott az utolsó pillanatok, amikor vele voltam. Köztük az is, hogy rám akar mászni és majdnem hagytam is neki. Belegondolva jobb döntés volt ez így, mert legalább nem a gyűlölet tükröződik benne. Valószínűleg, ha engedek a csábításnak, akkor most egy pofon kíséretében fogadott volna. Mondjuk, ha akkor el is feledtettem volna vele az egészet, most már az is teljesen mindegy lett volna. Mert vámpír. Kíváncsi lennék, hogy mégis hogyan birkózik meg az egésszel.. De most nem azért jöttem ide, hogy őt analizáljam és azzal foglalkozzak, hogy mi zajlik az életében.
Tekintetem újra visszatévedt Caroline-ra. Aki láthatólag le lett borítva valamivel, de úgy viselkedett, mintha meg sem történt volna. Na nem.. Pár napra talán, ha magára hagytam és kikapcsolja az érzelmeit. De mégis mi a franc válhatta ki belőle ezt? Amikor utoljára láttam azt hiszem boldog volt.. Hogy újra Tyler-rel lehet és valamennyire már kezdte összekaparni magát a baba elvesztése után. Szóval mégis miért most?
Mi a fene történt veled? – Kérdeztem meglepetten. – Mert ha a lányod miatt lett volna, akkor már előbb megtetted volna. Szóval számolj, csak be arról, hogy mi volt az az érzelmi trauma, ami miatt erre a döntésre jutottál.. És hidd el mind a ketten jobban járunk, ha még most visszakapcsolod. Hidd el.. Sokkal rosszabb lesz, ha később. – Tudom, hogy ilyenkor a szavak még a széllel se érnek fel, de próbálkozni szabad. Kire milyen hatással van.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 15 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + Stefan + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nehezemre esett felfogni mindent. Jelenleg még mindig azon kattogott az agyam, hogy Caroline lekevert egy pofont, de én előtte a képébe borítottam egy pohár vizet. Eléggé... megérdemeltem ennek fényében a pofont. De még mindig jobb, mintha rögtön pofonnal kezdtem volna. A víz nem volt jó ötlet, ezt már elismerem. De hát... így utólag már könnyen tanul az ember. Vagyis vámpír. Istenem, ilyenkor áldanám a jó eget, hogy ismét ember lehessek, és képes legyek reálisan látni mindent... nemcsak azt látni, hogy mi a jó nekem, és neki, és... kb mindenkinek.
Körbenéztem, és nagyjából nem volt olyan tekintet a közelben, aki nem minket nézett volna. Ebben a pillanatban láttam meg Stefant is, és hirtelen olyan nagyot kellett nyelnem, ami még a sírást is elfeledtette velem. Nem kellene... hogy most itt legyen. Egyáltalán nem hiányzik, hogy miközben Caroline-ról folyik a szó, mi ketten elmerengjünk a kettőnk múltján... jelenjén... és jövőjén. Bár épeszű ember olyan múlt után, ami nekünk van... szóba se állna vele azok után, hogy majdnem megölte Damont. Pontosabban meg is ölte... de ez már régen volt.
- Stefan... - motyogtam a nevét, majd visszafordultam Caroline felé.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Caroline, csak látnád, hogy... rajtad akarunk segíteni, és... fontos, hogy érezz, hát nem érted?! A régi Caroline nem tenné azt, amit most te csinálsz! - csattantam fel, majd hirtelen ismét Stefan felé kaptam a tekintetemet. Először a szemére akartam olvasni, hogy ő hol volt, mikor Caroline kikapcsolt? Mégis mi a fenét csinált, mégis kit evett meg éppen, de végül rájöttem, hogy az csak a saját indulataimat fejezné ki, és nem a valóságot. - Segíts neki, Stefan... én nem vagyok képes rá... - mondtam keserűen, de még mindig könnyektől homályos tekintettel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ó, szóval nálad a segítség azt jelenti, hogy képen borítasz valakit vízzel és még mellé egyfolytában csicseregsz az idegesítő hangodon? Még ha valami érdekeset mondanál.. De még csak meg sem közelíted. Jaj.. Nehogy most el kezdj pityeregni, mint egy kislány. – Mondtam megvetően. Komolyan tud ő valami mást is azon kívül, hogy egyfolytában sír? Mert nem úgy tűnik. Legalábbis számomra nem. Amikor utoljára láttam is vagy sírt, vagy éppenséggel közel volt hozzá.
Megjött a lovag.. Már csak a fehér ló hiányzik. – Gúnyolódtam mikor odaért mellék Stefan. Egyértelműen a kis drága Elena pártját fogja fogni. Annyira szánalmas. Még mindig szerelmes belé. Ő meg csak kihasználja. Ezt még a vak is látja, csak Stefan nem. Komolyan elgondolkozom azon, hogy felregisztrálom valami társkeresőre. Mondjuk az ő élete nem az én problémám. Mondjuk muris lenne valami bányarémmel összehozni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Annyira lekötött az örömöm, hogy újra láthatom Layla-t, hogy kis időbe tellett mire észrevettem végre, hogy mi is zajlik nem olyan messze tőlem. Caroline olyan érzéketlenül beszélt Elena-val.. Majd egy pofon is elcsattant. Innen már tudtam, hogy jobb lesz, ha odamegyek és megpróbálom lenyugtatni a kedélyeket. Azért mégis csak a Grill kellős közepén verik ki ezt a hisztit. Elkerülte a figyelmemet az, hogy végül is miről szólt a beszélgetésük, de tudtam cselekednem kell.
Bocsáss meg egy pillanatra.. – Mondtam Laylanak miközben végigsimítottam a karján, majd elindultam a lányok felé. Elena szemeiből már könnyek csordultak ki. Na még mindig nem késő megfordulni. Nem az én dolgom ez az egész. De mégis úgy érzem, hogy segítenem kell. Mert mind a ketten közel állnak hozzám.. A francba is.
Öhm.. Mi történt itt? – Álltam meg mellettük és összefontam a mellkasomon a karomat. Talán jobb lett volna erre nem rákérdezni.. De hát ha már idejöttem jó lenne megtudni, hogy voltaképpen mi a fene is folyik itt.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 15 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 8:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Láttam, hogy megleptem, de nem is érdekelt most igazán, hogy mit gondol rólam. Jelenleg az volt az első problémám, hogy valamivel, de helyrerázzam, és ha nem én, akkor kénytelen leszek Stefant felhívni. Vagy én zárom be egy pincébe, de az nem lesz túl jó móka számára.
Viszont ezek után... megfenyegetett? Majd... az történt, amivel én fenyegettem meg őt, és lekevert egy pofont, amire éppenséggel nem számítottam.
Úgy kaptam oda a kezemet, mintha valaki kényszerítene rá, majd nagyot nyeltem, és hirtelen kezdtem el felfogni, hogy... hová jutott a barátságunk. És éreztem, hogy könnyek gyűlnek össze a szememben.
- Tényleg nem jelent semmit, hogy... segíteni akarok?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Felnevetett.. Bárcsak tudnám, hogy mi ilyen vicces a számára. Mondjuk nem igazán érdekel, bár nem hiszem, hogy bármi olyat mondtam volna neki amitől nevetnie kellene. Meglepett a reakciója, de mindegy. Elmentek neki otthonról az is lehet. Mondjuk még nem is tértem ki arra, hogy hogyan viseli ezt a vámpírlétet. Lefogadom egy csomót hisztizett még úgy is, hogy ott volt mellette Damon. Mennyire szánalmas. Én egyedül voltam, mikor átváltoztam és egy rossz szavam sem volt. Talán akkor buktam ki mikor megöltem azt az embert.. De mit is érdekel engem, hogy meghal-e valaki avagy sem. Most már nagy ívben tojok az egészre.
Persze.. Nem Stefan a lényeg. – Azért tudom, hogy még mindig érez egy kis vonzalmat iránta. Legalábbis ez jött le a tekintetéből így hirtelen. Nem hibáztatom mégis együtt voltak egy jó ideig és az ő szerelmük volt az, amit mindenki irigyelt. Köztük én is. De lecserélte egy jobbra. Legalábbis úgy tűnik, hogy jobbra.
Ásványvizet rendelt.. Volt egy rossz sejtésem, de reméltem hogy nem teszi meg, mert annak talán még rosszabb vége lesz, mint ahogy ő azt elképzelte.
Megtörtént.. A képembe borította a pohár vizet. Jobb esetben ezen most fel kellene húznom magam.. De semmit nem éreztem. Sem dühöt semmit. Mennyivel jobb ez így. – Talán neked kellene észhez térned és végiggondolnod, hogy mit is művelsz. Nehogy még véletlenül, hogy is fogalmazzak.. Elveszítsd a fejedet. – Mondtam nevetve. Mondjuk ezt sem hagyhatom csak úgy. – Ó, és köszi az ötletet. – Mondtam vigyorogva, majd egy hatalmas pofont kevertem le neki.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 15 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 7:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kínomban már muszáj volt nevetnem. Egyszerűen nem vagyok képes hinni a fülemnek... a legjobb barátnőm, és most így beszélgetünk egymással... nem volt elég néhány napja végighallgatnom, hogy Bonnie szívből utál, amiért felé sem néztem jó ideje, hát most... gyűlöl Caroline is. De nem... talán csak a kikapcsolt érzések tehetnek minderről, és vele még talán megéré törődni.
- Nem Stefan a lényeg... - nyeltem egyet. Jobb dolgom is van most annál, hogy róla beszélgessek, hiszen... vele általában éppen két dolog történhet. Vagy éppen magát zabálja... vagy éppen valaki mást. Az utóbbitól próbáltam már elégszer megmenteni, de úgy tűnik, nekem az úgy nem jött össze. Hát így jártam... jobb lesz beletörődnöm, hogy Stefan megmentése nem az én feladatom. Hanem Damon-é... lenne. Ha ő éppen nem azzal törődne, hogy engem megmentsen saját magamtól.
- Hé, hoznál egy pohár ásványvizet? - fordultam a csapos felé, aki mosollyal bólintott, és egy pillanat múlva már kézhez is kaptam az italt, de eszem ágában sem volt meginni.
- Na jó, nem hagysz nekem más választást... nem érdekel, hogy ki az a fickó, az sem érdekel, hogy egy érzéketlen szuka vagy, de ideje lenne észhez térned! - emeltem meg a hangomat, majd a következő pillanatban nemes egyszerűséggel a képébe borítottam a vizet. - ez csak az első lépés, mert most pofozkodni még nem akarok! De ha ez sem segít rajtad, akkor az lesz a következő lépcsőfok!

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
Még mindig csinálta a műsort és kezdett eldurvulni. Amikor az ölembe volt és súgta, hogy készen áll indulhatunk gyorsan ledobtam a pultra egy kis pénzt, majd rögtön talpra állítottam a 'kisasszonyt'.
-Nos akkor indulhatunk. - Fogtam meg finoman az egyik karját és elindultam vele kifelé a grillből a kocsimhoz, amivel el mentünk a hotel szobámba.

[Ryan hotel szobája..]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Komolyan annyira szánalmas, hogy az embereknek nincs jobb dolguk mit azzal foglalkozni, hogy mi zajlik az én életemben. Terhes voltam egy szemét állat miatt elvesztettem.. Lépjünk tovább. Mert engem egyáltalán nem érdekel már. Nem is értem, hogy most miért pazarlom itt az időmet Elena-ra. Amikor egyértelműen felesleges. Még csak nem is szórakoztató. Sőt egyenesen kimerítő. Azért jobb dolgokra számítottam, mint ez.
Stefan akarjon csak magának jót. Vagy éppenséggel neked, akiért még mindig úgy odavan. – Forgattam meg a szemeimet. - Nem értem mit eszik rajtad. – Fűztem még hozzá. Mindkét Salvatore testvér loholt utána.. Mintha valami pincsi kutyák lennének. Aztán most kiválasztotta az egyiket ezzel mély depresszióba küldve a másikat. Mindegy az ő élete az ő döntése. Stefan meg szenvedjen csak, ha nem képes végre kinyitni a szemét és valaki elérhetőt keresni magának. Mondjuk én szívesen látnám az ágyamban. Édes, ahogy próbálkozik..
Egyáltalán nem szórakozom Elena. Hogy őszinte legyek halálra unom magam a társaságodban. Viszont ezért az arckifejezésért, már megérte. – De még mennyire, hogy megérte.. Lesokkoltam az már egyszer biztos.
Ha már ennyire érdekel.. Pár éve volt. Nem túlzottan sok időt töltöttünk együtt, de elmondhatom életem legjobb időszaka volt.. Legalábbis, ha az emlékezetem nem csal. Mondjuk elfeledtette velem a dolgokat, de ha másra nem is erre jó a vámpírlét… Akkor erre. – Sokkal jobb, hogy tudok róla. Meg jelen pillanatban rohadtul nem érdekel az egész. Az sem hat meg, amit Rebekah-val művel. Csinálja.. Ha neki jól esik.. Engem nem zavar.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 15 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 7:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
caroline + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem is értettem magam. Mit szenvedek én itt vele? Egyáltalán nem képes felfogni, amit én mondok neki, akkor mit próbálkozzam? Semmi értelme. Jelenleg ő egy érzelemmentes... ribanc? Nem, azért ezzel a szóval nem illetném, hiszen... ő soha nem feküdt össze mindenkivel. Nem olyan, mint... én? Ó, ez már megint túlzás, hiszen vannak nálam jóval több ereklyével büszkélkedők is.
- Stefan jót akart neked - jegyeztem meg mellékesen. EL sem hiszem, most tényleg így fogunk beszélgetni egymással? És ő így beszél azzal, akinerk annyi mindent köszönhet? Hát na ne már... Stefan tanította meg arra, hogy milyen legyen. És most hogy viselkedik? Mint egy hálátlan... nem is mondok már semmit, mert én fogom megbánni, méghozzá nagyon.
Ahogy egy férfiról kezdett beszélni, én is odafordítottam a fejemet, és felfigyeltem egy magas, jóképű férfira. Messziről látszódott róla, hogy ő aztán nem Mystic Falls-i, hanem valami nagyvilági férfi. De amit Caroline mondott... - Hogy mi... van? - néztem rá úgy, mintha pofán csapott volna, és most tátogtam, mint valami hal. - De mégis... mikor? És hogyan? Caroline, te most csak szórakozol velem... - jegyeztem meg kínlódó mosolygással. Semmi kétség. Megőrült. Agyára ment a gyereke elvesztése, és az, hogy Tyler egy hűtlen paraszt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
Nem tért ki újra a Caroline Forbes témára, amiért rendkívül hálás voltam neki. Szerettem Caroline-t bámulni, félreértés ne essék, de nem olyan helyzetben, mikor épp másfajta szórakozás is várhat rám. S most épp Rebekah valami ilyesmifélével kecsegtetett engem.
Két kezem csupasz vállára csúszott, majd végigszántottam karjain olyan lazán, hogy alig érezhesse csupán, de a borzongást kiváltsam belőle.
- Oda megyek, ahová viszel. - hajoltam a füléhez, némiképp elhúzva fülétől haját, és fülcimpáját birizgáltam légzésemmel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 8:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]
Caroline és Hayden között jár a tekintetem. A múlta része. Nem mondhatom, hogy örülök ennek a hírnek, hisz Caroline a riválisom. Egyáltalán hogy tudtam pont egy olyan pasit kifogni, akinek már dolga volt vele is. Bár ezzel magában még nincs gond, csak hát... néha úgy érzem, nem vagyok elég jó figyelemelterelő, hisz újra és újra a lányra téved a tekintete. Kövezzetek meg érte, de ez akkor is bántja az önérzetemet. Annyi biztos, hogy nem akarok belemenni a közös múltjuk részleteibe. Az most teljesen elrontaná a hangulatot, így csak egy bólintással nyugtázom a szavait. Nem érdekel, hogy mi volt köztük, egyébként is már az elején tisztáztuk Haydennel, hogy egyikünk sem akar megházasodni. Igaz, csak tréfálkozás volt, de a lényegen nem változtat.
- Szóval mi legyen? Maradsz még egy ideig bámulni, vagy lelépsz velem innen? - vonom fel a szemöldökeimet kihívóan, és apró mosoly jelenik meg ajkaim szegletében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
- Most már kimondtam, nem teljesen mindegy? - kérdeztem megvonva a vállamat, majd én is félretettem a dákót, és így vártam, hogy eme gyönyörű szavak után mégis mi lesz a következő lépése. Kinéztem belőle, hogy fogja a szép két lábát, és odébb sétál. Keres valakit, aki nem játszik ilyen nyílt lapokkal mint én. De ehelyett hozzám sétált, és amit művelt, attól még a lábam is földbe gyökerezett, és egy kellemes érzésekkel teli sóhaj hagyta el ajkaimat. Nem hunytam le a szemeimet, az soha nem volt az én asztalom.
De ha meg is tettem volna, kérdése után nyilván ki is pattantak volna, és meglepve kaptam rá tekintetem.
- Hm, szóval túl átlátszó is vagyok? - szűrtem ki a fogaim között, de inkább magamra voltam dühös. Tessék, erre megyünk az érzésekkel. Még az utolsó reményt is elveszi attól hogy szórakozzunk.
- Ő a múltam része. A kellemesebb részéé. - billentettem oldalra a fejemet, Caroline-ra célozva. - Néhány éve kezdődött köztünk egy kissé problémásabb kapcsolat.. - fogalmaztam túl szépen. Nem mondtam ki nyíltan, hogy mielőtt a vámpírok itt nyilvánosan bolyongani kezdtek, én már jártam itt, és meghódítottam a szőke szépséget, majd megigéztem, hogy felejtse el, ami kettőnk között történt, és ismét elhúztam innen. Nem vetne rám túl szép fényt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 8:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
Még mindig az ütemet tapostam, és lebontottam nyakam köré csavart sálam,hogy a mély dekoltázsom az illetlen szemek előtt is jól látható legyen. Ajkaim elé kaptam kezem ijedt tekintetet boronálva arcomra. - Egy zsaru? - kerekedtek el szemeim, ajkaim széles vigyorra húzódtak. Még egyet forogtam a magasban, és úgy időzítettem,hogy ölébe szédelegjek le. - Azt hiszem, egy zsaru ajánlatát megtagadni balgaság - suttogtam fülébe, egyik kezemet nyaka köré vetettem átfonva rajta hosszú sálamat, majd füléhez hajoltam. - Indulunk? - vontam fel szemöldököm,és alsó ajkaimba haraptam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 7:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
Csak néztem bociszemekkel ezt az egész műsort. Az asztalon táncikált nekem és én már kezdtem úgy érezni magam, mint ha egy sztriptízbárba tévedtem volna be. Mentségére szóljon a lánynak, hogy többet ivott a kelleténél.. Valahogy még is muszáj voltam lefékezni őt, mert még is rendőr vagyok nekem kell példát mutatni ne én csináljam ezeket..
-Mit csinálsz? Azonnal ülj vissza - Súgtam oda morcosan neki. - Én egy rendőr vagyok és nem fognak az emberek jó szemmel nézni rám ezután a műsor után. Kérem szálljon le onnan és akár elmehetünk hozzám is, ha van kedve ezt tovább folytatnia. - Mozgattam meg a szemöldököm bár nem gondoltam teljesen komolyan ezt az egészet. Sokat kéne ahhoz innom, hogy egy részeg lánnyal kikezdjek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 10:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
Ryan
- Ryan... - ízlelgettem a nevét. Fura egy fazonnak tűnt. Túlságosan is... erkölcsös. Ritka példány.
Lehúztam újonnan töltött poharam tartalmát, és kérdésén kezdtem el merengni. - Táncosnő - böktem ki hirtelen,majd lecsúsztam a székről, ekkor éreztem igazán,hogy talán egy icike-picikét többet ittam a kelleténél..Ugyan! Csupán eleget ahhoz,hogy fejbe vágjon. - Igen, táncosnő! - győzködtem, majd egyik lábamat egy laza mozdulattal akasztottam rá a pultra. Lágy mozdulatokkal, szenvedélyes simítottam végig rajta, fejem előre bukott, hogy hajzuhatagom szinte a földet érte, s ezt egy könnyed mozdulattal vetettem át vállamon. - Óh..várj! - böktem felé ujjamat, egy hirtelen ötlet szele csapott orrba, ezért felügyeskedtem magam az asztalra. Intettem a csaposnak,hogy nyomja feljebb a zenét,mire többszöri unszolásra meg is tette. Lágyan, ütemre kezdtem vonaglani az asztal peremén, lehajolva egészen Ryan-ig. Ki akartam szabadítani a biztonsági zónájából, csak reméltem,hogy a szende szűz képét lebontja arcáról. Beterpesztve hajoltam hozzá, s nem gátolt,hogy szűk minigatyám megfeszült rajtam, én boldogan ráztam testem ott,hol a legtöbb szemtanú már kissé illuminált állapotban ücsörög. - És neked mi a foglalkozásod, Cicám? - ejtettem ki kéjesen a szavakat, majd beletúrtam hajába, és elválva tőle forogtam egyet önfeledten a magasban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 9:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
Még is csak sikerült némi jóságot kiváltani belőle, mert elárulta a nevét és kezet nyújtott.
-Ryan vagyok. - Nyújtottam én is a kezem. Meg ittam a kávémnak a felét és körbe néztem megszokásból.
-Mesélnél valamit az életedről? Például.. mi a foglalkozásod? - Az előző lánytól is meg kellett volna kérdeznem kíváncsi lettem volna mit kamuzik.. Olyan szakadt ruhákkal mászkálni a főtéren még mindig nem áll össze a fejemben a dolog.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
Vissza az elejére Go down
 

A bárpult és asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

 Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Grill-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •