Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
A bárpult és asztalok

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
elena + stefan

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nevetni támadt kedvem az arckifejezésén. A szemei mindent elárultak. Gondolom nem ezt szerette volna hallani, de hát feleslegesnek tartom a kertelést. Aztán most jön a faggatás arról, hogy tervez-e valamit Katherine ellenük. Kicsit beteges lenne, ha még mindig rajtuk lenne fennakadva. Bár azért azon sem csodálkoznék, ha egy kicsit megszívatná őket. Mondjuk, ha így is lenne nem hiszem, hogy beavatna. Főleg miután már együtt látott Elena-val. De nem is mennék bele.
Szerintem bőven van elég baja. Nem igazán ér rá terveket szőni. – Legalábbis, mikor utoljára beszéltem vele nem éppen ugrált örömében. Minden a nyakába zúdult.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 3:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
- Problémám lenne? - kérdezek vissza kedvesen mosolyogva. - Talán vizet kellene innom, ha olyan szuper boldog lennék? - mondom gúnyosan. - Hát kettőnk közül te nézel ki érzelmi roncsnak. - jegyzem meg hetykén. Valamiért semmi kedvem nem volt semmihez. Még vissza is kell mennem a házhoz, mert állítólag Selena fog megérkezni a délután folyamán. - Mike vagyok. - mutatkozom be és lehúzom egy kortyintásra a vodkát. - Hány éves vagy? - kérdezem kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 9:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

- Szabad? - fel sem nézve megvontam a vállamat, amolyan "nekem aztán tökmindegy" stílusban. Remek! Most a legkevésbé sem vágyom a társaságra... - Egy jó erős vodkát és az árát a tulaj állja. - Na, erre már muszáj volt felnéznem. -Vodkát? Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de az emberek nem szoktak csak úgy vodkát kérni, úgyhogy gyanítom, hogy van valami problémád.- Soha nem gondoltam volna, hogy a pszihológusi diplomámat akárhol is fel tudom használni, de ezek szerint tévedtem. -Hangulatromboló lennék?- mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Jún. 18, 2013 9:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Stefan + Elena



 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Olyan nagyra nyíltak a szemeim, hogy szerintem még egy Jupiter is belefért volna a pupillámba... jó ég, ezek megint kezdik... vagyis... OKÉ! Nincs jogom beleszólni, hogy Stefan kivel kavar, mert mégis hogyan tehetném, de mégis... mégiscsak bízom benne, és ki tudja, Katherine mire tudja rávenni őt az én hátam mögött, vagy akár Damon háta mögött! Nem érdekel, hogy ki ellen irányul, akkor is irányul valaki ellen, szóval... nem, nem szabad ezekben megbízni.
- Megint tervez... valamit? - kérdeztem rekedten. Nem mertem már mást kérdezni. Jobb, ha inkább... erre válaszol előbb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 17, 2013 2:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
elena + stefan

[You must be registered and logged in to see this image.]

Valószínűleg, ha Katherine-nel vagyok, akkor valamit tervezek is. Ez mondjuk így logikus lenne. Szóval nem hibáztathatom, hogy felőle érdeklődik. Mondjuk még igazából beszélgetni sem volt komolyabban időnk.. Inkább cselekedtünk. Avagy csendben élveztük a másik közelségét. Meg amúgy is.. Már bőven itt az ideje, hogy magam mögött hagyjam a múltamat. Nem fogok minden egyes rossz pillanatáért bosszút állni.
Ha szövetségnek nevezed azt, hogy lefeküdtünk egymással párszor.. – Felesleges volt tovább kertelni. Amúgy is.. Nem fog ez a végtelenségig folytatódni. Egyszer ezt is magunk mögött hagyjuk, mint annyi mindent.


Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 17, 2013 2:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Stefan + Elena



 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Magam sem tudom, mi szülte a kíváncsiságomat, ami Katherine-t illeti, de nagyon az volt az érzésem, hogy ezeknek megint van valami közös ügyletük. És ha így van, akkor... nem bízhatom meg Stefanban. Egyszerűen csak... nem szabad. Mert ha Katherine ott van valahol, akkor onnan nem fog szabadulni a jelenléte, és... mindenkire befolyással van.
- Öhm... ezek szerint... kettőtöknek nincs ilyen hülye szövetsége, vagy valami...? - kérdeztem felvont szemöldökkel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 16, 2013 4:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
- Szabad? - kérdeztem mielőtt helyet foglaltam volna a tüneményes hölgyemény mellett. Rákönyököltem a putlra és az eladó felé intettem. - Egy jó erős vodkát és az árát a tulaj állja. - néztem mélyen a szemébe ezzel megigézve őt. Megvártam míg elém tolja az italt és máris jó nagyot kortyoltam belőle. Aztán oldalra biccentettem a kis csaj felé. - Hát te meg miért vagy ennyire hangulatromboló? - mosolyodom el. Az egész lány látványa nevetséges volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 16, 2013 2:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
Betty & Mr. Shelby

Újra itt, Mystic Falls-ban... Eléggé vegyes érzelmeim voltak, amikor idejöttem. Egyrészről jó érzés volt újra látni a várost, mert még csak egyszer jártam itt. Mennyit változott azóta a város! Másrészről volt bennem egy kis lelkiismeret furdalás, mert csak úgy, köszönés nélkül jöttem el anyától, bár még most is dühös vagyok rá. Semmi szabad teret nem ad nekem, és mindentől meg akar védeni. Ez eleve nem tetszett, de ott lett elegem, amikor konkrétan bezárt a házba. Ennek a lelkiismeret-furdalásnak s dühnek a legyőzése végett jöttem a Grillbe. Régen ez is teljesen más volt, de a mostani formája jobban tetszik. Leültem a pulthoz, és magamhoz hívtam a csapost.
-Valami jó erőset. Kettőt.- Pár perc múlva már hozta is. Nem is néztem, mi volt az, valami kutyulék lehetett, de jó erős volt, az biztos, de nem is baj.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 14, 2013 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
elena + stefan

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hogy én meg a bátyám? Nem igazán tudom, hogy hogyan is lehetne rendbe hozni kettőnk között a dolgokat. Már, ha ő képes lenne még úgy tekinteni rám, mint a testvérére. Egykoron mindennél fontosabb volt számunkra a testvéri kapcsolatunk. Aztán jött Elena. Ja, de majdnem elfelejtettem. Előtte még ott volt Katherine, aki széthúzott minket. – Ez nem csak rajtam áll, Elena. – Válaszoltam egyszerűen, miközben megráztam a fejemet. Nem tudom megváltani a világot egyes egyedül.. Hiszen egy normális emberi kapcsolat két félen múlik. Ha az egyik nem kívánja látni a másikat akkor nincs mit tenni.
Katherine? – Meg kell mondjam, hogy meglepett Katherine iránti érdeklődése.. Azt hiszem jobb, ha ebbe a témába nem igazán folyunk bele. – Nagyon jól megvan azt hiszem. – Feleltem egy halvány mosoly kíséretében.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 5:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Stefan + Elena



 
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Nem, most nem vagytok. De még lehettek, vagy nem? - kérdeztem megköszörülve a torkomat, kérdő tekintettel nézve rá, de ezúttal már inkább kerültem minden testi kontaktust. - Tudom, hogy sok ideig nem is néztünk egymás felé, de... szeretném, ha mostantól ez is változna. szeretném, ha a gyerekeink téged is ismernének. Vagy te... nem vágysz erre? - kérdeztem rekedten, majd valami eszembe jutott.
 - Mi a helyzet Katherine-nel? Mikor legutóbb láttam, nagyon bukott rád... - nyeltem egyet.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 7:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
elena + stefan

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tekintetemmel gyorsan körbetekintettem Layla után kutatva. Nem láttam sehol.. Valószínűleg kiment a mosdóba vagy megsértődött, amiért faképnél hagytam. De mondjuk, ha itt van még párszor bele fogok futni, szóval majd valahogy bocsánatot kérek tőle. Először most Elena-val szeretném tisztázni a dolgokat. Legalábbis valami olyasmi. Voltak elég rossz korszakaim. Ezeket szeretném már teljes mértékben magam mögött hagyni. Habár azt hiszem sem én sem pedig más nem fogja elfelejteni. Egyszerűen csak megbékélünk vele, mintha nem is lenne. Pedig megtettem.. Na mindegy. Nem akarok önmarcangolásba kezdeni megint. Most nem ez a legnagyobb bajom. Hanem Elena. Vele beszélgetek, vagy valami olyasmi. Aztán még ott van Caroline, akit ez az egész után fel kell keresnem. Vagy éppenséggel ha belefutok Layla-ba, akkor vele fogok először pár szót váltani.. Vagy többet. Egyáltalán, hogy a fenébe keveredett ide? Igen.. Ez az, amire kíváncsi vagyok vele kapcsolatban. Vehetném baráti látogatásnak is, de valahogy úgy tűnik ez nem csak erről szól.  De ezen még ráérek gondolkodni.
Azért azt nem mondanám, hogy tökéletes testvéri kapcsolatunk lehet a történtek után. – Legalábbis én nem gondolom így.. Vagyis hát.. Elég hülyén jönne ki az egész. Idővel.. Majd talán valami kialakul. Semmi nem megy egyik pillanatról a másikra. 
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Jún. 11, 2013 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Stefan + Elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Halkan felkuncogtam, de egyértelműen ott maradt a tekintetemben az együttérzés. Hiszen mondhatni, tönkretettem az életét, és olyan mély nyomot hagytam benne, amiből talán soha nem fog felépülni. Bár ez hülyeség egy vámpír esetében. Vagy mégsem... a fizikai sebek ugyan gyorsan gyógyulnak... de a lelki sebeket ők is csak ritkán tudják orvosolni. Hacsak nem volt olyan jelentős az az érzelem, VAGY... nem kapcsolnak ki. Márpedig az éppen nem hiányzik ide. Mikor legutóbb Stefan kikapcsolt, olyan dolgokat művelt, amit kis szerencsével meg tudtunk neki bocsájtani, de... csakis annak köszönhető, hogy mégiscsak Damon testvére... és hiába, valahol midnig is szeretni fogom. Még ha nem is úgy, mint Damont.
- Figyelj, én... valamit meg akarok köszönni neked. Tudod, az utóbbi időben... olyan barátságos voltál a testvéreddel... mikor előtte legutóbb találkoztunk, elfajultak a dolgok... - nyeltem egyet, ahogy felrémlett a szemem előtt Stefan álszent képe, majd Damon teste, karóval a mellkasában. - De az jó, hogy... nem tőlem függ a kapcsolatotok. Hiszen nekem el kellene süllyednem azok után, amit veletek és a kapcsolatotokkal műveltem. És azt akarom, hogy... ti ketten maradjatok jó testvérek. Hogy... Damon életében legyen valami, ami a múltra emlékeztetheti... az emberi korára... - vált lággyá a tekintetem, ahogy halványan elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 08, 2013 7:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Igen, eléggé ismerlek ahhoz, hogy tudjam nagy lovat akarsz keríteni ebből az egészből. De nem kell nem történt semmi. Főleg nem olyasmi, ami miatt aggódnod kellene. – Magyaráztam egyszerűen. Teljesen feleslegesnek tartom, hogy most ezen kezdjük el beszélgetni. Nem történt semmi akkor nem történt semmi nem kell felhánytorgatni.
Továbblépni? Párszor már megfordult a fejemben, de semerre nem jutottam az egésszel. Most mondjam el neki, hogy konkrétan mióta vele voltam összeakadtam egy picit Erin-nel.. Aztán még ott van Katherine is.. Nem.. Egyértelműen jobb lesz, ha ezt nem kötöm az orrára.
Próbálkozom. – Fűztem a lehető legrövidebbre, majd megkapartam a torkomat.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 08, 2013 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
Stefan + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
- Ismersz engem, Stefan. Tudod, hogy bűntudatom van. Azok után, ami történt, főleg. És egyszerűen képtelen vagyok rájönni, hogy... hogyan sodródhattam bele abba a mély árokba. Felfoghatatlan számomra, hiszen... ha nem teszem, már régen továbbléptél volna... - suttogtam halkan, majd megköszörültem a torkomat és elengedtem a kezét, miközben ismét megkerestem a tekintetét.
- Vagy már továbbléptél? - kérdeztem rekedten. Kíváncsi voltam a válaszára. Vajon már továbblépett kettőnk kapcsolatán, és más nőkkel keresi a boldogságot, vagy....? Égek a kíváncsiságtól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 04, 2013 2:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hát nem. – Kapartam meg a torkomat. Most jön pedig az elkerülhetetlen. Mivel egyikünknek sem kell gyorsan távoznia, így hát kénytelenek vagyunk megvitatni a múltkori történteket. Részemről az lenne a legjobb, ha nem is hoznánk fel, mert már tényleg a múlt.. Meg hát nem igazán volt önmaga. Szóval.. Nem számít. De ahogy Elena-t ismerem nem fogja kibírni, hogy ne hozza fel. Aztán, mintha valami jós lennék rögtön fel is hozta..
Semmi miatt nem kell elnézést kérned. Nem történt semmi. Szóval nem kell magyarázkodnod, hogy miért voltál olyan, amilyen. Nem voltál önmagad én ezzel teljesen tisztában voltam. Mert más esetben még csak eszedbe sem jutott volna ilyesmi. – Nem akartam túlságosan kivesézni ezt a témát, csak le akartam zárni. Mosolyogva simítottam meg a kezét, mikor megfogta az enyémet. Barátok vagyunk.. Ennyi. Majdnem sikerült egy oltári nagy hülyeséget csinálnunk, de szerencsére én még észnél voltam.. Valamennyire.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 03, 2013 9:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
Stefan + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
- Na jó, ennek így nem sok értelme van... - sóhajtottam fel, de nem kettőnk dolgára utalva, hanem arra, amit Caroline művelt itt az imént... hogy lehet ilyen bolond? Egyáltalán nem gondol másra, csak saját magára. És csoda, hogy majdenm felképeltem?! Miért kellett neki érzéketlenné válnia? Bár... talán az ok nagyon is reális... én is megtettem volna, ha akkor már vámpír lettem volna.
- Figyelj, Stefan... tudom, hogy kínos ez az egész, tekintve, hogy múltkor mi történt köztünk a bál előtt, és majdnem utána... - köszörültem meg a torkomat eléggé zavarban, és lesütöttem a tekintetemet. - De akkor nem voltam... magamnál... nagyon kibuktam Damon viselkedése miatt... és... rád számíthattam. Bocsánatot akarok kérni. Nem érdemelted meg, ahogy viselkedtem veled - fogtam meg a kezét óvatosan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 11:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Oké.. Ez az egész rosszabbul is elsülhetett volna. Nem fogok jelentett rendezni a Grill kellős közepén, de az egyszer biztos, hogy nem hagyom ennyiben. Valamivel észhez kell térítenem Caroline-t. Egyenlőre még nem tudom, hogy hogyan, de meg fogom oldani.
Aztán az utolsó mondata egyfolytában ismétlődött a fejemben. Mégis miből veszi ezt az egészet? Még, hogyha úgy néztünk volna egymásra.. Vagy valami. De nem is igazán néztem rá.. Hanem Caroline-ra összpontosítottam. Oké, egyszer végigfutott az agyamon az a pillanat, mikor rám akart mászni, de az egy röpke pillanat volt. Nem tartott olyan sokáig, hogy különösképpen észrevegye. Bár lehet, hogy ezek szerint igen.. Na mindegy. Jobb, ha nem hánytorgatjuk.
Az egyszer biztos.. Remélem azért hamar észhez tér. – Még egy fél percig körülbelül a kijáratot bámultam hátha visszajön még valamit hozzáfűzni a dolgokhoz vagy most már csak kettesben folytatjuk ezt a beszélgetést. De mivel semmi ilyesmi nem történt Elena felé fordultam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 10:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
Stefan + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Készültem szóvá tenni, hogy innentől kezdve én feladom... mára legalábbis mindenképpen, hiszen úgy tűnik, Caroline-t még a jó isten se tudná észhez téríteni, és... úgy éreztem, ezzel együtt valaki kikaparta a szívem egy részét is... elveszítettem Bonnie-t... és most Caroline-t is... mi marad még?
- Hát... - jegyeztem meg, ekkor már Stefan felé fordulva, hiszen Caroline úgy viharzott el, mintha ott se lett volna. Bár az utolsó szavait megjegyeztem. - Azt hiszem, kissé... megzakkant... - jegyeztem meg. Félő, hogy itt jövök zavarba, ezért inkább nem is próbálok rájönni, hogy mi olyat látott Caroline, ami arra ad okot, hogy azt higgye, köztem és Stefan között lehet akármi is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem értem, hogy miért erőlködnek annyira. Felesleges próbálkozás az egész. Egyáltalán nem érdekel, hogy mit mondanak. Gyereket sem akarok. Pocsék anya lennék az egyszer már biztos. Már ebből a szempontból is. Különösebben nem érdekelne, ha a saját gyerekem utálna.. De eleve nem akarok megszülni egy púpot a hátamra. Tökéletesen megvagyok anélkül is. Viszont akkor lenne ez a legjobb, ha nem kötekednének velem állandóan. Most miért bajuk, hogy úgy döntöttem nem akarok érezni? Igazából nem az én konkrét döntésem volt, de sokkal jobb így. Legalábbis azt hiszem. Semmivel nem kell törődnöm, hogy kit bántok meg vagy éppenséggel kit nem. Ha valakinek nem tetszik az új énem, hát így járt. Hozzá lehet szokni, mert az egyszer biztos, hogy nem tervezem, hogy visszatérek a jó öreg önmagamhoz.
Mi lenne, ha végre befognád a szádat és abbahagynád a hülye fenyegetéseket? Rohadtul nem érdekel, hogy mit mondasz. – Pattantam fel, majd pár lépéssel arrébb mentem tőlük.
Tudjátok, hogy mi a vicces? Az, hogy képesek lennétek lezavarni egy menetet a mosdóban. Csak utána felemésztene titeket a fránya bűntudat. – A mondatom végére valami szomorkás arcot vágtam lekonyult ajkakkal, majd elvigyorodtam és hátat fordítva nekik sietve távoztam.

// Középiskola
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Miután a tudatomig is eljutottak a szavainak a súlya legszívesebben felképeltem volna Caroline-t, hogy térjen valamennyire észhez. A saját gyerekét megölte volna, akiért annyit sírt és annyi fájdalmat élt át.. Nem veszik el ez csak úgy.. Hiába is próbálja ezt a látszatot fenn tartani. Talán azzal kicsit visszazökkenthetném a régi önmagához, ha valahogyan veszélybe sodornánk az életét. Ha mást nem ezt talán félti. Legalábbis fél attól, hogy meghalhat. Normális esetekben így van. Nem jó kedvemből tenném, de most mi mást csináljak, hogy észhez térítsem? A szép szóra nem hallgat. Sőt még keményebben vissza is vág. Még, hogy ő maga ölné meg a babáját.. Soha nem tenne ilyet.. Istenem hova lett az a lány, akihez valamilyen szinten vonzódtam?
Mi lenne akkor, ha az a karó nem csak a hasadba szúródna, hanem egyenest a szívedbe? Nem félsz attól, hogy valami ilyesmi fog történni? – Kérdeztem teljesen rezzenéstelen arccal. Ha erre sem hallgat azt hiszem cselekednem kell. Annyira távol áll tőlem a nők bántalmazása. Főleg, ha olyan személyről van szó, mint Caroline.. De az istenit is valamit tennem kell.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 7:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
caroline + Stefan + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyik döbbenetből estem a másikba. Ekkor éreztem azt igazán, hogy nem voltam ott Caroline mellett, pedig úgy ahogy van, kellett volna. Akkor talán nem jut el idáig. Bár ha az a Peter, vagy ki a csuda ilyen szinten bolonddá tette, akkor... talán még akkor sem történt volna más, ha én vele vagyok. Tehát mondhatni... ez elkerülhetetlen volt. Attól a perctől fogva, hogy Caroline babáját megölték, és Tyler... szépszóval is egy p*cs.
De mikor felemelve a fejemet azt hallottam, hogy Caroline ezúttal önként szúrna tőrt vagy karót a hasába, szinte éreztem ökölbe szorulni az ujjaimat, és nagyot nyeltem, de a fogaim máris összekoccantak.
- Hogy beszélhetsz így egy életről? Ő a TE gyereked volt! A tiéd lenne, mégis hogy lennél képes bántani a saját kezeddel? Hová tűnt a régi lány, aki... még soha csak gondolni sem gondolt ilyenekre? - kérdeztem remegő hangon, és azt hittem, itt rögtön felképelem megint, ha ilyenekre gondol. De... nem tehetem. Azzal Stefan "munkáját" cseszném el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 2:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Oké rájöttem, hogy hatalmas hülyeség volt a hasamhoz nyúlni. Ezzel már egyfajta jelet küldtem feléjük. Ki a francot érdekel egy gyerek. Csak púp az ember hátán. Főleg, ha az illető olyan fiatal, mint én. Nem akarom én ezt.. Semmit nem akarok. Csak a szabadságomat és azt tenni, amit én akarok és helyesnek látok. Miért olyan nehéz ezt felfogni.
És, ha igen? Mit számítana? Azon kívül, hogy engem egyáltalán nem érdekel és teljes nyugodtsággal szúrnék most én karót a hasamba. – Jó.. Nem hiszem, hogy képes lennék rá. Azért ha belegondolok ezzel magamnak is ártanék. Meg az sem biztos, hogy visszakaptam.. Úgy érzem, hogy igen, de ettől még nem bízhatom el magam. Lehet, hogy csak képzelődtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
caroline + elena + stefan
[You must be registered and logged in to see this image.]

Figyeltem Caroline minden egyes mozdulatát. Azt is, hogy kicsit elsápadt. Talán valami olyan történt, ami neki nem nyerte el a tetszését. Aztán a hasához kapott. Csak nem? Talán Tyler intézkedett volna valamit az ügyben? Mi másért nyúlna a hasához? Már nem érdekli. De viszont egy igazán jó kulcs ahhoz, hogy rávegyük, hogy érezzen.
Van az érzésem, hogy már vissza is kapta. Vagy tévednék? – Kérdeztem miközben kicsit oldalra döntöttem a fejemet. Ez által kell közelednünk az emberi oldalához. Nem látok rá más megoldást.. Csak ezt az egyet. Nem erre leszek a legbüszkébb, de ha ez kell ahhoz, hogy visszakapjuk a régi Caroline-t.. Hát legyen.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A bárpult és asztalok        - Page 14 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Május 28, 2013 1:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
caroline + Stefan + elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszerűen emberi fejjel képtelen voltam felfogni, hogy miről beszélhetnek. Csak... azt akartam, hogy legyen végre vége. Mert ez így nem állapot. Az, hogy mindjárt megölik egymást az indulatok, azzal nem megyünk sokra. És Caroline-nak sem lesz attól jobb a kedélyállapota, ha itt ezen ordítunk, vagy hangoskodunk éppen.
Stefan szavaira felkaptam a fejemet, és érdeklődve nyeltem egyet.
- Visszakaphatná a babáját? - kérdeztem teljesen meglepődve, majd nagyot nyeltem, és hirtelen Caroline-ra kaptam a tekintetemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 2:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
Courtney


Teljes nyugalomban lötykölöm az italomat a poharamban, aztán épp kortyolni akarok, amikor teljesen véletlenül a pult mögötti falon levő órára siklik a pillantásom, és majdnem visszaköpöm az italom.
- Te jó ég, Cart, ne haragudj, de rohannom kell. Már nagyjából tíz perces késésben vagyok, találkoznom kell valakivel - pattanok fel, és egy gyors puszit nyomva a barátnőm arcára már rohanok is. Shane meg fog ölni, valószínűleg már vagy ezerszer próbálhatott hívni is. Nem mintha félnék tőle, de az alkunk rám eső feléből így sem jutottam még semmire. Merre is lehet leghamarabb eljutni a parkba?
- Majd hívlak - szólok vissza még, aztán elhagyom a helyiséget.

|| valahol máshol||
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
Vissza az elejére Go down
 

A bárpult és asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

 Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Grill-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •